تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 447 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

در آغاز فعالیت mina_rbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان. من دنبال مودم wireless از بین مدل های asus ویا zyxel می گردم. اول مدل zyxel p-660HW رو انتخاب کردم ولی شک دارم و فک می کنم مودم ها جدید تر تو همین مارک اومده... نمیدونم بهرحال...این مدل خوبی هست یا بهتر از این زیر 90 قیمت می تونم پیدا کنم؟؟
    خصوصیات zyxel p-660hw:
    • مودم ADSL2+ بی سیم
    • 4 پورت اترنت 100Mbps
    • دارای 2 آنتن 3DBI-5DBI
    • امکان استفاده بصورت بریج و روتر
    • پشتیبانی از چندین SSID در هر پورت
    • پشتیبانی از Vlan

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

روتر TL-WR1043ND تی پی لینک اکثر این امکاناتو داره.بعضی چیزایی هم که نوشتین مثل دانلود روی هارد بدون پی سی عملا امکان پذیر نیست.
    بعضی مودم های ASUS مثل N13U و N16 و ... قابلیت دانلود روی هارد رو دارند.

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

میشه یه مودم هم معرفی کنید که این امکانات رو داشته باشه ...
    اصلا اگه بخوام یه شبکه کوچیک خونگی راه بندازم چی کار کنم؟
    بعدش من الان 5 ساله td-8811 رو دارم به نظرتون Router Wireless بگیرم بهتره یا مودم Wireless ؟
    اگه بخوام روتر بگیرم چه مدلی بگیرم که این امکانات رو داشته باشه؟
    درصورتی که مودم ای دی اس ال دارید ، بهتر است روتر وایرلس بگیرید.چون مودم های ADSL Wireless خودشون مودم ADSL هم هستن.
    هزینه و کاربرد و مسافتی که باید برد بده چقدر هست؟

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

روتر TL-WR1043ND تی پی لینک اکثر این امکاناتو داره.بعضی چیزایی هم که نوشتین مثل دانلود روی هارد بدون پی سی عملا امکان پذیر نیست.
    نمیدونم برای چی متاسفانه اکثر مغازه های شبکه خودشون رو به تی پی لینک محدود کردن؟

3. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستان تنظیمات مودم/روتر با روتر چه تفاوت هایی داره؟چه کارایی رو میشه با روتر انجام داد که با مودم/روتر نمیشه؟

دو مدل (مودم) 8960 و (روتر) 941 تی پی لینک رو مقایسه کردم تفاوت زیادی ندیدم.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام دوستان. من دنبال مودم wireless از بین مدل های asus ویا zyxel می گردم. اول مدل zyxel p-660HW رو انتخاب کردم ولی شک دارم و فک می کنم مودم ها جدید تر تو همین مارک اومده... نمیدونم بهرحال...این مدل خوبی هست یا بهتر از این زیر 90 قیمت می تونم پیدا کنم؟؟
    خصوصیات zyxel p-660hw:
    • مودم ADSL2+ بی سیم
    • 4 پورت اترنت 100Mbps
    • دارای 2 آنتن 3DBI-5DBI
    • امکان استفاده بصورت بریج و روتر
    • پشتیبانی از چندین SSID در هر پورت
    • پشتیبانی از Vlan
    دوست عزیز لطفا مشخص کنید انتظارتون و استفادتون در چه حد و امکاناتی هست؟ مسافتی که باید برد بده یا متراژ خونه چقدر هست؟

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

دوستان تنظیمات مودم/روتر با روتر چه تفاوت هایی داره؟چه کارایی رو میشه با روتر انجام داد که با مودم/روتر نمیشه؟

دو مدل (مودم) 8960 و (روتر) 941 تی پی لینک رو مقایسه کردم تفاوت زیادی ندیدم.
    سایت تی پی لینک یک بخشی داره که میشه پنل نمونه بعضی از مدل هارو دید.اینجوری میتونید خودتون قضاوت کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط آی پی تون رو اگه در ورود مشکل داشتید تغییر بدید.(با چیز پی ان یا نرم افزار های مربوطه)

6. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نمیدونم برای چی متاسفانه اکثر مغازه های شبکه خودشون رو به تی پی لینک محدود کردن؟
    این مودم خودش میتونه دانلود کنه در صورتی که به پی سی متصل نباشه؟؟؟احتمالا منظور شما ذخیره اطلاعات روی درایو متصل به مودم هست.

مسئله محدود کردن نیست.کارایی دستگاه در مقابل قیمتی هست که پرداخت میکنین.متاسفانه بعضی مارک ها فقط به خاطر اسم برند تو ایران خیلی گرونتر از قیمت جهانی فروخته میشن.مثل لینکسیس.

سایت تی پی لینک یک بخشی داره که میشه پنل نمونه بعضی از مدل هارو دید.اینجوری میتونید خودتون قضاوت کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط آی پی تون رو اگه در ورود مشکل داشتید تغییر بدید.(با چیز پی ان یا نرم افزار های مربوطه)
    متاسفانه اینجا مودمی که من میخام نداره.لطفا خودتون کمی توضیح بدین.
    Last edited by AB; 20-11-2011 at 21:36.

در آغاز فعالیت mina_rbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز لطفا مشخص کنید انتظارتون و استفادتون در چه حد و امکاناتی هست؟ مسافتی که باید برد بده یا متراژ خونه چقدر هست؟

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------
    می خوام فقط یه طبقه برد بده 30 مترم بده کافیه. البته مودم توی اتاق قرار می گیره و دورش دیوار هست. به یه pc و یه لپتاب و موبایل قراره سرویس بده...
    موضوع اینه که می خوام حتما asus یا zyxel باشه
    Last edited by mina_rbb; 20-11-2011 at 23:29.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mghaffari49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

درصورتی که مودم ای دی اس ال دارید ، بهتر است روتر وایرلس بگیرید.چون مودم های ADSL Wireless خودشون مودم ADSL هم هستن.
    هزینه و کاربرد و مسافتی که باید برد بده چقدر هست؟
    بیشتر از 100 نمی خوام خرج کنم ولی با همون قاعده لپ لپ
    اصولا هم کارایی برام مهمه فوقش مودم رو می دم به یکی یا کلا می زارم خاک بخوره(زیادم ازش راضی نیستم کلا )
    در مورد کاربرد هم با توضیحات شما باید بگم همه شون خیلی کاربردیه و خیلی خوب میشه اگه بشه ولی کاربرد اصلی من در کل اشتراک گذاریه (پرینتر-فایل-اینترنت و...) اگه اضافه چیزی داشته باشه حتما ازش استفاده می کنم ولی اگه نداشته باشه هم دیگه می سازیم.
    مسافت هم 40-50 متر کافیه.
    Last edited by mghaffari49; 20-11-2011 at 22:38.

داره خودمونی میشه saam_metal5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بلوچستان(تگزاس ایران)

1 خرید یک مودم خوب

با سلام و خسته نباشید دوستان من دنبال یک مودم وایرلس توپ میگردم که بتونه دوتا واحد رو تو یک آپارتمان ساپورت کنه بیشتر از 100 تومن نمیخوام خرج کنم بنظر شما همچین مودمی گیر میاد؟؟با این قیمت؟؟اگه میدونین با این قیمت همچنین مودمی با این فرکانس گیر نمیاد پس نظرتون راجب این دوتا مودم چیه؟؟؟مودم ASUS DSL-N11 و D-Link 2750U کدوم یکی بهتره(فرکانس و کیفیت کدوم بهتره)یک چیزی میخوام که روز دوم 10 ساعت روشن باشه هنگ نکنه هرکسی این مودم هارو داشته لطفاً بگه در کل از مودم راضی بوده یا نه همچین بردی رو ساپورت میکنه یا نه...د رکل فرکانسشون در چه حدی هست
    راستی پایین ترین قیمت موجود در بازار رو هم میتونین بدین؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

این مودم خودش میتونه دانلود کنه در صورتی که به پی سی متصل نباشه؟؟؟احتمالا منظور شما ذخیره اطلاعات روی درایو متصل به مودم هست.

مسئله محدود کردن نیست.کارایی دستگاه در مقابل قیمتی هست که پرداخت میکنین.متاسفانه بعضی مارک ها فقط به خاطر اسم برند تو ایران خیلی گرونتر از قیمت جهانی فروخته میشن.مثل لینکسیس.

متاسفانه اینجا مودمی که من میخام نداره.لطفا خودتون کمی توضیح بدین.
    بله میتونه.لینک باید مستقیم یا تورنت باشه.

12. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AB

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

بله میتونه.لینک باید مستقیم یا تورنت باشه.
    مرسی.

به غیر از دو مدلی که نوشتین از مدل یا برند دیگه ای که این قابلیت رو داشته باشه هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •