تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي:

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 0 0%
صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: سریال چار خونه

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض جیغ‌های غیرقابل تحمل .

بنابر نظر سنجی از تعدادی از شهروندان مناطق مختلف تهران، بیشتر مخاطبان «چارخانه» معتقدند بازی بازیگران این سریال تكراری است و صدای جیغ بازیگر زن آن غیرقابل تحمل است.

از تعدادی از شهروندان تهران حاكی از آن است كه سریال در قسمت‌های پخش شده به خاطر بازیگران و موضوعات تكراری خیلی مورد توجه مخاطبان قرار نگرفته و تنها رضا شفیعی جم، تیپ متفاوت و جذب كننده بوده است.

خانمی ۴۵ ساله، خانه‌دار و ساكن منطقه ۴، با بیان این مطلب كه دوست داشتم سریال «چارخونه» را به خاطر خنده دار بودن ببینم می‌گوید: خنده دار نیست. بلكه اعصاب خرد كن شده است. بازیگران بازی‌های تكراری و مصنوعی دارند و موضوعات داستانش اصلا جالب نیست.

مرد ۳۲ ساله، ساكن منطقه آزادی با اشاره به خنده‌دار بودن سریال «چار خونه» توضیح می‌دهد: چنین مجموعه‌هایی را نباید با دید نقادانه نگاه كرد و اتفاقا وقتی خسته از كار به خانه می روی خوب است كه چنین مجموعه‌های از تلویزیون پخش شود.

خانم ۲۸ ساله ساكن منطقه ۶ و لیسانس معتقد است: چه لزومی دارد كه مجموعه‌هایی از تلویزیون پخش شود كه در آن‌ها دائما زن و شوهرها با هم دعوا می‌كنند و اصلا خانم خانه در سریال چار خونه فقط در سریال‌های مختلف جیغ می‌زند.

مرد ۴۷ ساله دیپلم و ساكن منطقه ۱۲ با بیان این مطلب كه در خصوص سریال‌های طنز تلویزیون باید گفت «امسال دریغ از پارسال» می‌گوید: بازی‌ها، سوژه و كارگردانی این سریال دریغ از سال‌های گذشته است و حرف تازه‌یی ندارد و فقط وقت پركن است.

پسر ۲۲ ساله ساكن منطقه ۲ تهران با بیان این مطلب كه سریال «چارخونه»، لوس و بی مزه است می‌گوید: چارخونه بر خلاف اسمی كه برایش انتخاب شده، اصلا چارچوب ندارد و یك داستانی تكراری با بازیگران تكراری است و امید نمی‌رود كه بهتر از این شود.

دختر ۲۳ ساله دانشجوی رشته جغرافیایی ساكن منطقه‌ ۱۴ ، سریال چارخونه را تقلیدی از برنامه‌های نقطه چین، پاورچین، خانه به دوش، می‌داند و می‌گوید: شخصیت مادر خانه خیلی جیغ می‌زند و من و خانواده‌ام تمایلی به دیدن این سریال نداریم.

وی معتقد است نوشته‌های سروش صحت در مجموعه‌هایی كه عطاران و مهران مدیری كارگردانی آن را برعهده داشته موفق‌تر بوده است.

دانشجوی رشته فلسفه ۲۵ ساله، ساكن شهرك غرب با بیان این مطلب كه بازی‌های سریال «چار خونه» هنوز جا نیفتاده است می‌گوید: داستان‌های این مجموعه پیش پا افتاده است و به غیر از شفیعی جم كه تیپ متفاوتی از تیپ‌های گذشته‌اش دارد بقیه تیپ جدیدی ندارد و كارهای قبلی‌ را تكرار می‌كنند.

خانم ۶۳ ساله خانه‌دار و ساكن منطقه ۱۴ با انتقاد از جیغ زدن شخصیت مادر خانواده می‌گوید: به نظر می‌رسد سریال بیشتر مسخره بازی و لوس بازی است و برای بچه‌های زیر ۵ سال ساخته شده است.
    دختر ۱۹ ساله و ساكن منطقه ۳، با بیان این مطلب كه سریال «چارخونه»، داستان‌های قشنگی ندارد اظهار می‌كند: بازی‌ها بیشتر در محیط بسته‌ای اتقاق می‌افتد و شخصیت‌ها از چهاردیواری خانه و محل كار بیرون نمی‌رود و در ضمن بازیگرانش هم تكراری شده‌اند.

دختر ۳۲ ساله و ساكن منطقه‌ ۱ تهران، سریال «چارخونه» را بی مزه توصیف می‌كند و می‌گوید: داستان سریال چارخونه بی‌معنی و مفهوم بازی‌ها هم تكراری است و به دل نمی‌چسبد و علاقه‌ای به دنبال كردن آن در شب‌های بعد ندارم.

تحلیل: خبرگزارى ايسنا

آخر فروم باز alireza fatemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض بازگشت "چارخونه"

طبق خبری که از شبکه خبر پخش شد قرار است طنز چارخونه فردا شب(یکشنبه) پخش شود

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

البته من که اصلا ازش خوشم نمياد و تا حالا فقط دو سه قسمتش رو بيشتر نگاه نکردم.

ميگه ميشه بگيد تلفظ اون بيت شعر تو امضاتون چطوريه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کاش پخش نمی شد

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نظر سنجیه جالبیه،ممنون که راه انداختیدش

به نظر من نباید اشتباه مهران غفوریان توی زیر آسمان شهر رو تکرار کنن،مثل مهران مدیری و کمدی هایی که اویسی توش بازی می کردند نباید سری های بعدی رو بسازن و کلا متحولش کنن

البته من که اصلا ازش خوشم نمياد و تا حالا فقط دو سه قسمتش رو بيشتر نگاه نکردم.

ميگه ميشه بگيد تلفظ اون بيت شعر تو امضاتون چطوريه؟

dar in dargah ke gah gah kah koho koh kah shavad nagah

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

dar in dargah ke gah gah kah koho koh kah shavad nagah
    چه جالب.............

داره خودمونی میشه یه آدم خوب's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مجموعه چهار خونه با حضور شنبه از شنبه پخش خواهد شد.

به نظر من این سریال خیلی ضعیف عمل کرده است و اگر جواد رضویان نبود حتی ارزش نگاه کردن هم نداشت !

نظر شما چیه ؟

البته کاشکی در این مدت ( ماه رمضان ) کارگردانش یه فکری براش کرده باشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قم

5

در ضمن پسر دایی های من با کارت TV یک سری برنامه ها رو ( البته یک سری که نه خیلی سری ) ضبط میکنن و به فرمت MP4 تبدیل میکنن که با کیفیت بهتر از تلویزییون , پنج شیش قسمت روی یک سی دی جا میشه !
    از جمله طنز چار خونه - باغ مظفر - ترش و شیرین - اغما - یک وجب خاک - شکرانه - میوه ممنوعه - و خیلی از برنامه های دیگه .

اگر کسی دلش خواست من نمی دونم چَککار کنم !

پروفشنال T.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کـــــارمـانـیـا

پيش فرض

مجموعه چهار خونه با حضور شنبه از شنبه پخش خواهد شد.

به نظر من این سریال خیلی ضعیف عمل کرده است و اگر جواد رضویان نبود حتی ارزش نگاه کردن هم نداشت !

نظر شما چیه ؟

البته کاشکی در این مدت ( ماه رمضان ) کارگردانش یه فکری براش کرده باشه.

حرف های بالا تائید میشه اونم عجیب

در ضمن فقط جواد رضویان.(خداییش خیلی با حاله() )

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

الان که دارم مینویسم سری جدیدش شروع شد ولی خب تکرار دو قسمت قبلشه چیزی نمی تونم بگم جز اینکه تیتراجش عوض شده .

ستاد اطلاع رسانی لحظه به لحظه

در ضمن دارم با اینترنت میبینم .
    سرعتم 100.0 Mbps است . ای دی اس الم نیست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •