تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 70

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تراکتورسازی تبریز | فصل 1392-1393

پروفشنال Raـــــ Hـــــ Za's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

کریمی: بهتر است من و دایی مثل دو مرد با هم تسویه حساب کنیم/ این صحبتها برای عوام فریبی است

علی کریمی گفت: به نسبت افرادی که سال های زیادی برای پرسپولیس زحمت کشیدند، خود را یک پرسپولیسی نمی‌دانم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه اصفهان، بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از برد یک بر صفر تیم تراکتورسازی بر سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهارکرد:

مسابقه امروز به نسبت مسابقه قبلی برابر ذوب‌آهن اصفهان سنگین تر بود، اما من در این بازی از لحاظ کیفی ضعیف تر از بازی قبل بودم، خدا را شکر در یک صحنه عملکرد مفیدی

برای تراکتور داشتم.

زننده گل تراکتور از روی نقطه پنالتی تصریح کرد: نتیجه خوبی را رقم زدیم. بعد از گل با تلاش بازیکنان همه از نتیجه محافظت کرده و توانستیم با سه امتیاز بازی را به پایان

برسانیم. البته سپاهان نیز تیم خوبی است که مربی موفقی دارد.

بازیکن شماره8 تبریزی ها با بیان اینکه از بازی امروز خود راضی نبوده است، ادامه داد: شرایطم ایده آل نبود و در این دیدار دو تیم شهرستانی که در کورس بودند رو در روی هم قرار

گرفتند، به هر حال فوتبال بی رحم است.

وی در ارتباط با داوری این مسابقه اظهارکرد: در کار داوری دخالت نمی‌کنم، نظر داور مهم است که او تشخیص پنالتی داد.

هافبک تیم تراکتورسازی در خصوص تیم پرسپولیس یادآور شد: تصمیم گرفتم در مورد پرسپولیس صحبت نکنم. من خودم را پرسپولیسی نمی‌دانم، در مقابل افرادی که در این تیم

زحمت کشیدند، برای مثال کسانی که 15 تا 20 سال در این تیم بازی کردند، پرسپولیسی واقعی به شمار می‌روند، اما من که پنج شش سال در این تیم بازی کردم در مقابل آن‌ها

خودم را پرسپولیسی نمی‌دانم. معتقدم این صحبت‌هایی که بیان می‌شود برای عوام فریبی است. اگر صحبتی کردم شخصی و شخصا در مورد علی دایی بوده و نه اسم

پرسپولیس و هواداران این تیم.

وی در ارتباط با علی دایی گفت: بهتر است مثل دو مرد با هم تسویه حساب کنیم و این مسئله را به گردن هواداران تیم پرسپولیس نیاندازیم. به احترام هواداران پرسپولیس چیزی

نمی گویم. مردم به من لطف داشتند. تمام تمرکزم را الان روی تراکتورسازی گذاشتم و برای پرسپولیس نیز آرزوی موفقیت می کنم.

بازیکن تراکتورسازی در واکنش به این صحبت دایی مبنی بر اینکه علی کریمی ثبات ندارد و یک روز خداحافظی کرده و روز دیگر به فوتبال باز می‌گردد، خاطرنشان‌کرد: این را می

گذارم به عهده برنامه نود که آنها این مسئله را بررسی کنند. آن‌ وقت معلوم می‌شود که من بیشتر ثبات داشتم یا ایشان؟ در این زمینه مردم باید قضاوت کنند. من اگر خداحافظی

کردم تصمیمم احساسی بود و فردای آن با دو بزرگتر مشورت کردم و تصمیم دیگری گرفتم. مگر کریم باقری از تیم ملی خداحافظی نکرد. دایی سرمربی تیم ملی شد مرا دعوت کرد

که خداحافظی کردم و به تیم ملی نرفتم، آنها رفتند کریم باقری را آوردند که خداحافظی کرده بود. اگر فردوسی پور عادل باشد این مصاحبه را نشان می‌دهد و در آرشیو نود نیز

موجود است. دایی در مصاحبه‌اش در نود گفت کریم باقری بازیکن خوبی است اما از لحاظ فنی و تاکتیکی به تاکتیک تیمش نمی‌خورد. اما وقتی من علی کریمی نیامدم، او کریم

باقری را برخلاف حرفش به تیم ملی دعوت کرد. در نود خیلی صحنه‌ها هست که نشان می دهد چه کسی ثبات ندارد.

وی یادآور شد: من یک بازیکن فوتبال هستم و نمی‌توانید مصاحبه‌ای بیاورید که گفته باشم اسطوره هستم و هیچ منت و ادعایی هم ندارم یک روز آمدم یک روز هم می‌روم.

پروفشنال HoseinKing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

زيني‌زاده: حق پخش به تنهايي کافي نيست

مدير عامل باشگاه تراکتورسازي گفت: حق پخش و بليط فروشي به تنهايي کافي نيستند و باشگاه ها براي بقا بايد درآمدزايي کنند .

مدير عامل باشگاه تراکتورسازي در مورد اينکه بودجه اي که براي باشگاه تراکتورسازي درنظر گرفته اند ، در گفت و گو با ورزش سه گفت : مبحث فوتبال و بودجه آن بستگي به نگاه مسئولان دارد . الان طوري شده که ديگر باشگاه ها باشگاه داري نمي کنند و فقط تيم فوتبال دارند . اگر براي مسئولان روشن شود که ورزش تا چه حد به نشاط جوانان کمک مي کند و چند ميليون نفر براي اين فوتبال وقت مي گذارند ، حتماً اين بحث هم روشن مي شود .

وي در ادامه اظهار کرد : سال گذشته 1 ميليون و پنجاه هزار نفر طرفدار تراکتورسازي در کل بازي هاي ليگ و جام حذفي و آسيا به ورزشگاه آمدند و بازي ها را از نزديک مشاهده کردند .

اگر 20 ميليون براي اين تماشاگران هزينه شده باشد ، در واقع به هر نفر 500 تومان مي رسد که واقعا مي بينيم مبلغ کمي است .

زيني زاده ادامه داد : بايد تعريف شود که اين منابع مالي از کجا بايد تأمين شود . به عنوان مثال يک وام دراز مدت در جهت کمک بلاعوض خوب است و باشگاه با آن مي تواند سرمايه گذاري و درآمدزايي کند . اسپانسر ، حق پخش و بليط فروشي به تنهايي کافي نيستند و اين دو قضيه مکمل همديگرند .

مدير عامل باشگاه تراکتورسازي ادامه داد : کارهايي را در جهت خصوصي سازي انجام داده ايم و هم اکنون 25 تا 30 درصد مخارج به اين نحو تأمين مي شود . در واقع خودکفايي يک باشگاه يک پروسه 3 تا 4 ساله مي خواهد که من در ابتداي راه هستم .

وي همچنين در مورد اينکه گفته شد مديران عامل باشگاه هاي بزرگ با ديدار با رهبري مشکل حق پخش را درست کنند گفت : تجربه سه دهه گذشته ثابت کرده که براي نتيجه گيري بايد پيگيري کرد . ما هميشه معايب را گفته ايم . ولي راهکارها را بايد گفت . من در اين جلسه پيشنهاد دادم کميته فني تشکيل شود تا با ملاقات رهبري اين مشکل را حل کنيم . لايحه اي تصويب شود تا حق واقعي باشگاه ها پرداخت شود .

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها دیشب پرواز اصفهان - تبریز توسط بروبچه های تیم واقعا به گند کشیده شد . من نمیدونم به خدا قصد بدگویی ندارم خودم طرفدار این تیمم اما خداییش تو این حد نزدیکشون نبودم ببینم اخلاقشون رو. متاسفانه هیچ توجهی به سایر مسافرا نداشتن مخصوصا این مهـدی کیانی یه بطری آب پرت کرد به دو ردیف عقب تر که نزدیک بود بخوره به یکی از مسافرا.منم فیلمشونو گرفتم اما نمیخوام هیچجا پخشش کنم. اما میخوام اینو بگم که تو بین اعضای این تیم کسی که اخلاق مداره و حد و مرزارو حفظ میکنه فقط علی کریمیه بقیه جای هیچ تعریفی ندارن

4. 3 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

فروش بليت بازي‌هاي تراکتور تا پايان نيم‌فصل

هواداران تراکتورسازي مي‌توانند بليت بازي‌هاي تراکتورسازي در نيم‌فصل اول را از همين حالا خريداري کنند.

به نقل از سايت رسمي باشگاه تراکتورسازي، پيش‌فروش بليت تمام بازي‌هاي نيم‌فصل اول تراکتورسازي در سامانه فروش بليت قرار گرفته است.

هواداران تراکتورسازي مي‌توانند با مراجعه به سامانه فروش بليت الکترونيکي، بليت بازي‌هاي درخواستي خود را از همين الان خريداري کنند. هواداران با استفاده از کارت الکترونيکي مي‌توانند از 10 درصد تخفيف در خريد بليت‌ها برخوردار شوند.

6. این کاربر از HoseinKing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

گزارش تمرين امروز تراکتورسازي

علي کريمي به شدت در تمرين امروز تراکتورسازي تشويق شد.

علي کريمي بعد از گلهايي که در بازيهاي اخير تراکتور به ثمر رسانده بين هواداران تراکتور محبوب شده و در تمرين امروز اين تيم هم به شدت تشويق شد.

به گزارش اوج نيوز، مهدي کريميان در ابتداي تمرين کنار زمين به صورت نرم دويد اما ديگر تمرين نکرد چون از ناحيه کشاله ران احساس درد مي کرد.

* محمد نصرتي به دليل مراسم عروسي برادرش در تمرين حاضر نشد.

* مرتضي اسدي با تاخير در تمرين حاضر شد و از جلالي عذرخواهي کرد.

* کريم انصاري فرد با لباس شخصي در تمرين حاضر شد و به دليل درد در کشاله تمرين نکرد.

* ميلاد فخرالديني بعد از اتمام دوره مصدوميتش از امروز کار با توپ را آغاز کرد.

* بائو و حسيني در تمرين امروز هم غايب بودند.آنها تا زماني که کميته انضباطي شان تشکيل نشود در تمرين حاضر نمي شوند.

* بازيکنان تراکتور بعد از کار با توپ تمرين شوت به دروازه انجام دادند.

* حدود 2000 نفر از تمرين امروز تراکتور ديدن کردند.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

انصاري فرد به ديدار با مس مي رسد

پزشک تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: کريميان امروز اولين جلسه تمريني خود را پشت سر گذاشت و بعد از اين هم مشکلي ندارد.

دکتر صادق درباره وضعيت مهدي کريميان اظهار داشت: او به وضعيت عادي بازگشته و مشکلي براي حضور در تمرينات ندارد. کريميان امروز اولين جلسه تمريني خود را پشت سر گذاشت و بعد از اين هم مشکلي ندارد.

به گزارش اوج ، وي درباره کريم انصاري فرد عنوان کرد: انصاري فرد در بازي با سپاهان از ناحيه کشاله ران آسيب ديد. او را تحت درمان ليزري قرار داديم تا بتوانيم براي بازي با مس کرمان آماده و روانه ميدان کنيم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

بازگشت مهدی کریمیان بعد از سانحه تصادف و طی کردن دوران نقاهت

10. 2 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

تمرین روز دوشنبه(امروز)

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

بازگشت کريميان به تمرينات تراکتورسازي

تمرين تراکتورسازان با حضورهواداران اين تيم در حالي برگزار شد که مهدي کريميان نيز پس از مدتي دوري در اين تمرين حاضر بود.

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز تمرين امروز خود را از ساعت 18:30 به مدت يک و نيم ساعت در زمين چمن اختصاصي خود با حضور سه هزار نفري هواداران تراکتورسازي برگزار کرد.

به نقل از ايسنا، مجيد جلالي سرمربي اين تيم قبل از شروع تمرين به مدت 15 دقيقه در رختکن با بازيکنان اين تيم گفت‌وگو کرد و مسائل فني را به آن‌ها گوشزد کرد.

مهدي کريميان پس از رفع مصدوميت به همراه برادر خود، به تمرين امروز اين تيم آمده بود و دو نفره تمرين اختصاصي برگزار کردند.

کريم انصاري فرد پس از رفع مصدوميت به طور اختصاصي تمرين کرد. هواداران تيم تراکتورسازي به شدت بازيکنان اين تيم را تشويق کردند و از آن‌ها خواستند سه امتياز ديدار اين هفته با مس کرمان را کسب کنند.

حميد زيني‌زاده مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در تمرين امروز حضور داشت و از نزديک نظاره‌گر تمرين اين تيم بود.

مهدي کياني و علي کريمي به تمرين پنالتي پرداختند. هواداران اين تيم که از 6 امتياز بازي با دو تيم ذوب آهن و سپاهان در اصفهان خوشحال بودند با شعارهاي "بچه‌ها متشکريم" از بازيکنان اين تيم تشکر کردند.

جلسه انضباطي سيد محسين حسيني و ميثم بائو صبح فردا در محل باشگاه برگزار خواهد شد. بازيکنان اين تيم نيز فردا آخرين تمرين خود را قبل از بازي با مس برگزار خواهند کرد.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

مجيد جلالي: 9 بازيکن مصدوم داريم

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي مي‌گويد بازيکنان مصدوم زيادي دارد ولي اميدوار است تا نتيجه‌ خوبي را در بازي فردا کسب کند.

مجيد جلالي در نشست خبري پيش از بازي با مس کرمان اظهار کرد: ابتدا به خاطر عدم حضور در نشست خبري دو بازي‌مان در اصفهان از رسانه‌هاي اصفهان عذرخواهي مي‌کنم و دليل حضور نيافتنم معذوريتي بود که داشتم.

به گزارش ايسنا، وي درباره بازيکنان محروم و مصدوم تيمش تصريح کرد: 9 بازيکن‌مان شرايط بازي ندارند و در اصفهان که از بازيکنان جوان استفاده‌ کرده‌ايم، خودشان را نشان دادند و تيم باطراوتي داريم و دستمان باز است. وقتي تمرينات آماده‌سازي را شروع کرديم بعضي از بازيکنان آخرين روزها به ما اضافه شدند؛ در حالي که آنها ياران اصلي ما بودند. راه دور را مي‌بينم و در سه جام حضور خواهيم داشت. بنابراين بايد تيممان بادوام باشد.

جلالي درباره مسائل حاشيه‌اي که براي اين تيم رخ مي‌دهد، گفت: مسائل دروني تيم نبايد به بيرون انتقال يابد و بايد در درون تيم اين موضوعات حل شود و اجازه نخواهم داد از اين به بعد اين مسائل رسانه‌اي شود. جلسه انضباطي ميثم بائو و سيدمحسن حسيني برگزار شده است و شنبه جلسه‌اي با حضور زيني‌زاده با بازيکنان خواهم داشت. 30 سال در مدرسه معلمي کرده‌ام ولي هيچ شاگردي را از کلاسم اخراج نکردم و بايد بازيکنان بدانند که در اختيار تيم هستند و اينها قواعد حرفه‌اي است و بازيکنان بايد ياد بگيرند تا ديد حرفه‌اي داشته باشند. اين موضوع‌ها را به آنها گوشزد خواهم کرد.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: قبل از بازي با ذوب آهن اصفهان با بازيکنان صحبت کردم و گفتم اين بازي براي خروج از مرحله سخت است و قبل از بازي با سپاهان به آنها گفتم اين بازي به ما اعتبار مي‌بخشد و در اين بازي نيز مي‌گويم که در مسير اهدافمان قرار داريم.

وي درباره کيفيت توپ‌هاي ليگ برتر هم بيان کرد: توپ‌ها استاندارد هستند ولي استاندارد حداقل و حداکثر دارد و اين توپ‌ها حداقل استاندارد را دارا هستند.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازان درباره تيم مس کرمان، بيان کرد: مس کرمان بازيکنان سرعتي خوبي دارد و به تيم حريف فشار مي‌آورد تا تيم حريف تحت فشار قرار گيرد، نمي‌توانم نقاط ضعف اين تيم را بگويم.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در پايان، بيان کرد: با لطف خدا در چهار بازي هفت امتياز کسب ‌کرده‌ايم و اين تيم در مسير پيشرفت است. در دو بازي اول روزهاي سختي را داشتيم و از هواداران تشکر مي‌کنم که برخورد خوبي با ما داشتند، در حالي که نتايج مناسبي نگرفته بوديم. ناراحتي را در آنها مي ديدم، ولي يک کلمه منفي نگفتند و من به خاطر چنين فرهنگي تبريک مي‌گويم. اين هواداران شايسته بهترين‌ها هستند و اميدوارم خدا کمک به ما کمک کند تا تيم شايسته‌اي داشته باشيم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •