تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 91 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

یه جفت Focal Chorus 826 رنگ مشکی دارم 100% مشابه آکبند بدون خط و خش و ایراد قابل ذکر. در اتاق خواب استفاده میکردم بعنوان سیستم دم دستی و هیچوت ولوم بالا بهش ندادم. قصد فروشش رو دارم اگه کسی نیاز داشت در خدمتم. آکبندش الان 3200 هست. اگه از دوستان کسی بخواد میتونم تا 45% از قیمتش کسر کنم.

سلام klipsch ممنون از مطالب بسيار مفيدتان . من مشتري Focal 826 اگر نفروخته باشيد هستم لطفا قيمت نهايي با تخفيف دانشجويي را بفرمائيد . در ضمن اسپيكر سنتر و سوراند نيز براي اين مدل داريد ؟ و اينكه يك avr خوب مارك دنون يا پايونير يا مارانتز چه مدلي توصيه ميكنيد.

2. این کاربر از drmahdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام klipsch ممنون از مطالب بسيار مفيدتان . من مشتري Focal 826 اگر نفروخته باشيد هستم لطفا قيمت نهايي با تخفيف دانشجويي را بفرمائيد . در ضمن اسپيكر سنتر و سوراند نيز براي اين مدل داريد ؟ و اينكه يك avr خوب مارك دنون يا پايونير يا مارانتز چه مدلي توصيه ميكنيد.
    سلا دوست عزیز
    آقا ما تو صف بودیم تموم شد
    فکر کنم یدونی که قیمت نوی این اسپیکر الآن بالای 4 میلیون تومان است

البته دوستان استاد هستند ولی از نظر من بهترین سازندگان AV از مدل هایی که شما گفتید به ترتیب:
    یاماها
    دنون
    مارانتز

مدل هم به بودجه بستگی داره
    البته تو تاپیک همسایه که راجع به سینمای خانگی هست هم دوستان میتونند کمکت کنند
    Last edited by kindlinessangel; 27-11-2012 at 15:26.

4. این کاربر از kindlinessangel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض Manger

Manger MSW sound transducer سریعترین ساخته دست بشر است که انرژی الکتریکی را به صوت تبدیل میکند. سرعت برخواست و نشست آن تنها 13 میکرو ثانیه است؛ یعنی تقریبا 10 برابر سریعتر از سرعت دریافت گوش انسان. MSW قادر است فرکانس های 80 هرتز الی 35 کیلوهرتز رو reproduction کنه که برای یه یونیت بسیار چشمگیره و فکر نمیکنم هیچ بلندگویی ساخته شده باشه که تونسته باشه چنین وسعت فرکانسی داشته باشه. خواستم این مطلب رو اینجا بنویسم که دوستان علاقمند خودشون تحقیق کنن درباره این پدیده شگفت انگیز. به لطف استودیو آوین اوا ارتا ما این شانس رو داریم که بتونیم توی ایران صدای این بلندگو رو در محیطی اکوستیک با سورس های های اند و کانکشن های مناسب گوش بدیم. منگر توی هر کشوری نمایندگی نداره، خوشبختانه ایران جزوی از اوناست. در مورد صدای منگر بهتره توضیحی ندم چون وصف صدا در واژه ها نمی گنجد

Last edited by klipsch; 24-12-2012 at 17:36.

6. 2 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض Marten will blow you away without battin' an eye

چند روز قبل فرصتی پیش آمد که صدای بلندگوی Marten Gets رو در یه کانفیگ خوب بشنوم. خواستم گزارشی از صدایی که شنیدم اینجا بزارم که دوستان مطالعه کنن شاید کسی علاقمند بود صدای این بلندگو رو بشنوه.

(عکس از اینترنت)

اجزای ستاپ:

اسپیکر: Marten Getz با درایوهای سرامیکی آکوتان (قیمت: 20،000 دلار)
    سورس: Raysonic CD-168
    پری آمپلیفایر: سی دی پلیر ریسونیک دارای پری اینتگریتید هست و نیازی به پری نبود
    پاور آمپلیفایر: منو بلاک های سینگل اندد لامپی 211 ستسون DIY شده
    کابل های اسپیکر: Van Den Hul Nova با کانکتورهای WBT
    اینترکانکت: Van den Hul orchid
    وضعیت اکوستیک محیطی: افتضاح!

وقتی گوش دادن رو شروع کردم سیستم روشن بود و warm-up شده بود ولی لامپ های 211 خوب گرم نشده بود. لامپ های 211 زمان کمی رو برای آماده به کار شدن نیاز دارند ولی هرچه گرمتر میشوند صدا clean تر میشه. چندیدن رکورد مختلف توسط سی دی پلیر ریسونیک گوش کردیم. اولین مساله در مورد بلندگوی مارتن مومن و وفادار بودن صدا به سورس هست به طوریکه عملا حضور بلندگو احساس نمیشد گویی صدا در جایی میان دو بلندگو از بعد چهارم نواخته میشد.
    بلندگوهای مارتن دارای transparency خوبی هستند و تفکیک تونال ها از هم کار راحتیه. ساند استیج خوب و سیع و flow صدا واقعا چشمگیره. موقع گوش کردن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صدای درامز دارای cleanness فوق العاده بود با کنترل بیس کامل و میدباس نسبتا solid که حس bloat بودن صدارو القا میکرد.
    صدای مارتن حس بسیار خوب شناور بودن در صدارو به خوبی القا میکردند و صدا شنونده رو در خود گرفتار میکرد. دیتیل صدا بسیار بالاست و در بخش های ساکت رکوردها صدا ارشه یا کلاویه ها بصورت analytical با جزئیات کامل قابل استماع بود.
    صدا مطلقا فاقد هر harshness در فرکانس های بالا بود در عین حالت حالت blanketed بودن رو نداشت. میدرنج کمی حالت برجسته تر داشت در Best audiophile voice که کمی حالمو گرفت یعنی میدرنج روی ووکال های خواننده های زن کمی برجسته بود و صدا از حالت فلت خارج شد.

در کل صدای خیلی خوب شنیدم و تجربه عالی بود. خیلی دوست دارم صدای این بلندگو با آمپلی فایر ASR رو بشنوم که فکر نمیکنم موقعیتش باشه.
    Last edited by klipsch; 24-12-2012 at 17:38.

8. 2 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان عزیز می دونم این سوالی که میپرسم جاش اینجا نیست ولی اگه کسی اطلاع داره ممنون می شم جواب بده

فیلم The Avengers 3D دارم که حجم نزدیک 12 گیگابایت هست و MKV DTS... مشکلی که دارم اینه که با کامپیوتر نمی تونم DTS رو پخش کنم.... انواع و اقسام کدک ها رو هم رو دستگاه نصب کردم که DTS رو باز کنه ولی موفق نشدم...! اگه کسی راه حلی بلده ممنون می شم کمک کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر قصد خرید دارید حتما سریع اقدام نمایید
    در ضمن از روشگاه آکوستیک نیز خبر بگیرید سایتش هم موجود هست
    من خودم دنون 1912 دارم قابل قبول هست و تقریبا مورد تایید افراد با تجربه قیمتش وقتی من گرفتم 2200 شده بود الان خبر ندارم من در گرونی خریدم
    در ضمن من فوکال سیب رو دارم از اون ها هم راضی هستم 2200 هم اون ها هستند
    من سیستم رو 2 ماه هست خریدم اگر سوال داری در خدمت هستم

11. این کاربر از m2r164 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر قصد خرید دارید حتما سریع اقدام نمایید
    در ضمن از روشگاه آکوستیک نیز خبر بگیرید سایتش هم موجود هست
    من خودم دنون 1912 دارم قابل قبول هست و تقریبا مورد تایید افراد با تجربه قیمتش وقتی من گرفتم 2200 شده بود الان خبر ندارم من در گرونی خریدم
    در ضمن من فوکال سیب رو دارم از اون ها هم راضی هستم 2200 هم اون ها هستند
    من سیستم رو 2 ماه هست خریدم اگر سوال داری در خدمت هستم

قیمت آکبند این بلندگو 5.5 میلیون شده! قیمت 2-3 روز قبل (10 ابان 91)

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قیمت آکبند این بلندگو 5.5 میلیون شده! قیمت 2-3 روز قبل (10 ابان 91)

نه نه نه
    مگه چه خبره؟؟؟؟
    منظور شما فوکال سیب هست؟؟ یا سری 8 فوکال
    امیداوارم منظور شما سری 8 باشد
    قیمت 1912 و فوکال سیب رو دارید؟؟؟
    واقعا امیدوارم قیمت ها بیاد پایین و لذت بردن ازتصویر و صدا به یک لوکس غیر قابل دسترس تبدیل نشود.

14. این کاربر از m2r164 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نه نه نه
    مگه چه خبره؟؟؟؟
    منظور شما فوکال سیب هست؟؟ یا سری 8 فوکال
    امیداوارم منظور شما سری 8 باشد
    قیمت 1912 و فوکال سیب رو دارید؟؟؟
    واقعا امیدوارم قیمت ها بیاد پایین و لذت بردن ازتصویر و صدا به یک لوکس غیر قابل دسترس تبدیل نشود.
    نه دوست عزیز منظورم من Focal Chorus 826 V بود
    Last edited by klipsch; 24-12-2012 at 17:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان

راستش نمی دونم این سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه . در هر صورت نیازمند راهنمایی دوستان هستم .
    ضمناً اینم بگم که از اطلاعات فنی و علاقه دوستان به این موضوعات و مطالعه پست های این تاپیک خیلی لذت می برم .
    البته قیمت کل سیستم صوتی من به اندازه یک رشته کابل صدای سیستم بعضی از دوستان هم نیست ولی خوب چه میشه کرد .... با همین بودجه محدود سعی می کنم از موسیقی لذت ببرم .

قضیه اینه که چندی پیش سیستم سینمای خانگی ام را بعد از تحمل مشکلات فراوانش ، گذاشتم دم در !!! و خیالمو راحت کردم .
    بعد به فکر افتادم از امپی که قبلاً داشتم و بعد از خرید سیستم استریوی فعلی ، رفته تو کمد اسفاده کنم و فعلاً با تهیه دو bookshelf یک سیستم صوتی کوچک برای دیدن فیلم درست کنم . راستش با این که سیستم صوتی ام کنار تلویزیون هست نخواستم dvd رو بهش وصل کنم . به نظرم افکت های صوتی سینمایی بهش آسیب می زنه .
    حالا می رسم به سوال اصلی : این یک امپ قدیمی آلمانی با نام DUAL هست . تمام فیش های ورودی و خروجیش هم din هست . مشکلش اینه که وقتی دکمه پاور رو می زنم یک صدای تاپ !! از بلندگو شنیده میشه . البته این فقط موقعی هست که بعد از مدتی خاموش بودن ، اونو روشن کنم و اگر بلافاصله بعد از این صدا دوباره خاموش و روشن کنم دیگه این صدا رو نمیده .
    حالا سوالم از اساتید اینه که آیا این حالت برای بلندگو ها مضره یا نه ؟ و این که مشکلش چیه و آیا قابل تعمیر هست یا نه ؟
    ببخشید طولانی شد . منتظر نظرات ارزشمند شما هستم .
    ارادتمند همه دوستان
    ساسان

17. این کاربر از sola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •