تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 308 از 358 اولاول ... 208258298304305306307308309310311312318 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,071 به 3,080 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این گزارش روز/رسمی و اکنون عمومی DIA هستش از کیس تهران-1976 به نظرم در منابع اینترنتی برای یک مدرک قابل بررسی و قابل استناد بهترین نمونه است:
    حجم سند نسبت به صفحاتش بالاست و این همون گزارش در حجم معقول + بررسی روند گزارش(پروسه اداری برای یافتن خطاهای گزارش)
    [موارد سانسور شده بیشتر اسم افرادند]

دو نکته:-خیلی از مواردی که گزارش روشون هایلایت کرده مواردی نیستند دور از دسترس علم روز، مثل از کار انداختن سامانه شلیک و کانالهای ارتباطی...
    -برخی از روایتهای که بیرون از این قضیه میخونیم شدت و غلظت ماجرا بیشتر کردن...که اینجا ذکری ازشون نشده، ولی همین نکات گزارش هم قابل تأمله.
    Last edited by Arash4484; 18-11-2012 at 15:03.

2. 4 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه IQ-x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دو نکته:-خیلی از مواردی که گزارش روشون هایلایت کرده مواردی نیستند دور از دسترس علم روز، مثل از کار انداختن سامانه شلیک و کانالهای ارتباطی...
    -برخی از روایتهای که بیرون از این قضیه میخونیم شدت و غلظت ماجرا بیشتر کردن...که اینجا ذکری ازشون نشده، ولی همین نکات گزارش هم قابل تأمله.
    از کار انداختن سیستم ایجکت که کاملا مکانیکی هست در دسترس علم امروز است؟؟؟! یا خواندن افکار خلبان در لحظه ی شلیک و توقف ناگهانی اشیاء مرموز، این طریق تله پاتی در دسترس علم امروز وجود دارد؟؟؟! اگر وجود دارد چرا از آن استفاده نمی شود؟! چرا سیاستمداران بزرگ کشورهای قدرتمند بارها و بارها در معادلات سیاسی غافلگیر می شوند و خیلی جریانات خارج از خواست و اراده ی اونها شکل می گیره؟؟؟! مثال واسه این موارد که ذکر کردم خیلی زیاد وجود داره و این لااقل به بنده ثابت می کنه که هنوز علم بشر امروز (اگر ابرقدرتها را مبنای علم امروزی در نظر بگیریم) به این علوم دسترسی ندارد.
    بعد اصلا مأموریت آن اشیاء قابل بحث است. اصلا اصل ماجرا فراموش شده. سؤال اصلی این نیست که آنها چه چیز هستند چون دایره ی احتمالات بی نهایت گسترده است. سؤال اصلی این است که آنها بر فراز آسمان شمیران چه کار داشتند. جواب این سؤال از جواب سؤال قبل محدود تر است و ممکن است زودتر به حقیقت برسیم.
    «آنها بر فراز آسمان شمیران چه کار داشتند و چه کار کردند»، می شود سؤال اول، و «از کجا آمدند و به کجا رفتند» می شود سؤال دوم و «چه بودند» آخرین سؤالیست که در درجات مختلفی از اهمیت قرار دارند.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

از کار انداختن سیستم ایجکت که کاملا مکانیکی هست در دسترس علم امروز است؟؟؟! یا خواندن افکار خلبان در لحظه ی شلیک و توقف ناگهانی اشیاء مرموز، این طریق تله پاتی در دسترس علم امروز وجود دارد؟؟؟! اگر وجود دارد چرا از آن استفاده نمی شود؟! چرا سیاستمداران بزرگ کشورهای قدرتمند بارها و بارها در معادلات سیاسی غافلگیر می شوند و خیلی جریانات خارج از خواست و اراده ی اونها شکل می گیره؟؟؟! مثال واسه این موارد که ذکر کردم خیلی زیاد وجود داره و این لااقل به بنده ثابت می کنه که هنوز علم بشر امروز (اگر ابرقدرتها را مبنای علم امروزی در نظر بگیریم) به این علوم دسترسی ندارد.
    عزیز جان نظری به گزارش کردی؟ ...چرا حتمن تله پاتی؟ آمدن شلیک کنند دیدن از کار افتاده، از کجا معلوم از اول روی از کار انداختنش زوم نشده (به این معنا که شی ناشناس مزبور از اول پیش بینی حمله رو کرده بوده) و سامانه آماده شدن شلیک در کسری از ثانیه تشخیص داده شده؛ یا موارد دیگر...بهتره ذهنمون رو از پیش فرض ها خالیتر و بازتر کنیم..
    بله به نظر من چیزی مثل بستن کانال ارتباطی UHF ، یا اختلال کلیه ابزار الکترونیکی که نود درصد این واقعه روش میچرخه از مواردیند که میشه انجام داد و قابل بررسیند. این تفاوت کلمه خیلی است که من بکار بردم و تمام که شما استنباط کردید، بهتره روی اون بولد کنید.
    بعد اصلا مأموریت آن اشیاء قابل بحث است. اصلا اصل ماجرا فراموش شده. سؤال اصلی این نیست که آنها چه چیز هستند چون دایره ی احتمالات بی نهایت گسترده است. سؤال اصلی این است که آنها بر فراز آسمان شمیران چه کار داشتند. جواب این سؤال از جواب سؤال قبل محدود تر است و ممکن است زودتر به حقیقت برسیم.
    «آنها بر فراز آسمان شمیران چه کار داشتند و چه کار کردند»، می شود سؤال اول، و «از کجا آمدند و به کجا رفتند» می شود سؤال دوم و «چه بودند» آخرین سؤالیست که در درجات مختلفی از اهمیت قرار دارند.
    حالا بر فرض این ترتیب بررسی موضوع درست، حالا اشکالی داره من از متد فرانسوی استفاده کنم و به این بپردازم که چی احتمال داره بودن و شما هم اون اولویتت رو پیگیری کنی؟.. (که اصلن قصد انجام ای کار رو ندارم چون هنوز عقیده ای در این رابطه ندارم که چی بودن و کی بودن، فقط یکسری شواهد در مورد یک واقعه مهم میبینم که بقول شما دایره احتمالات وسیعی داره- و البته در جنبه عملی بینهایت نیست)
    Last edited by Arash4484; 19-11-2012 at 15:22. دليل: رفع افتادگی کلمات...

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

ببینید در اتفاق افتادن این ماجرا اصلن شکی نیست همونطور که دوستان هم اشاره کردن
    اما سوال اینجاست که کجای این اتفاق فرازمینی و غیر بشری بوده؟
    منظور از تکنولوژی بالا که گفته میشه چیه؟ (انسان تکنولوژی های استفاده شده در این وسایل پروازی رو داراست)
    آرش جان و همینطور جناب آیکیو ببخشید وارد بحثتون میشم
    شاید بتونم کمک کنم تا به نتیجه برسه
    در خصوص سیستم ایجکت من اطلاع دقیقی نه از کار کرد و نه از ... دارم پس نظری نمیدم
    ببینید دوست عزیز خواندن فکر رو منم میتونم و شما هم میتونی به این صورت که وقتی در شرایط مشابه قرار میگیری میدونی الان ممکنه چه اتفاقی بی افته و در واقع اسمش خواندن فکر نیست و به نوعی پیشبینی که اگر به صورت یک نرم افزار تعریف بشه و بسیاری از اشتباهات انسانی از اون حذف میتونه خیلی کامل کار کنه
    جدا از این میتونه نوعی -- و کنترل به هواپیما باشه
    به هرحال صحباتی منم در حد فرضیه بود اما خب چیزایی که شما گفتی بیشتر خرافی بوده
    فکر نمیکنم بشر امروز (به جز ایران و کشورهای دوست و برادر) بهایی به این گونه شبه علوم بده
    بقیه صحبت هام ربطی به موضوع مورد بحث نداشت و بیشتر سیاسی و همراه با تعصب بود
    ماموریتشون رو باید از خودشون پرسید به دلیل اینکه اینجام میشه بی نهایت فرضیه مطرح کرد اما هر ماموریتی بوده (چه نظامی، چه جاسوسی و ...) درست نبوده چون حریم هوایی کشورها رو نقض کرده
    به خاطر تحقیقاتی که در این زمینه داشتم به شما میگم که یوفوها یه دفعه و قولوپی نیفتادن در شمیران بلکه مسیر پروازی دارن که ازجایی آغار و به جایی منتهی میشه و خب لابد ما هم در مسیرشون قرار داشتیم

یه توصیه برا همه ی دوستان دارم و اون اینکه کتاب "روش تحقیق علمی" رو حتمن مطالعه کنن
    مطمئن باشید به ضررتون تموم نمیشه و خیلی مفید خواهد بود

6. این کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

عزیز جان نظری به گزارش کردی؟ ...چرا حتمن تله پاتی؟ آمدن شلیک کنند دیدن از کار افتاده، از کجا معلوم از اول روی از کار انداختنش زوم نشده (به این معنا که شی ناشناس مزبور از اول پیش بینی حمله رو کرده بوده) و سامانه آماده شدن شلیک در کسری از ثانیه تشخیص داده شده؛ یا موارد دیگر...بهتره ذهنمون رو از پیش فرض ها خالیتر و بازتر کنیم..

حالا بر فرض این ترتیب بررسی موضوع درست، حالا اشکالی داره من از متد فرانسوی استفاده کنم و به این بپردازم که چی احتمال داره بودن و شما هم اون اولویتت رو پیگیری کنی؟.. (که اصلن قصد انجام ای کار رو ندارم چون هنوز عقیده ای در این رابطه ندارم که چی بودن و کی بودن، فقط یکسری شواهد در مورد یک واقعه مهم میبینم که بقول شما دایره احتمالات وسیعی داره- و البته در جنبه عملی بینهایت نیست)
    پس بفرمایید که سیستم ایجکت که کاملا مکانیکی است چطور از کار افتاده؟! ببینید جناب، اینهمه اتفاق تصادفا پیش نمیاد. اگر اون شب سیستم ایجکت اون هواپیماها عمل کرده بود، امروز ما این جریان رو در حالی پیگیری و مرور می کردیم که دو هواپیما سقوط کرده بود. آخه چطور میشه باور کرد که دو خلبان مجرب که وظیفشون دفاع از آسمان یک کشور هست، دچار توهم بشن و از هواپیما خارج بشن تا هواپیما سقوط کنه؟؟؟؟؟
    اون اشیاء مرموز نگذاشتن این اتفاق بیفته و امروز شما حرف اون خلبان ها رو باور نمی کنید، چون عملا هیچ اتفاق غیر طبیعی نیفتاده. اما اگر اون شب اون هواپیما سقوط کرده بود و خلبان ها با چتر فرود می آمدند، حتما این ماجرا کشدارتر و باورکردنی تر و عجیب تر می شد.
    حالا شما در مورد عمل نکردن سیستم ایجکت توضیح بدید که حتی با علم امروز هم قابل کنترل نیست.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ببینید در اتفاق افتادن این ماجرا اصلن شکی نیست همونطور که دوستان هم اشاره کردن
    اما سوال اینجاست که کجای این اتفاق فرازمینی و غیر بشری بوده؟

در خصوص سیستم ایجکت من اطلاع دقیقی نه از کار کرد و نه از ... دارم پس نظری نمیدم
    ببینید دوست عزیز خواندن فکر رو منم میتونم و شما هم میتونی به این صورت که وقتی در شرایط مشابه قرار میگیری میدونی الان ممکنه چه اتفاقی بی افته و در واقع اسمش خواندن فکر نیست و به نوعی پیشبینی که اگر به صورت یک نرم افزار تعریف بشه و بسیاری از اشتباهات انسانی از اون حذف میتونه خیلی کامل کار کنه
    جدا از این میتونه نوعی -- و کنترل به هواپیما باشه
    به هرحال صحباتی منم در حد فرضیه بود اما خب چیزایی که شما گفتی بیشتر خرافی بوده
    فکر نمیکنم بشر امروز (به جز ایران و کشورهای دوست و برادر) بهایی به این گونه شبه علوم بده
    بقیه صحبت هام ربطی به موضوع مورد بحث نداشت و بیشتر سیاسی و همراه با تعصب بود

ماموریتشون رو باید از خودشون پرسید به دلیل اینکه اینجام میشه بی نهایت فرضیه مطرح کرد اما هر ماموریتی بوده (چه نظامی، چه جاسوسی و ...) درست نبوده چون حریم هوایی کشورها رو نقض کرده
    به خاطر تحقیقاتی که در این زمینه داشتم به شما میگم که یوفوها یه دفعه و قولوپی نیفتادن در شمیران بلکه مسیر پروازی دارن که ازجایی آغار و به جایی منتهی میشه و خب لابد ما هم در مسیرشون قرار داشتیم

یه توصیه برا همه ی دوستان دارم و اون اینکه کتاب "روش تحقیق علمی" رو حتمن مطالعه کنن
    مطمئن باشید به ضررتون تموم نمیشه و خیلی مفید خواهد بود
    خوب خلبان ها که متخصص این سیستم هستند گفتند که این سیستم غیر ممکن است که بخواد از کار بیفته چون کاملا مکانیکی است.

اما هم شما و هم جناب آرش، متن گزارش رو با دقت نخوندید. او اشیاء از آسمان شمیران عبور نکردند. اونها بیش از یک ساعت اونجا ایستاده بودند. این مهمه. چرا اونجا ایستاده بودند؟؟؟!

در مورد اینکه فرمودید تله پاتی رو همه می تونن انجام بدن، بله. فرضا اگر دو هواپیمای جنگی رو در نظر بگیریم، این دو هواپیما می دونن که قراره همدیگرو هدف قرار بدن. به این که تله پاتی نمی گن. اون اشیاء مرموز داشتن جلوی هواپیما حرکت می کردند. درست در لحظه ای که خلبان «قصد» می کنه شلیک کنه، هم اون اشیاء ناگهان در آسمان ثابت می شن، هم سیستم شلیک از کار میفته. این تشخیص لحظه ای چطور اتفاق افتاده؟!
    بعد این مأموریت جاسوسی بر فراز شمیران که شما فرضیش رو مطرح کردید!!! چرا باید با اینهمه جلب توجه انجام بشه؟؟؟! مگه نمی شد به طریق دیگری جاسوسی کرد که جلب توجهی صورت نگیره؟؟!
    ببینید تا اینجا چه چیز در دست داریم. بنده استناد به گفته های شهودی موثق می کنم که همشون گفتن این اشیاء نمی تونه در اون زمان به دست بشر ساخته شده باشه، اما شما «فقط» استناد به احتمالات می کنید و می فرمایید ممکنه ساخته ی دست بشر بوده باشه که هنوز «رو» نشده باشه.
    36 سال گذشت و این اشیاء مرموز هیچ وقت دیگر مورد استفاده قرار نگرفت. در حالیکه تمام ابرقدرتها از آن زمان تا امروز هم مشغول جاسوسی بوده و هستند و هم بارها درگیر جنگ شده اند. پس چرا یک بار از این اشیاء مرموز در طول جنگ استفاده نکردند؟! چه چیز واجب تر از جنگ است؟؟! اگر این اشیاء در اختیار امریکا بود، چرا از این وسایل برای خارج کردن سفرای اسیر آمریکایی از ایران استفاده نکردند؟! بجاش اینهمه تلفات دادند در طبس؟؟؟! آخه این احتمال شما دیگر بعید نیست، بلکه محال است. اگر 36 سال قبل بود، می شود گفت که احتمالی بعید است، اما اکنون بعد از گذشت 36 سال و عدم استفاده از این وسایل ، در شرایطی که استفاده از اون می تونه جلوی خیلی از شکست ها و تلفات رو بگیره، دیگه واقعا دور از عقله! نیست؟؟؟؟

9. 2 کاربر از IQ-x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

پس بفرمایید که سیستم ایجکت که کاملا مکانیکی است چطور از کار افتاده؟! ببینید جناب، اینهمه اتفاق تصادفا پیش نمیاد. اگر اون شب سیستم ایجکت اون هواپیماها عمل کرده بود، امروز ما این جریان رو در حالی پیگیری و مرور می کردیم که دو هواپیما سقوط کرده بود. آخه چطور میشه باور کرد که دو خلبان مجرب که وظیفشون دفاع از آسمان یک کشور هست، دچار توهم بشن و از هواپیما خارج بشن تا هواپیما سقوط کنه؟؟؟؟؟
    اون اشیاء مرموز نگذاشتن این اتفاق بیفته و امروز شما حرف اون خلبان ها رو باور نمی کنید، چون عملا هیچ اتفاق غیر طبیعی نیفتاده. اما اگر اون شب اون هواپیما سقوط کرده بود و خلبان ها با چتر فرود می آمدند، حتما این ماجرا کشدارتر و باورکردنی تر و عجیب تر می شد.
    چرا شما مطالب رو از هم تفکیک نمیکنی؟ من سند هم برای اثبات رخ دادن این رویداد غیرعادی گذاشتم...

اما هم شما و هم جناب آرش، متن گزارش رو با دقت نخوندید. او اشیاء از آسمان شمیران عبور نکردند.
    چرا؟ چرا؟ آخه چرا با دقت نخوندم گرامی؟ کی من حرف شمرون رو زدم؟!

حالا شما در مورد عمل نکردن سیستم ایجکت توضیح بدید که حتی با علم امروز هم قابل کنترل نیست.
    لطف بفرما شما اون نود درصد که بولد کردم رو دوباره بخون...ای وای

11. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان بزرگواری که اطراف شیراز زندگی می کنند اگه امروز ساعت 5 صبح (دقیقا وقتی که اذان پخش می شد) به آسمان نگاه کرده باشند، در کنار یک ستاره ی پرنوری که هرشب در بخش شمال شرقی آسمان ظاهر می شه (منظورم سیاره ی زهره نیست، زهره در شرق ظاهر میشه و خیلی پرنورتر از ستاره ی مورد نظره)، یک شیء ستاره مانند تقریبا به همون شکل در سمت راستش در آسمون وجود داشت. بنده فقط حدود 10 ثانیه اون رو دیدم. یعنی از لحظه ای که دیدمش تا لحظه ای که یکدفعه با یک شتاب زیاد به سمت چپ حرکت کرد و ناپدید شد حدود 10 ثانیه طول کشید. این نه هواپیما بود نه هلی کوپتر نه ماهواره. چون ابتدا وقتی که دیدمش در آسمان ثابت بود و تعجب کردم که چرا اینجای آسمان امشب دو ستاره دارد! هنوز داشتم به عجیب بودن این چیزی که می دیدم فکر می کردم که ناگهان با یک شتاب عجیبی به سمت ستاره ی سمت چپی رفت و ناپدید شد. اگر بخوام آدرس تقریبی بدم، می تونم بگم بالای منطقه ای بین شیراز و سپیدان بود.(بنده در نورآباد ممسنی هستم).
    Last edited by IQ-x; 20-11-2012 at 08:53.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان .

حالا كه حرف از دیدنِ اشیاءِ پرنده ی عجیب هست اجازه بدین بنده هم چیز عجیبی رو که حدودِ 25 سال پش دیدم به استحضارتون برسونم .

==============================
    بنده نه بشقاب پرنده دیدم نه شئ نورانی نه با سرعت زیاد حرکت میکرد نه یکدفعه اومد و یکدفعه غیب شد!!!

حتماً میگین پس چی چیش عجیب بود؟

اصلِ ماجرا :
    زمان : سال 1366
    مکان : شِبهِ جزیره ی فاوِ عراق.
    ساعت : حدود 2 بامداد
    بنده سر پُستِ نگهبانی بودم . تک و تنها .
    اصلاً باد نمیوزید . به هیچ وجه.

هوا اونقدر گرم و شرجی بود که احساسِ خفگی دست میداد به آدم.
    آسمون صاف و بدون ابر بود .

بعدش خیلی آروم یه نسیم از سمتِ شمال شروع به وزیدن کرد .
    ظرف ده دقیقه بادی تند شروع به وزیدن کرد و هی تندتر و تندتر شد .
    یکدفعه چشمم به یک تکه ابر افتاد .
    کاملاً یک تکه بود و شکلی حدوداً گرد داشت.
    به بزرگیِ یک شهر بود .
    چیزی که تعجب آور بود این بود که کاملاً یک تکه بود و اطرافش هیچ ابر دیگه ای نبود .
    باد همونطور بشدت میوزید .
    کم کم به بالایِ سرم رسید .
    حالا شما تصورش کنید . هوا صافِ صاف و میتونید در دور دست ستاره ها رو تو آسمون ببینید اما یک تکه ابر بزرگِ ضخیم بالای سرتون به تنهائی در حال حرکته !!!
    حدودِ 20 دقیقه طول کشید تا از بالایِ سرم رد شد و دور شد .
    بعدش سرعت باد هم کم شد و تبدیل شد به نسیم و بعدش دوباره همون شرجی و هوای راکد بدون هیچ نسیمی !!!
    اصلاً انگار نه انگار که چند دقیقه پیش باد شدیدی بود و ابر ضخیمی داشت تو آسمون حرکت میکرد .
    چی بود ؟ کی بود ؟ جریان چی بود؟ خدا میدونه .
    صبح که شد به بقیه گفتم دیشب دیدین چی شد؟ ابر رو دیدین ؟
    گفتند : ابر ؟ تو تابستون؟ ما که خواب بودیم .

اون بادِ تند همراه با ابر حرکت میکرد . قبل از اومدن اون تکه ابر بادی نمیوزید بعد از رفتنش هم هوا ساکن شد .
    انگار که فقط ماموریت داشت تا اون تکه ابر رو به یه جائی ببره .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 23-11-2012 at 18:22.

14. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

چند واقعیت در مورد یوفوها که در اغلب مشاهدات بدان اشاره شده اند
    - سرعت بسیاربالایی دارند
    - نورانی هستند و( اگر از خود نوری ساطع نمی کردند خیلی از این گزارشات مربوط به دیدن این اجسام اتفاق نمی افتاد)
    - قادر هستند ابزار آلات الکترونیکی را از کار بیندازند
    - اغلب در کشورهایی دیده شده اند که با تکنولوژی پیشرفته نظیر نیروگاههای هسته ای و غیره در ارتباط اند
    - به نظر خودم بیشتر بنظر می رسد بعنوان یک ناظر عمل می کنند تا برقراری ارتباط یا یک آزمایشگر یا یک مسافر
    چند واقعیت ساده در مورد زمان
    تخمین زده می شود فقط کهکشان راه شیری 200 تا 400 میلیارد ستاره دارد حالا بماند سایر کهکشانها و خوشه ها
    اگر به شما می گفتند بفرمایید این ستارگان را شمارش کنید تا دقیقا تعداد آنها مشخص شود و شما هر یک ثانیه قادر بودید یکی از آنها را بشمارید
    هر شبانه روز 86400 عدد می تونستید بشمارید
    برای شمارش
    یک ملیون ستاره باید 12 روز شبانه روز به شمارش ادامه می دادید
    31 ملیون ستاره در یک سال
    3 ملیارد ستاره برای 100 سال اگر عمر متوسط یک انسان را در نظر بگیریم
    300 ملیارد ستاره برای 10000 سال
    حالا بماند سیارات این ستاره ها
    و این عدد را تعمیم بدید به چند کهکشان یا کل عالم
    نتیجه گیری :
    - خیلی مغرورانه به نظر می رسد که خود را تنها موجود هوشمند در کل کائنات فرض کنیم
    - اگر نوع بشر بتواند با همین روند مثل داینوسارها در کره زمین دوام بیاره و مثلا بتونه 16 ملیون سال به همین روند زندگی کنه و هیچ اتفاق ناگواری برای نسل و موجودیت انسان نیفته، پس از این 16 ملیون سال در چه سطح علمی میرسه و همه می دونیم که این همه پیشرفت در علم در حالت خوشبینانه از 300 سال پیش رشد کرده است
    - شاید موجودیت آنها در چند ملیون سال پیش تکمیل شده و بنابراین اگر چنین باشد ما کجا و آنها کجا
    - داخل زمین خودمان به اندازه دورترین کهکشانها برایمان ناشناخته است و قوی ترین مته های اکتشافی بیشتر از یک خراش نتوانسته اند در سطح
    زمین نفوذ کنند
    - آنچه در مورد داخل زمین گفته شده، همه فرضیات است و شاید آنها از ما خیلی دور نباشند شاید در دل زمینی باشند که ما هیچ شناختی از آن به معنای واقعی نداریم
    - گذشته بشر برایمان مجهول و ناشناخته است، از کجا آمدیم، این همه نژاد، رنگین پوست ها و زبان ها، معماریها و غیره
    ولی علائمی در متن یا تصاویر درج شده در تاریخ گذشتگان به نظر می رسد اشاراتی می کنند به موجودات و شرح هایی غیر قابل باور که با دانسته های امروزیمان غیر قابل باورند به نظر می رسد گنجاندن آنها در قالب، تخیل، جادو، شعر و غیره کمی نامنصفانه باشد. مثل دیو،جن،قدرت افسانه ای پیامبران،پادشاهان برتر از نژاد بشر، خدایان مختلف و غیره
    - خیلی از موضوعات امروزی قابل اثبات با ترازوی علم نیستند ولی به آنها باور داریم مثل روح،قدرتی که در پس زمینه این خلقت است،خواب هایی که عجیبند، انرژی مثبت یا منفی که در مواجهه با یک فرد دریافت می کنیم،تله پاتی،حس ششم،عمل خوب و بد و تاثیر آن در زندگی،یا مثلا پسری در روسیه که بدنش آهن آلات را جذب می کند و خیلی های دیگه
    و در آخر
    ندانستن دلیل بر نبودن نیست
    Last edited by mokarx; 29-11-2012 at 17:07.

16. 2 کاربر از mokarx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •