تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 19 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 186

نام تاپيک: سریال سقوط یک فرشته

اگه نباشه جاش خالی می مونه oranoos2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

من هميشه بازي هاي مسعود رايگان رو خيلي دوست داشتم توي اين فيلم هم بد نيست خوبه. نقش هاش هميشه آرام و پرغرور هست و همين كاراش جذاب ميكنه .اين فيلم براي بازي اون نگاه ميكنم

2. 2 کاربر از oranoos2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اصلا سریالش در و پیکر نداره!
    با تویوتا در حد پرادو هر چی گاز میدادن به پیکان نمیرسیدن!
    حاجی رو هم به جای آخر سریال همین اول کاری با شیوه جدید(حدس زدن آیاتی از قران کریم) زن دادن تا به حساب کلیشه ای نباشه
    همه چیز از این شاخه به اون شاخه هست
    این پسره پولداره که فکر کنم شیطون هم هست خیلی مصنوعی بازی میکنه!

پانوشت:چه طوری به حرکات دست میفهمیدن کدوم سوره یا از قرآنه؟

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

راستش من که هنوز ندیدم فقط دیشب یه تیکه های از ماهوره دیدم. ولی به نظرم خیلی جالب نمی یاد.
    یعنی سریالای ایرانی کلا اینطوریه تا بیاد جا بیفته تموم شده!

ضمن اینکه تعقیب و گریز جالبی نداشت!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دو گروه شدن عوامل "سقوط یک فرشته"به کیفیت لطمه نزد/ تکنیک ویژه به کار گرفتیم

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "سقوط یک فرشته" تاکید کرد گرچه گروه این پروژه دو دسته شدند تا کار را به موقع برای پخش برسانند، اما این مسئله لطمه‌ای به کیفیت کار نزده است. رامین عباسی‌زاده، تهیه‌کننده مجموعه "سقوط یک فرشته" درباره زمان پیش تولید این مجموعه که ماه رمضان روی آنتن می‌رود به خبرنگار مهر گفت: زمانی که طرح این مجموعه تصویب شد، از 15 فروردین ماه پیش تولید را آغاز کردیم و ششم خرداد ماه بعد از گذراندن یک پیش تولید فشرده مجموعه تلویزیونی "سقوط یک فرشته" را برای شبکه یک کلید زدیم.
    وی در ادامه افزود: اغلب لوکیشن‌های این مجموعه برای بینندگان بکر و دیدنی است. در یک جمله می‌توانم بگویم یکی از ویژگی‌های مجموعه "سقوط یک فرشته" تنوع بصری است. لوکیشن‌های این مجموعه فقط محدود به آپارتمان نیست و از فضاهای متنوع بهره برده‌ایم.
    این تهیه‌کننده درباره انتخاب بهرامیان برای کارگردانی "سقوط یک فرشته" توضیح داد: فیلمنامه این مجموعه نیاز به کارگردان توانمند و تکنیکی داشت. قصه ماورایی بود و باید فردی را انتخاب می‌کردم که با بهره بردن از تکنیک ویژه کار مناسبی را بسازد، به همین دلیل بهرامیان را انتخاب کردم.
    وی ادامه داد: بعد از صحبت کردن با بهرام بهرامیان به این نتیجه رسیدیم که برای مجموعه تلویزیونی "سقوط یک فرشته" از یک تکنیک ویژه استفاده کنیم. گرچه بهره بردن از این تکنیک باعث می‌شد روند کار کند شود؛ اما ترجیح دادیم دشواری‌ها را به جان بخریم، اما کار به لحاظ کیفیت بالا باشد.
    عباسی‌زاده درباره اینکه تقسیم شدن گروه به دو دسته برای رساندن به موقع کار لطمه‌ای به کار نزده، گفت: گرچه عوامل سازنده دو گروه شدند و تصویربرداری همچنان ادامه دارد، اما تلاش کرده‌ایم کیفیت کار افت نداشته باشد و دقت به جزییات فراموش نشود. این مجموعه با وسواسی که کارگردان و دستیار کارگردان دارد، ضبط می‌شود.
    این تهیه‌کننده اشاره کرد: ژانر مجموعه تلویزیونی "سقوط یک فرشته" ترس است. در این اثر به جزییات توجه زیادی شده، چرا که با وجود جزییات اثر برای مخاطبان جذابتر خواهد شد. تلاش می کنیم مجموعه‌ای که می‌سازیم مورد رضایت مردم قرار بگیرد و بینندگان بتوانند ارتباط لازم را برقرار کرده و با شخصیت‌ها همذات پنداری کنند.
    وی درباره انتخاب بازیگران این مجموعه گفت: من در کارهایم برای انتخاب بازیگران دچار مشکل نشدم و هر بازیگری که خواسته‌ام را آوردم. از سوی دیگر برای "سقوط یک فرشته" من و بهرامیان از تعدادی بازیگران که چهره نیستند، اما آموزش‌های بازیگری را دیدند، دعوت کردیم.
    عباسی‌زاده خاطرنشان ساخت: به نظرم ضرورت ندارد در یک اثر فقط از بازیگران مطرح استفاده کرد و می‌توان چهره‌های مستعد جوان هم شناسایی کرد و از آنها استفاده کرد.
    این تهیه‌کننده درباره مشاور مذهبی این پروژه گفت: مشاور مذهبی مجموعه "سقوط یک فرشته" علیرضا برازش، مدیر سابق شبکه های یک و دو سیماست. از نظرات وی نهایت استفاده را می‌بریم. امیدوارم مردم از دیدن این مجموعه لذت ببرنند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امسال سریال سازها زدن توی کار فرشته و روح ! خبریه ؟؟

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

من نميدونم اين او يك فرشته بود چه بلايي بود نازل شد!!!!!

ايده سريال هاي ماه رمضون واسه 100 سال آينده رو داد به اين كارگردان ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اتفاقا به نظر من سریالش اصلا بد نیست خیی هم خوبه در مورد داستانش هم هنوز قضاوت زوده که می خواد یه چیزی بشه مثل او یک فرشته بود

داره خودمونی میشه wwwatiw's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

من فكر نميكنم پسره شيطان باشه كه شما هي ميگين از او يك فرشته بود تقليد شده

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

فعلا كه تا اينجاش اينجوري بوده.

ولي خدا كنه اينجوري نباشه كه اگه اينجوري نباشه سرياله خوبيه چون الانم با موضوع تكراري خوب مخاطبو جذب ميكنه.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

بازم از شبکه 3 بهتره یکی جدیدتره موضوش دختر + داره- میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •