تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 92

نام تاپيک: ماتریس و نوت بوک های جدید گیمینگ MSI

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

نه داداش سری قبلی منظورم چند سری قبل بود
    همون موقعی که قیمتا یهو بالا رفت مطمئنم GE ها با کانفیگ اچ دی بودن فکرکنم 1-2سال پیش بود
    خودت میدونی دیگه..من به خاطر اصلاحات زیاد تو سیستم خنک کننده و باطری و سخت افزار مطمئنن مدل 2014 رو خواهم خرید...
    این حرفت دو دلم کرد
    واقعا اصلاحاتی داشته؟ اگه اینجوری باشه که ارزش صبرکردن داره
    حرفتون شامل GE60 جدید هم میشه یا فقط GS?
    اینجوری باشه احتما یه PC بگیرم تا بعد ببینیم چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

همون موقعی که قیمتا یهو بالا رفت مطمئنم GE ها با کانفیگ اچ دی بودن فکرکنم 1-2سال پیش بود
    خب... اونها دیگه واقعا قدیمیه و ازشون به هیچ عنوان وارد نخواهد شد..اگه تکراری وارد بشه همین 2OE فول اچ دی که سه تا لیینک دیجی کالا و ماتریس و بررسیشو گذاشتم،وارد خواهد شد...مجدد.
    این حرفت دو دلم کرد
    اصلاحات تو gs بیشتر بوده..به دلیل اینکه سری قبلش تو بحث کولینگ و باطری خیلی کم میورده سری جدید خیلی بهبود داشته و این بیشتر از بقیه مدلا تو چش میاد...این بهبود ها بخشیشو مدیون تکنولوژی های جدیدیه که انویدیا رو گرافیکای سری 800M ارائه داده..این لینکارو ببین..:با فیلتر شکن بازشون کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خب اینا تو GE جدید هم اعمال میشه دیگه...مقایسه هم اینجا بکن.:
    lمدل 2014 امتیاز 82 گرفته که بیشتر از مدل 2013ه...تو بخش حرارت که بهبود خوبی مشاهده میشه...
    اگه میتونی صب کن بنظرم..شایدم البته با همین بار هفته دیگه بیاد.
    Last edited by severusss; 20-06-2014 at 13:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

این حرفت دو دلم کرد
    دادش مژده بهت بدم که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهترین چیزی که میشذد نیست ولی بازم خوبه...ینی من امیدوار شدم..حداقل اینکه نسل قبل دوباره وارد نشدوووتا ناموجود نشده سریع بخر چون بهت قول میدم زیر یه هفته فروش میره و تموم میشه...
    منم دیگه منتظر GS70 جدید میمونم..امیدم زیاده.دیجی کالا تموم کرده...احتمالا ماتریسم بزودی تموم میکنه و میاره جدیدو..

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

من که راضی نیستم . گرافیک که توی تنظیمات بالا 10 تا 15 درصد از 765 ضعیف تر هست. سی پی یو هم که 10 تا 15 درصد از 4800 که رو قبلی بود ضعیف تره. این همه وایسادیم ما که بخوایم با همون قیمت قبل چیزی 10% ضعیف تر رو بخریم!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من که راضی نیستم . گرافیک که توی تنظیمات بالا 10 تا 15 درصد از 765 ضعیف تر هست. سی پی یو هم که 10 تا 15 درصد از 4800 که رو قبلی بود ضعیف تره. این همه وایسادیم ما که بخوایم با همون قیمت قبل چیزی 10% ضعیف تر رو بخریم!!!
    آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ . اصن یه لحظه هم فک نمیکردم گرافیکش ضعیف تر باشه نسبت به 765.
    مطمئن؟؟؟؟ ddr 5 که. ایسوز ddr3 انداخته بود

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

سرعت حافظه تاثیر انچنانی ای توی قدرت گرافیک نداره شاید 1-2 درصد. جنبه تبلیغاتیش بیشتره. تو ی بنچمارک ها ک الان نگاه کردم. به غیر از Watch Dog که توی رزولوشن بالا 765 بهتر کار میکنه. بقیه ی بازی ها تقریبا با همدیگه برابرن و مزیت 850 اینه که مصرفش 2/3 گرافیک 765 هست و دمای کمتری هم تولید میکنه. ولی من منتظر 860 بودم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اینکه 850 یه کلاس از 765 پایینتره درسته،ولی خب نمیشه گفت تو همه زمینه ها ضعیفتره...مهمترینش اینه که نسل جدیده.خود سری 800 تکنولوژی هایی توش به کار رفته که از 765 و کلا سری قبل متمایزش میکنه...همین که ماتریس همینو وارد کرده و برنداشته نسل قبلو دوباره وارد کنه جای شکر داره....البته میتونه خیلی بهتر از این هم باشه..
    کاش این یه شروع باشه برای ارائه خدمات بهتر و بروز تز از ماتریس..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

بلاخره خودمو راحت کردم
    امروز رفتم یدونه ge60 اپاچی خریدم.
    خیلییم راضیم.چون بروزترین لپ تاپ خوش قیمت بازارو خریدم.
    گرافیک 860 و بالاتر هم اگه بیاد به نظرم به خاطر قیمتش ارزش خرید نداره.
    ---------
    اولین چیز کیفیت و جنس بدنس که خیلی عالی و باکلاس و محکمه
    کیفیت نمایش هم خیلی خوبه
    فقط صداش مالی نیست.z510 لنوو خیلی بهتر از اینه
    در مجموع خیلی راضیم

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

من اگر این مدل حدود 3600 بود میگرفتم ولی 3840 براش زیاده وقتی که سی پی یوش پایین تر هست و گرافیکش هم در همون حد.
    تازه الان دلار هم اومده پایین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

در مورد بازی ها حتی با اون یکی هم نمیتونی روی ultra بازی کنی همون طور که با این هم نمیشه.ولی رو high جفتشون میتونن راحت کار کنن که فقط چند فریم اختلافشونه و اونم اصلا محسوس نیست چون مثلا این 40 و اون یکی 44 ه.پس به نظرم دیگه 860 و 870 و اینا زیاد فایده ای نداشته باشن.
    در مورد پایین تر بودنشم به نظرم من واقعا یه حساسیت الکی و غیر منطقیه.اخه مگه قراره چیکار کنه لپ تاپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تازه این به روزه و جدید ترین تکنولوژی ها رو داره که خودش نکته مثبتیه.
    اگه ادم بخواد این جوری فکر کنه هیچ وقت نمیتونه لپ تاپ باب میلشو بخره.
    الان من دارم ازش لذت میبرم و nfs rivals رو با بالاترین جزئیات خیلی روون بازی میکنم.خیالمم از اینکه لپ تاپ قدیمی نخریدم راحته و یه حس جدید بودن دارم.
    در مورد قیمت ها هم تو برند msi فک نکنم قیمت به این راحتی ها بیاد پایین و قیمت های این برند اکثرا ثابت هست.من خودم تو این قیمت دیگخ درگیر 200 تومن نیستم.چون به مرور زمان کاملا یادت میره و اصلا دیگه یادت نمیاد که 200 بیشتر دادی.
    همین نور صفحه کلیدش خیلی باحاله الان داره رقص نور میزنه که خیلی جالب و لذت بخشه.
    ---------------
    یه نکته هم در مورد y50 لنوو که قراره بیاد اینکه فک نکنم کیفیت ساختش و استحکامش و از همه مهمتر ظاهرش به پای این لپ تاپ برسه.
    در مورد msi با گرافیک 860 هم فک کنم قیمتش حدود 4900 بشه که اصلا اصلا ارزششو نداره به خاطر 2-3 فریم اینهمه پول خرج کرد.
    --------------------در حال حاض جدید ترین و خوش قیمت ترین و قدرتمند ترین لپ تاپ بازار تو این قیمتا به نظرم همینه و با در نظر گرفتن همه جوانب انتخاب بسیار عالی هست.

-------------
    اما یه چیزی که تو سایت msi اشتباه زده و رو کاتنش درستشو زده در مورد کانفیگشه
    این لپ تاپ سی پی یوش 4700hq هست و هارد 1 ترابایت 7200 داره
    -----------
    در مقایسه با n550jk هم اولا گرافیکش gddr5 هست دوما سی پی یوش hq هست سوما هاردش 7200 هست.چهارما بدنش به راحتی اون خش نمیفته و به نظرم خشت تر و بی نهایت جذاب تره.فن دوم واسه بازی داره که خودت میتونی روشنش کنی که خیلی خیلی کارامده.صفحه کلید بهتری داره.و 300 تومن ارزونتره
    برتری های اون یکی هم فک کنم صداش باشه و دیگه هیچی
    اونجایی که من اینو امروز خریدم 2 نفر دیگه هم داشتن میخریدن و فروشنده گفت دیروز و امروز 7 تا ازش فروختیم.
    --------------------------
    اینجارو نگاه کن
    رتبه 850 هست 40
    رنبه 760 هست 54 و این یعنی برتری کلی 850 بر 765
    این دوتا بازی به بازی فریمشون با هم فرق داره و جفتشون مثل همدیگه تموم بازی هارو روی high اجرا میکنن به صورت کاملا روان و جفتشون روی ultra نمیتونن و حالت وسط هم نداریم.ولی 850 جدید تر بهینه تر و خنک تره
    -----------------
    سجاد جان یکم گزینه های موجود و اینده رو بزار کنار هم و به نظرم به این نتیجه میرسی بهترین انتخاب همینه.
    زیاد خودتو درگیره اختلافای خیلی جزئی و بی فایده نکن
    Last edited by yoosefshaskol; 26-06-2014 at 19:04.

11. 2 کاربر از yoosefshaskol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •