تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: * بررسی عملکرد کارت گرافیک ها و پردازنده ها در Crysis 2 با DirectX11 و High Res-Textures *

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

ولی ضعف Phenom II که پوشیدنی نیست.
    ضعف داره...ولی ضعف اونجوری که اونجا زده نیست.....!
    اصلا معلوم نیست پردازنده های AMD با در چه حالتی اورکلاک شدند....(خیلی تاثیر داره)
    درسته AMD عمرا نمیتونه Sandy Bridge رو بگیره و خودم از طرفدارای SB هستم...ولی خوب دیگه اختلاف اینطوری هم نیست که اونجا زده...!

به زودی معلوم میشه...!

2. 2 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با تشکر از مطالب ارزنده دوستان ... تست سایت Guru3D رو پیشنهاد می کنم یه نگاهی داشته باشیم .. دیروز یا روز قبل ترش منتشر شد .. به نظر من این سایت تا حالا تست های منصفانه تری داشته نسبت به بقیه سایت ها مخصوصا تامز ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

سایت Hardwareheaven هم در بررسی جدیدش که در مورد HIS 6970 IceQ Mix بوده از Crysis 2 + آپدیت ها استفاده کرده... GTX 570 هم در این تست بوده!

سیستم تست:

و تست :

نتایج یه مقدار با Tomshardware متفاوتن... برتری 570 بر 6970 با اختلاف مشخصه... مخصوصا در Min FPS که اهمیتش بسیار بیشتر از AVG FPS هست.
    10 فریم اختلاف در Min Frame کم نیست.

البته ناگفته نماند که برای درایور های جدید AMD و Nvidia باید کمی صبر کنیم.

موفق باشید.
    Last edited by Erfan.; 14-07-2011 at 19:09.

6. 5 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

سایت Hardwareheaven هم در بررسی جدیدش که در مورد HIS 6970 IceQ Mix بوده از Crysis 2 + آپدیت ها استفاده کرده... GTX 570 هم در این تست بوده!

سیستم تست:

و تست :

نتایج یه مقدار با Tomshardware متفاوتن... برتری 570 بر 6970 با اختلاف مشخصه... مخصوصا در Min FPS که اهمیتش بسیار بیشتر از AVG FPS هست.
    10 فریم اختلاف در Min Frame کم نیست.

البته ناگفته نماند که برای درایور های جدید AMD و Nvidia باید کمی صبر کنیم.

موفق باشید.
    لازم نیست از این آزمایشهای تخیلی بگزارید تا معملوخم بشه طرفدار NVIDIA هستید
    نه معلومه 570 با چه قیمتی هست و چه فرکانسی =احتمالا هم قیمت 580 ر باید باشه چون خودم مدلهای رفرنسی دیدم که همچین قیمتی داشتند و کارایی هم نزدیک به 580 بوده
    خندم میگیره که این طرفداران NVIDIA خودشون رو به در و دیوار میزنند یک تست پیدا کنند که از رقیبشون کلی جلو هستند
    در رابطه با اون قسمت که قزمز کردم این است که نتایج به علت مغلوم نبودن دقیق کارت NVIDIA مخدوشه و در ضمن MIN فریم یک لحظه بیشتر نیست و AVG مهمترینه که مشخص میکنه چه کارتی بهتره
    یک مواردی را یادم رفت بگم
    اول=کارت 570 با 6970 در خارج از ایارن با قیمت تقریبی 320 دلار در یک رده قرار میگیرند از نظر قیمتی پس برای یک مقایسه عادلانه باید دو کارت با یک قیمت ثابت با هم مقایسه بشوند
    دوم=از نظر کارایی هم 6970 را مقداری قویتر از 570 میدونم که البته همونطور که همه میدونند هر بازی شرایط خاص خودشو داره و تو یک بازی با یک تنظیمات بالا 6970 از 590 هم کلی جلو میزنه
    سوم=نمیدونم چرا مدل 570 را نزده؟ ولی مدل 6970 را زده !
    چهارم =اونها که میخواهند قویتیرین کارت رو هم داشته باشند میروند 6990 و یا 590 میخرند که در یک حدود قدرت دارند
    فقط 580 چه از نظر قیمتی و چه از نظر کارایی بین 6970 و 6990 قرار میگیره که به همبن خاطر طرفداران NVIDIA معتقدند بهترین کارتها مال ایشان هستش !
    Last edited by millad1388; 15-07-2011 at 20:19.

8. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

لازم نیست از این آزمایشهای تخیلی بگزارید تا معملوخم بشه طرفدار NVIDIA هستید
    نه معلومه 570 با چه قیمتی هست و چه فرکانسی =احتمالا هم قیمت 580 ر باید باشه چون خودم مدلهای رفرنسی دیدم که همچین قیمتی داشتند و کارایی هم نزدیک به 580 بوده
    خندم میگیره که این طرفداران NVIDIA خودشون رو به در و دیوار میزنند یک تست پیدا کنند که از رقیبشون کلی جلو هستند
    در رابطه با اون قسمت که قزمز کردم این است که نتایج به علت مغلوم نبودن دقیق کارت NVIDIA مخدوشه و در ضمن MIN فریم یک لحظه بیشتر نیست و AVG مهمترینه که مشخص میکنه چه کارتی بهتره
    یک مواردی را یادم رفت بگم
    اول=کارت 570 با 6970 در خارج از ایارن با قیمت تقریبی 320 دلار در یک رده قرار میگیرند از نظر قیمتی پس برای یک مقایسه عادلانه باید دو کارت با یک قیمت ثابت با هم مقایسه بشوند
    دوم=از نظر کارایی هم 6970 را مقداری قویتر از 570 میدونم که البته همونطور که همه میدونند هر بازی شرایط خاص خودشو داره و تو یک بازی با یک تنظیمات بالا 6970 از 590 هم کلی جلو میزنه
    سوم=نمیدونم چرا مدل 570 را نزده؟ ولی مدل 6970 را زده !
    چهارم =اونها که میخواهند قویتیرین کارت رو هم داشته باشند میروند 6990 و یا 590 میخرند که در یک حدود قدرت دارند
    فقط 580 چه از نظر قیمتی و چه از نظر کارایی بین 6970 و 6990 قرار میگیره که به همبن خاطر طرفداران NVIDIA معتقدند بهترین کارتها مال ایشان هستش !
    میگم دوست عزیز شما همون میلاد در وبسایت HOTOVERCLOCK نیستی که چندین بار توسط کاربران اونجا و من حقیر به خاطر دادن تز های (تقریبا گریه اور) فضایی بشدت مورد لطف قرار گرفتی؟؟ (باقرالگرافیک خودمون )

حالا درسته اینجا کسی بحث تخصصی نمیکنه و چون توجهی نمیشه میتونید تز های مریخی چون نمیدونم RSX معادل 7600GT و xenos معادل 4350 وو... یا اولین سازنده پردازنده 2 هسته ای مال amd بوده و .. میای با منطق ونوسی تعداد خطوط تولید شرکت هارو میشماری و ......

جالبه هرکس دیگه به جای اون بنده خدا بود فرار میکرد و یا لاقل سرشو مینداخت پایین مثل یک کاربر سر به زیر و به دور از هرگون تخیل و ارزو به کار خودش ادامه میداد

درمورده صحبت هاتون که 6970 از 590 هم قویتره خوب خداوند گاهی در افرینشش یکسری نواوری هایی ایجاد میکنه که باعث میشه ما شاهد نوابغی در سرتاسر عالم بشیم که احتمالا این مورد هم از اون face hitting های آس هست

نمیدونم چرا مدل 570 را نزده؟ ولی مدل 6970 را زده !؟؟
    پیش از جواب لازمه یه چیز رو بگم

شما و خیلی های دیگه تنها یاد گرفتید

چون y از x بلند تره بس بهتره رو توی ذهنتون فرو کنید.

خوب اینو یک بچه 2 ساله هم میتونه متوجه بشه که خط y مثلا بلندتر از x هنر اینه که یک ادم باشعور لاقل متن ریویو و صحبت های تست کننده رو هم درصورت سواد انگلیسی مطالعه کنه که الان اکثر افراد فقیر دانش اجتماع هم لاقل کمی دارن)

درمورده اون سوالت

وقتی میگه GTX 570 reference model شما نمیفهمی یعنی چی؟ مدل رفرنس توضیح داره؟بعد هم اگه روش کلیک میکردید نوع مدل رفرنس رو براتون لینک میکرد که از چه شرکتی هست و مربوط به inno3d هست که قبلا ریویو شو این سایت زده

من فعلا مطلبی واسه بحث جدی ندیدم اما اگه ببنیم از رو حساب بحثی رو شروع کردی بحث اصلی رو شروع میکنم و میدونی که به راحتی میشه نقض همه تز های فضایی رو در سراسر نت داد

موفق باشی
    Last edited by ramincybran; 16-07-2011 at 09:51.

10. 4 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

میگم دوست عزیز شما همون میلاد در وبسایت HOTOVERCLOCK نیستی که چندین بار توسط کاربران اونجا و من حقیر به خاطر دادن تز های (تقریبا گریه اور) فضایی بشدت مورد لطف قرار گرفتی؟؟ (باقرالگرافیک خودمون )

حالا درسته اینجا کسی بحث تخصصی نمیکنه و چون توجهی نمیشه میتونید تز های مریخی چون نمیدونم RSX معادل 7600GT و xenos معادل 4350 وو... یا اولین سازنده پردازنده 2 هسته ای مال amd بوده و .. میای با منطق ونوسی تعداد خطوط تولید شرکت هارو میشماری و ......

جالبه هرکس دیگه به جای اون بنده خدا بود فرار میکرد و یا لاقل سرشو مینداخت پایین مثل یک کاربر سر به زیر و به دور از هرگون تخیل و ارزو به کار خودش ادامه میداد

درمورده صحبت هاتون که 6970 از 590 هم قویتره خوب خداوند گاهی در افرینشش یکسری نواوری هایی ایجاد میکنه که باعث میشه ما شاهد نوابغی در سرتاسر عالم بشیم که احتمالا این مورد هم از اون face hitting های آس هست

پیش از جواب لازمه یه چیز رو بگم

شما و خیلی های دیگه تنها یاد گرفتید

چون y از x بلند تره بس بهتره رو توی ذهنتون فرو کنید.

خوب اینو یک بچه 2 ساله هم میتونه متوجه بشه که خط y مثلا بلندتر از x هنر اینه که یک ادم باشعور لاقل متن ریویو و صحبت های تست کننده رو هم درصورت سواد انگلیسی مطالعه کنه که الان اکثر افراد فقیر دانش اجتماع هم لاقل کمی دارن)

درمورده اون سوالت

وقتی میگه GTX 570 reference model شما نمیفهمی یعنی چی؟ مدل رفرنس توضیح داره؟بعد هم اگه روش کلیک میکردید نوع مدل رفرنس رو براتون لینک میکرد که از چه شرکتی هست و مربوط به inno3d هست که قبلا ریویو شو این سایت زده

من فعلا مطلبی واسه بحث جدی ندیدم اما اگه ببنیم از رو حساب بحثی رو شروع کردی بحث اصلی رو شروع میکنم و میدونی که به راحتی میشه نقض همه تز های فضایی رو در سراسر نت داد

موفق باشی
    من نمیدونم دارین از چی حرف میزنید؟حالم هم از چرت و پرت گفتن بهم میخوره
    در ضمن اولین پردازنده 2 هسته ایی amd برای سال 2003 هست که 4 سالی عقیتر از پردازشگر اینتلی هست
    xenos r510 هم دارای 40 پردازشگر سایه زن هست که معادل گرافیک آنبرد میشه که دقیقا معادل مشخصات xbox360 هستش و شما شاید نمیدونی معنی معادل یعنی چی
    در ضمن نمیدونم وقتی یک کارتی بهتره الکی ایراد میگیریناون سایت هم که شاهکاره اونقدر طرفداری مشخصه که هر بجه ای متوجه میشه
    اگر تو این سایت بخواین هر کارت مرجع amd را با مدلی از nvidia داشته باشین با یک مدل فوق اور شده از nvidia که قیمتی به مراتب بالاتر داره مواجه میشیماین طرفداری محض هست
    مثلا اومده کارت گرافیک فوق اور شده گیگابایت 560tiرا با فرکانس هسته 1 گیگاهرتز با کارت 2 گیگابایت 6950 مقایسه کردهجالب هست کهکارت گیگابایت تو بازی کرایسیس 2باز هم عقب می افته

12. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahabprince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بابا جون چرا دعوا میکنید؟...
    چون این بازی از Tesslation زیادی استفاده میکنه
    و چون کارتهای انویدیا از این لحاظ قوی تر هستن پس مشخصه که فریم بیشتری میدن.
    این که دیگه عوا نداره

14. 3 کاربر از shahabprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

این که دیگه عوا نداره
    خوب این رو هر کسی میفهمه... ولی وقتی کسی نخواد متوجه بشه و حرف خودشو بزنه شما کلافه نمیشی؟

16. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

خوب این رو هر کسی میفهمه... ولی وقتی کسی نخواد متوجه بشه و حرف خودشو بزنه شما کلافه نمیشی؟
    منم دقیقا همین نظر را دارم
    وقتی کسی معنی برابر بودن 570 با 6970 را متوجه نباشه و مدام وقتشو هدر بده که یک سایت طرفدارnvidia پیدا کنه من چی بگم
    وقتی یک دنیا بنچمازک درست هم مخالف حرفهایشان باشد به خاطر اینکه طرفدار متعصب هستند نمیبینند

18. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

این که دیگه عوا نداره
    بی خودی تسلیشین رو علم نکنیدکدوم فریم بیشترفریم یکسانی میدهند
    در ضمن همیشه تفاوت در بازی بیشتر از تفاوت در کارت گرافیک بوده و هست
    خودم دیدم تو یک بازی که nvidia دوسته چطور و با اختلاف 10 فریم از 60 فریم 450 از 5770 جلو میافته و برعکس
    یعنی تو یک بازی 6970 میتونه از 580 هم جلو بزنه =اگه منبع و مدرک بخواین هست
    پس چطور میگیم مثلا کارت گرافیک 6970=570 gtx هست؟ از روی قیمت و نتایج اکثر بیشتر بازی ها
    قضیه اختلاف بین بازیها از سری 4000 ati هست و قبلش و ربطی به چیزهای دیگر ندارد

20. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •