تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: .....

راي دهنده
137. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • .....

0 0%
  • .....

0 0%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 130

نام تاپيک: دلیل بی اعتنایی و دست کم گرفتن داوطلبان نسبت به دانشگاه آزاد چیست؟

داره خودمونی میشه safoora55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من یه چیزا نفهمیدم یعنی ما اگه مثلا دانشگاه یزد و هم علوم تحقیقات مکانیک آوردیم بریم آزاد؟؟؟
    یزد سطح علمیش خیلی بالاست دانشجوهاش هم خیلی درسخونن
    اما مثلا بیرجند اصلا نمی تونه به پای علوم تحقیقات برسه(مثلا گفتم دانشگاه خاصی مدنظرم نبود)
    در کل باید ببینی دانشگاهی که میخوای بری امکاناتش چقدره؟ استاداش کیان؟ دانشجوهاش چقدر درسخونن؟ فرقی نمیکنه که آزاد باشه یا دولتی
    این رو هم قبول دارم به هرحال بعضی دانشگاههای دولتی تهران یا چندشهر دیگه سطحشون از علوم تحقیقات هم بالاتره این برای هر رشته و دانشکده ای فرق میکنه باید نسبت به هر رشته ای جداگانه سنجید

پروفشنال bax_021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    KaRaJ

پيش فرض

شما که هنوز فرق کالج و دانشگاه رو نمی دونید چیه بهتره نظرتونو برای خودتون نگه دارید و ابراز احساسات نکنید

3. 6 کاربر از bax_021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه danialsalehi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    http://www.sakhtesite.ir

پيش فرض

سلام
    مشکل دانشگاه ازاد اینه که هر کسی تو امتحانش شرکت کنه قبول میشه. دلیل دست کم گرفتن افراد هم فقط همینه. چون همه قبول میشن
    البته فکر میکنم دانشگاههای ازاد تهران اینطور نباشه که همه قبول بشند.
    ولی تو شهرهای دیگه حس میکنم 99 درصد افرادی که امتحان میدن قبول میشن. گ
    واسه همین هم داوطلبان هم خانواده ها زیاد دانشگاه ازاد رو قبول ندارن.
    وگرنا نمیشه گفت که دانشگاه ازاد چون پول میدی پس بهت نمره میدن یا سطح علمیش پایینه یا ...
    البته اگه کسی بخواد واقعا درس بخونه فضایی که تو بعضی از دانشگاههای سراسری وجود داره و همه به فکر درس خوندن هستند باعث میشه که فرد راحت تر به ایده ال هاش برسه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام

دوست عزیز جناب آقای siafu من هم اگر دقت کرده باشین لفظ همه رو به کار نبردم خواهش می کنم قبل از نظر دادن پست رو با دقت بخونین

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMAN SD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اين قضيه دانشگاه آزاد كه ميگين دست كم ميگيرنش همش حرفهايي هست كه به بچه دبيرستاني ها ميگن و تو كلشون كردن
    در عمل و چيزي كه مسلما هر عقل سليمي ميگه كار بلد بودن شخص فارق التحصيل هستش.خودم چون عمران خوندم رو مثال ميزنم.شايد واسه استخدام بيان بگن چون معدلم 17 هستش قبولت ميكنيم ولي تا ببينن هيچي حاليم نيست با اردنگي ميندازن بيرون اصلا هم فرقي نداره آزاد هستي يا سراسري/ شريف هستي يا علي آباد كتول!
    بعضي دانشگاهاي آزاد واقعا سطح بسيار بالاتري نسبت به سراسري دارن مثل قزوين و علوم تحقيقات و تهران شمال
    اين دستمون هم كه ميگن سالن مد هستش(من 7ساله دارم ميشنوم اين حرفها رو) :
    اولا همه جوون هستن و از آدمهاي جوون نبايد انتظار پيرمرد بازي داشت اين غريزه طبيعي آدم هستش حالا يه عده ميخان بزنن تو سر اين غريزه مشكل خودشونه
    دوما درس خوندن بستگي به خودت داره.نه ميتوني بندازي گردن استاد نه گردن دانشگاه .اگه بخاي ميخوني اگه بخاي ميري دنبال گروه هاي سياسي اگه بخاي ميري دختر بازي! بنده امسال فارق التحصيل شدم دوستم هنوز رياضي يك رو هم پاس نكرده در حاليكه ورودي يك سال هستيم

اينكه ميگن كيلويي نمره ميدن احتمالا از خوش شانسيشون بوده.همين تهران جنوب و تهران مركز كه دوستانم اونجا هستن استادها 90% كلاس رو ميندازن.دوستم ميگفت من فكر ميكردم 15 ميشم شدم 8. خيلي ها افسردگي گرفتن از بس يك درسو با استاد گرفتن و همش افتادن
    الان رودهن يك سري رشته ها رو كارداني بدون كنكور ميگيره و هر بيسوادي پول داده داره اونجا درس ميخونه ولي كيلويي نمره نميدن كه بري پاس كني الكي

در مورد سوالهاي كنكور دانشگاه آزاد اينها همش يه بازيه و خوب دبيرستاني ها رو سرگرم ميكنه.شما ميري كنكور ميدي و تموم حالا آسون بوده سخت بوده يا قبول ميشي يا نميشي.بايد مثل كنكور ارشد سخت بگيرن كه گريتون در بياد؟ سوالهاي كنكور آسون باشه چه ربطي به دانشگاه داره؟
    ما دبيرستان بوديم ميگفتن بريد دانشگاه بعدش هتله هركاري خاستيد بكنيد ولي بدتر از قبل پوستمون رو كندن آخر هم ميگن شمايي كه از دانشگاه فارق التحصيل ميشي اون چيزي كه هستي 20% مربوط به دانشگاهته و 80% مربوط به خودتون و زحمتي كه براي تحصيلتون كشيديد(هميشه استثنا وجود داره حالا بعضي ها خيلي هتل و كشكي اومدن بالا .دليل نميشه واسه شما اين اتفاق بيفته)
    كاملا باهات موافقم

7. 2 کاربر از IMAN SD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

به نظر من فقط ذهنیت بدیه که معلمای دبیرستان واسه دانش آموزا درست کردند
    پارسال یه عده از دوستام بودن دقیقا همین موقع میگفتن آزاد چیه؟کی آزاد میره؟آزاد مال تنبلاست.امسال که نتیجه سراسریشون اومد و همشون 5 رقمی بودن یه سریشون دارن تو سر خودشون میزنند که آزاد چرا شرکت نکردن و یه سریشون از خداشونه که رشته ای که زدن رو بیارن وبا کله برند

متاسفانه این ذهنیت هم واسه من به وجود اومده بود و میخواستم که کنکور ازاد رو شرکت نکنم که الان خدا رو شکر میکنم که آزمون رو شرکت کردم
    Last edited by Amirdb; 01-09-2010 at 17:35.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سخت بودن یا آسون بودن سطح سوالات ربطی نداره که!
    اگه آسونه برای همه آسونه و از طرف دیگه میانگین درصدا میره بالا
    یعنی چه سوالا سخت باشه چه آسون میانگین درصدا بالا و پایین میشه وگرنه رقابت همون رقابته و ترازا همون تراز
    یعنی اگه یه درسو شما تو دولتی 50 درصد بزنی خیالت بابت قبولیت راحته تو آزاد باید 80 به بالا بزنی و اگه بخوای همون 50 بزنی کلات پس معرکه هستش!

پروفشنال bax_021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    KaRaJ

پيش فرض

به نظر من فقط ذهنیت بدیه که معلمای دبیرستان واسه دانش آموزا درست کردند
    پارسال یه عده از دوستام بودن دقیقا همین موقع میگفتن آزاد چیه؟کی آزاد میره؟آزاد مال تنبلاست.امسال که نتیجه سراسریشون اومد و همشون 5 رقمی بودن یه سریشون دارن تو سر خودشون میزنند که آزاد چرا شرکت نکردن و یه سریشون از خداشونه که رشته ای که زدن رو بیارن وبا کله برند

متاسفانه این ذهنیت هم واسه من به وجود اومده بود و میخواستم که کنکور ازاد رو شرکت نکنم که الان خدا رو شکر میکنم که آزمون رو شرکت کردم
    من قشنگ یادمه شما تا روز قبل امتحان آزاد می پرسیدی شکرت کنم یا نه
    خوشحالم کار درست رو کردی
    خود منم تا یه ماه به کنکور نمی خواستم شرکت کنم
    ولی الان منتظر آزادم
    این حرفام همش چرته
    آدمایی رو می شناسم که از آزاد به جایی رسیدن که سراسری ها تو خواب می بینن

درس خوندن و تلاش فقط به خود طرف بستگی داره

11. 5 کاربر از bax_021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه LiLiyaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تـهــران - مــیردامـاد

پيش فرض

.......................
    Last edited by LiLiyaan; 02-09-2010 at 13:32.

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

عزیزم یه کلمه رو یاد گرفتی هی تو این تاپیکا میگی
    باشه باشه فهمیدیم به خدا فهمیدیم شما کلمه bullshit رو بلدی.به جان خودمون فهمیدیم دیگه
    به کی قسم بخورم که فهمیدیم شما این کلمه رو بلدی

14. 10 کاربر از Amirdb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •