تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 77

نام تاپيک: بحث و بررسی و مشاوره در مورد دوربین های سونی

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

دوست عزیز ماکزیمم هزینه ای که میخوای بکنی چقدره؟ و این که حتما میخوای sony بخری؟

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

میخام سونی باشه.قیمتم تا 300 و نهایتن 400 هزار تومان

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

میخام سونی باشه.قیمتم تا 300 و نهایتن 400 هزار تومان
    شما به این سوال بنده جواب بدین تا دوربینتون پیدا بشه.

تعریف شما از عکاسی چیه؟(جسارت نشه ها.بقیشو بخونین)

1- همه خانواده رو یه جا جمع کردن،عکس گرفتن.شبا کمتر دوربین استفاده کردن.بیشتر عکس خانوادگی تا منظره و هنری و اینا.
    2- قضیه خانواده سر جاش،ولی گاهی هم میخواین از یه منظره ای ،درختی،کوهی،پرنده ای چیزی عکس بگیرین.ولی شبا اسفاده تون کمتره.
    3- یه دوربینی میخواین که بتونین باهاش شکار لحظه کنین،از بچه تون که داره تو حیاط خونه بازی می کنه عکس بگیرین.از کبکی که نشسته روی پشت بوم همسایه عکس بگیرین.از مناظر عکس بگیرین.شبم گه گداری عکسی می گیرین.ولی اصلا دوربین بزرگ دوست ندارین.می خواین دوربینتون توی یه کیف کوچیک دستی جا بشه.
    4- دوربینی میخواین که کلا کم بیار نباشه.از 400 متری تون عکس بگیرین،از یه کفشدوزک کوچولو عکس بگیرین.کلا به تنظیمات دستی علاقه دارین ولی فیلمبرداری هم حتما می خواین.خودشم باید حین فیلمبرداری زوم داشته باشه.تازه اونم نه کم،به انازه نزدیک یه هندی کم.اصلا هم براتون مهم نیست که دوربین بزرگ شد.سنگین شد.
    5- کلا عاشق عکاسی هستین.براتون مهم نیست سوژه چی باشه.یه بطری خالی،یه شیشه شکسته،یه پر قو.یه منظره قشنگ.یه ساختمون بلند.کلا از اینکه عکساتون بهتر و بهتر میشن حال می کنین و اصلا براتون مهم نیست که این قضیه چقدر قراره براتون هزینه داشته باشه.دوس دارین بگیرین و بگیرین و بگیرین.

حالا گزینه ها رو بررسی می کنیم:
    1- سری t هستش.این سری اصلا هیچ حسی برای عکاس بوجود نمیاره.فقط مرو اونها در آلبومه که می چسبه.اصلا شاید عکس گرفتنو بسپرین به یه رهگذر.
    2- سری w هستش.این سری کمپکت نیمه حرفه ای هستش.تنظیمات نیمه دستی و فلاش و لنز به نسبت قویتر.
    3- h10 هستش.
    4- h50 .
    5- سری آلفا.

4. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Raptor 2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tehran_shahrak gharb

پيش فرض

1.در مورد دوربینای سونی باید بگم سری تی اش جلوی موبایلای جدید کم میارن از لحاظ کیفیت همونطور که دوستان مقایسه کرده بودند
    2.برند سونی، برندی هست که تا چند وقت پیش دوربین slr نداشت و حتی تکنولوژی ساختش رو هم نداشت..در این حین شرکت محبوب و جاافتاده کونیکا متاسفانه بدلیل اینکه با غول هایی مث کنون و نیکون نمیتونست رقابت کنه کم کم رو به ورشکستگی رفت و در آخر توسط سونی خریده شد و سونی با همکاری کونیکا اولین slr خودش تحت عنوان آلفا 100 رو بیرون داد.

3.هیچ شکی در اینکه سونی شرکت فوق العاده ایی تو زمینه صوتی تصویری هستش نیست اما در زمینه دوربین عکاسان حرفه ایی این برند رو قبول ندارند و میتونم مثال براتون بزنم که یه ماشین باز حرفه ایی بنز و بی ام و رو میپرسته اما هیوندای رو علیرغم این همه آپشن و امکانات بهیچ وجه قبول نداره! سونی در زمینه دوربین حکم هیوندا رو داره!

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

1.در مورد دوربینای سونی باید بگم سری تی اش جلوی موبایلای جدید کم میارن از لحاظ کیفیت همونطور که دوستان مقایسه کرده بودند
    2.برند سونی، برندی هست که تا چند وقت پیش دوربین slr نداشت و حتی تکنولوژی ساختش رو هم نداشت..در این حین شرکت محبوب و جاافتاده کونیکا متاسفانه بدلیل اینکه با غول هایی مث کنون و نیکون نمیتونست رقابت کنه کم کم رو به ورشکستگی رفت و در آخر توسط سونی خریده شد و سونی با همکاری کونیکا اولین slr خودش تحت عنوان آلفا 100 رو بیرون داد.

3.هیچ شکی در اینکه سونی شرکت فوق العاده ایی تو زمینه صوتی تصویری هستش نیست اما در زمینه دوربین عکاسان حرفه ایی این برند رو قبول ندارند و میتونم مثال براتون بزنم که یه ماشین باز حرفه ایی بنز و بی ام و رو میپرسته اما هیوندای رو علیرغم این همه آپشن و امکانات بهیچ وجه قبول نداره! سونی در زمینه دوربین حکم هیوندا رو داره!

نمیدونم.بی ربطه شاید.ولی احساس می کنم شما از اون اشخاصی هستین که گوشی سونی اریکسون رو قبول ندارین.
    نظرات شما در مورد سونی اریکسون محترم.ولی سونی شرکت خیلی خیلی محترمی هستش.
    به این راحتی اونو با هیوندای مقایسه نکنین.

7. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

من دوربین را بیشتر برای گرفتن عکسای خانوادگی میخام تا حدی هم برای گل و منظره البته بیشتره بیشتر عکسای خانوادگی.میخام که قابلیت ارتقای مموری هم تا حدود 4 گیگ یا 8گیگ هم داشته باشه.مقداره کمی هم به عکاسی در شب نیاز دارم.دوست دارم یه چیزی هم باشه که تا چندین سال بم کار بده ومیخام از برند سونی هم باشه.حالا دوستان لطفن کمکم کنید و پیشنهاداتونو بگین.
    راستی میخام به راحتی هم قابل حمل باشه که همه جا بتونم با خودم ببرمش
    ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان من هفته دیگه میخام دوربینو بگیرم لطفن راهنماییم کنید چون از دوربیین زیاد سر در نمیارم

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

خودت با توجه به هزینه و استفاده ات از بین دوربین های t700 و h10 و h50 یه کدوم رو انتخاب کن.
    البته اگه ابعاد برات مهمه و کار شاقی نمیخوای بکنی t700 رو پیشنهاد میکنم.

11. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

شما به این سوال بنده جواب بدین تا دوربینتون پیدا بشه.

تعریف شما از عکاسی چیه؟(جسارت نشه ها.بقیشو بخونین)

1- همه خانواده رو یه جا جمع کردن،عکس گرفتن.شبا کمتر دوربین استفاده کردن.بیشتر عکس خانوادگی تا منظره و هنری و اینا.
    2- قضیه خانواده سر جاش،ولی گاهی هم میخواین از یه منظره ای ،درختی،کوهی،پرنده ای چیزی عکس بگیرین.ولی شبا اسفاده تون کمتره.
    3- یه دوربینی میخواین که بتونین باهاش شکار لحظه کنین،از بچه تون که داره تو حیاط خونه بازی می کنه عکس بگیرین.از کبکی که نشسته روی پشت بوم همسایه عکس بگیرین.از مناظر عکس بگیرین.شبم گه گداری عکسی می گیرین.ولی اصلا دوربین بزرگ دوست ندارین.می خواین دوربینتون توی یه کیف کوچیک دستی جا بشه.
    4- دوربینی میخواین که کلا کم بیار نباشه.از 400 متری تون عکس بگیرین،از یه کفشدوزک کوچولو عکس بگیرین.کلا به تنظیمات دستی علاقه دارین ولی فیلمبرداری هم حتما می خواین.خودشم باید حین فیلمبرداری زوم داشته باشه.تازه اونم نه کم،به انازه نزدیک یه هندی کم.اصلا هم براتون مهم نیست که دوربین بزرگ شد.سنگین شد.
    5- کلا عاشق عکاسی هستین.براتون مهم نیست سوژه چی باشه.یه بطری خالی،یه شیشه شکسته،یه پر قو.یه منظره قشنگ.یه ساختمون بلند.کلا از اینکه عکساتون بهتر و بهتر میشن حال می کنین و اصلا براتون مهم نیست که این قضیه چقدر قراره براتون هزینه داشته باشه.دوس دارین بگیرین و بگیرین و بگیرین.

حالا گزینه ها رو بررسی می کنیم:
    1- سری t هستش.این سری اصلا هیچ حسی برای عکاس بوجود نمیاره.فقط مرو اونها در آلبومه که می چسبه.اصلا شاید عکس گرفتنو بسپرین به یه رهگذر.
    2- سری w هستش.این سری کمپکت نیمه حرفه ای هستش.تنظیمات نیمه دستی و فلاش و لنز به نسبت قویتر.
    3- h10 هستش.
    4- h50 .
    5- سری آلفا.
    دوست عزیز میشه شما هم نظرتونو در مرود انتخابه من بگین با توجه به انتظاراتم؟
    همچنین دوستان دیگه هم اگه نظری دارن بگن.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز میشه شما هم نظرتونو در مرود انتخابه من بگین با توجه به انتظاراتم؟
    همچنین دوستان دیگه هم اگه نظری دارن بگن.
    ممنون
    اختیار دارین دوست خوبم.فکر کردم انتخابتونو کردین ،به این دلیل جواب نداده بودم.
    با توجه به فرمایشات شما،سری الفا و h50 حذف میشن چون هم سایز بزرگی دارن و هم کاربردشون براتون شاید به حدی نباشه که ارزش قیمت و وزنشون رو داشته باشه.
    سری t رو هم حذف می کنم با اجازه دوستان چون این سری دوربینی نیستن که بعد یکی دو سال قابل تحمل باشن.زیادی آماتوری و ساده هستن.
    در وحله اول h10 رو پیشنهاد میدم.برین نمایندگی سونی و دوربینارو نگاه کنین.اول h10 رو بگیرین دستتون باهاش ور برین.ببینین سایزش براتون بزرگ نیست؟اگه خوبه،این بهترین انتخابه اگر احساس کردین سایزش بزرگه یا خوش دست نیست،برین سراغ سری w.
    توی سری w در حال حاضر بهترین انتخاب،w300 هستش.قیمتش نسبت به اون یکی ها یکمی بالاتره ولی ارزشش رو داره.

14. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •