تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شیوه مناسب برگزاری مراسم عروسی از نظر شما؟

راي دهنده
41. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مراسم جدا (تالار مرد و زن جدا و...)

14 34.15%
  • مراسم مختلط (باغ و ..)

27 65.85%
صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: شیوه مناسب برگزاری مراسم عروسی از نظر شما؟

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

من تعجب میکنم چرا کاربران محترم توجه به سئوال نمیکنن.
    من هم نگفتم به خودش مربوط نیست!!
    سئوال این بود که نظر شما چیه؟

یعنی شمای نوعی وقتی میخوای مراسم برگزار کنی حتی به قول شما مختصر و ساده کدام نوعش رو ترجیح میدی و به چه دلایلی.
    و الا اینکه به فرهنگ و خانواده ها و... مربوطه یک چیز کاملا واضحیه ولی خوبه آدم دلایل مختلف همه این فرهنگ هارو بشنوه و مشکلی در شنیدن نیست.

اگر با دقت پست بنده رو میخوندین متوجه می شدین که من نگفتم با مراسم ساده و مختصر موافقم گفتم :

به نظر من کلا مراسم گرفتن هزینه بی خودی هستش و چشم و هم چشمی و ... بهتر که چنین هزینه هایی با توجه به اولویت در جاهای دیگه ایی از زندگی زوجین که در آغاز زندگی مشترک هستند خرج بشه

قسمت بالا نظر من بود یعنی مخالف با هر نوع مراسمی چه جدا و چه مختلط هستم ...

کدام نوعش رو ترجیح میدی و به چه دلایلی.
    اما با توجه به شناختی که از خانواده و اقوام خودم دارم چنانچه بخواد مراسمی هم به اصرار اون ها باشه گفتم :

با توجه به مراسم مورد قبول عموم مهمانان میتونه همون مراسم جدا باشه

دلیل انتخاب مراسم جدا هم صرفا احترام گذاشتن به نظر عموم مهمانان هستش چون نظر شخصی ام رو در مورد مراسم گرفتن بالاتر توضیح دادم ...

2. 2 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یه خانواده ای دوست دارن مختلط بگیرن، یه خانواده ای دوست دارن جدا بگیرن. مسلما هم مهمونا از قبل اطلاع دارن مختلطه یا جدا پس هرکس دوست داشت می ره. هر کی دوست نداشت نمی ره. (چه مختلط چه جدا.)
    ------------------
    سوال از استارتر: دلیل وجود این تاپیک چیه؟ قراره به چه نتیجه ای برسه؟ آیا می شه از همچین تاپیکی نتیجه هم گرفت؟

4. 6 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

اتفاقا یکی از مشکل ها دقیقا همینه.
    جدیدا همه لپ تاپ و موبایل و ... با دوربین دارن و هرکسی داره از مراسم فیلم میگیره.
    و این فیلم های شامل رقص های دو نفره حتی با پوشش مناسب پخش میشه که مورد رضایت خیلیا نیست.
    اگر در محموع بخوای حساب کنی مفسده اش خیلی بیشتر از فوایدش از نظر شماست.

شما اگر یکبار به عروسی مختلط رفته باشید میبینید که کسایی هستن اونجا که میگن عکس نگرین با دوربین موبایل یا دوربین دستی! هم پرسنل اونجا تاکید میکنند و خانواده های طرفین.

از عروسی های جدا هم کم فیلم و عکس های بد منتشر نشده!چون بلاخره خانوما باز تر و ازاد تر لباس میپوشند و کنترلی روی دوربینا نیست چون به قولی همه خانومن و نامحرمی وجود نداره.

من این مفسده هارو در مراسم جدا بیشتر دیدم!

6. 2 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

حالا فکر کردم میخوای بگی مراسم پرخرج باشه یا کم خرج بهتره و از نظر اقتصادی سوال رو پرسیدفی
    هنوز ما درگیر بحث زن و مرد و جدا و مختلط و ... هستیم حیف.

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk
    کاش واقعا موضوع تاپیک همین بود

به نظر من این موضوعی که الان هست به هیچ نتیجه ای نمیرسه

عروسی من توی تالار و جدا بود.
    اگر الان هم میخواستم عروسی بگیرم باز هم همون طور میگرفتم.چون چاره ای نداشتم.خانواده های ما جز این هیچ گزینه ای رو قبول نمیکنند.

8. 4 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

به نظر من این سوال رو اون کسی که میخواد عروسی بگیره باید از خانوادش بپرسه. مثلا من بخوام مختلط بگیرم از شما بپرسم که چی بشه؟ من نظر خانوادم مهمه شما که عروسی من نمیای که ازت بپرسم.

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

یه خانواده ای دوست دارن مختلط بگیرن، یه خانواده ای دوست دارن جدا بگیرن. مسلما هم مهمونا از قبل اطلاع دارن مختلطه یا جدا پس هرکس دوست داشت می ره. هر کی دوست نداشت نمی ره. (چه مختلط چه جدا.)
    ------------------
    سوال از استارتر: دلیل وجود این تاپیک چیه؟ قراره به چه نتیجه ای برسه؟ آیا می شه از همچین تاپیکی نتیجه هم گرفت؟
    سوال از شما: دلیل اینکه فکر می کنید این پست بی محتواست چیه؟
    آیا بنظر شما هرچیزی که برای شما مهم نیست بی ارزش است؟
    چرا مطالب بی ارزش را می خوانید که وقتتون هدر بره؟ (البته در این مورد راهنمایی می کنم به سایت ویکی پدیا برید و از مطالب مفیدش استفاده کنید، و یا کتاب بخوانید، و یا کمی وقت بگذارید و برای ارزش های دیگران ارزش قائل باشید.)

به نظر مسئله مهم و فرهنگی هم هست شاید هم از تجربه دونفر استفاده کردیم یا یه چیزی یاد گرفتیم (گلای زیاد)

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

سلام؛

یقینا نمیشه رای مطلق داد چون همه کس رسم یکسانی نداره اما در فرهنگ اقوام ما مراسم مختلط نوعی « جرم » هست.
    تمام مراسمات ما در تالار و جداگانه برگذار میشه اما نه اینکه رقص و موزیک نداشته باشیم نه، بلکه رقص، موزیک و شادی هم داریم اما بانوان برای خود و آقایان هم جداگانه.

توی مراسم مختلط که نمیشه همچین کاری کرد؛ رقص و موزیک باشه و هر دو گروه هم بخواهند شادی کنند.
    مگر اینکه کل افراد حاضر در جمع عروسی به صراطی دیگر مستقیم باشند که باز بحثش جداست.

در کل صاحب مجلس تصمیم گیرنده است و میهمانان در صورتی که مایل به شرکت بودن، باید به ساز صاحب مجلس برقصند.

به نظر من مراسم جدا پسندیده تره، اینطور هم میهمانان راحت ترند و هم باعث جلوگیری از شرکت برخی نمیشه.

12. 4 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سوال از شما: دلیل اینکه فکر می کنید این پست بی محتواست چیه؟
    آیا بنظر شما هرچیزی که برای شما مهم نیست بی ارزش است؟
    چرا مطالب بی ارزش را می خوانید که وقتتون هدر بره؟ (البته در این مورد راهنمایی می کنم به سایت ویکی پدیا برید و از مطالب مفیدش استفاده کنید، و یا کتاب بخوانید، و یا کمی وقت بگذارید و برای ارزش های دیگران ارزش قائل باشید.)

به نظر مسئله مهم و فرهنگی هم هست شاید هم از تجربه دونفر استفاده کردیم یا یه چیزی یاد گرفتیم (گلای زیاد)
    بنده از استارتر سوال پرسیدم نه از شما.
    پس ادب حکم می کرد شما در مورد مساله ای که ارتباطی با شما نداره دخالت نکنی.
    اما چون شما (به هر دلیلی) با این لحن، و به این شدت هجومی صحبت کردی، بهتره توضیحاتی بدم تا امثال شما دیگه این حرکت رو تکرار نکنن.
    چرا مطالب بی ارزش را می خوانید که وقتتون هدر بره؟
    من مطالب موجود رو می خونم. در مورد هرکدوم که صلاح بدونم اظهار نظر می کنم و اظهار نظر من به شما یا هیچ شخص دیگه ای مربوط نمی شه که بخوام در موردش به کسی جواب بدم.
    البته در این مورد راهنمایی می کنم به سایت ویکی پدیا برید و از مطالب مفیدش استفاده کنید، و یا کتاب بخوانید
    شما سعی کن به جای نصیحت دیگران، با خوندن کتاب کمی (حداقل کمی) سطح فرهنگت رو بالا ببری تا در مورد مساله ای که به شما مربوط نمی شه صحبت نکنی.
    یا کمی وقت بگذارید و برای ارزش های دیگران ارزش قائل باشید
    عروسی مختلط یا جدا ارزشه؟ شما اول در مورد معنای کلمات تحقیق کن، بعد راجع بهشون اظهار نظر کن.
    به نظر مسئله مهم و فرهنگی هم هست شاید هم از تجربه دونفر استفاده کردیم یا یه چیزی یاد گرفتیم
    برای شما اولین و مهم ترین مساله ی فرهنگی نحوه ی برخورد تو اجتماع (مجازی و حقیقی) هست.در صورتی که قصد داری چیزی یاد بگیری، ضروری ترین مساله همینه. همین پست و نحوه ی صحبت شما هم اثبات حرف بنده هستش.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد تاپیک:
    همونطور که تو پست قبلیم عرض کردم، هرکس به نحوی که می خواد عروسیشو برگزار می کنه و کسی نمی تونه برای دیگران تصمیم گیری کنه.
    ضمنا این مساله معضلی برای جامعه نیست که نیازی باشه راجع بهش بحث بشه.
    محتوای موجود سودی برای کسی نداره، همچنین توی این تاپیک نمی شه به نتبجه ی خاصی رسید.چون یه بحث کاملا سلیقه ای هستش. مثل این می مونه یه تاپیک ایجاد کنیم به نظر شما زرد بهتره یا سبز. با توجه به سلیقه ای بودن، هرکس نظر خودش رو می گه و حتی ممکنه شخصی گزینه ی دیگه ای مد نظرش باشه. مثل همون دوستی که گفتن کلا با عروسی گرفتن موافق نیستن.
    همچنین هر شحص یا خانواده با توجه به اعتقادات و رسم خانوادگیشون، عروسی رو به نوعی که می خوان برگزار می کنن و مسلما خودشون اطلاع دارن که هر نوعی از مراسم به چه صورت هست و ممکنه چه مزایا یا معایبی داشته باشه پس وقتی تصمیم بگیرن مراسم رو به نحوی برگزار کنن، این نظرسنجی یا حرف های دیگران کوچک ترین تاثیری روی تصمیمشون نداره. چون از قبل در مورد جزئیاتی که قراره اتفاق بیفته اطلاع داشتن.

14. 3 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بزارید منم خیلی صریح نظرم رو بگم .من کاری با بی اهمیت بودن یا با اهمیت بودن تاپیک ندارم ولی اگر بخام نظر بدم دوست دارم هر عروسی که میرم مختلط باشه چون تمام ارزشش به مختلط بودنشه .مجلس عزاداری نیست که جدا باشن .بعدشم اگه مختلط نباشه که خوش نمیگذره .اما اگر مجلس عروسی خودم بود به هیچ وجه مختلط نمیگرفتم چون دلم نمیخاست خانم های خانواده ام در دید اقایان باشند ان هم با لباس مجلسی که از نظر حجاب در اینگونه مجالس کمی ضعیف عمل میشه

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

منظورم از ارزش عقاید شخص استارتر و آقیون خانم های محترمی مثل ایشون بود دوست عزیز(گل های بسیار فراوان!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •