تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 117

نام تاپيک: Fire Cold

پروفشنال soha is the beSt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    میخوام برزیل باشم):

پيش فرض

اگه ایکس باکس لایو بیاد شاید بگیرمش
    ایول ادامه بده! خیلی بازیه خوبیه

2. این کاربر از soha is the beSt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

خوشم اومد هر وقت پخشش کردی اولین سیدیشو خودم میخرم معرکه تر میشه اگه یه خورده به ترکیب رنگا دقت کنی ( رنگات بهم نمیهخورن )

رنگات بشتر مرده اند
    اسم بازیت اتش سرده
    این انتظار رو به بازی کن میده که رنگای سرد رو بیینه اما تو بینشون اثراتی از گرما مشخص باشه

موفق باشی
    عالیه
    Last edited by ehsan_wwe; 09-04-2011 at 10:17.

4. 4 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خوشم اومد هر وقت پخشش کردی اولین سیدیشو خودم میخرم معرکه تر میشه اگه یه خورده به ترکیب رنگا دقت کنی ( رنگات بهم نمیهخورن )

رنگات بشتر مرده اند
    اسم بازیت اتش سرده
    این انتظار رو به بازی کن میده که رنگای سرد رو بیینه اما تو بینشون اثراتی از گرما مشخص باشه

موفق باشی
    عالیه
    سلام استاد احسان جون !

نظره لطفته حتما کارایی رو که گفتی انجام میدم بهرت بشه هر چی باشه شما استاده مایی ...
    نوکرتم

6. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

راستی رضا جان تنظیمات یاده نره برای بازی.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

راستی رضا جان تنظیمات یاده نره برای بازی.
    حتما"
    اخره کار که مراحلو سره هم میکنم فکرشو میکنم .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

یکم باهاش ور برو بفرست اینور و اونور .
    استیمی . ایکس باکس لیوی یه جایی بفرست خدا رو چه دیدی شاید قبولت کردن .

10. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلین جان راست می گه اید بازیت کم و بیش نو هست و گرافیکش هم خوبه و قشنگ کمتر bo که نیست!

12. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

یکم باهاش ور برو بفرست اینور و اونور .
    استیمی . ایکس باکس لیوی یه جایی بفرست خدا رو چه دیدی شاید قبولت کردن .
    استیم کجاست دیگه ؟!
    ایکس باکس لایو هم که باید کامل بشه بازی !
    سلین جان راست می گه اید بازیت کم و بیش نو هست و گرافیکش هم خوبه و قشنگ کمتر bo که نیست!
    نظره لطفته پرویز جان

14. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی یه ایده دیگه هم به ذهنم رسید.
    اوّل برای اینکه بازیکن یاد بگیره چجوریه تلپورت(Teleport) دو تا استفاده که طوری که مثلاً رنگ تلپورت نارنجیه از خروجی نارنجی در میاد و اگر رنگش آبیه از خروجی آبی و...
    حالا به یه جا میرسه باید از این ور از بالای یک سکوی بلند پایین که کلی مسیر توش هست رو نگاه کنه بعد بالای اون سکو 4-5 تا تلپورت با رنگ های مختلف هست و اگر رنگ اشتباهی بره یا توی مسیر اشتباهای گیر میکنه یا اینکه اصلاً خروجی تلپورت روی هوائه و پرت میشه ته دره.
    به همین نحو میتونی از تلپورت در قسمت های مختلف استفاده کنی.

*ویرایش:هواکش برای اینکه بکشه این ور و اون ور ور پرت کنه ته دره و پنکه برای اینکه به بالا یا کنارها حول بده هم یادت نره.
    اصلاً یه جا میتونی هواکش یا پنکه رو بذاری روی دیوار کناری یه دره و پایین هم یه مسیره و اگه از جلوی اون هواکش یا پنکه ها رد شه پرت میشه یه طرف دیگه و میره ته دره.

*ویرایش 2:اگه بازی خیلی خوب پیش رفت و طوری شد که عرضه کننده راحت براش پیدا میشد(که میدونم میشه) باید پوستر و موزیک هم بدی درست کنن که دیگه تکمیل بشه کارت.(اگه خواستی منم چند نفر رو میشناسم هر موقع به نظرت رسید موقعش شده بهم پ.خ بده تا شماره ای چیزی ازشون بدم سر قیمت صحبت کنی باهاشون)

*ویرایش 3:همینجوری هی میاد تو ذهنم دیگه
    تریلر رو یه بار دیگه دیدم بعد دقت کردم روی دیوارها بعضی جاها کلی برگ پوشوندشون و خب اوّلش هم که Cloth effect استفاده کردی.
    خب حالا با توجه به این امکانات میتونی حتی 5-6 دقیقه ای این ایده رو پیاده کنی:
    یه جاهایی رو طوری درست کن که دیوار سوراخه ولی خوب دیده نمیشه چون برگ روش رو پوشونده(Cloth effect دارن برگ ها) و راه دیگه ای هم نیست خب اینجوری یکم پلیر باید دقتش رو بیشتر کنه تا بتونه بفهمه پشت دیوار راه مخفی هست.همین کار رو میتونی با یک آبشار یا هر چیز دیگه ای انجام بدی طوری که راه به صورت مخفی قرار داره ولی باید یکمی هم راه دیده بشه که دیگه خیلی هم سخت نشه.

یه ایده دیگه هم دارم اونو بعداً میگم(چون خیلی خفن و معماییه نمیخوام فعلاً رو کنم و ساختنش هم کار راحتیه ولی حل کردنش سخته راهنمایی میکنم "در" توش داره)

Last edited by Hotsun; 10-04-2011 at 12:23.

16. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

دمت گرم خیلی ایده هات عالیه

*ویرایش 2:اگه بازی خیلی خوب پیش رفت و طوری شد که عرضه کننده راحت براش پیدا میشد(که میدونم میشه) باید پوستر و موزیک هم بدی درست کنن که دیگه تکمیل بشه کارت.(اگه خواستی منم چند نفر رو میشناسم هر موقع به نظرت رسید موقعش شده بهم پ.خ بده تا شماره ای چیزی ازشون بدم سر قیمت صحبت کنی باهاشون)
    حتما ممنون بابت کمکت

*ویرایش:هواکش برای اینکه بکشه این ور و اون ور ور پرت کنه ته دره و پنکه برای اینکه به بالا یا کنارها حول بده هم یادت نره.
    اصلاً یه جا میتونی هواکش یا پنکه رو بذاری روی دیوار کناری یه دره و پایین هم یه مسیره و اگه از جلوی اون هواکش یا پنکه ها رد شه پرت میشه یه طرف دیگه و میره ته دره.
    به جایه هواکش میخوام ازاهنربا استفاده کنم . هم خلاقانه تره هم جالب تر . اون نظر قبلیت هم بود گفتی جاذبه برعکس بشه ؟ میشه به جایه این کار ( چون خیلی زمان میبره باید همه چی تحته تاثیر جاذبه جاش یهو عوض شه و ... ) یه اهنربایه بزرگ از بالا گوی رو جذبه خودش کنه .

تریلر رو یه بار دیگه دیدم بعد دقت کردم روی دیوارها بعضی جاها کلی برگ پوشوندشون و خب اوّلش هم که Cloth effect استفاده کردی.
    خب حالا با توجه به این امکانات میتونی حتی 5-6 دقیقه ای این ایده رو پیاده کنی:
    یه جاهایی رو طوری درست کن که دیوار سوراخه ولی خوب دیده نمیشه چون برگ روش رو پوشونده(Cloth effect دارن برگ ها) و راه دیگه ای هم نیست خب اینجوری یکم پلیر باید دقتش رو بیشتر کنه تا بتونه بفهمه پشت دیوار راه مخفی هست.همین کار رو میتونی با یک آبشار یا هر چیز دیگه ای انجام بدی طوری که راه به صورت مخفی قرار داره ولی باید یکمی هم راه دیده بشه که دیگه خیلی هم سخت نشه.
    ایول اینم خیلی عالی بود ولی برایه این مرحله جور در نمیاد مرحله بعدی میشه توش اینو استفاده کرد .
    یه ایده دیگه هم دارم اونو بعداً میگم(چون خیلی خفن و معماییه نمیخوام فعلاً رو کنم و ساختنش هم کار راحتیه ولی حل کردنش سخته راهنمایی میکنم "در" توش داره)
    بابا یه دونه ای ! واقعا دمت گرم اینهمه ایده میدی خیلی حال کردم . این ایدت رو هم بگو دیگه ! بی نهایت ممنون .

یه ایده برایه حیجانی شدنه بازی دارم :
    یه جایی گوی میافته تویه یک گاری که دورش TNTبسته . بعد دوربین میاد پشته توپ ( سینماتیک ! ) و Motion Blur و گاری هم خوب دیگه با سرعت تویه سرازیری شروع میکنه حرکت کردن که باید به هر زحمتی شده ردش کنی از بینه موانع اگه نه با برخوردش میترکه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •