تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 145

نام تاپيک: جام ملت های اروپا (یورو) ۲۰۱۲ | افتتاحیه و مرحله گروهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا میدونم این سوتی گزارشگرا و صداسیما نیست ... اصلا کلا سوتی نیس ولی خیـــــــــــــلی باحال بود خدایی ! نمیدونستم کجا درخواست بدم !

اون تک به تک بالوتلی رو کسی میتونه بذاره صحنه شو ؟ قشــــــــــــــنگ هیپنوتیزم شده بود انگار ! خیـــــلی میمیک صورتش باحال بود !

2. 3 کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

خب اولش اعتراف كنم كه ديشب بعد از باخت هلند از بس ناراحت بودم اصلا بازي آلمان و پرتغال رو نديدم.

اما خب بازي ايتاليا و اسپانيا رو ديدم ... گفتم بزار حالا كه هلند اونجوري شد از فوتبال لذت ببريم.

به نظرم بازي خوبي بودش ... مخصوصا بگم كه تيم ايتاليا خيلي خوب بازي كردش. از واژه ي " خيلي " به اين خاطر استفاده كردم كه بايد يادمون باشه كه ايتاليا داشت برابر تيم اول جهان و تيمي كه 2 تورنمنت بزرگ قبلي رو برده بود بازي ميكردش. تيم ايتاليا هم بازيكن هاي خوبي داره. حداقل در خط دفاع وقتي با تيم اسپانيا مقايسه ميشه تيم برابري بودش و مخصوصا با هلند كه مقايسه ميشه هلند در برابر ايتاليا هيچ هستش !

اما خط هافبكشون هم بازيكن هاي خوبي داشت. ماركيسيو كه يه هافبك وسط خيلي دونده و خلاق هستش در كنار بازيكن سابق ميلان آقاي پيرلو ...

در مجموع ايتاليا موقعيت هاي بهتري هم داشت و اگه ماريو بالوتلي و ديگران بيشتر حواسشون رو جمع ميكردن حتما ميتونستن گل هم بزنن. ولي يه مشكلي كه من دقت كردم تو تركيب ايتاليا بودش اين بود كه اين تيم درست يه چيزي بازي ميكرد بين شيوه ي 2-4-4 و 2-5-3 ! يه وقتايي به نظر ميرسيد كيليني و دروسي و بونوچي 3 دفاع هستن و گياكريني ! ( نميدونم تلفظ درسته يا نه ) و ماجيو از چپ و راست انگار پيستون بودن. بعد يه موقع هايي كيليني انگار دفاع چپ بودش و دروسي و بونوچي وسط و ماجيو دفاع راست.

در مورد اسپانيا ... اسپانيا به نظرم از وقتي تورس اومد به بازي حمله هاي بهتري داشت. به نظرم وقتي بدون مهاجم بازي ميكرد خيلي خوب نبودن ... وقتي تورس اومد 2-3 موقعيت خيلي خوب ايجاد شد هرچند تورس از جام جهاني 2010 نميدونم چش شده ! : دی

در كل بازي خوبي بودش ... دوست داشتم Angelo Oggbona بازيكن تيم تورينو كه خيلي باشگاه هاي بزرگ دنبالش هستم هم در ايتاليا بازي كنه كه نميدونم امكانش هستش با نه ... خيلي جوون هستش اما مطمئنا بازيكن خيلي فوق اعلاده اي خواهد شد. جورجيو كيليني هم الان فكر ميكنم جزو بهترين مدافع هاي جهان باشه.

موفق باشيد

4. 6 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

انشالا هلند المان رو میبره و پرتغال هم دانمارک رو ! و هر ۴ تیم ۳ امتیازی میشن و گروه مرگ تبدیل به گروه مردگان میشه
    در مورد بازی دیشب هم به قول فردوسی پور نتیجه مساوی عادلانه تر بود تا برد المان .

اونوقت وضعیت گروه چجوری میشه؟ کی صعود میکنه؟
    خب به بازی های اخر کشیده میشه و احتمالا المان + هلند یا پرتغال صعود میکنه

6. 2 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بازی خوبی بود...بعد از باخت هلند که بدجوری ضدحال بود دوست داشتم ایتالیا برنده باشه که شانس نداشتیم.
    عجیب ترین صحنه هم به نظرم تک به تکی بود که بالوتلی خراب کرد...یعنی فقط بازیکنی مثل بالوتلی میتونست اینقدر راحت این موقعیت رو از دست بده.

البته یک نکته جالب دیگه هم در این بازی دیده میشد و اون بازی اسپانیا با 6 هافبک بود.
    یک جورایی شبیه رم اسپالتی بود که کل از خط دفاع به بعد اکثرا هافبک بودن! بهترین بازیکن اسپانیا به نظرم اینیستا بود با اون دریبل های ریز و ظریفی که میزد خط دفاع ایتالیا رو به هم میریخت.

نمیدونم چرا بعد از گلی که ایتالیا به ثمر رسوند و ریتم تهاجمی که اسپانیا گرفت , بازیکنان ایتالیا عقب تر بازی نمیکردن و حالت هجومی گرفته بودن!؟
    اگه یک کم صبر میکردن و یک مقدار بازی تدافعی دستور کار قرار داده بودن به نظرم ایتالیا میتونست برنده این بازی باشه...حیف موقعیت هایی که بالوتلی - موتا - مارکیزیو و دی ناتاله اینقدر راحت از دست دادن.

ولی حالا بازی های بعدی این دو تیم خیلی حساس میشه...مخصوصا اگه بازی ایرلند و کرواسی برنده داشته باشه.

8. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

شرمنده این رو عنوان می کنم ولی من اگه طرفدار تیم ملی آلمان بودم اصلا پای حرف اون بازی رو به میون نمی کشیدم اون برد یکی از شرم آور ترین بازی ها و بردهایی بود که تا حالا دیده بودم ... من طرفدار انگلیس هم نیستم ولی به عنوان یه بی طرف اون بازی رو اصلا نتونستم قبول کنم برعکس بازی مقابل آرژانتین که با شایستگی آلمان پیروز شد ولی در مورد بازی انگلیس اصلا نه
    ... ولی بهتره بحث 2 سال پیش وسط کشیده نشه تا تاپیک به حاشیه نره به هر حال بگذریم... آلمان تحت هر شرایط کیفیت بالاتری نسبت به انگلیس داره در سالهای اخیر
    اما در مورد بازی های دیشب...
    بازیهای روز دوم که خیر سرشون تیم های گروه مرگ بودن خیلی یخ بود توی کل بازیهای دیروز فقط کرون دلی بود که درخشید جالبه یه بازیکن 28 ساله با این کیفیت بازی اینقدر گمنام باشه و تیمش بروندبی باشه شاید اگه همین روند رو داشته باشه بعد جام ملتها یه تیم سطح بالا به خدمت بگیره.
    بازی آلمان پرتغال هم که واقعا حال آدم رو بد می کرد... اینهمه ستاره ولی هیچ کدوم حتی سعی نمی کردند بازی زیبایی رو ارائه بدن و یه جورایی بازی که پتانسیل بالایی می تونست داشته باشه فدای ترس مربیان شد... یه همچین تیمهایی وقتی اینقدر مشمئز کننده فوتبال بازی می کنن آدم دلش اصلا نمی خواد که به مراحل بالا صعود کنن
    شرم اور ؟!!!!!!
    اگه اون بازی رو دیده باشید و به خاطر بیارید ، تنها یک صحنه و فقط یک صحنه وجود داشت که به ضرر انگلیس بود . 4 گل دیگه جای هیچ حرف و حدیثی رو نمیزاره .
    بعد اون وقت شما که برای برد 4-1 المان مقابل انگلیس از واؤه شرم اور استفاده می کنید نظرتون درمورد پیروزی 1-0 اسپانیا مقابل پرتغال با گل افساید چیه؟ واژه ای به نظرتون میاد؟!!

من نمی دونم ایا شما با المان مشکلی دارید ؟ چون اظهار نظرتون در مورد المان کمی زیادی عجیب و غیر واقعی است !

امیدوارم دوستان عزیز رعایت کنن و جو تاپیک رو خراب نکنن . امدیم اینجا که لذت ببریم نه اینکه بعضا به پست های جنجالی اون هم وقتی هیچ ربطی به تیم مورد علقه مون نداره تاپیک رو خراب کنیم !

10. 5 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بازی اسپانیا و ایتالیا بهم نچسبید هر دو تیم موقعیت های خیلی خطرناکی رو داشتند و خراب کردند یکی همون تک به تک بالوتلی بود یکی هم موقعی بود که دی ناتاله توپ دریافتی از جیووینچو رو به بیرون زد. ولی خیلی خطرناک تر از این ها و موقعیتی که 100 درصد می تونست گل بشه زمانی بود که تورس توپ رو دریافت کرد سمت راستش فکر کنم ناواس بود که خالی بود و اگه جای اون چیپ مسخره پاس رو به ناواس می داد ناواس کار خیلی سختی داشت واسه گل نکردن توپ چون دروازه باز و بدون دروازبان جلوش بود حتی تلاش تورس برای دریبل بوفن هم مسخره بود تورس به جهتی مایل شد که هم معلوم بود و هم اینکه به جهتی بود که بوفون داشت پرت میشد باید یا شوت می زد و یا به سمت چپ خیز بر می داشت... خیلی افت کرده تورس متاسفانه...
    اما بازی ایتالیا واقعا تحیسین بر انگیز بود هر تیمی اگه فوتبال کشورش اینهمه حاشیه پیدا می کرد تمرکزش رو از دست می داد ولی ایتالیا خیلی راحت و خوب بازی کرد و اسپانیا که ترکیبش واقعا خراب شده درسته که فابرگاس گل زد ولی اینکه یه مهاجم تخصصی نداشت توی این بازی خیلی مسخره بود حداقل میشد از ماتا یا یورنته استفاده کنده... نمیشه گفت بازیکنی توی این بازی ستاره بود چون واقعا همه بازیکنان توی یک سطح توانایی هاشون رو بروز دادن و شاید اینیستا یه سر و گردن بالاتر از بقیه بود

راستی کسی مطلع شد بهترین بازیکن کی انتخاب شد؟ با من باشه کاسیاس رو انتخاب می کنم

12. 6 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

پيش فرض

شرم اور ؟!!!!!!
    اگه اون بازی رو دیده باشید و به خاطر بیارید ، تنها یک صحنه و فقط یک صحنه وجود داشت که به ضرر انگلیس بود . 4 گل دیگه جای هیچ حرف و حدیثی رو نمیزاره .
    بعد اون وقت شما که برای برد 4-1 المان مقابل انگلیس از واؤه شرم اور استفاده می کنید نظرتون درمورد پیروزی 1-0 اسپانیا مقابل پرتغال با گل افساید چیه؟ واژه ای به نظرتون میاد؟!!

من نمی دونم ایا شما با المان مشکلی دارید ؟ چون اظهار نظرتون در مورد المان کمی زیادی عجیب و غیر واقعی است !

امیدوارم دوستان عزیز رعایت کنن و جو تاپیک رو خراب نکنن . امدیم اینجا که لذت ببریم نه اینکه بعضا به پست های جنجالی اون هم وقتی هیچ ربطی به تیم مورد علقه مون نداره تاپیک رو خراب کنیم !

یک گل هم لمپارد زد  مردود اعلام شد

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شروع اسپانیا و چیدمانش در نوع خودش منحصر به فرد بود ؛ بازی کردن با این فرم بسیار نامنظم از 4-2-3-1 چیزی بود که آخرین بار در یکی از بازیهای رئال مقابل بارسا دیده بودیم که در برخی از تحلیل ها ازش به عنوان 4-6-0 یاد میشه ...

شجاعت پراندلی هم در شروع با 3 مدافع در برابر کیفیت بازیکنانی مثل ژاوی - اینیستا و فاربگاس قطعا قابل تحسینه ، به جز موقعیت تورس که چیپ زد خیلی عمق دفاع ایتالیا متزلزل نبود ، به نوعی بازی با 3 مدافع بدون سوئیپر مشخص ( از نظر من ) و چیزی که بهش بازی با 3 دفاع فلت گفته میشه ...

شب خوب دروازه بان های هردوتیم بود واقعا ؛

تعویضهای مربیان هم موثر بود ، حتی تورس با اینکه عملا اسپانیا رو از پیروزی باز نگاه داشت ولی حضورش در بازی باعث ایجاد موقعیتهای متفاوت شد ...

در ادامه ی بازی هم تورس نشون داد که میتونه از حیث استفاده از موقعیتهای گل با بالوتلی رقابت کنه ( البته به گرد پای اون هم نخواهد رسید )

15. 10 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

شرمنده این رو عنوان می کنم ولی من اگه طرفدار تیم ملی آلمان بودم اصلا پای حرف اون بازی رو به میون نمی کشیدم اون برد یکی از شرم آور ترین بازی ها و بردهایی بود که تا حالا دیده بودم ...
    والا جالبه
    نه خدایی خیلی جالبه
    .
    .
    .
    .
    حیف که با هم دوستیم : دی
    +
    کلا زیاد رو بازی اول حساس نباشین
    به قول لو این مسابقات مثه مسابقات فرمول یک می تونه با این تفاوت که دور تمرینی نداره!
    تا تیم ها تو جو مسابقه قرار بگیرن یکم زمان میبره
    مطمئنا بازی های دور دوم قشنگ تر و دیدنی تر میشن

17. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

وقتی لاین آپ رو دیدم خیلی تعجب کردم و تصور این رو داشتم که کار برای اسپانیا سخت بشه. تمام هفته رو با همین ترکیب + تورس یا نگردو تمرین میکردن. حالا این که روز بازی فابرگاس میاد جای تورس و نحوه بازی و چیدمان تغییر میکنه اصلا" برام جالب نبود. دلیل این کار رو شاید خود دلبسکه بدونه.
    حیف از سیلوا که نمیدونم دلبسکه نمیتونه خوب ازش بازی بگیره یا کلا تو تیم ملی بد بازی میکنه. اگه سیلوا بتونه همون سیلوای سیتی باشه خیلی خوب میشه.
    استفاده نکردن از ماتا هم عجیب بود. بازیکنی که فصل فوق العاده ای داشته به بازی نمیاد و به جاش ناواسی میاد که تا جایی که بادمه کلا" یه سانتر خوب انجام داد!
    با تشکر ویژه از کاسیاس و ده روسی و اینیستا + پراندلی

19. 5 کاربر از Majid393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •