تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 543 اولاول ... 4404454494500501502503504505506507508514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 5426

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

ابر و باد جشنواره بود و فقط در یک بازه زمانی مشخص امکان خریدش وجود داشت که اسفند فکر میکنم تموم شد.
    برای این مورد شما هم با پشتیبانی به جایی نمیرسی. تو دوسال گذشته فقط یک نفر ادم باسواد از پشتیبانی مخابرات به پست من خورده باقیشون اگر بگم گوسفند بودن به گوسفند توهین کردم!
    شما اول برو قسمت optical information مودمت و ببین مقادیر اونجا تو رنج نرمال هست یا نه. اگر بین اون رنجی که مشخص کرده نباشه یا زیادی لب مرز باشه باعث کاهش سرعت و یکسری مشکلات دیگه میشه.
    اگر قسمت قبل مشکلی نداشت ولی همچنان سرعتت پایین بود جوری که گفتی، اسکرین شات بگیر و تو ۱۹۵ شکایت کن.
    اونجا هم حتما عنوان کن سرعت فعلیت از پایه سرعت قراردادیت کمتره! احتمال اینکه پیگیری بشه و جواب درست بگیری خیلی بیشتره…
    ممنون از راهنماییت. اپتیکال اینفو اوکی هست. این مشکل من فقط با سرورهای خارجی هست و سرورهای داخلی این مشکل رو ندارم. یعنی اگه مشکل از من بود که سرعت کلا میومد پایین نه فقط سرورهای خارجی اینجوری بشن اونم تو یک ساعت خاص. بازم تشکر میکنم از پاسختون
    Last edited by alirezabz; 16-09-2023 at 18:02.

2. 2 کاربر از alirezabz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان.
    از مخابرات با من تماس گرفتن و گفتن فیبر نوری شما تو طرح رایگان هستید
    یعنی هزینه سیمکش و نصب رایگانه فقط هزینه طرح را باید پرداخت کنید
    منم سه ماهه 50 مگ رو پرداخت کردم و مودم هم گفتن 1500 موقع نصب میگیرن.

من چون ای دی اس ال داشتم که هنوز 6 ماه مونده (یکساله گرفتم)
    کمی دو دل بودم ولی پستای این تایک رو که خوندم دیدم واسه فیبر خیلی اذیت میکنن نصب کنن و کلی هزینه میگیرن. خلاصه واسه همین گفتم پرداخت کنم 500 چیزی نیست.

حالا سوال من اینه که ایا میشه همزمان فیبر نوری و ای دی اس ال داشت؟
    ای دی اس ال ته عید هنوز مونده زمانش.مال صبانت هست. فیبر مال مخابرات که قراره تا یکماهه دیگه نصب بشه. با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همین جهنم

پيش فرض

جشنواره فیبر مخابرات که سیم کشی رایگان دارد
    https://t.ly/zPtbo

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

حالا سوال من اینه که ایا میشه همزمان فیبر نوری و ای دی اس ال داشت؟
    ADSL روی بستر سیم تلفن هستش و سرویس تانومای مخابرات روی فیبر نوری. کلا دو چیز جدا هستند و براتون جدا از سیم تلفن، مجدد کابل‌کشی می‌کنند. شاید اصلا نیاز به گفتن نباشد ولی باز هم خواستید موقع کابل‌کشی بگید که سیم تلفن را جمع‌آوری نکنند.

همچنین خیلی خوش‌شانس هستید فیبر نوری به شما تعلق گرفته است و گرنه برای خیلی‌ها آرزوست. طرح را بگیرید بعدا اگر خواستید اصلا تمدید نکنید هر چند خیلی عاقلانه نیست FTTH را فدای ADSL کرد.
    Last edited by Rahpooyan; 20-09-2023 at 21:47.

6. 2 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ADSL روی بستر سیم تلفن هستش و سرویس تانومای مخابرات روی فیبر نوری. کلا دو چیز جدا هستند و براتون جدا از سیم تلفن، مجدد کابل‌کشی می‌کنند. شاید اصلا نیاز به گفتن نباشد ولی باز هم خواستید موقع کابل‌کشی بگید که سیم تلفن را جمع‌آوری نکنند.

همچنین خیلی خوش‌شانس هستید فیبر نوری به شما تعلق گرفته است و گرنه برای خیلی‌ها آرزوست. طرح را بگیرید بعدا اگر خواستید اصلا تمدید نکنید هر چند خیلی عاقلانه نیست FTTH را فدای ADSL کرد.
    ممنون از توضیحات . اره برام کمی عجیب بود کسی از مخابرات که نه ادرس دقیق داشت نه تلفن ثابت به موبایلم زنگ بزنه و همچین افری بده. اول شک کردم به همون شماره زنگ زدم تا مطمین شدم واقعا مخابرات هست. خلاصه بدون پر کردن هیچ فرمی و درخواستی فقط با تلفن همه کارا رو انجام داد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوستان منطقه ما توی شهر قم دیشب تا صبح داشتن با دستگاه شیارزن آسفالت سر کوچمون فیبر میخوابوندن... به نظرتون چقدر طول میکشه تا به مرحله عملیاتی فیبر برسه؟ یعنی بتونیم استفاده کنیم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

دوستان منطقه ما توی شهر قم دیشب تا صبح داشتن با دستگاه شیارزن آسفالت سر کوچمون فیبر میخوابوندن... به نظرتون چقدر طول میکشه تا به مرحله عملیاتی فیبر برسه؟ یعنی بتونیم استفاده کنیم؟
    توی ایران برای این جور پروژه ها زمان نمی شه داد. اگه اپراتور کاری باشه، از یه هفته تا یه ماه پس از کاشتن فیبر می تونه عملیاتیش کنه.
    ولی چون این کشور بوروکراسی و گشادی و هزارجور بامبول دیگه هم داره، پروژه به هیچ زمان بندی پایبند نیست. پس جوش نزن و زیاد بهش فکر نکن. باید بشینی تا خودشون بگن یا توی سایت fttx پوشش نشون بده.

- - - Updated - - -

توی ایران برای این جور پروژه ها زمان نمی شه داد. اگه اپراتور کاری باشه، از یه هفته تا یه ماه پس از کاشتن فیبر می تونه عملیاتیش کنه.
    ولی چون این کشور بوروکراسی و گشادی و هزارجور بامبول دیگه هم داره، پروژه به هیچ زمان بندی پایبند نیست. پس جوش نزن و زیاد بهش فکر نکن. باید بشینی تا خودشون بگن یا توی سایت fttx پوشش نشون بده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

- - - Updated - - -

توی سایت که یک سالی میشه زده تحت پوشش شاتل و مخابرات نمیدونم چرا انجام نمیدادن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

نزدیک 50 روز از وقتی که عملیات فیبرکشی و سایت fttx تحت پوشش بودیم میگزره ، اما میگن هنوز امکانش نیست برای شما!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سایت به روز نیست. یه جا رو نزده ولی فیبر کشیدن، یه جارو زده ولی درخواستی نبوده، کاری نکردن. دلیلش همونه که گفتم. گشادی و بوروکراسی و تصب دستگاه های سر فیبر و فت و ... خودش یه پروسه اس که هیچ کسی هم براش عجله نداره مگر من و شما. تا منطقه به سوددهی نرسه و براشون نصرفه کاری نمی کنن. هرگاه رو دیوار کوچه فت زدن، پیگیری کن

- - - Updated - - -

سایت به روز نیست. یه جا رو نزده ولی فیبر کشیدن، یه جارو زده ولی درخواستی نبوده، کاری نکردن. دلیلش همونه که گفتم. گشادی و بوروکراسی و تصب دستگاه های سر فیبر و فت و ... خودش یه پروسه اس که هیچ کسی هم براش عجله نداره مگر من و شما. تا منطقه به سوددهی نرسه و براشون نصرفه کاری نمی کنن. هرگاه رو دیوار کوچه فت زدن، پیگیری کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (3 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

1. brilliant1,
  2. bagbagoo

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •