تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 129

نام تاپيک: تهران در اشغال افغانی ها

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

حالا بابت اینکه به موضوع تاپیک برگردیم و نظر شما هم تامین بشه یه نکته ی جالب بد نیست بگم و اون هم اینه که اغلب شهرهای هم مرز با افغانستان، منطقه ی قرمز برای حضور افغانستانی هاست و همینطور سایر شهرهای مرزی و بسیاری از شهرهای غیرمرزی...........

بیشترش غیر واقعیه مثلا در مورد قشم بگم پر از افغانی هست تازه بیشترشون مغازه دار هم هستن و بهتر از ایرانی ها زندگی میکنن
    Last edited by FOURTH RETURN; 18-04-2022 at 06:50.

2. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

قراره جایگزین جمعیت ایرانی هایی بشن که پروژه کرونای خیالی را باور کردن در صورتی که هنوز هیچ بنی بشری این ویروس خیالی را زیر میکرسکوپ ندیده و جداسازی و ایزوله نکرده و واکسم های مرگبار کابال را به خودشون تزریق کردن و در ماهها و سالهای آینده با انواع و اقسام بیماری ها و سکته های مغزی و قلبی و همچنین زدن ماسک های خفه کننده مثل برگ روی زمین بیفتن
    جک خنده داری بود بیشترش غیر واقعیه مثلا در مورد قشم بگم پر از افغانی هست تازه بیشترشون مغازه دار هم هستن و بهتر ازز ایرانی ها زندگی میکنن

شمایی که ویروس کرونا رو تکذیب میکنی باید هم قشم رو پر از افغانی ببینی

4. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

قراره جایگزین جمعیت ایرانی هایی بشن که پروژه کرونای خیالی را باور کردن در صورتی که هنوز هیچ بنی بشری این ویروس خیالی را زیر میکرسکوپ ندیده و جداسازی و ایزوله نکرده و واکسم های مرگبار کابال را به خودشون تزریق کردن و در ماهها و سالهای آینده با انواع و اقسام بیماری ها و سکته های مغزی و قلبی و همچنین زدن ماسک های خفه کننده مثل برگ روی زمین بیفتن
    مگه قراره شما ببری زبر میکرسکوپ؟ کسانی که روی ویروس کار می کنن برای تولید واکسن انها میبرن زیر میکرسکوب ! نه من و شما
    این همه انسان فوت کردند هنوز دنبال خرافات هستین؟
    چطوره کره ماه هم خیالی بدونیم؟ اصلا این فروم خیالی هست تو الان خواب هستی!

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

به اندازه کافی در این باره افشاگری شده هر کس میخواست بفهمه تا حالا فهمیده بود دیگه باید گذاشت طبیعت کار خودش را بکنه ملتهایی که اطاعت برده وار کورکورانه از رسانه های رسمی فیک نیوز و پزشکی قلابی میکنن و تعقل و تفکر ندارن محکوم به نابودی هستن و در تاریخ محو و نابود میشن
    برای من دیگه اهمیتی نداره اصلا با این تیپ موجودات دوپا هم بحث نمیکنم و اعصاب خودم را خراب نمیکنم چون میدونم جز لودگی و مسخره بازی چیزی در چنته ندارن اگر واقعا مثل یک انسان حرف میزدن میشد راهنماییشون کرد از این منجلابی که توش دست و پا میزنن
    منی که هرگز پوزه بند بردگی نپوشیدم در شلوغترین جاها رفتم با همه روبوسی کردم واک سم انتحاری کرونای خیالی را نزدم و دارم این جماعت بدبخت خدا زده را میبینم با قیافه های درهم و گرفته و پوزه بند بر دهان و هاج و واج
    این جماعت برده به جای اینکه بپرسن شما چکار میکنید که سالم هستید و بیمار نمیشید انگ متوهم و خرافاتی میزنن غافل از اینکه سیستم پزشکی قلابی پزشکی خودش بزرگترین خرافات هست و کلا نه برای درمان بیماری ها بلکه برای پنهان کردن نشانه بیماری ها و سپس فروختن داروهای سمی برای کسب سود ساخته شده
    Last edited by FOURTH RETURN; 18-04-2022 at 06:31.

7. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

به اندازه کافی در این باره افشاگری شده هر کس میخواست بفهمه تا حالا فهمیده بود دیگه باید گذاشت طبیعت کار خودش را بکنه ملتهایی که اطاعت برده وار کورکورانه از رسانه های رسمی فیک نیوز و پزشکی قلابی میکنن و تعقل و تفکر ندارن محکوم به نابودی هستن و در تاریخ محو و نابود میشن
    برای من دیگه اهمیتی نداره اصلا با این تیپ موجودات دوپا هم بحث نمیکنم و اعصاب خودم را خراب نمیکنم چون میدونم جز لودگی و مسخره بازی چیزی در چنته ندارن اگر واقعا مثل یک انسان حرف میزدن میشد راهنماییشون کرد از این منجلابی که توش دست و پا میزنن
    منی که هرگز پوزه بند بردگی نپوشیدم در شلوغترین جاها رفتم با همه روبوسی کردم واک سم انتحاری کرونای خیالی را نزدم و دارم این جماعت بدبخت خدا زده را میبینم با قیافه های درهم و گرفته و پوزه بند بر دهان و هاج و واج
    این جماعت برده به جای اینکه بپرسن شم چکار میکنید که سالم هستید و بیمار نمیشید انگ متوهم و خرافاتی میزنن غافل از اینکه سیستم پزشکی قلابی پزشکی خودش بزرگترین خرافات هست و کلا نه برای درمان بیماری ها بلکه برای پنهان کردن نشانه بیماری ها و سپس فروختن داروهای سمی برای کسب سود ساخته شده
    بیش از ۲۰۰ کشور در جهان وجود دارد که میلیون ها پزشک و متخصص و دانشمند در حال فعالیت هستند و توصیه به واکسن می کنن، انها نمیفهمن و تو میفهمی!
    همین شماها هستین که ویروس رو از این خونه به خونه انتقال میدین!
    جهل یک سری ادما بی انتهاست. سیستم پزشکی هم خرافات میدونه!
    نه بفرما زمانی که ادما مریض میشن برن پیش فالگیر ها!
    واکسن نمیخوای بزنی ! نزن

9. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

حکومت ها جمعیت می خواهند به چه دلیل ؟

به همون دلیلی که چوپان ها و مزرعه داران می خواهند تعداد گوسفندانشان زیاد تر باشد

حکومت ما هم وقتی می ببیند که جمعتی ایرانی ها رو به زوال و کاهش است از کشور افغانستان برای جایگزین کردن جمعیت استفاده می کنند

عراق هم زایش و زاد و ولد خوبی دارد ولی اعراب کلا انسان های گشاد و کار نکنی هستند و به درد حکومت نمی خورند

در مورد اون هایی هم که فرموده بودند که نژاد پرسی نکنید نژاد پرست بودن در برخی موارد و در برخی جاها خیلی هم خوبه خیلی هم عالی هستش
    خیلی هم پسندیده و خیلی هم ثواب داره

نه در همه جا و همه موارد ولی خیلی جاها خوبه

11. 2 کاربر از Yuri Gagarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

خودشون میگن ملاک ما تقوی هست
    تقوای یه افغانی مسلما از ایرانی بیشتره
    انقدر زیاده که به خودشون هم چاقو میزنن

تا وقتی این بابا سر کاره از این بدتر هم میشه
    گرانی و تورم ساعتی
    مردم را هم از غیرت و ناموس گرفتن میگن ما نباشیم میشه سوریه

مردم ما هم مقصر هستن
    عرزشی از دنیا بیشتر میفهمه تا اسلا طلب
    اسلا طلب تا نوک دماغ خودشو بیشتر نمیبینه
    روزنامه شرق و فیلم های روشنفکری

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

در مورد زادو ولد زیادشون هم خب تفکر و طرز فکرشون بدوی است
    یکی دو نسل بگذره ازشون درست میشه و اون ها هم کمتر تولید نسل می کنند

14. این کاربر از Yuri Gagarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

در مورد زادو ولد زیادشون هم خب تفکر و طرز فکرشون بدوی است
    یکی دو نسل بگذره ازشون درست میشه و اون ها هم کمتر تولید نسل می کنند
    بعیده همچین چیزی بشه دوست من
    امریکا بند و بساط شو جم کرد رفت
    خود ایران میشه یه افغانستان بزرگ
    افغانستان با نفت و گاز
    منظورم اینه که اگه اتفاقی بیفته تو همین مملکت ما ممکنه بیفته
    افغانستان تو یه سیکل معیوب مذهبی گیر کرده که فعلا بیرون نمیاد

همین حکومت صفویه که بت پرستش ج ا ا هست ، به دست افغان ها سقوط کرد
    نه اینکه تاریخ تکرار بشه
    ولی زاد و ولد افغان ها کم نمیشه حالا حالا ها
    اونا گوششون به فرمان ولی امر هست
    تازه میان ایران از ایرانی الهام میگیرن
    فکر میکنن زندگی یعنی جوجه کشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

حکومت ها جمعیت می خواهند به چه دلیل ؟

به همون دلیلی که چوپان ها و مزرعه داران می خواهند تعداد گوسفندانشان زیاد تر باشد

حکومت ما هم وقتی می ببیند که جمعتی ایرانی ها رو به زوال و کاهش است از کشور افغانستان برای جایگزین کردن جمعیت استفاده می کنند

عراق هم زایش و زاد و ولد خوبی دارد ولی اعراب کلا انسان های گشاد و کار نکنی هستند و به درد حکومت نمی خورند

در مورد اون هایی هم که فرموده بودند که نژاد پرسی نکنید نژاد پرست بودن در برخی موارد و در برخی جاها خیلی هم خوبه خیلی هم عالی هستش
    خیلی هم پسندیده و خیلی هم ثواب داره

نه در همه جا و همه موارد ولی خیلی جاها خوبه
    اعراب کشورهایی مثل عراق نمیشه گفت لزوما خیلی گوشاد هستن در مقایسه با افغان ها
    ولی عرق ملی و نژادی دارن ثروت نفت را هم دارن حکومت طالبانی هم ندارن
    یعنی میدونن که وضع مملکتشون دیر یا زود بهتر میشه منت ایران و ایرانی را نمیکشن اگر هم کاسه گدایی دراز کنن جلوی عربستان سعودی و اعراب خلیج است نه ما
    ما و افغانستان یه جورایی کاسه داغ تر از آش هستیم که خودمون را برای فلسطین پاره میکنیم
    به خاطر داشته باشید اسرائیل قدرت اول منطقه هست و تا همین جاش با لابی گری و همراهی امریکا * ما را اسیر کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •