تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: عوارض واکسن

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

مگه واکسن های چینی و ایرانی اثربخشی هم در برابر کرونا دارن؟ که بخواد عوارض داشته باشه؟
    همه میزنن شما هم با خیال راحت واکسن بزنید
    هر کس حالش بد شد طبیعیه مربوط میشه به واکنش بدن نه واکسن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

مادر من با ۷۷ سال سن دوز اول سینوفارم تزریق کرده ، و بدنش واکنش نشون داده بیماری زونا گرفته ، برای دوز دوم که رفتند پزشک گفته که نباید دوز دوم رو بزنی...
    آیا کسی میدونه زونا از عوارض واکس سینوفارم باشه؟

3. این کاربر از darkport بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

از اونجایی که این تاپیک پتانسیل ضد واکسیناسیون داره تقاضای حذف کامل تاپیک رو دارم!
    بنده شروع کننده تاپیک هستم و دوباره تاکید میکنم فقط خودم دچار مشکل شدم و دیگر اعضای خانواده هیچ مشکلی نداشتند و در ضمن مشکلم میتونه کاملا بی ربط به واکسن باشه چون اصلا دکتر هم نرفتم!
    لطفا در هر صورت واکسن بزنید و از عوارض ناچیزش نترسید.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سینوفارم یکی از واکسن‌هاییه که سازمان بهداشت جهانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده و چین کل جمعیت کشورش رو سینوفارم زده و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نهاد CDC آمریکا واکسن‌های مورد تایید امن و موثر هستن.

ضمن این که روسیه‌ای که واکسن اسپوتنیک وی می‌زنه به مردمش چندین ماهه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر اثر کرونا توی رده‌ی اوله.

بعد دلیل علمی شما برای رد این واکسن چیه؟

اگه اینه که سینوفارم توی خانواده‌ی شما جواب نداده دلایل متعددی می‌تونه داشته باشه ولی آیا در جریان هستین که بر اثر تزریق واکسن‌های فایزر و مدرنا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ۱۶٬۷۶۶ نفر کشته شده‌ان؟

فقط توی کره‌ی جنوبی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ۲۶۱ نفر از واکسن فایزر کشته شدن.

این که پدر شما سینوفارم زده و شما گرفته‌این مثل اینه که من بگم یه دوستم پژو خرید بعدش من تصادف کردم.

ضمن این که شرکت آسترازنکا بنا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وبسایت Good Job First از سال ۲۰۰۰ تاکنون ۲۴ مورد تخلف دارویی براش ثبت شده که مجموعش بیش از یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون دلار می‌رسه. اصلی‌ترین تخلف این شرکت تبلیغ فروش داروهای خود در اندیکاسیون تأیید نشده بوده. همچنین این شرکت دوازده مورد تخلفات به دلیل ادعای دروغ در خصوص اثربخشی داروهای تولیدی خود داشته است.

این که می‌بینین بیشترین تاییدیه توی دنیا برای واکسن آسترازنکا هست و بعد فایزر و... هستن به دلایل اقتصادی هم برمی‌گرده مثلا واکسن آسترازنکا به شدت ارزون ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) در حالی که واکسن اسپوتنیک وی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر دوزش و واکسن جانسون اند جانسون هر دوزش ۱۶ دلار واکسن فایزر نزدیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و واکسن مدرنا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دلار هست. واکسن سینوفارم با قیمت از ۴۰ تا ۷۷ دلار برای هر دوز فروش می‌رفت یه زمان و در نوع خودش یه واکسن لاگژری به حساب می‌آد اگه فقط قیمت رو لحاظ کنیم.
    دوست عزیز بذار ی چیزیو بگم من ادم مخالف واکسیناسیون به هیچ عنوان نیستم ولی برای این واکسیناسیون فقط کرونا هستمم! برامم اصلا مهم نیست که کی میخواد بزنه کی نزنه
    عرزشی هم نیستم پلاکارد بگیرم دستم بگم داروی امام کاظم و روغن بنفشه و هزارتا چیز دیگه
    جو زده هم نیسیتم بگم جوش شیرین و ...
    من فقط تجربه های عزیزانمو گفتم و خودم
    خودتون هم خبر رو خوندید که تو خود کشور تو خود داخل از تاثیر گذاری سینوفارم چی گفتن دیگه نخوندید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم منبع

اولن که شما باید خیلی کوتاه فکر باشید که فکر کنید الان چین با سینوفارم واکسینه کردن خودشونو این کمونیست ها و الان هیچ کشتار و مرگ میری ندارن! اصلا کرونا تموم شده
    خود این چینیای دیوث اونم با این همه جمعیت مطمعنا دارویی چیزی رو این دیوثا ریختن تو اب شهریشون خوردن که الان دیگه کرونا درش تخته شده نه با واکسیناسیون
    این چین پنهونکار از زمان گسترش دلتا و ... سویه های جدید تر که واکسن های دیگه جلوشون کم میارن هم تا الان یه 1 نفر هم خبرش نیومده که مرده!

این چین همون چینی بود که تو اون اوایل پاندمی کیت های فیک میفرستاد که یه المانی اورد کیت رو زیر میکروسکپ و ی موجود عین کرم داشت فر میخورد باور کنید منبع این حرفمو هرچی گشتم پیدا نکردم ویدیویی بود که ی المانی اپلود کرده بود رو یوتیوب

یادتون رفته ماسک های فرسوده یا کیت های تقلبی و بی کارامد چینی رو اینو منبع اشو لینکشو نمیدم نمیدم فقط کافیه خودتون سرچ کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از منابع داخلی وخارجی براتون میاره

بعد اینکه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفت؟

توی روسیه هم که شما میگید بدلیل سردی هوا و وجود بیماری های دیگه که تو اون هوای سردسیر اکثرا تو فضای بسته مردم هستن به نوعی ترکیبی پرو تر میاره از اون ویروس باعث گسترشش میشه که طبیعی هست

و اینکه مثالتون هم کاملا چرت پرت و فقط مصرف صنعتی داشت که گفتید ماشین خریدن چ ربطی به تصادف داره؟(تصادف راننده و هزارتا چیز دیگه باعث میشه طرف تصادف کنه !) اما واکسن شما میزنید باید 60 درصد درگیری پیدا کنید و بگید عوارضه؟ عادیه؟ اونم نه یه نفر کل خونواده؟؟؟؟؟ 4 نفر شخصا خودم میشناسیم از همین سینوفارم زدن که همچین شرایطی رو دارن

اگه حساب حرف پژو رو پس در نظر بگیریم باید بگیم که اون 261 نفر و حالا و عدد هایی که خودتون ادعا کردید و همین داستان پژو رو دارن و اصلا ربطی به واکسن ندارن

تو همین تاپیک یا فضای مجازی برید نظر مردم رو بخونید این واکسن شرش بیشتر از خیرشه! نه کارایی داره ن جلوگیری میکنه از ابتلا ن هیچ . واسه چی واقعا باید بزنن و مردم هم فکر کنن واکسن زدن تموم شده!

و اینکه میگید سازمان بهداشت جهانی اره حق با شماست کارایش اوکی .. ولی شما این رو میتونید ثابت کنید که همون واکسنی رو که برای سازمان جهانی فرستادن دارن برا ایران میفرستن؟ اصلا همون واکسنه؟
    تو سابقه ای که کیت های تقلبی و ماسک ها دارن به اون اروپایا مطمعنا همون نیست اون که اروپا بود اون همه مراودات ماسک های دست دوم براشون میفرستاد
    این که ایرانه و دارن دریا مارو ماهی هاشو جارو میکنن جزایر رو میگیرن

این حرفمم بدون ادیت میذارم بمونه برای شما ساده دل شما فقط از اواسط ماه ابان تا بهمن رو داشته باش با این حال که مردم (ایران) دارن به این سرعت واکسن های سینوفارم رو میزنن همینطور برکت (که همون کپی سینوفارمه) ببین چ موج 6 ام خر تری بیاد از راه .

و اینکه منابع ای رو هم که شما فرستادید همشون مشکل دار بودن دقیقا بهم نشون بده اصلا یه کلمه سینوفارم رو تو اون لینک cdc
    Last edited by MMDFullHD; 17-10-2021 at 18:55.

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مگه واکسن های چینی و ایرانی اثربخشی هم در برابر کرونا دارن؟ که بخواد عوارض داشته باشه؟
    همه میزنن شما هم با خیال راحت واکسن بزنید
    هر کس حالش بد شد طبیعیه مربوط میشه به واکنش بدن نه واکسن

طرز تفکر شما رو می‌دونم.

هر چقدر بخواید می‌تونید انکار کنین این موضوع رو ولی برای فردی مثل شما، واکسن آسترازنکا و فایزر بهترن چون که سازنده‌هاشون موهاشون بور و چشم‌هاشون آبی هست و سازنده‌های سینوفارم چشم‌هاشون بادومی هست و رنگ پوستشون زرد.

هیچ دلیل علمی دال بر این که سینوفارم بده ندارین.

چین کل جمعیتش رو سینوفارم زده. اگه بد بود می‌زد؟ یعنی شما از دانشمندها و حکومت چین اطلاعاتتون بهتره؟

آها قصد شما صرفا خوشمزه‌بازی بود متوجه شدم.
    Last edited by pro_translator; 17-10-2021 at 19:31.

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز، اطلاعاتی که دادین ایرادات زیادی داره
    اینکه شخصی بعد از زدن واکسن بمیره (حالا هر کدوم از واکسن ها) دلیل نمیشه که دلیل مرگش اون واکسن بوده باشه!
    ممکنه واکسن زده و بعدش به قول خودتون تصادف کرده باشه و مرده باشه!
    من منبعی که در مورد کره جنوبی دادین رو بررسی کردم
    از عدد اشتباهی که گفتین که بگذریم، خود منبع اشاره کرده ارتباطی بین مرگ اون افراد و واکسن مشاهده نشده
    دوم اینکه همون منبع در جای دیگه اشاره کرده بعد از زدن واکسن نرخ مرگ و میر به صفر رسیده (طبیعتا مرگ ناشی از کرونا)
    بنابراین این که فرمودین اشخاص به خاطر واکسن زدن مردن حقیقت نداره
    خب شما ظاهرا انگلیسی بلد نیستین چون توی اون متن به صراحت گفته شده: Pfizer accounted for the most بعد (خیلی معذرت می‌خوام، فقط چون ضرب‌المثله به کار می‌برم قصد اهانت ندارم به هیچ وجه) شما برای فایزر شده‌این کاسه‌ی داغتر از آش

خیلی خب درسته که ممکنه واکسن زده باشن و بعدا بر اثر تصادف کشته شده باشن (هر چند من همچین منظوری نداشتم)

ولی آیا شما همین آمار رو در مورد واکسن برکت قبول می‌کنین؟ یعنی اگه بعد از تزریق واکسن برکت ۲۶۱ نفر کشته بشن شما باز می‌آی می‌گی هیچ ربطی نداره و فلان؟

عدد اشتباه نیست ۲۶۱ نفر بعد از تزریق واکسن‌های آمریکایی کشته شده‌ان (درسته فایزر باعث و بانی همه‌اش نبوده بحث چیز دیگه‌ایه)

نگفته ربطی نداره گفته باید بررسی بشه نگفته بررسی شده و ارتباطی پیدا نشده.

بعد این که اثربخشی واکسن در سه مرحله سنجیده می‌شه و مرگ و میر تقریبا توی همه‌ی واکسن‌ها که مرحله‌ی سومه ۱۰۰٪ هست.

خب حالا تو ایران ۸۰۰ نفر بعد از تزریق برکت کشته شده‌ان. مقصر که قطعا برکت نیست درسته؟ باید بررسی بشه همونطوری که واکسن فایزر باید بررسی بشه؟ یا مسئول دفاع از برکت نیستین شما؟

من هم صحبتم همون اول این نبود. گفتم اون دوستمون که می‌گه ما بعد از این که بابام سینوفارم زد کرونا گرفتیم کل خونواده ربطی به واکسن نداره.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چرا اوج میگیری برادر؟

شما صراحتا تو پستتون فرمودین که افراد به خاطر واکسن زدن مردن که من گفتم خیر، چنین چیزی نیست و همچنان هم فکر میکنم هیچ کجای اون خبر حرف شما رو تایید نمیکنه
    حالا من که ادعایی در مورد زبان ندارم ولی قضاوت با دوستان
    شاید هم من اشتباه میکنم

ضمنا اسمی از نوع واکسن هم نبردم و مدافع کسی هم نیستم!

9. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

خودشان کرونا گرفتن بعد برای مردم واکسن میزنن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by srx190d; 18-10-2021 at 18:50.

11. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •