تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با تدریس خصوصی انگلیسی راهنمایی و دبیرستان خودمان در حد آیلتس مسلط می شویم؟

راي دهنده
109. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیر

86 78.90%
  • آری

4 3.67%
  • حدود سی درصد

9 8.26%
  • حدود پنجاه درصد

8 7.34%
  • حدود هفتاد درصد

3 2.75%
  • نمی دانم

11 10.09%
  • سایر موارد

2 1.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 55 از 63 اولاول ... 545515253545556575859 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 624

نام تاپيک: Everything about TOEFL & IELTS

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

سلام یه سوالی راجع به ielts داشتم
    من فیلم ها و مستندات خارجی رو بدون زیرنویس خیلی راحت تماشا میکنم و مشکلی تو ترجمه و معنیش ندارم به نظرتون listening در این حد خوبه؟تو امتحان چه نمره ای میتونم بیارم
    + ایا تو امتحان speaking ،لهجه ملاک هست؟مثلا british یا american فرقی نداره؟
    و اینکه من کلا ادم کم حرفی هستم و وقتی طرف تو interview و speaking ازم مثلا میپرسه حالت چطوره میگم "خوبم" همونطوری که به زبون خودمم حرف میزنم جواب میدم این مشکلی داره؟نمرم کم میشه؟اگه طرف یه چیز درست و حسابی بپرسه میتونم توضیح بدما ولی همینطوری بگه از خودت بگو چیزی نمیتونم بگم کلا اینطوریم به انگلیسی ربط نداره.حالا تو امتحان سوالات اینطوری کلی هستن؟مثلا طرف بپرسه حالت چطوره انتظار داشته باشه یه ربع صحبت کنی؟

2. این کاربر از moh72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

سلام یه سوالی راجع به ielts داشتم
    من فیلم ها و مستندات خارجی رو بدون زیرنویس خیلی راحت تماشا میکنم و مشکلی تو ترجمه و معنیش ندارم به نظرتون listening در این حد خوبه؟تو امتحان چه نمره ای میتونم بیارم
    + ایا تو امتحان speaking ،لهجه ملاک هست؟مثلا british یا american فرقی نداره؟
    و اینکه من کلا ادم کم حرفی هستم و وقتی طرف تو interview و speaking ازم مثلا میپرسه حالت چطوره میگم "خوبم" همونطوری که به زبون خودمم حرف میزنم جواب میدم این مشکلی داره؟نمرم کم میشه؟اگه طرف یه چیز درست و حسابی بپرسه میتونم توضیح بدما ولی همینطوری بگه از خودت بگو چیزی نمیتونم بگم کلا اینطوریم به انگلیسی ربط نداره.حالا تو امتحان سوالات اینطوری کلی هستن؟مثلا طرف بپرسه حالت چطوره انتظار داشته باشه یه ربع صحبت کنی؟
    listening در این حدی که میگید خوبه و مسلما نمره خوبی میگیرید. من امتحان آیلتس ندادم ولی دوستانم که این امتحان را دادن میدونم لهجه مهم نیست درست حرف زدن مهمه.
    به نظرم برای speaking حتما باید کلاس برید یا از کسانی که نمرشون خوب شده راهنمایی بگیرید. حرف زدن در این امتحان هم یک سری تکنیک داره که همینجوری نمیشه یاد گرفت.

موفق باشید

4. 9 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

برای اسپیکینگ ؛
    کلاس های فری دیسکاشن تا حدی میتونه کمک کننده باشه ، البته فقط برای خروج از مرحله ترس از صحبت کردن ...
    بهترین کارهایی که می تونید انجام بدید اینه که هر فکری در ذهنتون می گذره در هرجایی که هستید رو بصورت بلند و انگلیسی بیان کنید و کلی توضیحات راجع به کارهایی که میخواید در اون لحظه یا بعد از اون انجام بدید ، بیان کنید . یعنی واسه خودتون ساپورت بیارید که خوب این رو انجام می دم که فلان بشه که بعدش که که که ... ممکنه اوایل کمی عجیب و سخت باشه ولی به مرور عادت می کنید ، من میخوام در رو باز کنم یا همین الان خواستم جواب شما رو بدم ، توی ذهنم سریعا جملات فکریم تبدیل به لغات انگلیسی شد ، یعنی کم کم فکر کردن شما هم انگلیسی میشه و اصلا مجبور نیستید فارسی فکر کنید و ترجمه کنید و الی آخر ... شخصا از این روش استفاده می کردم از خردسالی . پدرم بهم یاد داد ... الان بعد از گذشت 20 سال از شروع یعنی زمانی که دبستان بودم ، بدون هیــــچ کلاس انگلیسی ( فقط یک دوره 20 روزه تکنیک های رایتینگ و لیسنینگ ) کنکورهای کارشناسی و ارشد رو زبان کامل زدم ، آیلتس هم خیلی بالاتر از تصورم شدم .
    کنار این کار ... میشه از ضبط کردن صدا استفاده کرد . صدای خودتون رو مواقعی که تایم آزاد دارید با تکس های مختلف ضبط کنید و به دفعات بهش گوش بدید ... نتیجه برای شما خارق العاده میشه ! هر اشکالی که داشته باشید رو متوجه میشید و هیچ کس جز خود شما به این خوبی قادر نخواهد بود ایرادات اسپیکینگتون رو بهتون توضیح بده . روی لهجه هم با همین کار خیلی میشه مانور داد .
    شاد و پیروز باشید .

6. 10 کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام ؛
    اساتید محترم لطفا راهنمایی کنند
    الآن نامبر وان کتاب یا منابعی که برای آمادگی آیلتس میتونه کمک کننده باشه ( detailed) چی هست ؟ (که خودم بخونم که تو تعیین سطح تا اونجا که میشه جلو بیفتم هم بخاظر زمان هم هزینه!)
    همینطور بعدش بهترین آموزشگاه هم از نظر کیفیت هم قیمت - خانه آیلتس؟ سفیر؟ ایران آیلتس؟؟؟ ...
    ممنون..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

من زبانم تقریبا در حده INTERMEDIATE هست
    کارشناسی ارشدم

بخوام در 6 ماه تافل بگیرم حدودا روزی چند ساعت باید وقت بذارم
    ؟
    کلاس هم میخام برم

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

تافل چند نیاز دارید ؟
    از موسسه ، دانشگاه ، سفارت یا ... بپرسید تافل حداقل برای شما چه نمره ای هست ؟
    همین الان هم با همین سطح میشه تافل گرفت !!
    شاد و پیروز باشید .

10. این کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من زبانم تقریبا در حده INTERMEDIATE هست
    کارشناسی ارشدم

بخوام در 6 ماه تافل بگیرم حدودا روزی چند ساعت باید وقت بذارم
    ؟
    کلاس هم میخام برم

ممنون
    دقیقا لطف کنید بگید که چه نمره ای می خواهید و یا برای چه کاری؟
    البته چه نوع تافلی می خواهید بدید البته به احتمال زیاد اینترنت بیس می خواهید بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام.
    من سطح زبانم در حد متوسط هست یعنی قواید انگلیسی رو خوب بلدم (یه دوره کلاس به زبان انگلیسی رفتم) و از نظر شنیداری هم تقریبا 80 درصد متوجه میشم.تصمیم گرفتم آیلتس 6.5 بگیرم در مدت 4 ماه.به نظرتون :
    1)از کجا شروع کنم( با چه کتابی)؟اگر بتونید بهم روند کتاب ها رو هم بگید خوبه مثلا با کتاب فلان شروع کن برای ریدینگ با کتاب فلان شروع کن برای رایتینگ و با فلان کتاب ادامه بده.
    2)روزی چند ساعت مطالعه لازمه؟
    3)آموزشگاه خوب کجاست؟(من تهرانم)

ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

سلام.
    من سطح زبانم در حد متوسط هست یعنی قواید انگلیسی رو خوب بلدم (یه دوره کلاس به زبان انگلیسی رفتم) و از نظر شنیداری هم تقریبا 80 درصد متوجه میشم.تصمیم گرفتم آیلتس 6.5 بگیرم در مدت 4 ماه.به نظرتون :
    1)از کجا شروع کنم( با چه کتابی)؟اگر بتونید بهم روند کتاب ها رو هم بگید خوبه مثلا با کتاب فلان شروع کن برای ریدینگ با کتاب فلان شروع کن برای رایتینگ و با فلان کتاب ادامه بده.
    2)روزی چند ساعت مطالعه لازمه؟
    3)آموزشگاه خوب کجاست؟(من تهرانم)

ممنون
    سلام

اینجا به هر حال دوستانی هستن که خیلی با تجربه ترن و شاید درست نباشه در حضور اونها من نظر بدم ولی خوب من اگه اجازه بدید نظر خودم را میگم که امیدوارم به کمکتون بیاد :

1: اول از همه برای این جور امتحانا باید دامنه یادگیری لغاتتون را افزایش بدین برای این کار حداقل باید کتاب های زیر را بخونید :

Essential Words for the TOEFL
    Essential Words for the IELTS
    Cambridge Vocabulary for IELTS
    کتاب آخری فوق العاده مهم هست ! خط به خطش برای آزمون آیلتس اهمیت داره.

برای ریدینگ در ابتدا هیچ کتابی لازم نیست ! برای تقویت ریدینگ بهترین کار خواندن زیاد متون انگلیسی هست ! مهم نیست چه متنی و در چه بابی هست ، مهم اینه که بتونید ذهنتون و چشمتون را با متون انگلیسی بیشتر آشنا کنید و اونها را تا حد ممکن با هم هماهنگ کنید !

برای لیسنینگ هم پادکست ها بهترین راه برای تقویت این مهارت هست ! ولی فقط گوش دادن مهم نیست و شما باید شنیده هاتون را Transcribeکنید تا این مهارتتون تقویت بشه .

برای رایتینگ هم من کتاب Improve your IELTS Writing را پیشنهاد میکنم. البته در آزمون آیلتس مهارت رایتینگ خیلی خیلی سخت گیرانه تصحیح میشه و نمره داده میشه ولی طبق تجربه من در کنار رعایت قواعد و موارد مهم رایتینگ هر چه قدر لغات متنوع تری در رایتینگ ( بیشتر منظورم تسک دوم هست ) به کار ببرید نمره شما بیشتر میشه.

برای اسپیکینگ هم میتونید با skype در میتینگ ها شرکت کنید و اسپیکینگتون را تقویت کنید. البته اینم بگم که هر چقدر لیسنینگ شما قوی تر باشه اسپیکینگ شما هم قوی تر میشه.

2: روزی چند ساعت درس خوندن که به استعداد شما و کلا شخص شما بستگی داره و هیچ کس نمیتونه بهتر از خودتون برای نتیجه گرفتن در این آزمون ها بگه با چند ساعت خوندن میتونی مثلا 7 بشی ! به نظر من اول برنامه ریزی کنید و همینجوری روی هوا نخونید.

3: اینم که دیگه باید دوستان تهرانی راهنمایی کنن !
    Last edited by shab_2008; 15-04-2013 at 21:54.

14. 6 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Antonio Andolini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض

Hi
    Sanjesh Organization has announced that [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    what does it mean? ... they won't sell any voucher anymore ?
    Thanks!

16. این کاربر از Antonio Andolini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •