تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2265 از 2365 اولاول ... 1265176521652215225522612262226322642265226622672268226922752315 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,641 به 22,650 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

خوب ممنون
    حالا سوال دیگه اینکه همین باندها در حال حاضر خوبه برای پخش جدید و نصب آمپلی فایر؟ لازم نیست که این باندهارو هم عوض کنم نه؟منظورم اینکه با یه آمپ خوب و قیمت مناسب خوب کار میکنه؟ (امیدوارم جواب منفی باشه )

پ.ن:
    این دوست عزیزم وقت گذاشت و میزاره با زحمتای من هنوز جواب میده ولی دوستان دیگه هم ممنون میشم جواب بدین ببینم نظرات مختلف چی هست؟میخوام فعلا پله پله خرید کنم فعلا هم یه پخش و باند و آمپ برام کافیه ولی سوال چی خریدن پخش و آمپ و آیا لازمه این jbl gto937 های خودمو عوض کنم؟
    ممنونم بینهایت از لطف دوستانم
    داداش جواب این سوالت رو باید خودت بدی نه من چون در حال حاضر خودتون دارین ازش استفاده میکنین باندت بانده بدی نیستش خوبه و جواب میده رو این قطعات ولی باید خودت گوش بدی ببینی از جنس صداش خوشت میاد راضی هستی یا نه اگه راضی هستی خب چه بهتر وگرنه باند فوکال ۶۹۰ یا گلیدن 609 اینا باندای خوبی هستن تا ۴۰۰ تومن ولی انتظار بیس قوی رو نداشته باش باند دی ال اس ۳۷۱۰ و فوکال ۷۱۰ هم بیس قویتری داره قیمتش احتمالا تا ۷۰۰ این حدودا باشه
    Last edited by saeid 22; 09-10-2017 at 22:26.

2. این کاربر از saeid 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

داداش جواب این سوالت رو باید خودت بدی نه من چون در حال حاضر خودتون دارین ازش استفاده میکنین باندت بانده بدی نیستش خوبه و جواب میده رو این قطعات ولی باید خودت گوش بدی ببینی از جنس صداش خوشت میاد راضی هستی یا نه اگه راضی هستی خب چه بهتر وگرنه باند فوکال ۶۹۰ یا گلیدن 609 اینا باندای خوبی هستن تا ۴۰۰ تومن ولی انتظار بیس قوی رو نداشته باش باند دی ال اس ۳۷۱۰ و فوکال ۷۱۰ هم بیس قویتری داره قیمتش احتمالا تا ۷۰۰ این حدودا باشه
    نه راضی بودن که راضی ام ولی قابلیت این رو داره که آمپ بخوره من خیلی وارد نیستم میگن باید rms فکر کنم اگه اشتباه نکنم طوری باشه که برای آمپ خور بودن خوب باشه مقدارش بعضی ها ممکنه اصلا با آمپ بد بشه صداش و حتی آسیب ببینه
    برای پخش هم در سوال آخر اگه مورد دیگه بازم در جهت مقایسه با اون سونی که فرمودی هست بگو یه بررسی کنم تو مغازه از نزدیک و انتخاب کنم
    ممنونم بینهایت

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

نه راضی بودن که راضی ام ولی قابلیت این رو داره که آمپ بخوره من خیلی وارد نیستم میگن باید rms فکر کنم اگه اشتباه نکنم طوری باشه که برای آمپ خور بودن خوب باشه مقدارش بعضی ها ممکنه اصلا با آمپ بد بشه صداش و حتی آسیب ببینه
    برای پخش هم در سوال آخر اگه مورد دیگه بازم در جهت مقایسه با اون سونی که فرمودی هست بگو یه بررسی کنم تو مغازه از نزدیک و انتخاب کنم
    ممنونم بینهایت
    خب راضی هستین چه بهتر نه آمپلی رو با توجه به مشخصات باندتون انتخاب کردم و گین درست تنظیم بشه هیچ مشکلی نداره پخش Kenwood KDC-BT610U هم خوبه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام
    من میخواستم سیستم پایونیر جمع کنم
    میخواستم دو جفت باند TS 6975 V3 و ساب W311D4 رو داشته باشم
    اول اینکه چه آمپلی فایری برا اینا خوبه ؟
    و دوم اینکه یه پخش مناسب این سیستم میخوام که سی دی هم نخوره اشکال نداره ؛ فلش بخوره
    ممنون

6. این کاربر از حامد همراهی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قول داده بودیم که پخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مورد بررسی قرار بدیم و ویژگی های منحصر به فرد این عتیقه رو بیان کنیم.
    این کنوودِ کهن سال تنها شاهکار کمپانی کنوود هست.
    3 جفت خروجی RCA داره و فقط Audio CD اجرا می کنه. ولی بنده با کیت آیپاد صدای خوبی ازش گرفتم که قابلیت پخش فرمت های MP3 و ALAC هم فراهم شد.
    چنجر فابریک هم به همراه پخش بود که 10 تا CD ذخیره می کرد.
    همونطور که قبلاً هم گفته شد این پخش دو تا DAC از کمپانی Burr-Brown داره که با برخی از هدیونیت های High-End دنیا یکی هست.
    به ازای Front و Rear یک DAC جداگانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره.
    ویژگی PCM1793 صدایی سنتی، کلاسیک و گرم هست. صدایی که بافت زیادی داره و آنالوگ هست.
    Texture و تار پودی که از این DAC احساس میشه واقعاً جذابه...
    همچنین خازن های Bipolar شرکت ELNA استیج خوبی به این هدیونیت دادند.

- Knob ولوم در قسمت مخالف قرار گرفته و منحصر به فرده، چهره ی آلومینیومی و کیفیت ساخت بالای این پخش احساس خوبی رو القاء می کنه.
    به تصاویر زیر و قطعات به کار رفته در بُرد دقت کنید...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تحلیل صدا:
    هنوز چند ثانیه از آهنگ اول طی نشده بود که متوجه شدم این یک H.U معمولی نیست.
    وقتی به صدای این پخش دقت می کنید، متوجه میشید که چه چیزهایی رو در پخش های قبلی از دست دادید.
    توازن فرکانسی و Bold نکردن صدا از ویژگی های این پخش هست.
    صدا خیلی جوهــر داشت و Tight بود. جزئیات زیادی از آهنگ به گوش میرسید.
    مهم ترین خصلتی که در این هدیونیت احساس کردم "کنترل صدا" بود.
    واقعاً فرکانسی نیست که از دستش در بره...
    High-Range واقعاً باز و بدون از دست دادن جزئیات بود. این باعث می شد که بی پروا ولوم بدید و استیج Wide و پهناوری رو تجربه کنید.
    تطابق DAC با اکثر ژانر های موسیقی خیلی جالب بود و هنگام سویچ کردن به سبک های مختلف موسیقی، از لذت گوش کردن کاسته نمی شد.
    وقتی این پخش، ووفر ZERO PP رو وادار به کیک بیس های محکم می کرد، مو به تن شرکت کنندگان در گردهمایی سیخ شد.
    کاملاً با قلب احساس می شد.
    - اما نکته ی منفی که با این پخش احساس کردم این بود که رفتار ساب مثل بقیه ی اجزای سیستم بدون نقص نبود.
    ساب مقداری Delay داشت.
    ولی اصلاً زمخت و Brutal نبود.
    نرمی بیس بسیار قابل تحسین بود ولی گیج زدن در Stop & Go ها تو ذوق میزد.

- در انتها به کسانی که قصد دارند صدای خوبی رو با قیمت زیر یک میلیون تجربه کنند پیشنهاد می کنم این پخش رو جز گزینه هاشون قرار بدن.
    یک دستگاه K-CD01 با توجه به تمیزی از 300 تا 500 تومان قیمت گذاری میشه.
    کیت آیپاد مخصوص KCA-iP500 هم حدود 250 تومان قابل تهیه است.
    یک آیپاد کلاسیک با حجم 80 گیگ تمیز هم حدود 350 تومان میشه.

یک Demo از Kenwood K-CD01 برای دوستان عزیز: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام..امیر جان به قول خودت عمل کردی و خوب تحلیل کردی..اما چند تا سوال
    1 شما گفتید سه جفت rca داره اما اوطوری توی تصویر بود دو جفت rca است..؟؟
    2-شما قبلا کفتید قیمت واقعی این پخش حدود 3.3 ملیون ارزش صدایی دارد ایا الان هم به این مسله صحه می گذارید؟؟
    3-اگر این پخشها خراب بشه قطعاتش وتعمیر کارش هست؟؟
    ویک سوال حاشیه...این پخش بهتر یا پخشهای دنون به غیر از سری z که کمیاب است مثلا سری r یا a......مثلا R1 بهتره یا A1000????البته می دانم کیتش نیست توی ایران برای استفاده از AUX ان....
    تشکر..امیرجان..مثل همیشه پرکاری و منطقی...

8. 2 کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام آقا مرتضی عزیز
    1) دو جفت RCA کابلی برای Front & Rear داره. شما به تصویر دقت نکردید. پشت بدنه ی پخش، یک جفت خروجی طلایی RCA برای سابووفر وجود داره.
    2) به اندازه ی یه پخش سه میلیونی نمی ارزه، چون یک خریدار برای خرید پخش به چند نکته توجه داره: 1) تکنولوژی 2) سهولت کاربری 3) امکانات 4) کیفیت ساخت 5) صدا
    ولی در مقوله ی صدا سرتر از DEH-P80 و 7056 و 9650 و سونی X100 و... امثالهم هست.
    مقایسه پخش های فوق با K-CD01 مثل قیاس فیل و فنجان میمونه... (البته اگر امکانات رو فاکتور بگیریم و فقط از دیدگاه صدا به قضیه نگاه کنیم)
    3) به نظرم تعمیرش نیازمند صرف زمان و ریسک هست. البته شاید از لحاظ Optic و مکانیک با خیلی از پخش های کنوود اشتراک قطعه داشته باشه. (یه بنده خدایی می گفت اشتراک قطعه داره)
    پخش کلاریون 956 من مکانیکش خراب شد و CD رو داخل نمی کشید، چرخ دنده اش شکسته بود. بردم پیش یه تعمیرکار خوب در صنف تعمیرکاران م امام خمینی. با صرف 1.5 ساعت وقت و 100 هزار تومان درست شد. وقتی آگهیش کردم هنوز دو ساعت از انتشار آگهی نگذشته بود که زنگ زدند و فروش قطعی شد.
    - به نظرم باید قبول کرد که حتی پخش هایی با کیفیت ساخت بی نظیر هم، بعد از 10 سال کارکرد محتاطانه و با سلیقه نیز نیاز به سرویس و تعمیرات جزئی پیدا می کنند.

به نظر من صدای جالبی از درگاه AUX نمی تونید دریافت کنید. چون نسبت سیگنال به نویز فرکانس ها از طریق این درگاه بسیار پایین تر از CD یا کیت آیپاد هست.
    من Denon R1 رو تست نکردم، ولی کسانی که شنیدند صداشو بهتر از 956 می دونستند و من هم ندیده و نشنیده به حرفشون صحه می گذارم.

به عنوان مطلب آخر: انتظار کشیدن برای جمع کردن پول و خرید یه پخش خوش صدا و گران قیمت، حس اطمینانی مادام العمر به یک کاربر سیستم های صوتی میده که تا آخر عمر اون پخش رو نگه داره.
    به نظر من در خرید پخش باید بدون در نظر گرفتن بودجه هزینه کرد. حتی اگر این کار اونقدر گرون تموم بشه که ماه ها از فقدان سیستم صوتی رنج ببریم.
    کاری که خودم انجام دادم و از صبر و شکیبایی ام راضی هستم...

10. 7 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    من میخواستم سیستم پایونیر جمع کنم
    میخواستم دو جفت باند TS 6975 V3 و ساب W311D4 رو داشته باشم
    اول اینکه چه آمپلی فایری برا اینا خوبه ؟
    و دوم اینکه یه پخش مناسب این سیستم میخوام که سی دی هم نخوره اشکال نداره ؛ فلش بخوره
    ممنون
    سلام ورودتون رو به این انجمن خوش آمد میگم.
    قبل از همه شما باید مقدار بودجه ای که میخواید هزینه کنید رو مشخص کنید و هدف و انتظارتون از سیستم صوتی رو بفرمایید. مثلا اینکه چه سبک موزیکی گوش میدید یا کیفیت سیستم صوتی واستون مهمتره یا قدرتش.
    مثلا برای سیستمی که در نظر دارین یه امپلی فایر 5کاناله میتونه کارتونو راه بندازه ولی میتونین از دو تا امپلی هم استفاده کنین مثلا یه امپ چهار کاناله و یکی دو کاناله یا امپ مونو.
    در مورد ضبط هم هر پخشی که سه جفت خروجی rca داشته باشه رو میتونید استفاده کنید. منظور اینکه انتخاب خیلی زیاده و این سلیقه و بودجه ست که انتخابتونو محدود میکنه.
    در مورد سیستمی که میخواید راه اندازی کنید هم به نظرم یکم تجدید نظر کنید بهتره چون 6975 خوبیش به بیسشه که اونم دارید از ساب میگیرید و استفاده از 6975 بیهوده ست تقریبا. اونم دو جفت. غالبا تو این انجمن از ترکیب باند بیضی برای طاقچه و کامپوننت برای رو دری های جلو استفاده میکنن.
    اگه هم دنبال قدرت و بلندی صدا هستید که میتونید از ترکیب میدرنج و سوپر توییتر و ساب بهره ببرید که باز هم نتیجه به مراتب بهتری میگیرید به نظرم.
    موفق باشید

12. 3 کاربر از dashmoji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrm88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم این فاروم

یک مدل هدیونیت جدید و ناشناخته هست تو بازار از برند آلپاین با مدل UTE-62EBT در لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید با این عضو جدید آشنا بشید.

این هدیونیت قیمت تقریبی 750 تومن رو داره که مشخصات مدل های جدید بالای 1 تومن آلپاین رو داره و فقط CD نمیخوره و شاید قیمت زیر یک تومنش و اختلافش با مدلای جدید بالای یک تومن آلپاین به خاطر عدم پخش CD باشه که به نظر من خیلی هم دیگه اهمیت نداره چون اکثرا از پورت USB استفاده میکنیم!

ویژگی های این پخش 3 خروجی RCA با ولتاژ 4ولت، اکولایزر 9 باندی، بلوتوث و پشتیبانی از فرمت Flac هست(در واقع این مدل 2017 و غیر CD خور آلپاین هست)

سوالم اینجاست؟ با توجه به آلپاین بودن!! و کیفیت صدای همیشه متمایز آلپاین و مشخصات تقریبا خوب این هدیونیت ( با فاکتور گرفتن از عدم پخش CD) آیا میتونیم این پخش جدید که اتفاقا در بازار ما هم اومده رو بهترین هدیونیت زیر یک میلیون تومن بازار بدونیم؟ ایا کسی این هدیونیت رو از نزدیک دیده و صداش رو شنیده؟

در مقایسه با رقبای زیر یک میلیون خودش چه طور؟ خوبیش اینه مثل سونی XB100 طراحی آماتور گونه هم نداره که هر روز بره رو مخمون!
    اساتید این پست من رو هم دریابید (فرض کنید علاقه ای به خرید سیستم های قدیمی نباشه و انتخاب قراره فقط بین مدل های جدید باشه)

14. 2 کاربر از mrm88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ARSENAL.COM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

به عنوان مطلب آخر: انتظار کشیدن برای جمع کردن پول و خرید یه پخش خوش صدا و گران قیمت، حس اطمینانی مادام العمر به یک کاربر سیستم های صوتی میده که تا آخر عمر اون پخش رو نگه داره.
    به نظر من در خرید پخش باید بدون در نظر گرفتن بودجه هزینه کرد. حتی اگر این کار اونقدر گرون تموم بشه که ماه ها از فقدان سیستم صوتی رنج ببریم.
    کاری که خودم انجام دادم و از صبر و شکیبایی ام راضی هستم...
    امیرخان یعنی نقش یک پخش خوب انقدر پررنگه ؟ اگر بخواهید درصد بدیم . نسب به متعلقات دیگش . مثل اسپیکرو امپ و ... به چه صورت میشه ؟ ممنون از شما .

16. این کاربر از ARSENAL.COM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام ورودتون رو به این انجمن خوش آمد میگم.
    قبل از همه شما باید مقدار بودجه ای که میخواید هزینه کنید رو مشخص کنید و هدف و انتظارتون از سیستم صوتی رو بفرمایید. مثلا اینکه چه سبک موزیکی گوش میدید یا کیفیت سیستم صوتی واستون مهمتره یا قدرتش.
    مثلا برای سیستمی که در نظر دارین یه امپلی فایر 5کاناله میتونه کارتونو راه بندازه ولی میتونین از دو تا امپلی هم استفاده کنین مثلا یه امپ چهار کاناله و یکی دو کاناله یا امپ مونو.
    در مورد ضبط هم هر پخشی که سه جفت خروجی rca داشته باشه رو میتونید استفاده کنید. منظور اینکه انتخاب خیلی زیاده و این سلیقه و بودجه ست که انتخابتونو محدود میکنه.
    در مورد سیستمی که میخواید راه اندازی کنید هم به نظرم یکم تجدید نظر کنید بهتره چون 6975 خوبیش به بیسشه که اونم دارید از ساب میگیرید و استفاده از 6975 بیهوده ست تقریبا. اونم دو جفت. غالبا تو این انجمن از ترکیب باند بیضی برای طاقچه و کامپوننت برای رو دری های جلو استفاده میکنن.
    اگه هم دنبال قدرت و بلندی صدا هستید که میتونید از ترکیب میدرنج و سوپر توییتر و ساب بهره ببرید که باز هم نتیجه به مراتب بهتری میگیرید به نظرم.
    موفق باشید
    با تشکر از پاسخ شما
    من حدود سه تومن بودجه در نظر گرفتم
    بی زحمت شما یه پیشنهاد برای
    قدرت و بلندی صدا بدید . البته با مدل که من دقیقا همونارو بخرم .
    در ضمن فرمودید من یه ساب و دو سوپر تیوتر و دو تا مید رنج استفاده کنم ؟ بدون اینکه از باند استفاده کنم ؟

Last edited by حامد همراهی; 11-10-2017 at 15:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •