تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 20 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 191

نام تاپيک: سریال ستایش 2

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آره. بنظرم خودشون هم فهمیدن ـه. چون هفته قبل آهنگ ـه رو پخش نکردن. بجاش موسیقی بی کلام گذاشتن.
    نه دوست عزیز به خاطر این نبوده ! احتمالا به خاطر خوانندش هست ! آهنگ جنس زن رو از امیر عباس گلاب دانلود کن میفهمی چی میگم !

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

كارگردانش مي ترسم بياد بعدا بگه نبايد فصل دوم رو مي ساختم مثل فورد كاپولا، كه 2 و 3 نتونست بشه 1 ولي 2 خوب بوداا يعني عالي بود چه قياسي كردم

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

به نظرتون ستایش میره سراغ پدر شوهرش؟!
    سریال رو جنایی کردن واسه ما!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به نظرتون ستایش میره سراغ پدر شوهرش؟!
    سریال رو جنایی کردن واسه ما!!!
    تو تبلیغاتش یه صحنه نشون میداد ستایش و حشمت فردوس با هم تو کلانترین

5. این کاربر از Golbarg01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ميشه يكي از دوستان بگه اون دو تا دختر توي خونه حشمت فردوس كي هستن و چه نسبتي با طاهر دارن... بنظرم اگه كارگردان و نويسنده بدون عقده و وسوسه هاي بيخودي پيش برن مي تونن با يه عروسي خوب بين محمد و يكي از دخترها اين سريالو تموم كنن... منظور اينه كه بابا ايده و طرحهاي نويسندگي سينما و تلويزيون ايران حدي بيشتر از اين نداره و تلاش بيخود بعضيها نويسندها بدون توجه به ظرفيت معمولي نوشت هاشون براي پايانهاي متفاوت حاصلش خرابكاري بوده و بس.. من نمي دونم اينا پيش خودشون چي فكر مي كنن .... اخه مگه ايده هاي خيلي قوي و پيچيده دارين .. گراويتي يا پرومتئوس ساختين كه تصور مي كنين با يه پايان خوب و عالي مواجه بشين . بينش معمولي و ماجراهاي معمولي بايد يه پايان معمولي داشته باشه قاعده همينه!( در ضمن دوستان در مورد اون دو تا دختر اطلاع رساني كنن) با تشكر

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

ميشه يكي از دوستان بگه اون دو تا دختر توي خونه حشمت فردوس كي هستن و چه نسبتي با طاهر دارن... بنظرم اگه كارگردان و نويسنده بدون عقده و وسوسه هاي بيخودي پيش برن مي تونن با يه عروسي خوب بين محمد و يكي از دخترها اين سريالو تموم كنن... منظور اينه كه بابا ايده و طرحهاي نويسندگي سينما و تلويزيون ايران حدي بيشتر از اين نداره و تلاش بيخود بعضيها نويسندها بدون توجه به ظرفيت معمولي نوشت هاشون براي پايانهاي متفاوت حاصلش خرابكاري بوده و بس.. من نمي دونم اينا پيش خودشون چي فكر مي كنن .... اخه مگه ايده هاي خيلي قوي و پيچيده دارين .. گراويتي يا پرومتئوس ساختين كه تصور مي كنين با يه پايان خوب و عالي مواجه بشين . بينش معمولي و ماجراهاي معمولي بايد يه پايان معمولي داشته باشه قاعده همينه!( در ضمن دوستان در مورد اون دو تا دختر اطلاع رساني كنن) با تشكر
    اون دوتا دختر نوه های حشمت هستن دیگه!.یعنی طاهر میشده عموی اونها

8. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اون دوتا دختر نوه های حشمت هستن دیگه!.یعنی طاهر میشده عموی اونها
    من يه لحظه شنيدم به اون برادر طاهر گفتن عمو جون يا من اشتباه شنيدم يعني دختراي صابر هستن ؟ يا حشمت يه بچه ديگه اي هم داشته؟

پروفشنال ziba12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فکر کنم این هفته چند تا کشته و تلفات داشته باشیم .. فکر کنم این هفته محمد بدونه که پدر بزرگشه میاد تو خونه یا رستوران ستایش یا ماصنا عکس طاهر رو میبینه

یا عکس طاهر رو در کیف محمد میبینه و لو میره

11. 2 کاربر از ziba12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض چرا؟ چرا؟ چرا؟ واقعا سازندگان این سریال موجودات عجیب و غریبین...

دوستان برای خیلی سریالها و فیلمها حدس زدن نیتشون از ساخت اون سریال یا فیلم کاری سخته و ممکنه تشخیص نادرست باشه.... اما در مورد سریال ستایس کلهم بنده هیچ شکی ندارم که هدف و نیت اصلا نمی تونه غیر این باشه که بابا حالا سفره ای هست و تهیه کننده و دست اندرکارا از طریق این سریال یه پولی پارو کنن و بس... والا اگه شما چیزی از هدف ساخت این سریال که طبق تفکرات نویسنده ای قدیمی که عادت و نوع نوشتنشو از روی 10 تا 12 فیلم زمان شاه که نویسندگی کرده و ایده های ابگوشتی با حوادث و ماجراهای آبکی معروف فیلم فارسی همیشه همراه بوده و همه اونا رو میشه توی سریال ستایش 1 و 2 به وفور دید مشاهده کردید به من هم بگید شاید تونستم از تفکرات و فلسفه گرانبهای وجودی اقای نویسنده این سریال بهره مند بشم و چیزی هدر نره ... ( در مورد سریال ستایش به نوعی خودازاری دچار شدم و با هر لحظه از تماشای سریال مرتب به خودم کلنجار میرم و کلی دچار تفکرات ازاردهنده میشم )

13. 2 کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

اینا تا بخوان تحقیقات کنن و اون یارو اعتراف کنه و ماجراهای بعدش یه 4-3 قسمتی طول میکشه

15. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •