تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 19 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 184

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی باشگاه داماش گیلان |فصل 1392-1393

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

توی یه همچین بازی با کیفیتی که از طرف داماش فقط !! انجام شد داور بازی کلی حاشیه پیش آورد که تیم عرب نشان سایپا !!! بتونه از رشت با یه امتیاز در بره . حیف شد . 2 تا تیرک سه تا تک به تک و 1-1

ناداوری که موج میزد توی عصبی کردن و اتلاف وقت و خوابوندن چندین باره بازی از طرف داور . آبشک و نوری جز بهترینهای تیم بودن و حیف شد که بازی مساوی تموم شد . گل بازی روی کار ترکیبی بود که در انتها نظیف کار پیش تاخته به ثمر رسوند

متاسفانه اسم عرب بد درفته : صد رحمت به عرب : شرم آوره که توی لیگ غیر حرفه ای ما اینجور تیما هستن و اینجور داوریا

2. 3 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

توی یه همچین بازی با کیفیتی که از طرف داماش فقط !! انجام شد داور بازی کلی حاشیه پیش آورد که تیم عرب نشان سایپا !!! بتونه از رشت با یه امتیاز در بره . حیف شد . 2 تا تیرک سه تا تک به تک و 1-1

ناداوری که موج میزد توی عصبی کردن و اتلاف وقت و خوابوندن چندین باره بازی از طرف داور . آبشک و نوری جز بهترینهای تیم بودن و حیف شد که بازی مساوی تموم شد . گل بازی روی کار ترکیبی بود که در انتها نظیف کار پیش تاخته به ثمر رسوند

متاسفانه اسم عرب بد درفته : صد رحمت به عرب : شرم آوره که توی لیگ غیر حرفه ای ما اینجور تیما هستن و اینجور داوریا
    امروز داماش بازی خوبی انجام داد - دوتا به تیرک زد و اکثر بازی دستش بود ولی گل بدی خورد - به نظر ما که ورزشگاه بودیم خوردن گل تقصیر مدافعین بود!
    بنظرم برای اولین بازی بد نبود - تماشاگرا هم از بازی راضی بودن و حیف بود داماش بازی واگذار کنه!!
    در مورد داور هم که از داور بی تجربه انتظار دیگه ای نمیره!!!
    در مورد سایپا هم فقط بگم که سایپای ضد فوتبال

4. 2 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : سه پرچم بزرگ و بنر حمایت از محمدرضا مهدوی رونمایی شد.

سه پرچم بزرگ 10 متری با دو رنگ آبی و قرمز که برگرفته از لوگوی داماش است و همچنین بنر حمایتی از محمدرضا مهدوی که به همت وارش اسپرتی ها و هواداران داماش گیلان تهیه شده بود رونمایی شد . همچنین یکی دیگر از کارهای تبلیغی این دیدار که در جایگاه H صورت گرفت کاغذهای شماره 30 بود که در دقیقه 30 و همزمان با شعار دوطرفه "جهانبخش تو هلنده ، داماشی سربلنده" بر روی دست ها خودنمایی می کرد.

لازم به ذکر است وارش اسپرتی ها و هواداران داماش گیلان در فصل گذشته نیز پرده نوشته ها و بنرهای حمایتی و تبلیغی بسیاری را به صورت خودجوش تهیه کرده بودند که از مهمترین آنها می توان به بنر میرزا ، بنر بزرگ حروف لاتین کلمه رشت و ... اشاره کرد .

..............................

..........................................

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : بحث سيستم در فدراسيون فوتبال هارموني مناسبي ندارد. کميته انضباطي، کميته داوران، کميته آموزش و ... بايد هارموني مناسبي داشته باشد اما اکنون سازمان ليگ است که سر و شکل مناسبي دارد اما در فدراسيون فوتبال مشخص نيست برخي آمدن و رفتن‌هاي مسئولان به چه دليل است؟!

به گزارش وارش اسپرت به نقل از فارس امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با بیان مطلب فوق ادامه داد: وقتي مي‌خواهيم با يک کار غيراخلاقي مقابله کنيم بايد حمايت شويم اما در عمل مي‌بينيم اين اتفاق رخ نمي‌دهد. طبق قوانين فيفا هيچ فرد و نهاد ديگري حق دخالت در قرارداد بازيکن و مربي با باشگاه را ندارد اما اکنون مي‌بينيم که هر جا بخواهيم که اخلاق را زير پا بگذاريم قوانين فيفا را به رخ مي‌کشيم و هر جا که اتفاق ديگري رخ مي‌دهد و مي‌خواهيم با بي‌اخلاقي مقابله کنيم خيلي به قوانين فيفا توجهي نداريم. من مي‌توانستم طبق قراردادي که با سرمربي سابق داماش داشتم 80 درصد از مبلغ قراردادش را ندهم اما اکنون اين آقا که به خاطر مسائل انضباطي از تيم کنار گذاشته شد به کميته انضباطي شکايت کرد و سپس در کميته استيناف هم عليه باشگاه راي گرفت تا مجبور به پرداخت پولش شويم.

مديرعامل باشگاه داماش گيلان تصريح کرد: من قطعا از کميته انضباطي و استنياف به ديوان عدالت اداري شکايت مي‌کنم. چون نمي‌خواهم به نهادهاي خارج از کشور مراجعه کنم، به ديوان عدالت اداري و نهادهاي داخل کشور روي مي‌آورم. من پولي که قرار باشد با زر و زور و تزوير بپردازم، پرداخت نخواهم کرد.

عابديني با اشاره به شرايط مالي باشگاه داماش عنوان کرد: داماش نامش در فهرست باشگاه‌هاي بدهکار نبود علت آن هم اين نبود که ما بدهي نداشتيم بلکه ما با بازيکنان و مربيان‌مان به شيوه‌اي کار کرديم که همه آنها صبوري کردند و شکايتي از باشگاه نکردند. مگر مي‌شود باشگاهي که 3-2 سال است گرفتاري مالي دارد، بدهکار نباشد و 13-14 باشگاه ديگر بدهکار باشند. 7 بازيکن بزرگ به باشگاه داماش آمدند و رفتند اما هيچ کدام آنها مدعي من و باشگاه داماش نشدند. بازيکنان جديد هم همگي صبوري مي‌کنند و باشرايط سخت باشگاه کنار مي‌آيند. ما هر چه پول داديم مربوط به بدهي‌هاي قويدل بود و بابت فصل جديد هنوز يک ريال به بازيکنان پول نداده‌اند. بابت قراردادهاي دو سال قبل هنوز بازيکنان با باشگاه تسويه نکرده اند اما هيچ کدام آنها شکايت نکرده‌اند.
    وي افزود: ما منتظريم تا مشکلات برطرف شود و پول به باشگاه برسد و با همين شرايط هم داماش مقابل سايپا خيلي خوب بازي کرد و با وجود اينکه شايسته برد بوديم بازي مساوي شد. 2 بار توپ را به تير دروازه حريف زديم و چند فرصت گلزني هم از دست داديم.

عابديني در مورد بازي هفته آينده ملوان که دربي گيلان است، گفت: کري‌خواني اين دربي خوشمزه است اما بد و بيراهش زشت است.
    وی در مورد تفاوت دربي گيلان و تهران گفت: دربي گيلان حساسيت و جنجال و کري‌خواني‌اش سرتر از دربي تهران است و در اين موارد در سطح صادرات هستيم اما از نظر فني سطح اين بازي پايين‌تر است. در دربي پايتخت يک هيجان ملي را شاهد هستيم.

مديرعامل باشگاه داماش گيلان در مورد اينکه گفته بود بهتر است اين تيم منحل شود، گفت: من اين مسائل را بيان کردم تا زنگ خطر را به صدا درآورم اما اکنون باشگاه داماش با همه مشکلات سرپا ايستاده و به کارش ادامه مي‌دهد و به آينده اميدوار است.

..............................

6. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

عابديني جلوي پايم سنگ انداخت تا به پرسپوليس نروم

بازيکن خط مياني تيم فوتبال داماش گفت: کارد به استخوان بازيکنان رسيده و بايد هرچه زودتر مسئولان باشگاه وضعيت‌مان را روشن کنند.

محمد آبشک در فصل نقل و انتقالات صحبت حضورش در پرسپوليس مطرح شده بود اما مدرعامل باشگاه اجازه اين کار نداد تا بازيکن داماش در رشت باقي بماند.
    آبشک مي گويد مشکلات مالي داماش کارد را به استخوان بازيکنان رسانده و امکان دارد تصميمات جديدي بگيرند.
    * بازي با سايپا را چطور ديدي؟
    ديدار اول در هر تورنمنتي سخت است و بازي با سايپا هم اين گونه بود. در اين مدت تمرينات خود را انجام داده بوديم و مي خواستيم برنده شويم اما در ثانيه هاي پاياني توانستيم يک امتياز بگيريم. در هفته دوم نيز دربي داريم اما هنوز مشکلات مالي مان برطرف نشده و ذهن بازيکنان درگير است.
    *پس مشکلات مالي هم کماکان ادامه دارد؟
    دو سال است که مسئولان وعده مي دهند پول بازيکنان را مي دهيم اما تا امروز چنين چيزي نبوده و کسي دنبال درمان درد ما نبوده است. مسئولان هر بار وعده امروز و فردا را مي دهند و نمي دانيم چرا اين زمان نمي رسد تا پول مان را بگيريم! ديگر کارد به استخوان بازيکنان رسيده و بايد هرچه زودتر وضعيت مان را روشن کنند و اگر غير از اين باشد امکان دارد تصميم جديدي بگيريم.
    *چه تصميمي؟
    با بازيکنان صحبت کرديم و امکان دارد اعتصاب کنيم. در آخرين مرحله اگر مجبور شويم به قوه قضاييه شکايت مي کنيم تا مطالبات خود را بگيريم. اين که رسم تيمداري نيست و هيچ بازيکني در تيم هاي ليگ برتري بدون پول به زمين نمي رود.همه بازيکنان گرفتاري هاي خاص خودشان را دارند و تمام فکر و حواس شان درگير اين مسائل است. امکانات داماش هم که در اندازه هاي تيم ليگ برتري نيست و تنها دلخوشي مان حمايت هواداران است.
    *با همين شرايط داماش نتوانست در نقل‌وانتقالات انتظارات را برآورده کند. چه نظري در اين خصوص داري؟
    صددرصد همين طور است و وقتي باشگاهي پول نداشته باشد، نبايد هم انتظار داشت در نقل و انتقالات بتواند بازيکنان کارنامه داري را جذب کند. قويدل مالکيت باشگاه را هم به عابديني سپرد و عابديني هم نمي تواند تنهايي کاري از پيش ببرد و نياز به کمک بيشتري است.
    *کار با افشين ناظمي را چطور مي‌بيني؟
    ناظمي يک نيروي بومي است و در گيلان حضور يک بومي بسيار قابل قبول تر است و طرفداران هم به دنبال همين هستند و خواستار حضور نيروهاي درون شهري هستند. ناظمي زحمات زيادي کشيده اما بدون پول نمي شود کاري انجام داد.
    *مدتي هم صحبت حضورت در پرسپوليس مطرح بود اما در نهايت اين گونه نشد.
    بله از پرسپوليس پيشنهاد داشتم اما به علت اين که قرارداد داخلي با داماش امضا کرده بودم نتوانستم به پرسپوليس بروم. هم از نظر فوتبالي و هم از نظر مالي رفتنم به پرسپوليس باعث مي شد تا زندگي ام در سال ماقبل جام جهاني متحول شود. با اين حال من هواداران داماش را دوست دارم و نمي توانم اين موضوع را کتمان کنم.
    *اما به نظر مي‌رسد انگيزه‌ات را از دست داده‌اي؟
    اين که عنوان شده دلم با تيم نيست صحت ندارد و تلاش مي کنم از همين داماش بتوانم به موفقيت هاي بيشتري برسم و يکي از نفرات حاضر در جام جهاني باشم.انگيزه ام کم نشده و با جديت بيشتري دنبال رسيدن به موفقيت هاي بيشتر هستم.
    *مديرعامل داماش عنوان کرده بود براي رضايت‌نامه تو يک ميليارد از پرسپوليس مي‌خواهد؟
    عابديني با اين کار جلوي پايم سنگ انداخت تا نگذارد به پرسپوليس بروم. من هواداران داماش را دوست دارم و آنها بدانند پيشنهادي که از مس کرمان هم داشتم دو برابر پولي بود که از داماش نگرفتم اما به خاطر آنها در رشت ماندم.
    *در پرسپوليس دو بازيکن هم پست تو حضور داشتند.
    اگر پرسپوليسي مي شدم با حقيقي و دهنوي رقابت مي کردم اما قسمت نشد شاگرد علي دايي بشوم و براي سرخپوشان آرزوي موفقيت مي کنم.

90/

8. 2 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

رونمایی از برنامه "داماش من"

برنامه "داماش من" در جلسه کانون هواداران رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه داماش گیلان،در جلسه روز گذشته جلسه کانون هواداران داماش از برنامه " داماش من My Damash " رونمایی شد و اعضا از چگونگی کار این برنامه و نحوه انتقال آخرین اخبار و اطلاعات روز فعالیت های باشگاه توسط این برنامه مطلع شدند.
    علی سراوانی رئیس کانون هواداران باشگاه در این جلسه گفت:این برنامه به زودی بر رروی فضای مجازی قرار خواهد گرفت تا علاقمندان و هواداران باشگاه از این طریق به آخرین اخبار و اطلاعات باشگاه و تیم های مربوطه دسترسی پیدا کنند.

10. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

کم کم به الگیلانو و بازی همیشه پر حاشیه داریم میرسیم .فردا هم انگاری درصدی از مطالبات قراره داده بشه به عنوان شارژ روحی

بازی اول رو که مفت از دست دادند . روبارویی عسگری با ملوانان هم از دید هوادارا میتونه جالب باشه

.......................

هفته دوم لیگ برتر فوتبال، تحت الشعاع دربی گیلان قرار دارد.

به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ در هفته دوم از رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور نمایندگان گیلان در حالی رو در روی هم می ایستند که داماش هفته گذشته در خانه متوقف و ملوان در قم بازی را به میزبانش واگذار کرده است. این بازی از نظر حساسیت پس از دربی پایتخت ، مهمترین شهرآورد فوتبال کشور است و در 12 دوره گذشته لیگ برتر نماینده های فوتبال رشت و بندرانزلی 6 بار رو در روی هم قرار گرفته اند که 4 پیروزی برای ملوان بندرانزلی، یک پیروزی برای داماش و هفت تساوی به همراه داشت.
    در دربی دو نماینده گیلان در لیگ برتر ۲۴ بار هم توپ از خط دروازه‌ها گذشته‌ که سهم بندرانزلی ۱۵ و رشت ۹ گل بوده‌ است.
    الگیلانو در میان هواداران دوتیم فوتبال برتر گیلان از حساسیت بالای برخوردار است و پیروزی در این بازی برای طرفداران موفقیت در کل فصل محسوب می شود.
    قدمت فوتبال گیلان و دیدارهای حساس بین دو شهر رشت و بندر انزلی به زمان تاسیس باشگاه های گیو بندر انزلی و اسپورت رشت که به ترتیب در سالهای ۱۳۱۹ و ۱۳۲۰ فعالیت خود را در رشته فوتبال آغاز کردند بر می گردد. دومین شهرآورد مهم کشور در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور ساعت 22 پنجشنبه 10 مردادماه در ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار می شود
    ..........................

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 3 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

امیدوارم دربی گیلان بازی خوبی از آب در بیاد و بتونیم با دست پر از انزلی برگردیم و ملوان در انزلی شکست بدیم تو سالهای اخیر تیم نشون داده با مربی بومی بهتر نتیجه میگیره ولی زمانی که قاسم پور سرمربی تیم بود تیم خیلی عالی داشتیم اگه جدا نمیشد شاید بهترین رتبمون در لیگ به دست میاوردیم

14. 3 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

امیدوارم دربی گیلان بازی خوبی از آب در بیاد و بتونیم با دست پر از انزلی برگردیم و ملوان در انزلی شکست بدیم تو سالهای اخیر تیم نشون داده با مربی بومی بهتر نتیجه میگیره ولی زمانی که قاسم پور سرمربی تیم بود تیم خیلی عالی داشتیم اگه جدا نمیشد شاید بهترین رتبمون در لیگ به دست میاوردیم
    بنظرم داخل انزلی نتیجه خوبی میگیریم . اول بخاطر اینکه تیم ما کاملا بومی هست و به جو بازی آشنا دوم هم مربی ملوان خارجیه !! همین مربی خارجی فکر کنم ضعف تیم باشه توی دربی . حتی در برنامه هرروزورزش شبکه خبر یکی از کارشناسان برنامه گفت که ملوان بزودی سراغ پورغلامی میره.
    درکل به این بازی شدددید امیدوارم.
    ضمنا جالبه نظرسنجی داخل سایت ملوان، برد داماش بیشترین آرا کسب کرده

16. 2 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

دیروز هم سر تمرین سربازای جان برکف با گفتن جهانگیر و داماش چند دقیقه تمرین ملوانان رو بهم زدن

نکنه هواداراش محروم بشن واسه بازی بعدتر

18. 2 کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

حق‌وردی دربی گیلان را سوت می‌زند
    تورج حق‌وردی در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور دربی فوتبال گیلان را سوت می‌زند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، با اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور از طرف دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال کشور، داوران دربی سنتی فوتبال گیلان معرفی شدند.

دیدار تیم‌های فوتبال ملوان بندر انزلی و داماش گیلان که قرار است پنجشنبه 10 مرداد از ساعت 22 در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار شود را تورج حق‌وردی با کمک‌های حمید ویشگاهی و حمید رضا رحیمی قضاوت می‌کند.

حمید حاج‌ملک نیز داور چهارم دیدار ملوان و داماش است.

محمد پیروزرام نیز با حضور در ورزشگاه تختی بندرانزلی ناظر عملکرد این تیم داوری می‌شود.

به گزارش فارس، نشست خبری سرمربیان داماش و ملوان عصر امروز چهارشنبه در رشت و انزلی برگزار می‌شود.

20. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •