سلام.شاید خیلی ها مثل من از اورکلاک کارت گرافیک سر در نیارن.پس سعی میکنن که کارتای گرافیکاشون رو با برنامه های جانبی اورکلاک کنند و سرعت پردازش گرافیک رو بالا ببرن.این برنامه ها معمولا توی سی دی هایی هستن که شرکت سازنده مادر بورد یا گرافیک همراه خرید کامپیوتر به دست کاربر میرسونن.واسه من مثلا برنامه FOXWARE.
گرافیک من خیلی قوی نبود اما حد اقل پا به پای مدلای هم رده خودش میومد تا اینکه 4 ماهی از اورکلاک کردن گرافیکم با برنامه مذکور گذشت که شاهد افت مرور به مرور گرافیکم شدم.فکر نکنم 1G 9600 GT DDR2 گرافیکی باشه که نتونه اساسین 2 رو روون اجرا کنه.اما گرافیک من اینجور بود.چه برسه به بازی هایی مثل دیرت 2 و دیرت 3 و ران...
شاید گرافیکتون اونقدر قوی باشه که بتونه مدتها در مقابل اورکلاک مقاومت کنه اما این مقاومت حدی داره.البته من دارم راجعبه اورکلاک با برنامه های جانبی حرف میزنم و اورکلاک حرفه ای بحثش کاملا جداست و شاید گرافیک رو مثل یه سگ هار کنه

سلام این کارت گرافیک رو کامپیوتر من هم داره با وجود اینکه تمام قطعات کامپیوتر قوی هستند( سی پی یو AMD 2.6GHz quad core رم 2 گیگابایت مادربوردش هم جدیده و Gigabyte است) ولی اصلا بازی ها رو خوب اجرا نمیکنه و همش هم گرافیکش نمیکشه و مجبورم همیشه در بازیهای جزئیات گرافیکی رو روی پایین ترین حد بذارم تا بازی بهتر اجرا بشه. همین بازی assassin creed 2 رو هم خیلی بد اجرا میکنه به طوری که اصلا از بازی کردنش منصرف شدم. من که تا حالا اورکلاکش نکردم و وقتی که تازه خریده بودیم هم همینجوری بود و هیچ فزقی هم نکرده. خلاصه این کارت گرافیک گند زده به کامپیوترمون نمیدونم شما چجوری میگین که گرافیک خوبیه؟؟؟