تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 27 اولاول ... 1521222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 265

نام تاپيک: تعمیر پلی استیشن 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    من تازه عضو این انجمن شدم
    پلی استیشن 2 من که رنگش هم نقره ای هست اون پورتی که مال دسته دو هست از سمت چپ دومی وقتی دسته بهش وصله تو بعضی بازی ها دسته کار نمیکنه تو بعضی بازی ها مثلاً PES 2012 تو یه جاییش کار میکنه مثلاً نمیشه باهاش اون گزینه را انتخاب کردم که مسابقاته اما مثلاً تو کشتی کج دسته کار میکنه و انگار هیچ مشکلی نداره

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام
    من تازه عضو این انجمن شدم
    پلی استیشن 2 من که رنگش هم نقره ای هست اون پورتی که مال دسته دو هست از سمت چپ دومی وقتی دسته بهش وصله تو بعضی بازی ها دسته کار نمیکنه تو بعضی بازی ها مثلاً PES 2012 تو یه جاییش کار میکنه مثلاً نمیشه باهاش اون گزینه را انتخاب کردم که مسابقاته اما مثلاً تو کشتی کج دسته کار میکنه و انگار هیچ مشکلی نداره

خُب مشکل از پورتِ یا مشکل از دسته‌اس؟ (ممکنه سیم دسته اتصالی داشته باشه ممکن هم هست که کلا پورت خراب باشه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام ببخشید من یه پلی دو مشکی مدلscph-90004 یه دو سه سالیه دارمش ولی تازگیها بعضی دیسک هارو نمیخوند الانم وقتی دیسک بازی رو میزارم صفحه ی there is no data میاد باید چی کار کنم لطفا سریع جواب بدید
    Last edited by porya78; 22-07-2014 at 16:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام ، میخواستم درمورد نصب هارد به همراه بازی روی پلی استیشن 2 بیشتر بدونم کسی هست این کار کرده باشه ، کلا این کار به چه صورتی انجام میگیره و هزینه تقریبی چقدر است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام ببخشید من یه پلی دو مشکی مدلscph-90004 یه دو سه سالیه دارمش ولی تازگیها بعضی دیسک هارو نمیخوند الانم وقتی دیسک بازی رو میزارم صفحه ی there is no data میاد باید چی کار کنم لطفا سریع جواب بدید
    کاری جز تعویض لنز نمیشه کرد اگه تهران تشریف دارین ببر میدون امام(پشت شهرداری سابق) اونجا قیمت مناسب ازت میگیرم فقط سعی کن خودت وایسی بالاسر کار.... ////

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام ، میخواستم درمورد نصب هارد به همراه بازی روی پلی استیشن 2 بیشتر بدونم کسی هست این کار کرده باشه ، کلا این کار به چه صورتی انجام میگیره و هزینه تقریبی چقدر است

میشه حتی یه سریش که اصل جاپن بوده ظاهرا با هارد تولید شده ولی این دستگاه ارزشی نداره بخای روش همچین کاری بکنی پیشنهاد میکنم دستگاتونو با ایکس باکس360 تعویض کنید ////

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان .ممنون میشم کمکم کنید.من یک ps2 مدل 7000 slim دارم بازی ها رو اجرا نمیکرد ارور plaease insert play 2 or 1 disk midad (صفحه قرمز) ودیسکم با سرعت درست حسابی نمی چرخوند بعد کلی اینور اونور ور رفتن با پتانسیومتر نشد که بازی ها رو بیاره بالا نهایتا رفتم یک لنز خریدم و تعویض کردم اما بازم با این که دی وی دی با سرعت می چرخه بازی ها رو بالا نمیاره یک خط در میون هم ارور صفحه قرمز میده !!! سوال من اینه که اولا کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ثانیا تعویض لنز قلق خواستی داره که من بلد نیستم ؟مثلا چمیدونم با هویه جاییشو اتصال بدی اصطلاحا پلمپشو باز کنی خواهشا کمکم کنید دو روز وقتمو گرفته دیگه نمی دونم چی کار کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز.چند وقته که وارد بازی های مختلف میشم بعد از چند دقیقه و یا تو فوتبال بعد از اولین توپی که به بیرون میره صفحه سیاه میشه و دیگه بالا نمیاد. باید دستگاه رو عمودی کنم و یا تکون بدم تا دوباره شروع کنه.بردم تعمیر گاه پشت شهرداری ولی نفهمید ایراد از چیه و گفت اینقدر استفاده کن تا خراب بشه یا خشاب بخر بذار زیر دستگاه.چون میخوام بفروشم باید درستش کنم واقعا اعصاب خرد کنه.اگه تعمیر میشه چقدر خرج داره؟ممنون از همه.

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام دوستان .ممنون میشم کمکم کنید.من یک ps2 مدل 7000 slim دارم بازی ها رو اجرا نمیکرد ارور plaease insert play 2 or 1 disk midad (صفحه قرمز) ودیسکم با سرعت درست حسابی نمی چرخوند بعد کلی اینور اونور ور رفتن با پتانسیومتر نشد که بازی ها رو بیاره بالا نهایتا رفتم یک لنز خریدم و تعویض کردم اما بازم با این که دی وی دی با سرعت می چرخه بازی ها رو بالا نمیاره یک خط در میون هم ارور صفحه قرمز میده !!! سوال من اینه که اولا کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ثانیا تعویض لنز قلق خواستی داره که من بلد نیستم ؟مثلا چمیدونم با هویه جاییشو اتصال بدی اصطلاحا پلمپشو باز کنی خواهشا کمکم کنید دو روز وقتمو گرفته دیگه نمی دونم چی کار کنم
    تو بخش تعمیرات PS2 من خیلی اطلاعات جامعی ندارم اما برای قسمت JailBreak دستگاه لحیم کاری مرتبط با Optic نمیشه بلکه با nand دستگاه این کار انجام میشه .

و اینکه شما اگر تعمیر کار کنسول نباشید به نظرم اصلا جایز نیست که با پتانسیومتر ور برید چون در اول که کنسول رو از حالت کالیبره خارج میکنید و حتی امکان داره به لنز صدمه بزنید .

بهترین کار مراجعه به یک تعمیر کار خوب هست .

برای تعویض لنز هم فقط کافی لنز در شاسی خودش قرار بگیره درست.
    سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز.چند وقته که وارد بازی های مختلف میشم بعد از چند دقیقه و یا تو فوتبال بعد از اولین توپی که به بیرون میره صفحه سیاه میشه و دیگه بالا نمیاد. باید دستگاه رو عمودی کنم و یا تکون بدم تا دوباره شروع کنه.بردم تعمیر گاه پشت شهرداری ولی نفهمید ایراد از چیه و گفت اینقدر استفاده کن تا خراب بشه یا خشاب بخر بذار زیر دستگاه.چون میخوام بفروشم باید درستش کنم واقعا اعصاب خرد کنه.اگه تعمیر میشه چقدر خرج داره؟ممنون از همه.
    این چیزی که شما میگید 2 تا حالت بیشتر نداره :

1. پورت VGA از پایه آسیب دیده
    2. درایو DVD از حالت تلورانس خارج شده که یا باید عوض بشه یا تعمیر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

این چیزی که شما میگید 2 تا حالت بیشتر نداره :

1. پورت VGA از پایه آسیب دیده
    2. درایو DVD از حالت تلورانس خارج شده که یا باید عوض بشه یا تعمیر

[/QUOTE]
    ممنون از راهنمایی خوبتون.در اثر چی این طوری شده؟اگه میشه در خصوصی ادرس تعمیر کار خوبی رو بهم بدید و در ضمن چه قدر خرج داره؟.ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •