تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 171

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر پیرامون Grand Theft Auto V

پروفشنال ..Parsa..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    aHWaZ

پيش فرض

دوستان تاریخ انتشار این بازی معلوم شده ؟
    خیر دوست عزیز ، تاریخ انتشار رسمی هنوز اعلام نشده ، اما طبق شایعات نوامبر 2012 تاریخی هست که به صورت غیر رسمی اعلام شده
    البته شایعات دیگه ای هم هست از جمله دسامبر 2012 یا مارچ 2013 که به عنوان تاریخ انتشار بازی اعلام شده.
    تا الان راک استار هیچ چیز رو تایید نکرده

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام
    ولی تو بازی fallout که open world هم هست بچه وجود داره
    تازه یه جاش هم یه چیزی رو گردن بچه هست که دکمه ریموت رو میزنی کله بچه میترکه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ولی تو بازی fallout که open world هم هست بچه وجود داره
    تازه یه جاش هم یه چیزی رو گردن بچه هست که دکمه ریموت رو میزنی کله بچه میترکه

چه خشن
    واقعا دلیلش چیه که توی gta بچه وجود نداره؟

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شایعه شده که انتشار بازی قبل از 21 دسامبر 2012 هست چندجا هم نوشته بود جولای 2012.

کلا وجود بچه تو بازی زیاد اهمیت نداره. درسته به زنده تر شدن محیط بازی کمک میکنه. ولی بیشتر خشونت بازی رو افزایش میده.

فکرشو کن مدرسه بچه ها تعطیل شه بعد همشون که از در اومدن بیرون با ماشین زیرشون کنی یا یه گلوله تانک حرومشون کنی

5. 2 کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شخصیت دوم بازی احتمالا صاحب این عکسه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

همون طور که میبینید دوبار توی تریلر نشونش دادن. مثل همون اقا کت شلواریه ولی خداییش این خوشتیپ تر و با کلاس تر و سیاه تر از cj هست اون cj شبیه تیری هانری بود قیافش مظلوم بود حال نمیداد

بهرحال اون کت شلواریه که احتمالا یکی از شخصیت ها هست چون توی یک مرحله هم(مرحله دزدی که از ماشین پیاده میشن) حضور داره و اون هم توی تریلر 2 بار دیده میشه.

7. 4 کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    aHWaZ

پيش فرض

طبق صحبتهایی که شده مثل اینکه قراره تا کریسمس 1تریلر دیگه از بازی بیاد به همراه یه سری اطلاعات جدید
    صحبت هایی هم شده که گفته میشه راک استار قرار توی نمایشگاه E3 سال آینده بازی و کاملا معرفی کنه که امیدوارم تا قبل از اون اطلاعات زیادتری رو بیرون بده و فقط به همین تریلر بسنده نکنه

بهرحال اون کت شلواریه که احتمالا یکی از شخصیت ها هست چون توی یک مرحله هم(مرحله دزدی که از ماشین پیاده میشن) حضور داره و اون هم توی تریلر 2 بار دیده میشه.
    بیشتر از دوبار دیده میشه یه جا هم در حال رانندگی دیده میشه - ثانیه 50 توی تریلر -

9. 2 کاربر از ..Parsa.. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

طبق صحبتهایی که شده مثل اینکه قراره تا کریسمس 1تریلر دیگه از بازی بیاد به همراه یه سری اطلاعات جدید
    صحبت هایی هم شده که گفته میشه راک استار قرار توی نمایشگاه E3 سال آینده بازی و کاملا معرفی کنه که امیدوارم تا قبل از اون اطلاعات زیادتری رو بیرون بده و فقط به همین تریلر بسنده نکنه

بیشتر از دوبار دیده میشه یه جا هم در حال رانندگی دیده میشه - ثانیه 50 توی تریلر -
    اره یک جا که در حال دزدیه. یک جا پشت پنجرس یک جا هم تو ماشینه. امیدوارم هر کی هست تامی ورسیتی باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    aHWaZ

پيش فرض

اره یک جا که در حال دزدیه. یک جا پشت پنجرس یک جا هم تو ماشینه. امیدوارم هر کی هست تامی ورسیتی باشه
    من الان یه مطلبی رو پیدا کردم توی یکی از سایتا که تریلر بازی رو گذاشته بود و در مورد اون یه سری توضیحات داده بود که لینکشو زیر میذارم
    همون طور که میدونید تریلر بازی با این جمله از طرف صدای کاراکتر تریلر شروع میشه “Why did I come here?” "چرا من به اینجا اومدم ؟ " و در ادامه صحبت از بازنشستگی کارش میکنه و اینکه یه خونه بزرگ واسه خونوادش گرفته و قرار پدر بشه و از بچه هاش صحبت میکنه
    جالبه چون توی نسخه های قبلی همیشه خونواده ی کاراکتر رو نشون میداد اما بچه ای درکار نبود ، پس این شایعه هم بوجود میاد که ممکنه توی این سری بچه هم باشه

طبق گفته های نویسنده ی مطلب به نظر میرسه که این شخصی که داره صحبت میکنه همون تامی ورسیتی باشه اما دلایلی هم هست که ممکن اون نباشه از جمله اینکه پیر تر از تامی به نظر میاد

خود نویسنده مطلب به این نکته اشاره میکنه که من میتونم تا ابد درباره این تریلر کوتاه صحبت کنم اما فعلا اونو رها میکنم و مطمئنم که به زودی اطلاعات بیشتری از بازی بیرون میاد

کد:

12. این کاربر از ..Parsa.. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خوب اینو بخونید تامی متولد 1951 هست یعنی برای این جی تی ای سنش 60 سال میشه اینقدر پیر هست که نتونه ماشه بکشه چه برسه به اینکه شخصیت اصلی باشه. ولی کاملا به شخصیتی که تو بازی دیدیم میخوره. از نظر من جذاب ترین کاراکتر GTA همین تامی هست برگشتش میتونه بازی رو جذاب کنه.
    کد:
    ولی اینم باید در نظر گرفت روی یک مرد 60 ساله نمی تونه خیلی از کار هارو کرد و اینطوری بازی از جذابیت می افته. فکر کن نمیشه یک پیرمرد 60 ساله رو برد بادی بیلدینگ بعد رو هیکلش خالکوبی کردد موهاشو افریقایی کرد و غیره......... .

ولی من یک احنمال میدم: بازی داستان بهتری داشته باشه نسبت به قبل . تو این داستان چند شخصیت حداقل 2 نفر باهم کار میکنند خلاف میکنند و تجارت میکنند و مامورت ها روی هر دو تاثیر داره و داستان رو با هم پیش میبرن. یک سری از مراحل رو که لازم دیده میشه با هم شخصیت 1 (به فرض مثال تامی) و یک سری دیگه رو با به مثتل cJ . فکر کنم معقولانه ترین راه استفاده از چند کاراکتر هم همینه

14. این کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اینم لینک اهنگی که روی تریلر بود من باهاش حال کردم. البته بخشی از اهنگ استفاده شده در تریلر.

کد:
    اهنگ از گروه Small Faces ساخته سال 1968 هست و Ogdens' Nut Gone Flake نام داره

16. این کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •