تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 117

نام تاپيک: Fire Cold

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

محيط رقابتي علت اصلي پيشرفته

اميد وارم اوني كه زحمت بيشتر ميكشه پيروز اين ميدون باشه

2. 2 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

1. شما که سبک بالانس رو ابداع نکردی که میگی ایده ی من کپی شده . اگه اینطوریه هیچ کس نباید هیچ بازی بسازه چون قبلا یه بازی توی همون سبک ساخته شده.

بالانس هیچ ربطی به بازی من نداره !

1. کسی به ایده های شما کاری نداره ... هزار تا بازی بالانس تا به حال اومده که هیچ کدوم شبیه اون یکی نبوده . من نمیخوام از ایده هایی مثل هواکش و راه مخفی و اینا استفاده کنم و ایده های خودم رو دارم

گفتم بازیه من ربطی به بالانس نداره - و شما همین سبک بازی رو میخوای با ایده هایه دیگه بسازی ! این میشه نسخه دوم از بازی Fire Cold نه یه بازیه جدید !

1. من به هیچ قیمتی بازیم رو توی ایران منتشر نمیکنم چون بازار ایران ارزش یک لحظه وقت گذاشتن رو نداره و باید بازیم رو اونقدر قوی بسازم که توی شبکه های جهانی مثل Xbox Live منتشر بشه

من به بازیت کاری نداریم ولی بازیم برام مهمه

1. هدفم از ساخت این بازی این نیست که زندگی یه نفر دیگه رو نابود کنم و هیچ کس هم از بازیسازی همچین هدفی نداره . من فقط میخوام یه بازی در حد بازی های دیگه ی ایکس باکس لایو بسازم تا خوب فروش بره .

اقا دعوا چیه؟ شما ها سعی کنید به جای این حرفها با هم رقابت کنید .
    محيط رقابتي علت اصلي پيشرفته

اميد وارم اوني كه زحمت بيشتر ميكشه پيروز اين ميدون باشه
    احسان تو که از ماجرا خبر نداری چی میگی واسه خودت
    یکی بیاد یه یده ای رو بسازه یکی دیگه بیاد کپی کنه و مسابقه 2 بزارن که کی زودتر میتونه تموم کنه تا بفروشه این شد رقابت ؟!

سلام
    اون کسی که این خبر رو به شما داده به احتمال زیاد باید یوزر من رو هم به شما داده باشه و به دلیل سؤال هایی که توی تاپیک UDK کردم به احتمال زیاد خودتون هم باید حدس زده باشید که اون شخص منم به خاطر همین باید چند تا نکته رو بگم :
    اطفاقا اون کسی که به من گفت نگفت کی هست طرف ! من اومدم این پستو دادم یهو دیدم سرو کله خودش پیدا شد .

4. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

بالانس هیچ ربطی به بازی من نداره !
    جهت اطلاع به سبک بازی که شما میسازی میگن Ball Balance
    گفتم بازیه من ربطی به بالانس نداره - و شما همین سبک بازی رو میخوای با ایده هایه دیگه بسازی ! این میشه نسخه دوم از بازی Fire Cold نه یه بازیه جدید !
    با این حرف شما تمام بازی های Side-Scrolling نسخه ی جدید Mario هست
    تمام بازی های FPS نسخه ی جدید Doom هست
    و ...

من به بازیت کاری نداریم ولی بازیم برام مهمه
    خوب اگه به بازیم کاری نداری پس پست بالایی برای چیه ؟!
    احسان تو که از ماجرا خبر نداری چی میگی واسه خودت
    یکی بیاد یه یده ای رو بسازه یکی دیگه بیاد کپی کنه و مسابقه 2 بزارن که کی زودتر میتونه تموم کنه تا بفروشه این شد رقابت ؟!
    اون قسمتی که پر رنگ کردم مشکوکه

اطفاقا اون کسی که به من گفت نگفت کی هست طرف ! من اومدم این پستو دادم یهو دیدم سرو کله خودش پیدا شد
    من فقط گفتم خودت رو نگران نکن ... روی بازیت کار کن همین .

==========
    یه سری از دوستان هم پ . خ دادن که تاپیک بزنم بهشون میگم که تا وقتی که کلاس های بازیم رو کامل نساختم تاپیک نمیزنم
    رضا جان شما هم نمیخواد دعوا کنی ... چه شما اعصابت رو خورد کنی چه نکنی من روی بازیم کار میکنم . پس فکر نمیکنم این بحث ها فایده داشته باشه.

6. این کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

دوستان ارامش -ارامش . از کجا می دونید بازی شما دوتا می خواد شبیه هم بشه ؟ سعید هنوز هیچ عکسی نذاشته

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

جهت اطلاع به سبک بازی که شما میسازی میگن Ball Balance
    ایول نمیدونستم خوب شد گفتی ! ولی جهت اطلاعت میگم اون بالانس که شما گفتی اسمه یه بازی بود نه یه سبک !
    با این حرف شما تمام بازی های Side-Scrolling نسخه ی جدید Mario هست
    تمام بازی های FPS نسخه ی جدید Doom هست
    و ...
    خوب اگه به بازیم کاری نداری پس پست بالایی برای چیه ؟!
    بابا یکم فک کن مفهمی منظورمو ! همه چیزو که نباید بیای صاف بزاری کفه دستت که !

یه سری از دوستان هم پ . خ دادن که تاپیک بزنم بهشون میگم که تا وقتی که کلاس های بازیم رو کامل نساختم تاپیک نمیزنم
    رضا جان شما هم نمیخواد دعوا کنی ... چه شما اعصابت رو خورد کنی چه نکنی من روی بازیم کار میکنم . پس فکر نمیکنم این بحث ها فایده داشته باشه.
    شما که داری یه بازی دیگه میسازی ! پس به منم ربطی نداره ! منم اولین پستم این بود که یکی داره ایده هایه منو کپی میکنه ! اگه ایده هایه منو کپی نمیکنی نباید هم به خودت بگیری ! جواب هم نمیدادی به پستم . من که اسم نبردم که . اونو گفتم که اگه اون شخص داره ایده منو کپی میکنه به خودش بگیره . حالا اگه نمیکنی که هیچی ...

==========
    بابا شما مثه اینکه خیلی داری اعصابه خودتو خورد میکنی !؟ اگه بازیت یه چیزه دیگس اصلا به من چه ! اطفاقی نیوفتاده که عزیزم !

دوستان ارامش -ارامش . از کجا می دونید بازی شما دوتا می خواد شبیه هم بشه ؟ سعید هنوز هیچ عکسی نذاشته
    قبلا جواب دادم :
    شما که داری یه بازی دیگه میسازی ! پس به منم ربطی نداره ! منم اولین پستم این بود که یکی داره ایده هایه منو کپی میکنه ! اگه ایده هایه منو کپی نمیکنی نباید هم به خودت بگیری ! جواب هم نمیدادی به پستم . من که اسم نبردم که .
    منم که رفیق بخیل نیستم که . اونو کللی گفتم که بازیسازها همکارند و نباید نون همو اجر کنند . حالا مگه خیلی به من فشار میاد یکی بازی بهتر از من بسازه ؟! یا مثلا من خدایه بازیسازم ؟! دست بالا دست زیاده . منم امیدوارم بازیش بهتر از من بشه .

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

ایول نمیدونستم خوب شد گفتی ! ولی جهت اطلاعت میگم اون بالانس که شما گفتی اسمه یه بازی بود نه یه سبک !
    بابا یکم فک کن مفهمی منظورمو ! همه چیزو که نباید بیای صاف بزاری کفه دستت که !

شما که داری یه بازی دیگه میسازی ! پس به منم ربطی نداره ! منم اولین پستم این بود که یکی داره ایده هایه منو کپی میکنه ! اگه ایده هایه منو کپی نمیکنی نباید هم به خودت بگیری ! جواب هم نمیدادی به پستم . من که اسم نبردم که . اونو گفتم که اگه اون شخص داره ایده منو کپی میکنه به خودش بگیره . حالا اگه نمیکنی که هیچی ...

بابا شما مثه اینکه خیلی داری اعصابه خودتو خورد میکنی !؟ اگه بازیت یه چیزه دیگس اصلا به من چه ! اطفاقی نیوفتاده که عزیزم !

قبلا جواب دادم :
    منم که رفیق بخیل نیستم که . اونو کللی گفتم که بازیسازها همکارند و نباید نون همو اجر کنند . حالا مگه خیلی به من فشار میاد یکی بازی بهتر از من بسازه ؟! یا مثلا من خدایه بازیسازم ؟! دست بالا دست زیاده . منم امیدوارم بازیش بهتر از من بشه .
    برات آرزوی موفقیت میکنم
    Last edited by saeed_cpu_full; 15-04-2011 at 15:33.

10. این کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

برات آرزوی موفقیت میکنم
    من که با کسی دشمنی ندارم که ! فقط گفتم اگه کسی داره کپی برداری میکنه کاره درستی نیست !

منم برات ارزویه موفقیت میکنم کمکم خواستی از نظره مدلسازی و ... در خدمتم

12. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه به اون تیکه هایی که اولش به هم مینداختن نه به این تعارف هایی که الان تیکه پاره میکنن

بگذریم

من قرار شده انقدر ایده بدم تا جونم در بیاد

به نظرم نباید خیلی از ایده ها رونمایی بشه که چون اگر بخواد بشه باید حداقل زمان تریلر بازی بالای 4 ساعت بشه چون خیلی موارد اساسی توش وجود داره.

مثلاً یادمه یه چیزی توی Balance بود تا 10 دفعه به مدت 5 دقیقه توش نبودی تموم نمیشد و ایده های جالبی که کم توش باشه خیلی کم بود ولی الان با ایده های جدید این بازی قراره تماماً هر لحظه اش نو باشه طوری که وقتی تمومش میکنین خیلی چیزاش رو یادتون رفته باشه(انقدر تنوع زیاده) و بهتون انگیزه بده دوباره بازی رو برین.
    دوباره هم کمه فکر کنم یه 5 باری حداقلش لازمه

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

نه به اون تیکه هایی که اولش به هم مینداختن نه به این تعارف هایی که الان تیکه پاره میکنن
    اینا تعارفه ! اونا رو بچسب !
    من قرار شده انقدر ایده بدم تا جونم در بیاد

به نظرم نباید خیلی از ایده ها رونمایی بشه که چون اگر بخواد بشه باید حداقل زمان تریلر بازی بالای 4 ساعت بشه چون خیلی موارد اساسی توش وجود داره.

مثلاً یادمه یه چیزی توی Balance بود تا 10 دفعه به مدت 5 دقیقه توش نبودی تموم نمیشد و ایده های جالبی که کم توش باشه خیلی کم بود ولی الان با ایده های جدید این بازی قراره تماماً هر لحظه اش نو باشه طوری که وقتی تمومش میکنین خیلی چیزاش رو یادتون رفته باشه(انقدر تنوع زیاده) و بهتون انگیزه بده دوباره بازی رو برین.
    دوباره هم کمه فکر کنم یه 5 باری حداقلش لازمه
    راستی قرار شد ایده پرداز هم پیام جان باشه - البته خیلی لطف کردن به من
    Last edited by Reza Azimy_RW; 15-04-2011 at 19:09.

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

البته این طبیعی هست ! هر بازی سازی دوست داره بی رقیب باشه ...

16. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •