تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: مژده! Visual Studio.Net 2008/2010 متولد شد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه MohammadJavad.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

فایلهای ISO را که بصورت Trial هستند(90روزه) رو با این به نگارش کامل تبدیل کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by MohammadJavad.T; 13-12-2007 at 02:10.

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان در تاپیک دیگری از امکانات جدید پرسیده بود، من هم گفتم باز در همین تاپیک جواب دهم تا اصول مجتمع سازی را رعایت کرده باشم.! البته این پاسخ بسیار مختصر و کوتاه است.

اولاً یادآور میشوم که اغلب امکانات ربطی به زبان خاصی ندارد و به طور عمومی این قابلیت ها به Framework و VS اضافه شده...

مطلب دیگر انکه Framework2 جایگزینی و نسخه جدیدی بود بر Framework1
    ولی Framework 3.x جایگزینی بر نسخه 2 نیست، یعنی کارها و کلاسسهای قدیمی را که نسخه 2 داشته نسخه 3 هیچ دستی بر انها نزده!!!!!! و فقط خودش چیزی بر انها افزوده.

متوجه شدن این مطلب مهم است، یعنی همچنان بیش از 80 و یا 90 درصد و شاید 100 درصد کدهای شما در نسخه 2008 از dll های Framework2 استفاده میکنند.

دو تا از اصلی ترین امکانات این نسخه WPF و LINQ است.
    WPF نوع جدیدی از پروزه ها است که در ذات ساختاری XML و HTML دارند و خیلی شباهت به ASP.Net دارد ولی شما میتوانید از ان برای پروژه های ویندوزی هم استفاده کنید.
    یک جوراشتراک وب و ویندوز است.

مثلاً در مورد ویندوز با وجود ساختار html و xml مانند در طراحی رابط ، خروجی نهایی exe میشود و دقیقاً عین دیگر برنامه های در پنجره خاص خودش (و نه IE) اجرا میشود.

با این کار مایکروسافت start و جرقه یکی شدن برنامه های وب و ویندوزی را زده و شاید تا چند سال دیگر، خبری از برنامه نویسی وبی و ویندوزی به طور مجزا نباشد و در اصل یک برنامه نویسی کاملاً یک سری اطلاعات واحد را یاد بگیرید و محصول نهاییش هم در وب و ویندوز کار کند.!
    ---------------------------------------------------------------------------------
    امکان اعجاب انگیز و جلوتر از زمان حال LINQ است، که واقعاً جلوتر از زمان خودش به بازار آمد.
    این امکان اعجاب و انگیز و قدرتمند تا مدتها برتری زبانهای دات نت را بر دیگر زبانها تظمین میکند و مایکروسافت با این کار قدرت خودش را به رخ کشید.

این تکنولوژی جدید برای کار با مجموعه های در داخل خود دات نت تعبیه شده و جوانب آن بسیار فراتر از آن است که من بتوانم در اینجا بیان کنم.

در اصل دستورات کار روی داده های گروهی و جمعی که عضوی از زبان SQL بوده با قدرت چندین برابر بیشتر وارد دنیای دات نت شده.

شما میتوانید با یک خط کد نویسی میانگین و ماکسیموم و ده ها تابع دیگر را در رابط با یک مجوعه داده حساب کنید، فقط در یک خط!

امکاناتی افزون بر امکانات sql دارید، که شاید جزء ساده ترین ان Group By ها باشد، میتوانید پرس و جو های بسیار پیچیده تری نسبت به sql طراحی کنید و این را روی هر داده مجوعه ای به کار برید.....

برخلاف sql که اجازه ساخت توابع جمعی جدید (MAX و COUNT و SUM و...) را نمیدهد شما خودتان هم میتوانید انواع و اقسام توابع معمولی و جمعی جدید را بسازید.

این دستورات روی هر مجوعه ای کامل اجرا است.
    مثلاً میخواهید بلایی سر تمام کنترلرهایی که روی فرم دارید و مرئی نیستند در اورید (Visible = False)
    اصلاً نمیدونم چه مثالی بزنم که در قد و قواره LINQ باشد.

ساده ترین مثال ممکن برای به دست اوردن میانگین یک سری عدد
    کد:
    ---------------------------------------------------------------------------------
    یک سری کلمات کلیدی و امکانات جدید کار با XML هم اضافه شده که بحث کار با XML ها را کمی از حیطه String جدا میکند و حتی دیگر در کد نویسی برای مقداردهی هایش جفت کتیشن هم نیاز ندارد و...

هوشمند تر شدن Designer و تشخیص بهتر کدهای تایپی و امکانات جدید و قوی دیباگینگ دستورات Javascript و... هم که میدانید.

اگر دوستان MSDN را نصب کرده اند میتوانید با کلیدواژه های [keywords [Visual Basic و [#keywords [C کلمات کلیدی را ببینید و حتماً این کار را انجام دهید.

گرچه من که به شخصه نصب کرده بودم ولی از لینکتان و اینکه به فکر بروبچ بودید تشکر میکنم!
    Last edited by _H2_; 05-01-2008 at 12:36.

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

10

با سلام من نسخه ی Team system رو با MSDN دارم فکر کنم نسخه ی خوبی باشه و همینطور کامله و trial هم نیست . یه DVD حدود 4GIG میشه اگه بخواین میذارم دانلود کنین !

پروفشنال bad_boy_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

با سلام من نسخه ی Team system رو با MSDN دارم فکر کنم نسخه ی خوبی باشه و همینطور کامله و trial هم نیست . یه DVD حدود 4GIG میشه اگه بخواین میذارم دانلود کنین !
    نیکی و پرسش !!!!

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

فقط بگم الان يکم زوده اخه سايتمون داره آماده ميشه ميذارم اونجا !
    اينم آدرسش source-iran.com فقط يه مشکلاتی برای هاستمون پيش اومد هنوز اماده نشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه MohammadJavad.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان در تاپیک دیگری از امکانات جدید پرسیده بود، من هم گفتم باز در همین تاپیک جواب دهم تا اصول مجتمع سازی را رعایت کرده باشم.! البته این پاسخ بسیار مختصر و کوتاه است.

اولاً یادآور میشوم که اغلب امکانات ربطی به زبان خاصی ندارد و به طور عمومی این قابلیت ها به Framework و VS اضافه شده...

مطلب دیگر انکه Framework2 جایگزینی و نسخه جدیدی بود بر Framework1
    ولی Framework 3.x جایگزینی بر نسخه 2 نیست، یعنی کارها و کلاسسهای قدیمی را که نسخه 2 داشته نسخه 3 هیچ دستی بر انها نزده!!!!!! و فقط خودش چیزی بر انها افزوده.

متوجه شدن این مطلب مهم است، یعنی همچنان بیش از 80 و یا 90 درصد و شاید 100 درصد کدهای شما در نسخه 2008 از dll های Framework2 استفاده میکنند.

دو تا از اصلی ترین امکانات این نسخه WPF و LINQ است.
    WPF نوع جدیدی از پروزه ها است که در ذات ساختاری XML و HTML دارند و خیلی شباهت به ASP.Net دارد ولی شما میتوانید از ان برای پروژه های ویندوزی هم استفاده کنید.
    یک جوراشتراک وب و ویندوز است.

مثلاً در مورد ویندوز با وجود ساختار html و xml مانند در طراحی رابط ، خروجی نهایی exe میشود و دقیقاً عین دیگر برنامه های در پنجره خاص خودش (و نه IE) اجرا میشود.

با این کار مایکروسافت start و جرقه یکی شدن برنامه های وب و ویندوزی را زده و شاید تا چند سال دیگر، خبری از برنامه نویسی وبی و ویندوزی به طور مجزا نباشد و در اصل یک برنامه نویسی کاملاً یک سری اطلاعات واحد را یاد بگیرید و محصول نهاییش هم در وب و ویندوز کار کند.!
    امکان اعجاب انگیز و جلوتر از زمان حال LINQ است، که واقعاً جلوتر از زمان خودش به بازار آمد.
    این امکان اعجاب و انگیز و قدرتمند تا مدتها برتری زبانهای دات نت را بر دیگر زبانها تظمین میکند و مایکروسافت با این کار قدرت خودش را به رخ کشید.

این تکنولوژی جدید برای کار با مجموعه های در داخل خود دات نت تعبیه شده و جوانب آن بسیار فراتر از آن است که من بتوانم در اینجا بیان کنم.

در اصل دستورات کار روی داده های گروهی و جمعی که عضوی از زبان SQL بوده با قدرت چندین برابر بیشتر وارد دنیای دات نت شده.

شما میتوانید با یک خط کد نویسی میانگین و ماکسیموم و ده ها تابع دیگر را در رابط با یک مجوعه داده حساب کنید، فقط در یک خط!

امکاناتی افزون بر امکانات sql دارید، که شاید جزء ساده ترین ان Group By ها باشد، میتوانید پرس و جو های بسیار پیچیده تری نسبت به sql طراحی کنید و این را روی هر داده مجوعه ای به کار برید.....

برخلاف sql که اجازه ساخت توابع جمعی جدید (MAX و COUNT و SUM و...) را نمیدهد شما خودتان هم میتوانید انواع و اقسام توابع معمولی و جمعی جدید را بسازید.

این دستورات روی هر مجوعه ای کامل اجرا است.
    مثلاً میخواهید بلایی سر تمام کنترلرهایی که روی فرم دارید و مرئی نیستند در اورید (Visible = False)
    اصلاً نمیدونم چه مثالی بزنم که در قد و قواره LINQ باشد.

ساده ترین مثال ممکن برای به دست اوردن میانگین یک سری عدد
    کد:
    یک سری کلمات کلیدی و امکانات جدید کار با XML هم اضافه شده که بحث کار با XML ها را کمی از حیطه String جدا میکند و حتی دیگر در کد نویسی برای مقداردهی هایش جفت کتیشن هم نیاز ندارد و...

هوشمند تر شدن Designer و تشخیص بهتر کدهای تایپی و امکانات جدید و قوی دیباگینگ دستورات Javascript و... هم که میدانید.

اگر دوستان MSDN را نصب کرده اند میتوانید با کلیدواژه های [keywords [Visual Basic و [#keywords [C کلمات کلیدی را ببینید و حتماً این کار را انجام دهید.

گرچه من که به شخصه نصب کرده بودم ولی از لینکتان و اینکه به فکر بروبچ بودید تشکر میکنم!
    سلام
    ممنون بابت توضیحات خیلی جالب بود مثل همیشه فعال
    این مقاله هم در مورد تاریخجه visual studio و امکانات اون در نسخه های مختلف
    که یکی از دوستان ترجمه کرده و در سایت pcseven.com قرار داده

ترجمه : حمید احمدی

کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه BabyBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    bed

13

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من حدود یک ماه پیش نسخه VB Express 2008 رو مستقیما از روی اینترنت نصب کردم. قبلا هم اصلا NET. کار نکرده بودم.
    حالا یه برنامه نوشتم ولی وقتی Publish میکنمش
    1- Framework و windows installer رو روی سیستم پیدا نمیکنه (ولی دارم)
    2-وقتی رو یه سیستم دیگه اجرا میکنمش برنامه خیلی کند کار می کنه ولی نه از CPU و نه از RAM استفاده زیادی نداره.
    -----------------------------------
    اگه eBook آموزشی NET 2008 . رو دارید بزارید من که هر چی پیدا کردم پولکی بود
    ممنون

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    حالا یه برنامه نوشتم ولی وقتی Publish میکنمش
    در حالت معمولی پیش نیازها بیاد جداگانه نصب شوند و همراه setup نصب نمیشوند برای نصب همه با هم به پست 26 تاپیک زیر مراجعه کنید
    کد:

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    bed

پيش فرض

ممنون از جوابت H2 عزیز
    ولی اینایی که گفته بودی توی 2008 هم هست؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    bed

13

سلام

کد:
    نتونستم دانلود کنم اگه ممکنه یه جای دیگه آپلود کنید!!!

یا اسم برنامشو بگید تا پیداش کنم.
    Last edited by BabyBoy; 17-01-2008 at 12:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •