تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 46 از 46

نام تاپيک: تکرار جدول با حلقه while

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    ببینید من هم از همین روش استفاده کردم ولی همان طور که گفتم این مشکل را دارد که اگر مثلا ما 4تا روش خرید داشته باشیم این 4تا روش در همه سطرها تکرار میشود.در حالی که من میخواهم در هر سطر فقط یک دکمه رادیئویی وجود داشته باشد.

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    ببینید من هم از همین روش استفاده کردم ولی همان طور که گفتم این مشکل را دارد که اگر مثلا ما 4تا روش خرید داشته باشیم این 4تا روش در همه سطرها تکرار میشود.در حالی که من میخواهم در هر سطر فقط یک دکمه رادیئویی وجود داشته باشد.
    سلام
    ای دارم میفهمم چی میخواهیدا، ولی همچین بگی نگی یک کم بیشتر و واضح تر توضیح دهید.
    لطفاَ سه سوال کلیدی زیر را پاسخ دهید:

شما نمیخواهید 4 دکمه رادیویی در هر سطر مدام تکرار شوند؟

اگر سطر های جدول 20 تا باشد چه طور میشود؟ یعنی دکمه های رادیویی شما تا سط چهارم می آیند و زیرشان خالی خواهد بود؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    1-بله من نمیخواهم که 4 تا دکمه رادوئی (یا هر تعدا دیگه) مدام تکرار بشوند.هرسطر یک دکمه
    در ضمن این gridview فقط مخصوص جدول روش ارسال است پس سطر خالی باقی نمیمونه.و سطر ها به تعداد دکمه ها هستند.هر سطر یک دکمه رادیوئی به اضافه توضیحات مربوط به هر روش (هزینه روش و ...

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    تازه متوجه شدم! من چیز دیگری فکر میکردم، گمان میکردم برای هر سطر جدول اصلی میخواهید این چهار آیتم تکرار شوند.

ولی متاسفانه مشکل را نگرفتم! چون بنظرم خیلی ساده است و در سورس قبلی جوابش وجود دارد.
    کمی دقت کنید: بحث ماهی دادن و ماهی گیری یاد دادن است !

چطور در سورس قبلی TextBox ها تکرار میشدند؟
    چطور در سورس قبلی متن Label ها تغییر میکردند؟
    چطور در سورس قبلی دکمه کلیک شده و متن داخل TextBox را تشخیص میدادیم؟

اگر برای خودتان بتوانید جواب این سه سوال را در آورید، بدون شک مشکلتان حل میشود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    مشکل ایجاد کنترل ها در هر سطر با راهنمایی شما حل شد.ممنون هستم.
    ببینید الان من با تشخیص کلیدی که در gridview باشد مشکلی ندارم.ولی اگر مثلا همین کلید خرید در خارج از دیتا گرید باشد نمیدونم چه کار کنم که مثلا یکی از دکمه ها ی رادیویی انتخاب شود و ما به id این کنترل دسترسی داشته باشیم همون کاری که قبلا در برنامه انجام میشد با این تفاوت که کلید در خارج از gridview باشد..البته میدونم که این سوال احتمالا باز هم براتون تعجب اوره ولی کاربا gridview برای من سخته ........

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    حق با شماست، بله باز هم برایم عجیب است!
    من تا حالا نمیدانستیم که برنامه نویسان با دکمه های معمولی و خارج از GridView هم میتوانند مشکل داشته باشند !؟!؟!؟

کافیست یک دکمه از Toolbox بخش Standard برداشته و روی صفحه قرار دهید، (مثل پروژه های ویندوزی) سپس آنرا دبل کلیک کنید تا به رویداد Click آن بروید و در ان محل دستورات مورد نظر را تایپ کنید.

در مورد تشخیص دکمه های رادیویی هم یاد آوری میکنم که در آن کد ما برای هر TextBox یک ID متفاوت و یکتا میساختیم و این کار را با یک مقدار شروع ثابت و با کمک فیلدی که primaryKey جدول بود انجام میدادیم، سپس در کدهای سرور با جستجو در شی Me.Request.Form و به دنبال آن ID خاص مقدارش را پیدا میکردیم (که مثلاَ کاربر چه نوشته و یا مقدار True است یا False و...)
    و در مورد شما این کمک را هم میکنم که اگر دکمه خالی باشد، یعنی تیک حورده یا انتخاب شده نباشد مقدارش در شی Me.Request.Form خالی خواهد بود و اگر انتخاب شده و تیک خورده باشد، مقدار "on" را به شما پس میدهد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •