تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2095 از 2600 اولاول ... 109515951995204520852091209220932094209520962097209820992105214521952595 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,941 به 20,950 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

راستشو بخوای من همون اوایل 20-30 صفحه از تاپیکو خوندم و همش میدیدم شما از 175 گیگ و یک چهارم همیشه حرف میزنی و برام جای تعجب بود
    که خب الان دلیلش رو فهمیدم، چون شما حجم باقی مونده رو برات تو پنل نمیزنه مبنا رو روی این گذاشته بودی که سیستم مخابرات 175 گیگ در نظر گرفته و اگه مبادلات داخلی باشه یک چهارم کم میشه و اگه خارجی باشه همون حجم واقعی. ولی همونطور که امین گفت تو پنل ما پیش پرداخت ها حجم باقی مانده رو 700 گیگ (البته 700000 مگابایت) زده. که طبق اعلام خودشون داخلی باید معمولی کم بشه و خارجی 4 برابر. ولی اتفاقی که در عمل میوفته اینه که چه داخلی و چه خارجی حجم معمولی محاسبه میشه. شما هم متاسفانه چون حجم باقی مونده نداری هیچوقت نمیتونی دقیق بفهمی که الان این حجمی که به عنوان مصرف شده زده چجوری محاسبه شده، ولی وقتی خارجی رو 4 برابر محاسبه نکرده احتمال خیلی زیاد مثل مال ما حساب شده، گرچه بازم نمیشه صد درصد گفت.

کاش دوستانی که از مخابرات غیر تهران سرویس دارن تو پستاشون اعلام کنن که سردرگمی از این که هست بیشتر نشه!
    اره دقیقا همینه که که گفتی.
    باو من چند ماهه از مخابرات سرویس دارم و همش دارم با قانون 175 گیگ در ماه کلی صرفه جویی می کنم. اگه میدونستم 700 گیگه که این مدت خیلی راحت تر میگذشت
    ولی یه سوال...اگه این جوری هست پس یعنی مخابرات در اصل داره 700 گیگ حجم ارائه میده و نه 175 گیگ. پس چرا داره ماهی 175 گیگ رو تبلیغ میکنه؟ این طوری خیلی به ضررشه و داره از شرکت های دیگه عقب می افته. در حالی که اگه به صورت 700 گیگ در ماه تبلیغ کنن توی جدول مقایسه از شرکت هایی مثل اسیاتک و شاتل و های وب هم بالاتر قرار می گیرن. شاید وااسه این باشه که قراره در اینده این مسئله رو درست کنن و از طرفی هم جداسازی ترافیک قانون تصویب شدست و مجبورن توی تبلیغات ذکرش کنن

با این اوصاف باید یک بار دیگه همون ازمایش رو این بار با یه سرور خارجی هم تکرار کنم ببینم حجم رو 4 برابر میزنه یا نه که واسه بقیه دوستان پس پرداخت هم کمک کننده باشه

2. 3 کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من قبلا یه مودم دیگه داشتم . الان مودمو عوض کردم d-lnik 2520u گرفتم
    اینترنتم افتضاح شده . مشکل سر سرعت نیست
    سر اینه وقتی یه سایت باز میکنی ده بار server not found میده چندین باز باید رفرش کنی تا بیاد
    مودم کاملا استیبل متصله و لینک نمیپره . اما نمیدونم این ایراد از چیه . فکر کنم dns باشه . نمیدونم
    Perferred DNS Server : 10.3.100.100
    Alternate DNS Server : 217.218.155.155
    اینا اتوماتیک خود مخابرات میده
    dns گوگل رو هم زدم اما فرقی نکرد و فایده نداشت

اگر از dns باشه چه dns ای وارد میکنید ؟

تو عگس پایین mtu رو تغییر دادم البته .
    رو حالت دیفالت هم همون مشکل رو داشتم و فرقی نداشت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این مشکل رو منم قبلا داشتم. خیلی مشکل کلی ای هست و نمیشه واسش راه حل قطعی در نظر گرفت ولی مجموعه از کارهاست که می تونی دونه دونه امتحان کنی ببینی کدوم تاثیر داره. به ترتیب اولویت می گم اگه هر مرحله تاثیر نداشت برو شماره بعدی. به احتمال زیاد dns هات time out میده پس از dns شروع می کنیم:

0. مطمئن شو هیچ vpn ی وصل نباشه. هیچ proxy هم به صورت دستی (توی تنظیمات browser وارد نشده باشه) وارد نشده باشه. تمام تلفن های اتاق های دیگه رو از خط بکش

1. dns رو از داخل مودم بردار و بذار رو اتوماتیک. همزمان dns رو از توی ویندوز هم بردار و روی اتوماتیک بذار

2. این dns هارو توی ویندوز وارد کن:
    اولی: 217.218.127.127
    دومی: 217.218.155.155

3. با برنامه DNS Jumper دو تا dns که ping کمتری نسبت به بقیه دارن پیدا کن و وارد کن

4. cmd رو در حالت admin اجرا کن و دستور زیر رو وارد کن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    5. همون لحظه که server not found میده با cmd به همون سایتی که می خوای وصل شی یه ping بگیر. اگه time out میداد یه ping از 217.218.127.127 بگیر. اگه باز هم time out داد یه ping از 192.168.1.1 بگیر و نتیجه رو بگو

4. 2 کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ولی یه سوال...اگه این جوری هست پس یعنی مخابرات در اصل داره 700 گیگ حجم ارائه میده و نه 175 گیگ. پس چرا داره ماهی 175 گیگ رو تبلیغ میکنه؟ این طوری خیلی به ضررشه و داره از شرکت های دیگه عقب می افته. در حالی که اگه به صورت 700 گیگ در ماه تبلیغ کنن توی جدول مقایسه از شرکت هایی مثل اسیاتک و شاتل و های وب هم بالاتر قرار می گیرن. شاید وااسه این باشه که قراره در اینده این مسئله رو درست کنن و از طرفی هم جداسازی ترافیک قانون تصویب شدست و مجبورن توی تبلیغات ذکرش کنن
    آره دیگه، 700 گیگ داخلی میده که خارجی رو 4 برابر ازش کم کنه که نمیکنه! احتمالا دلیلش جنبه روانی قضیه هست! مشتری 700 رو ببینه ولی خارجیش 4 برابر حساب بشه احتمالا بیشتر ترغیب میشه تا 175 رو ببینه و معمولی براش حساب بشه، گرچه که در عمل یکیه. آسیاتک رو هم که تا همین چند وقت پیش داشتم اینطوری بود، حجم داخلی رو میزد تو پنل و خارجی رو دوبرابر کم میکرد، فرقش با مخابرات این بودکه واقعا حارجی دوبرابر کم میشد!
    تبلیغ نمیکنه چون ممکنه باگ باشه، یا ممکنه خودشون بدونن و از قصد این کار رو کرده باشن تا با همین تبلیغاتِ دهن به دهن و انجمن هایی مثل اینجا مشتری پیدا کنن، اینطوری هرموقع دلشون بخواد بر میگردن به روال قبل! چون نه تبلیغی کردن براش و نه جایی ادعایی کردن که همچین چیزی هست. نمونه بارزش همین برقرار موندن سرویس بعد از تموم شدن زمان در صورت داشتن حجم. همین خیلی هارو تو مخابرات نگه داشته بود و خیلی هم مشترک جدید جذب کرده بود، ولی چون جایی این رو تبلیغ نکردن هر موقع اراده کنن میزنن زیرش، اتفاقی که الان داره برای دوستان میوفته.

6. 2 کاربر از Ashkan R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان من سرویس 16 مگ دارم و به صورت پیش پرداخت. 2/2/97 سرویس رو فعال کردم و 28/3/97 منقضی شد. به نظرم حجم خارجی رو هم برام 700 گیگ حساب کردن چون من خیلی مصرف کردم و دانلود کردم ولی در نهایت 537 گیگ مونده بود ولی وقتی زنگ زدم 2020 گفتن اعتبارتون منقضی شده و این قضیه تو سیستم رفع شده که تا زمانی که حجم تموم نشه اعتبار هم تموم نشه.

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اقا من 2 شب پیش نتم قطع شد برای من 2 ماهی بود قطع نشده بود خلاصه شارژش کردم وصل شدش الان دوباره امروز قطعش کردن تو پنل دیدم ترافیکم صفر شده اون پرداختی 2 روزه پیش هم اصلا خبری ازش نیستش
    2020 هم زنگ زدم میگه اینجا پرداختی ثبت نشده کاری نمیشه کرد برو مخابرات منطقه تون
    الان باید چکار کنم

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

اقا من 2 شب پیش نتم قطع شد برای من 2 ماهی بود قطع نشده بود خلاصه شارژش کردم وصل شدش الان دوباره امروز قطعش کردن تو پنل دیدم ترافیکم صفر شده اون پرداختی 2 روزه پیش هم اصلا خبری ازش نیستش
    2020 هم زنگ زدم میگه اینجا پرداختی ثبت نشده کاری نمیشه کرد برو مخابرات منطقه تون
    الان باید چکار کنم
    سلام
    اتفاقا منم حدودا سه شب پیش درست ساعت 12 شب قطع شد من رفتم پرداخت کردم و وصل شد الان اون پرداختی اصلا نیست ولی هنوز قطع نشدم حاال با این چیزی که شما میگی
    الان که این باگشون رفع شده لابد میخوان پول اون چند ماهی که همینطوری وصل بوده رو ازمون بگیرن
    من که فکر میکنم اگه همینطور بخواد اذیت کنه باید رفت از مخابرات

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    اتفاقا منم حدودا سه شب پیش درست ساعت 12 شب قطع شد من رفتم پرداخت کردم و وصل شد الان اون پرداختی اصلا نیست ولی هنوز قطع نشدم حاال با این چیزی که شما میگی
    الان که این باگشون رفع شده لابد میخوان پول اون چند ماهی که همینطوری وصل بوده رو ازمون بگیرن
    من که فکر میکنم اگه همینطور بخواد اذیت کنه باید رفت از مخابرات
    منم دیگه نگاه نکرده بودم شارژ که کردم وصل شد دیگه نرفتم پنل رو ببینم زده یا نه شماره پیگیری پرداخت رو هم اسکرین شات نگرفتم بدبختی. فقط تو صورتحساب پرداختی کارت بانکم یه شماره سند هستش یه شناسه پرداخت زده ش پ توضیحاتم زده ﺧﺮﯾﺪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﺍﺯ ﺑﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻣﻠت حالا نمیدونم برم بانک بهم مشخصات دقیق میده که پرداختی داشتم برایه مخابرات یا نه .
    چون اگر اینجوری برم مخابرات بگم اصلا قبول نمیکنن

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

منم دیگه نگاه نکرده بودم شارژ که کردم وصل شد دیگه نرفتم پنل رو ببینم زده یا نه شماره پیگیری پرداخت رو هم اسکرین شات نگرفتم بدبختی. فقط تو صورتحساب پرداختی کارت بانکم یه شماره سند هستش یه شناسه پرداخت زده ش پ توضیحاتم زده ﺧﺮﯾﺪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﺍﺯ ﺑﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻣﻠت حالا نمیدونم برم بانک بهم مشخصات دقیق میده که پرداختی داشتم برایه مخابرات یا نه .
    چون اگر اینجوری برم مخابرات بگم اصلا قبول نمیکنن
    بله پریتت از حساب تون بگیرید مشخص میشه مخابرات کلا همه سیستم هاشون خیلی قدیمی و چرته آدم خیلی اذیت میشه

داره خودمونی میشه milad1993xx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

یکی دو هفتس تو گیم های آنلاین یه تایم اوت میده جوری که میندازت از بازی بیرون(نه از اون تایم اوتا که چند ثانیه گیر میکنه بعد ادامه میده)همه چی اوکیه یهو پرت میشی بیرون :

Overwatch
    heros of storm
    fortnite
    PUBG
    world of warcraft
    rainbow 6
    توی این بازیا مثلا این مشکلو دارم کس دیگه هم این مشکلو داره؟ من مخابرات شهید کرمیم
    2 تا رنج آی پی داره هر دو همینن

امکان داره از مودم باشه؟ 5 6 ساله دارمش :/ جالبه اینترنت قطع نمیشه و میشه استفاده کرد لینک هم نمیپره :/ همون رو دوباره ریکانکت میزنم وصل میشه... ولی تو بعضی بازیا تایم اوت بدی امکان برگشت نیست:/

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

چند روزه كه قطعي زياد شده !
    فردا ميخوام برم جمعش كنم يه دونه سيم كارتي بخرم به دو دليل :
    ١- انتخاب اجباري (سيم مسي ولي isp ديگه قبول نميكنن )
    ٢- قطعي زياد تو اين چند روز !
    مخابرات هجرت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •