تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 128

نام تاپيک: جشنواره تابستان 87 ايرنسل و طرحهاي جديد/تمامی مباحث مربوطه در این تاپیک

پروفشنال solo_88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایرانسل یادش رفته اوایل با 15 تومن برا سیم کارت های دائمی میشد ایرانسل به ایرانسل بدون هزینه صحبت کرد.الان ور میداره

قیمت طرح هارو دو برابر میکنه!!!!!!!!!!

من بنا به دلایلی زیاد از موبایل استفاده میکنم,مخصوصا اینجا که 0912 هم انتقالی زیاد میندازه همش ایرانسل استفاده میکنم.تقریبا

روزی حدود 5 ساعت.دوره قبل تو طرح طلایی** بودم و خیلی به صرفه بودم اما الان یه دفعه قیمت این طرح رو کرده 100 تومن!!!!!!!!!!!!!

یه شرکت روسی گفته بود اگه مزایده اپراتور سوم رو بهش بدن روزهای 5شنبه و جمعه رو رایگان میکنه!!!!کل روز رو.

ایرانسل چرا یه دفعه اینجوری کرد منم نمیدونم.شاید خودش رو بی رقیب میبینه.وقتشه چند تا شرکت دیگه هم دست به

کار بشن.

موفق باشید.

کـاربـر بـاسـابـقـه amir_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

درسته !!!
    بايد بازار رقابتي بشه ولي فكر كنم اگه اپراتور سوم هم بياد مخابرات همون جور كه نگذاشت ايرانسل زياد فعاليت كنه به اونم اجازه نميده .
    يادش بخير اون طرح ايرانسل كه از هر 30 دقيقه 3 دقيقه حساب ميشد

آخر فروم باز MeHrDaD_MeNaY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    نیشابور

پيش فرض

ایرانسل یادش رفته اوایل با 15 تومن برا سیم کارت های دائمی میشد ایرانسل به ایرانسل بدون هزینه صحبت کرد.الان ور میداره

قیمت طرح هارو دو برابر میکنه!!!!!!!!!!

من بنا به دلایلی زیاد از موبایل استفاده میکنم,مخصوصا اینجا که 0912 هم انتقالی زیاد میندازه همش ایرانسل استفاده میکنم.تقریبا

روزی حدود 5 ساعت.دوره قبل تو طرح طلایی** بودم و خیلی به صرفه بودم اما الان یه دفعه قیمت این طرح رو کرده 100 تومن!!!!!!!!!!!!!

یه شرکت روسی گفته بود اگه مزایده اپراتور سوم رو بهش بدن روزهای 5شنبه و جمعه رو رایگان میکنه!!!!کل روز رو.

ایرانسل چرا یه دفعه اینجوری کرد منم نمیدونم.شاید خودش رو بی رقیب میبینه.وقتشه چند تا شرکت دیگه هم دست به

کار بشن.

موفق باشید.
    دولت نمي زاره ايرانسل اونتوري كه مي خواد تعرفه بده و طرح بده و خودش نظارت داره
    چون بلاخره همراه اول دولتيه و نمي تونه با ايرانسل رقابت كنه
    به ايرانسلم گفتن كه بايد تعرفه فارسيتو ارزون تر كني در آينده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ..::Dream::land ::..

پيش فرض

خیلی باحالی داداش...

فكر كنم فقط واسه ثبت نام مدارك لازمه اما واسه خريد نميدونم
    واسه خريد اگه بخوان سند بزنن سند لازمه ديگه
    شماره هاش فرقي با هم نداره
    از خود نمایندگی اصلی خواستم بخرم مدرک میخواستت چون باید همونجا میزد به نام

از سایر نمایندگی ها که گرفتم نیازی نیست به مدرک...

آخر فروم باز hamed1297's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

دولت نمي زاره ايرانسل اونتوري كه مي خواد تعرفه بده و طرح بده و خودش نظارت داره
    چون بلاخره همراه اول دولتيه و نمي تونه با ايرانسل رقابت كنه
    به ايرانسلم گفتن كه بايد تعرفه فارسيتو ارزون تر كني در آينده
    شايد من اشتباه ميكنم ولي به نظر ايرانسل هم مثل صدها نمونه شركت كوچك و بزرگ ديگه توي كشور كه نمونه هاش رو زياد ديديم قدم هاي اولش رو خيلي محتاطانه برداشت و به نوعي مشتري جلب كرد و حالا كه تعداد مشتركهاش زياد شدن داره ميزنه زيره همه چيز و فقط به فكر پر كردن جيب خودشه.

احتمالا خودتون بايد در جريان باشيد كه يكي از شرايطي كه براي اپراتور سوم گذاشتن اين هست كه شركتهاي ديگه مخابراتي كه همراه اول و ايرانسل رو شامل ميشه تا 3 سال نبايستي خدماتشون رو به نسل سوم ارتقاء بدن .با اين كار اون اپراتور سومي كه چشم انتظارش هستد هم بي رقيب ميشه و همچين فيلمي رو سر ملت در مياره.
    خودتون در نظر بگيريد با اين وضعيت 3 سال ديگه كه ما همچنان داريم با نسل 2 شبكه هاي مخابراتي كار ميكنيم كشورهاي ديگه دارن از نسل N م(n=5-6-7) استفاده ميكنن و ما همچنان داريم در جا ميزنيم.

کـاربـر بـاسـابـقـه amir_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شايد من اشتباه ميكنم ولي به نظر ايرانسل هم مثل صدها نمونه شركت كوچك و بزرگ ديگه توي كشور كه نمونه هاش رو زياد ديديم قدم هاي اولش رو خيلي محتاطانه برداشت و به نوعي مشتري جلب كرد و حالا كه تعداد مشتركهاش زياد شدن داره ميزنه زيره همه چيز و فقط به فكر پر كردن جيب خودشه.

احتمالا خودتون بايد در جريان باشيد كه يكي از شرايطي كه براي اپراتور سوم گذاشتن اين هست كه شركتهاي ديگه مخابراتي كه همراه اول و ايرانسل رو شامل ميشه تا 3 سال نبايستي خدماتشون رو به نسل سوم ارتقاء بدن .با اين كار اون اپراتور سومي كه چشم انتظارش هستد هم بي رقيب ميشه و همچين فيلمي رو سر ملت در مياره.
    خودتون در نظر بگيريد با اين وضعيت 3 سال ديگه كه ما همچنان داريم با نسل 2 شبكه هاي مخابراتي كار ميكنيم كشورهاي ديگه دارن از نسل N م(n=5-6-7) استفاده ميكنن و ما همچنان داريم در جا ميزنيم.
    تاييد ميشه . ولي ما باز منتظر اپراتور سوم هستيم كه با اومدنش اميدواريم وضع ما مصرف كنندگان بهتر بشه
    فكر كنم با اومدنش يه ذره رقابت بين اپراتور ها شكل بگيره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dr.Dolfin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

موافقم.اما به نظر من از همراه اول خیلی بهتره

پروفشنال solo_88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.دوستان بحث اجازه ی دولت نیست چون این شرکت پورسانت دولت رو پرداخت میکنه و هر چی بیشتر فروش کنه دولت مالیات

و حق اب و گل بیشتری میگیره.مساله اینجاست که هر شرکتی تو ایران اول برای جلب مشتری هر کاری میکنه اما همین که جا

پاش محکم شد خون ملت رو میمکه.

فعلا چاره ای نیست.من طلایی* گرفتم به قیمت طلایی** دوره قبل!

موفق باشید.
    Last edited by solo_88; 01-07-2008 at 12:02.

آخر فروم باز MeHrDaD_MeNaY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    نیشابور

پيش فرض

سلام.دوستان بحث اجازه ی دولت نیست چون این شرکت پورسانت دولت رو پرداخت میکنه و هر چی بیشتر فروش کنه دولت مالیات

و حق اب و گل بیشتری میگیره.مساله اینجاست که هر شرکتی تو ایران اول برای جلب مشتری هر کاری میکنه اما همین که جا

پاش محکم شد خون ملت رو میمکه.

فعلا چاره ای نیست.من طلایی* گرفتم به قیمت طلایی** دوره قبل!

موفق باشید.
    طلايي؟؟
    جقدر پياده شدي؟
    واقعا مي صرفه برات؟؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها aydin_eb7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان.
    خوب بالاخره کم کم داره اون روی ایرانسل هم معلوم میشه.
    اون از اولش که برای هر دقیقه مکالمه 499 ریال می گرفت بعد کردش 850 ریال.
    اینم از طرحش که با 2500 تومان اولش که می شد Sms مجانی دادو 50% تخفیف برای مکالمه گرفت و الان که کرده 3000 تومان و بیشتر هم باید هزینه بدید.
    به نظر من این کار دزدی به روش حساب شده و مدرنه.
    واقعاً حیف این مردم ایران که همیشه و تو هر صحنه ای پشت دولت و کشور بودن.
    حد اقل قدر این سرمایه را نمی دونن و دارن ازش دزدی می کنن.
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •