تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 98

نام تاپيک: پک امنیتی فوق‏العاده مهم microsoft برای استفاده از همه‏ی سایت‏ها و سرویس‏های google و yahoo و بقیه ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من از مدیران سایت خواش میکنم لینک این مطلب رو در صفحه اصلی انجمن قرار بدن تا همه کاربران متوجه بشن

2. 7 کاربر از iman84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

خیلی ممنونم بابت معرفی برنامه ، حالا ، اون لینکی که اون بالا توی " کد " هست رو دانلود کنیم یا لینکی که پایین ضمیمه شده ؟
    سلام ...

خواهش میکنم ... لینکی که توی " کد باکس " هست ، مستقیم از خود سایت microsoft هستش ... اگه ویندوز شما قانونی و اورجینال هست ، میتونید از اون استفاده بفرمایید و برنامه رو نصب بفرمایید ...

همون فایل و برنامه‏ها برای کاربرهایی که ویندوزشون بصورت معمولی و از بیرون تهیه و کپی شده ( اورجینال نیست ) آپلود و ضمیمه و پیوست تاپیک شده ، تا براحتی دانلود و نصب بفرمایند ...

4. 2 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

بهه
    کی حالا این همه پسورد رو وض میکنه
    میگم این پچ رو نصب کنیم کافیه یا همه پسورد ها رو هم عوض کردید؟
    دو ساعت باید تو کلی برنامه عوض کنم یکی دو تا نیستن که

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

راستی اون پچی که برای اکس پی گزاشتید سرویس پک 3 میخواد!
    برای من که سرویس پک 2 هست اجرا نشد

6. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بهه
    کی حالا این همه پسورد رو وض میکنه
    میگم این پچ رو نصب کنیم کافیه یا همه پسورد ها رو هم عوض کردید؟
    دو ساعت باید تو کلی برنامه عوض کنم یکی دو تا نیستن که

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

راستی اون پچی که برای اکس پی گزاشتید سرویس پک 3 میخواد!
    برای من که سرویس پک 2 هست اجرا نشد
    علاوه بر نصب کردن این پک امنیتی باید مروگرتون رو آپیدیت کنید یا از اول برید دانلود کنید و بعد نصب کنید...
    هم چنین بعد از انجام این کار ها باید تمامی پسورد هاتون رو تغییر بدید...

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که دایال آپ دارم چطوری میتونم این پک امنیتی رو دانلود کنم؟
    همین که مرورگر رو آپدیت کنم کافیه یا باید حتما اینا رو نصب کنم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11 این توصیه‏ها و پیشنهادها رو جدی بگیرید ...

سلام ...

این توصیه‏ها و پیشنهادها رو جدی بگیرید :

1 - حتمآ پک امنیتی رو نصب بفرمایید ( برای ویندوز XP باید سرویس پک 3 نصب شده باشه ) ...

2 - حتمآ Browser ( مرورگر اینترنتی ) که دارید مثل : Internet Explorer و یا Mozilla Firefox و نمونه‏های دیگه ، رو آپدیت و به ورژن جدید بروز رسانی بفرمایید ...

3 - تمامی پسوردهایی رو که دارید عوض و آپدیت کنید ... برای احتیاط ، تا اگه قبل از این به اونها دستیابی پیدا کردن ، یا احتمال و امکان این دستیابی رو داشتن ، با تغییر پسورد ، امنیت اون حفظ بشه و این امکان و احتمال از بین بره ...

4 - یکی از بهترین و مطمئن‏ترین Browserها ( مرورگرها ) در حال حاضر ، فعلا فقط Firefox 4 هستش ... به عنوان پیشنهاد و توصیه و اینطوریکه توی خیلی از سایتهای اینترنتی هم اومده ، بهتره فعلا فقط از Firefox 4 استفاده بفرمایید ، تا هم امنیت و هم سرعت بالا رو داشته باشید ...

A malicious attacker that appears to be the Iran government managed to obtain supposedly secure digital certificates that can be used to impersonate Google, Yahoo, Skype and other major websites, the security company affected by the breach said on Wednesday.Iran malicious attack
    Comodo, a Jersey City, NJ-based firm that issues digital certificates, said the nine certificates were fraudulently obtained, including one for Microsoft's Live.com, have already been revoked. A fraudulent certificate allows someone to impersonate the secure versions of those websites — the ones that are used when encrypted connections are enabled — in some circumstances.
    The IP addresses used in the attack are in Tehran, Iran, the firm said, which believes that because of the focus and speed of the attack, it was "state-driven"

با توجه به حملات موفقیت آمیز انجام شده به سرور های اصلی شرکت comodo ( تامین کننده ی امنیت بخشی از سرور های یاهو ، جی میل و سرویس Skype) و احتمال دسترسی به ایمیل ها و سایر اطلاعات(این خبر دیروز تایید شد) ، به همه پیشنهاد می کنم فعلا فقط از Firefox 4 استفاده کنند... البته در اسرع وقت هم پسورد هاتون رو برای به خصوص یاهو و جی میل عوض کنین...اگه از فایر وال ها هم سر در میارین Secure connection for SSL رو روی فایر والتون فعال کنین...در غیر این صورت همون فیر فاکس4 فعلا کافی خواهد بود...
    تحت هیچ شرایطی به آدرس هایIP نا آشنا اعتماد نکنین...

10. 5 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

من که دایال آپ دارم چطوری میتونم این پک امنیتی رو دانلود کنم؟
    همین که مرورگر رو آپدیت کنم کافیه یا باید حتما اینا رو نصب کنم؟

سلام ...

توی پست اول ضمیمه و پیوست شده ... حجم فایلم خیلی کمه ... براحتی میتونید دانلود بفرمایید ...موفق باشید ...

12. 2 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

راستش رو بخواید خیلی هم ناراحتی نداره چون مقدار زیادی از سایت ها یا از منابع داخلی مسدود شدند یا خارجی پس عموم ما کاربر های ایرانی از درگاه های غیر امن از اینترنت استفاده میکنیم پس هر روز در معرض همچین مشکلاتی هستیم .

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ...

توی پست اول ضمیمه و پیوست شده ... حجم فایلم خیلی کمه ... براحتی میتونید دانلود بفرمایید ...موفق باشید ...

میگم نمیشه مرورگر خودم رو آپدیت نکنم آخه من از این فایرفاکس 4 منتنفرم.اگه از همون 3.6013 استفاده کنم اشکالی داره؟
    اگه تو سایتهای یاهو و گوگل نرم خطری تهدید میکنه؟

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

11

میگم نمیشه مرورگر خودم رو آپدیت نکنم آخه من از این فایرفاکس 4 منتنفرم.اگه از همون 3.6013 استفاده کنم اشکالی داره؟
    اگه تو سایتهای یاهو و گوگل نرم خطری تهدید میکنه؟
    کلا با مرورگرهایی که قبل از تاریخ این گزارش گرفتید نباید وارد اکانت های گوگل، یاهو و سایتایی که توی پست اول گفته بشید...الان آپدیت ترین و مطمئن ترین مرورگر هم Firefox 4 هست...

وبلاگ tor هم عملکرد ضعیف comodo رو در این زمینه مورد انتقاد قرار داده و گفته چرا بعد از 8 روز تازه در این مورد اطلاع رسانی کرده
    احتمالا تا الان هر کاری می خواستن بکنن، کردن دیگه!

16. 6 کاربر از cdp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •