تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 253 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

داره خودمونی میشه ssasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

البته فینگر کیبورد هم یه ایرادی داره البته به نظر من و اون اینه که برای حروف گچ پژ نمیتونی در حالت عادی استفاده کنی و باید قبلش دکمه کپس لاک رو فشار بدی تا بتونی این حروف رو ببینی

به نظر من از همه بهتره spbKeyboard هست تو این کیبورد دیگه این مشکل نیست ولی در عوض دکمه چهار جهته نداره

راستی آرش جان چهار جهته رو کجا استفاده میکنی اخه برام تا حالا پیش نیومده بود که نیازی بهش داشته باشم و برام جالبه که بدونم کجا نیازت شده
    سلام به دوستان
    عثمان جان برای نوشتن حروف گژپچ لزوما نیازی به گرفتن Caps Lock در این صفحه کلید نیست و برای نوشتن این حروف باید اندکی بیشتر دست را بروی آنها نگه داشت که این کار به راحتی انجام می شود. در رابطه با دکمه چهار جهته هم همانطور که دوستمان گفتند بسیار در جهت غلط گیری کاربرد دارد چرا که در یک صفحه کلید QWERTY که سرعت تایپ بسیار بالا می رود و معمولا اول تایپ می کنیم و بعد غلط گیری می نمائیم وجود یک کلید چهار جهتی برای حرکت در میان متن بسیار ضروری ست (حداقل برای من)
    در کل من بسیار از Finger Keyboard راضی هستم و فکر می کنم از هر لحاظ بر تمامی کیبوردهای دیگری که دیده ام برتری کامل دارد.
    Last edited by ssasan; 22-04-2010 at 09:45.

2. 3 کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان لنگه قبله نما هستم .....................

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام می خواستم تو قرعه کشی سامسونگ شزکت کنم ولی کد شعبه ندارم مغازه داره هم گفت کد نداره حالا به نظر شما چه کار کنم؟؟؟؟

داره خودمونی میشه vahid_lol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان کسی نتونسته هنوز g sensor این گوشیو راه بندازه؟ من درایور سنسوره i900 نصب کردم جواب نداد همینطور ماله htc رو هم امتحان کردم ولی هنوزم تو بازیا کار نمیکنه. نمیدونم این دیگه چه جور گوشی درست کردنه!

داره خودمونی میشه ssasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

دوستان کسی نتونسته هنوز g sensor این گوشیو راه بندازه؟ من درایور سنسوره i900 نصب کردم جواب نداد همینطور ماله htc رو هم امتحان کردم ولی هنوزم تو بازیا کار نمیکنه. نمیدونم این دیگه چه جور گوشی درست کردنه!
    سلام
    این کارهائی که الان خدمتتان عرض میکنم را پله به پله انجام دهید مشکل تان کاملا حل می شود.
    ابتدا به پست شماره 239 همین مطلب بروید و دو فایل حاضر در آن را دانلود کنید سپس فایل اولی که cab است را منحصرا در "حافظه داخلی" (و نه بروی حافظه کارت) نصب کنید. سپس فایل دوم که یک فایل چند کیلوبایتی کوچک است را در فولدر ویندوز در حافظه داخلی کپی کنید. که این کار آخری برای من اندکی با مشکل همراه بود و در نهایت تنها چاره ای که برای آن دیدم و کاملا هم جواب داد کپی کردن فایل به همان صورت زیپ شده با فرمت rar به داخل گوشی بود که سپس با یک برنامه rar که قبلا آن را نصب کرده بودم و به راحتی و با یک جستجوی ساده می توانید آن را پیدا کنید این فایل را بدرون فولدر ویندوز Extract کردم. البته دقت کنید که G Sensor در همه بازی ها جواب نمی دهد و برای تست آن از یکی دو بازی تست شده مثل Resco Bubble باید استفاده کنید.
    موفق باشید

7. این کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

سلام دوستان...........

یک سوال دیگه........

کیفیت صفحه نمایش این گوشی چطوره؟.......با توجه به TFT و 65 هزار رنگ بودن......کیفیتش در حد کدوم گوشیه؟.........
    کسی نبود جواب بده؟؟؟

پروفشنال BehzadKiNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تبریـــز

پيش فرض

سلام دوستان من يك سوال داشتم اينه كه آيا رابطي هست كه يك طرفش به گوشي وصل بشه و يك طرفش هم بشه بهش فلش وصل كرد و فايلهاي فلش رو تو گوشي ديد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کیفیتش بد نیست در همون حدی هست که باید باشه.زیر آفتاب خیلی پایین میاد.اما در نور عادی خوبه کیفیتش.

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

سلام دوستان من يك سوال داشتم اينه كه آيا رابطي هست كه يك طرفش به گوشي وصل بشه و يك طرفش هم بشه بهش فلش وصل كرد و فايلهاي فلش رو تو گوشي ديد ؟
    یه بابایی چند وقت پیش یه رابط که amazon واسه فروش گذاشته بود معرفی کرد ولی معلوم نشد جواب میده یا نه. usb host رو فقط 2 3 تا پاکت پیسی رو خودشون دارن یکیش flame o2 بود یکیش توشیبا سامورایی

11. این کاربر از farzin_silver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام به همگی
    راستش من می خواستم یه اسمارت فون بگیرم حدود 500 تا 600تومن.ولی تا حالا اسمارت فون شخصا خودم نداشتم البته با برخی مدل ها تا حدی کار کردم ولی می خواستم ببینم بهتر نیست اول یه پاکت پی سی ارزون قیمت مثل همین اومنیا لایت بگیرم تا اینکه یسره 600 تومنو خرج مدل های بالاتر بکنم؟نظر شما که این گوشی رو دارید چیه؟به نظر من که نسبت به قیمتش فوق العادس با این امکاناتی که داره.البته کیفیت صفحه نمایش و دوربینش تا حدی ناامید کنندس ولی بالاخره باید یه توازن مهندسی بین قیمت و امکانات برقرار کرد!خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام به همگی
    راستش من می خواستم یه اسمارت فون بگیرم حدود 500 تا 600تومن.ولی تا حالا اسمارت فون شخصا خودم نداشتم البته با برخی مدل ها تا حدی کار کردم ولی می خواستم ببینم بهتر نیست اول یه پاکت پی سی ارزون قیمت مثل همین اومنیا لایت بگیرم تا اینکه یسره 600 تومنو خرج مدل های بالاتر بکنم؟نظر شما که این گوشی رو دارید چیه؟به نظر من که نسبت به قیمتش فوق العادس با این امکاناتی که داره.البته کیفیت صفحه نمایش و دوربینش تا حدی ناامید کنندس ولی بالاخره باید یه توازن مهندسی بین قیمت و امکانات برقرار کرد!خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.
    به نظر من با این پول omnia 2 یا diamond 2 بخر که omnia 2 بهتره. اگرم می تونی صبر کنی لایت بگیر باهاش ور برو تا win mob 7 بیاد رو یه گوشی بگیری.

14. این کاربر از farzin_silver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •