تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 163

نام تاپيک: سرزمین رویا وی تو Dreamland V2

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

ولي من ميبينم!

2. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی dragonboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

تصویر الیسان و دست آتشین

4. این کاربر از dragonboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خب دیروز یه سری از فایلهای بازی رو برای مدیر فنی تیم ارسال کردم تا نمونه تستی از اون رو برام برنامه نویسی کنه و بفرسته اینجوری منم به عیوب کار بهتر و بیشتر آشنا میشدم و میتونستم توی طراحیها بهتر عمل کنم اون هم بی چون و چرا و خیلی سریع اینکارو انجام داد و نمونه تستی که خواسته بودم رو برنامه نویسی کرد. این نمونه تستی در حقیقت مرحله آخر بازی بود که باید به بهترین نحو و زیباترین شکل پیاده میشد من هم تونستم ایراداتی رو توی کار خودم ببینم و برای بهتر شدنشون دست به کار بشم همچنین تونستم ایده های دیگه ای رو برای بوجود آوردن توی این مرحله پیاده کنم و با صرف کمی زمان همشون رو داشته باشم امروز هم گفتم این نمونه تستی رو توی نت بزارم تا شماها هم اونو ببینید و نظرات خودتون رو در موردش بهم بگید و به این طریق برای بهتر شدن اینکار به نوعی از شماها هم بهره بگیرم ... فقط یادتون باشه این نمونه تستی بدون هیچ حرکت و عکس العملی در مقابل شماست و فقط برای بهتر کردن کار خودم بهتون ارائش دادم .. بازم میگم این بازی نیست و نمیتونید باهاش بازی کنید .. در ضمن نمیدونم کودوم بازیسازی تا به حال مراحل اساسی و نهایی بازیشو به دیگران نشون داده ..
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

خب اینم از اخرین کاسپلی های بازی چند تا اضافه شدن و روی عکسها بخاطر اینکه یه نموره خوشمل بشن گلو زیادی ریختم .. هی هی هی حالا ببینید اصلا کاسپلیها رو میبینید ( کاسپلی ها مد تغییر لباس شخصیت اصلی هستن که از طریق وبسایت بازی باید دانشون کنید )

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

صفحه مخصوص دریافت اطلاعات شما برای ساخت کاسپلیهای پیشنهادیتون رو توی صفحه اول وبسایت سرزمین رویا ایجاد کردیم. حالا شما فقط کافی برید اونجا و اسم خودتون رو همراه تصاویر الحاقی از شخصیت مورد نظرتون و کمی توضیحات در مورد اون که ماله کدوم بازیه و هرچیز دیگه ای که فکر میکنید اونجا برای من بفرستید تا بتونیم از روی درخواستهای داده شده شما کاسپلیها رو ایجاد کنیم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

چند تصویر جدید از بازی و مراحل پیش رو

6. 2 کاربر از dragonboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

از لحاظ گرافیکی کانسپتات حرف ندارن اما رو screenshot یکم ضعف گرافیکی مشاهده میشه
    اما بازم پیشنهاد میدم که این موضوع رو برسی کنی
    1- برطرف کردن رانژه رانژه شدن لبه خارجی کار با آلفا سیو گرفتن
    2-استفاده از تبلت و یک نرم افزار وکتور که Penpressor رو ساپورت بکنه مثل Photoshop (آیرادش اینه که انیمیشن ساختن باهاش یه جای آدم رو سرویس میکنه )‌ یا FLASH که به دلیل داشتن امکان Onionsceen مثل آبخوردن میتونی فریم بعدی مربوط به حرکت رو نقاشی کنی (‌rapid کنی )‌

اینکه منظور از الفا گرفتن برای آنتیالیاس چیه ؟‌

همون طور که تو عکس میبینی (‌پایینیا )‌ یکسری پیکسل خاکستری رنگ داریم این خاکستری ها در حقیقت رنگ مشکی دارن - اما آلفا چنل روشون Set شده یعنی شفاف شدن که با رنگ زیرشون که سفید مخلوط و در نهایت رنگ خاکستری رو ساخته

برای گرفتن خروجی آلفا از فوتوشاپ کافیه که با فرمت PNG سیو کنی یا اینکه کار رو با کم کردن Brightnes تا آخر مشکی کنی و بعد یه لایه سفید پشتش بزاری بعد از سیو کردن خروجی 3color بگیر و استفاده کن تا از شر رانژه رانژه شدن خلاص شی

8. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

از لحاظ گرافیکی کانسپتات حرف ندارن اما رو screenshot یکم ضعف گرافیکی مشاهده میشه
    اما بازم پیشنهاد میدم که این موضوع رو برسی کنی
    1- برطرف کردن رانژه رانژه شدن لبه خارجی کار با آلفا سیو گرفتن
    2-استفاده از تبلت و یک نرم افزار وکتور که Penpressor رو ساپورت بکنه مثل Photoshop (آیرادش اینه که انیمیشن ساختن باهاش یه جای آدم رو سرویس میکنه )‌ یا FLASH که به دلیل داشتن امکان Onionsceen مثل آبخوردن میتونی فریم بعدی مربوط به حرکت رو نقاشی کنی (‌rapid کنی )‌

اینکه منظور از الفا گرفتن برای آنتیالیاس چیه ؟‌

همون طور که تو عکس میبینی (‌پایینیا )‌ یکسری پیکسل خاکستری رنگ داریم این خاکستری ها در حقیقت رنگ مشکی دارن - اما آلفا چنل روشون Set شده یعنی شفاف شدن که با رنگ زیرشون که سفید مخلوط و در نهایت رنگ خاکستری رو ساخته

برای گرفتن خروجی آلفا از فوتوشاپ کافیه که با فرمت PNG سیو کنی یا اینکه کار رو با کم کردن Brightnes تا آخر مشکی کنی و بعد یه لایه سفید پشتش بزاری بعد از سیو کردن خروجی 3color بگیر و استفاده کن تا از شر رانژه رانژه شدن خلاص شی
    احسان جان من دقیقا اینکارو بلد نیستم اگه بتونی یه آموزش تصویری از این مطلب رو با فتوشاپ برام تهیه کنی ممنونت میشم و اسم کاملتون رو هم برام ارسال کنید تا توی بازی حتما درج بشه
    یه نمونه از تصویر الیسان رو بصورت png هم گذاشتم

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

بد بختانه من خونه دیگه اینترنت ندارم و تمام وقتم رو سر کار هستنم

راهنماییت میکتم اما

برای ساختن انیمیشن هات از چی استفاده میکنی ؟

برو برنامه فلش نصب کن تو صفحه ای که میبینی فریم اول رو نقاشی کن و کلید F6 رو د انتها بزن تو شاخص فریم هات یه فریم خالی ساخته میشه زیر همون شاخص یه دکمه داره به اسم Onion sceen اون رو فعال کن فریم قبلیت اونوقت به صورت کمرنگ معلوم میشه تو میتونی از اون کمرنگه کمک بگیری و فریم جدید رو طراحی کنی در اخر هم برو تو فایل اکسپورت بعد انیمیشن بعد PNG بعد تیک tranceparrent و اونارو آیمپورت کن تو GAME MAKER

برای شکل های فتوشاپی :
    تمام لایه های نقاشی رو یکی کن بجط لایه بکگراند بعد اون لایه های یکی شده رو انتخاب کن کلید CTRL+U رو بزن بعد سومین اسکرول رو که فکر کنم نوشته Brightnes رو تا آخر زیاد کن
    بعد یه لایه سیاه پشت کار سیو کن این عکس بدست اومده ALPHA مربوط به عکس فوتوشاپیته
    یه سری کد هم داره تو GAME MAKER که یادم نیست دقیق چی بودن که این آلفا رو رویه عکس ست میکنه

11. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خب دیشب هم نشستم و تا صبح روی مرحله غار کار کردم و بالاخره این مرحله هم تموم شد و الان تنها مرحله تاریکی محض و قلعه سیاه باقی مونده که فکر کنم اگه همینجوری پیش برم تا این هفته پیش رو یا اوسط هفته دیگه تمومش میکنم در کل خیلی ذوق کردم ولی باید بعدش بشینم اسپرایتها محیطی و شخصیتی رو پیاده کنم که اون هم خودش یه مدت دیگه وقتمو رو میگیره در کل فقط حدود ۱۰ تا ۱۵ درصدی از تکمیل شدن کل اسپراتهای بازی باقی مونده راستی یه چیزی این مراحلی که تا به الان دیدید نصفشون دارای بخشهای دیگه ای هم هستن که اونها رو نگه داشتم تا تو خود بازی ببینیدش..
    Last edited by dragonboy; 21-01-2011 at 07:47.

13. 5 کاربر از dragonboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خیلی خسته شدم و میخوام یه چند روزی به خودم استراحت بدم و بعد دوباره کارارو شروع کنم البته توی این مدت استراحت میخوام یه کلیپ فان یا شوخی با شخصیتهای بازی بسازم و صحبتش هم شده که توی مجله گیم ایمگ پخش بشه فعلا که دارم روش کار میکنم ببینم چی درمیارم ..یه نقشه هایی دارم براش الیسان خودمون و الیسان فنایی با هم میخوان موزیک ویدئو بدن بیرون.. ببینیم چی میشه دو سه تا از بروبچه های کاسپلی هم توش حضور دارن و دستی به موزیک میبرن... گرشاسپ داره گیتار میزنه..?!

15. 5 کاربر از dragonboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

خسته نباشی ایده خیلی خوبیه با چی کامپوزیت میکنیش باچی انیمیشن ؟

17. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خسته نباشی ایده خیلی خوبیه با چی کامپوزیت میکنیش باچی انیمیشن ؟
    ممنون احسان جان راستش یه کلیپ فانه که با همون اسپرایتهای بازی درست میشه اما بصورت انیمیشن.. دوبله هاش داره انجام میشه و بزودی ریلیزش میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •