تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 98

نام تاپيک: مقايسه بازی های آيفون و انگيج

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

عاليه، قضاوت هم باشه به عهده خود بيننده

خواهش ميكنم ادامه بدين

بايد اين موضوع يك بار و براي هميشه روشن بشه

يه سوال: عكساي آيفون رو ريسايز كردي؟ چون سايزش انداره 240*320 هاي نوكياس انگار يا تو اين پست آخري حتي كوچيكتره...

2. 2 کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

100 % آيفون بهتره به خاطره سي پي يو قويش...نوكيا اگه از چيپش درست استفاده ميكرد اختلاف كمتر ميشد...

ممنون محمد جان..منتظرم آسفات رو بزاري... (همه انگيج بازا سكته ميكنند)

شاد باشيد

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض

سلام
    عكس هاي آيفون رو از سايت gameloft اوردم و سايز همين قدر هست ولي واسه انگيج از سايت خودشه.
    هر دو تا عكسها رو چون تبديل به فرمت jpeg كردم از گرافيكشون يه خورده كم شده !
    آسفالت رو هم ميزارم يونس جون.انصافا گرافيكش فوق العاده هست تازه ferari GT هم واسه آيفون اومده اون خفنتر از آسفالته

Real Football 2009

IPHONE

N-GAGE

نظر شخصي:
    اومدن اين بازي براي انگيج واقعا كار قشنگي بود.حداقل باعث ميشه بين شركت EA و Gaemloft يك رقابتي بوجود بياد.همونطور كه ديديد fifa09 زياد به fifa08 تغيرات محسوسي نداشتش و اميدوارم براي 2010 بازيهاي فوتبالي زيباتري بيادش

5. 5 کاربر از MohandesMCD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

به نظر من تو بعضی مقایسه ها خیلی اختلافی مشخص نیست مثلا تو همین پست آخر فوتباله به نظرم خیلی تفاوت قابل تشخیص نیست

فقط کسی که با جفتشون بازی کرده باشه میتونه قضاوت کنه

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض Asphalt 4

Asphalt 4

...IPHONE...

N-GAGE

8. 4 کاربر از MohandesMCD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمدصالح پور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پاریسparis عشق=مادر به یاد تمام دوستان بن شد

پيش فرض

تفاوت گرافیکی (صرف نظر از گیم پلی بازیها)که انصافا" مشهود بوده و کاملا" به نفع آیفون هستش ...در جواب دوستمون یعنی شما واقعا" تفاوتی بین گرافیک این دو تا فوتبال نمی بینین؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

مهندس عزیز از بازیهای اکشن اول شخص بیشتر عکس بذارین ....

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

13 ختم کلام

بنده به عنوان فردی با سابقه ی17سال گیمینگ(الان 23 سالمه حساب کنید از چند سالگی شروع کردم) ایفون رو بهتر میدونم البته از نظر گرافیک!!!

بنظر من روی گوشی اصلا نباید بعنوان کنسول گیم همراه حساب باز کرد
    بازی های موبایل نصب نشده زودی تموم میشن . سرعت فریم بعضی از گیم ها واقعا رو مخ هستند.کیفیت تکتچر ها نور پردازی ها و... حداقل برای من غیر قابل تحمل هستش.!!!

الان ن گیج 2 هم بازی ها با گرافیک خوب داره(البته نه در حد ایفون) ولی بازی های تجاری هم زیاد داره (اسفالت .رزیدنت و ...)
    ولی با وجود گرافیک بهتر یه مشکل که من قبلا با گوشی های تاچ داشتم که بازی کردن با گوشی های تاچ واقعا عذابه
    فقط به درد این میخوره بری تو بازی یه نگاه بندازی و بیای بیرون با اینکه سنس ایفون بی نظیر هست دوستایی که با ایفون بازی میکنند واقعا صبر و حوصله زیادی دارند(خودم تجربه ای داشتم)

و حالاجدای بحث بازی اگر بخواهی برند ها رو مقایسه کنیم بحث خیلی خنده دار میشه
    فروش 475 میلیونی نوکیا رو حتی با مجموع 4 برند زیریش نمیشه مقایسه کرد چه برسه به اپل که تازه کار میدان هست.
    بهر حال نوکیا چیزای داره که واسشون وقت و پول زیادی خرج شده کلی تجربه پشتش بوده
    و مردمی هم که در 5 قاره(نوکیا پرفروش ترین در 5 قاره) اونو میخرند مسلما میدونند که برای چه چیزی پول میدهند.

ایفون گوشی شیک با کیفیت ال سی دی عالی+سنس بالا کیفیت هندزفری خوب و قابلیت های گرافیکی بالا هست.

ولی عموم گوشی های نوکیا مثلا از ن73 و ن93 تا ن85 و ن96 یه چیزایی دارند که ایفون تو خواب هم نداره.این هم تو کارکردن مشخص میشه و فقط مختص نوشته و متن نیست.
    تو نوکیا میشه گفت همه چیز با کیفیت خوب و عالی کنار هم وجود داره ولی در ایفون چطور؟؟((یادمه تو ایفون اون اوایل رینگ تون رو فقط از اونای که کارخانه سازنده گذاشته بود میتونستی انتخاب کنی و....))

گوشی شناس های محترم اگر غیر از این مطالب بود گوشزد کنند.

لطفا این دو برند رو با هم تحت هیچ شرایطی مقایسه نکنید.

و معذرت از اینکه وقتتونو برای خواندن مطالب حقیر گرفتم.

12. 2 کاربر از metal_militia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

بنده به عنوان فردی با سابقه ی17سال گیمینگ(الان 23 سالمه حساب کنید از چند سالگی شروع کردم) ایفون رو بهتر میدونم البته از نظر گرافیک!!!

بنظر من روی گوشی اصلا نباید بعنوان کنسول گیم همراه حساب باز کرد
    بازی های موبایل نصب نشده زودی تموم میشن . سرعت فریم بعضی از گیم ها واقعا رو مخ هستند.کیفیت تکتچر ها نور پردازی ها و... حداقل برای من غیر قابل تحمل هستش.!!!

الان ن گیج 2 هم بازی ها با گرافیک خوب داره(البته نه در حد ایفون) ولی بازی های تجاری هم زیاد داره (اسفالت .رزیدنت و ...)
    ولی با وجود گرافیک بهتر یه مشکل که من قبلا با گوشی های تاچ داشتم که بازی کردن با گوشی های تاچ واقعا عذابه
    فقط به درد این میخوره بری تو بازی یه نگاه بندازی و بیای بیرون با اینکه سنس ایفون بی نظیر هست دوستایی که با ایفون بازی میکنند واقعا صبر و حوصله زیادی دارند(خودم تجربه ای داشتم)

و حالاجدای بحث بازی اگر بخواهی برند ها رو مقایسه کنیم بحث خیلی خنده دار میشه
    فروش 475 میلیونی نوکیا رو حتی با مجموع 4 برند زیریش نمیشه مقایسه کرد چه برسه به اپل که تازه کار میدان هست.
    بهر حال نوکیا چیزای داره که واسشون وقت و پول زیادی خرج شده کلی تجربه پشتش بوده
    و مردمی هم که در 5 قاره(نوکیا پرفروش ترین در 5 قاره) اونو میخرند مسلما میدونند که برای چه چیزی پول میدهند.

ایفون گوشی شیک با کیفیت ال سی دی عالی+سنس بالا کیفیت هندزفری خوب و قابلیت های گرافیکی بالا هست.

ولی عموم گوشی های نوکیا مثلا از ن73 و ن93 تا ن85 و ن96 یه چیزایی دارند که ایفون تو خواب هم نداره.این هم تو کارکردن مشخص میشه و فقط مختص نوشته و متن نیست.
    تو نوکیا میشه گفت همه چیز با کیفیت خوب و عالی کنار هم وجود داره ولی در ایفون چطور؟؟((یادمه تو ایفون اون اوایل رینگ تون رو فقط از اونای که کارخانه سازنده گذاشته بود میتونستی انتخاب کنی و....))

گوشی شناس های محترم اگر غیر از این مطالب بود گوشزد کنند.

لطفا این دو برند رو با هم تحت هیچ شرایطی مقایسه نکنید.

و معذرت از اینکه وقتتونو برای خواندن مطالب حقیر گرفتم.
    دوست عزیز اصلا"بحث مقایسه دو برند نوکیا و ایفون نیستش مقایسه بازی هستش فقط و اونم هیچ ربطی به فروش نوکیا نداره بلکه فقفط به گرافیک بازیهای ان گیج و ایفون ربط داره ......بد نبود اسم تاپیک رو یه نگاهی می انداختین.

14. 3 کاربر از احمدصالح پور بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

من در پاورقی یه مطلب رو به این دوستمون بگم که اگه ایفون اینقدر فروخت واسه ال سی دی بی نظیر و طراحی بی نظیر و تاچ بی نظیر این شرکت بود چیزی که 1.5 سال پیش به بیرون اومد و هنوز برند های دیگه که در این زمینه ها که گفتم به ایفون حتی نزدیک هم نشدن و این کار سختیه وگرنه گوشی های ساده و معمولی رو هر شرکتی با کمی اختلاف میتونه تولید بکنه .

در ضمن ایفون 1 مدل هست و اگه مثل نوکیا 100 مدل متنوع داشت مطمئن باش بخاطر طراحی , مدرن بودن و کیفیتش هیچ شخصی طرف نوکیا نمی رفت اتفاقی که شاید در اینده ی دور با عدم تجدید نظر نوکیا در طراحی های تکراری خودش رخ بده . نوکیا با این طراحی هاش داره از اعتماد مردم سو استفاده میکنه چون می دونه مردم n96 با طراحی تکراریش رو بازهم به هر سامسونگی ترجیح میدن .

موفق .....
    Last edited by ravani_13; 01-02-2009 at 17:59.

16. این کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •