تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 1004 اولاول ... 23456789101656106506 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

هر چيزي يه مراحل و به قول معروف يه الگوريتمي داره. وقتي خون كمه بايد به مغز داد. الگوريتم كاهش قيمت اينترنت و افزايش سرعت اون به اين ترتيب هست :

1. شروع كن!
    2. بقال احساس نياز بكنه واسه كامپيوتر!
    3. بقال بره كامپيوتر ياد بگيره.
    4. بقال بره كامپيوتر بخره.
    5. بقال احساس نياز بكنه واسه اينترنت.
    6. بقال بره اينترنت ياد بگيره.
    7. بقال يه كمي با اينرنت كارتي و IN كار بكنه.
    8. بقال احساس نياز بكنه به سرعت بيشتر.
    9. بقال بره درخواست اينترت پرسرعت بكنه.
    10. تقاضا بره بالا تا زيرساخت هاي فني جديد از طرف مخابرات پي ريزي بشه.
    11. با افزايش تقاضاي بيشتر، هزينه ها بين بقالي‌ها سرشكن مي‌شن.
    12. پايان!

البته اگه به طور واقعي كامپايل بشه ميبيني كه ايراد زياد داره! چون خيلي از مراحل ذكر نشده! پس به همين راحتي كه ميگين نيست و زمان بر هست. خيلي پر واضح هست كه ما توي اجرا اين برنامه عقبتر از آلمان باشيم و خيلي هم واضح هست كه افغانستان و عراق هم از ما عقبتر باشن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

هر چيزي يه مراحل و به قول معروف يه الگوريتمي داره. وقتي خون كمه بايد به مغز داد. الگوريتم كاهش قيمت اينترنت و افزايش سرعت اون به اين ترتيب هست :

1. شروع كن!
    2. بقال احساس نياز بكنه واسه كامپيوتر!
    3. بقال بره كامپيوتر ياد بگيره.
    4. بقال بره كامپيوتر بخره.
    5. بقال احساس نياز بكنه واسه اينترنت.
    6. بقال بره اينترنت ياد بگيره.
    7. بقال يه كمي با اينرنت كارتي و IN كار بكنه.
    8. بقال احساس نياز بكنه به سرعت بيشتر.
    9. بقال بره درخواست اينترت پرسرعت بكنه.
    10. تقاضا بره بالا تا زيرساخت هاي فني جديد از طرف مخابرات پي ريزي بشه.
    11. با افزايش تقاضاي بيشتر، هزينه ها بين بقالي‌ها سرشكن مي‌شن.
    12. پايان!

البته اگه به طور واقعي كامپايل بشه ميبيني كه ايراد زياد داره! چون خيلي از مراحل ذكر نشده! پس به همين راحتي كه ميگين نيست و زمان بر هست. خيلي پر واضح هست كه ما توي اجرا اين برنامه عقبتر از آلمان باشيم و خيلي هم واضح هست كه افغانستان و عراق هم از ما عقبتر باشن!
    من دوستم تو پارس کار میکنه میگفت بعله همین بقال ها میان اینترنت میخرن و اینقدر تقاضا زیاد شده بود که مخابرات بهشون پورت نمیداد. اگه یادتون باشه دوره نمایشگاه که پارس ارزون میداد میگفت 10 روز دیگه وصل میکنیم که شد 16 17 روز. و در این مدت هر روز با مخابرات سر مشترکین زیاد دعوا بود و مخابرات میگفت ما جا نداریم و مشترک زیاده نمیشه. آخر یک پول گنده ای گذاشتن جیب مخابرات تا اینکه راضی شد به سبک ایرانی راه های اداری طی بشه
    مورد دوم هم اینکه منطقه ما در خیابان دانشکده خطم pcm بود (2سال پیش) رفتم پیش رئیس مخابرات گفتم من دانشجو هستم و نیاز به اینترنت دارم برای پروژه درسیم.
    فکر میکنید چی جواب داد؟؟ گفت برو از صبح بشین دانشگاه اینترنت پر سرعت داره کار کن
    حالا یکی نیست به ایشون بفهمونه دانشگاه 10 تا کامپیوتر داره که 5000 نفر روزانه میخوان ازش استفاده کنن.
    خلاصه آخر گفت تقاضا زیاده و به زودی قراره گسترش بدیم که الان بعد از 2 سال هنوز خبری نیست.
    من هم مجبور شدم با کلی منت از خط همسایه بگیرم.
    این جواب رئیس مخابرات دانشجو ی مملکت باشه با بقال مملکت چطور برخورد میکنه؟؟؟

داره خودمونی میشه deldare_ashegh30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من با صحبت شما موافقم و حرف من متضاد حرف شما نیست من فقط سوالم از شما و مسئولین اینه که ما چرا عقبیم؟؟؟ من فقط دنبال دلیلش میگردم ، همین...
    در رابطه با سرعت اینترنت توی کشورهایی ذکر کردید شما را به دیدن این خبر و مقایسه ای که بین اینترنت کشورها عرضه شده دعوت میکنم.
    تیتر و قسمتی از خبر :
    رتبه ای که باعث خجالت ایرانیان است
    سرویس اجتماعی ـ درعصر ارتباطات و درحالی که کابینه برخی دولت ها به دلیل عقب ماندن از پیشرفت روزافزون تکنولوژی ارتباطی استیضاح می شوند، ما ایرانیان که ادعای برتری علمی وفن آوری درحداقل خاورمیانه را داریم در بین تمام کشورهای جهان رتبه 186 را درسرعت دسترسی به اینترنت کسب نموده ایم.

به گزارش خبرنگار "تابناک"، براساس آزمایش و گزارش وب سایت جهانی Speedtest.net ایران در سرعت دسترسی کاربران به اینترنت در رده های پس از کشورهای همچون افغانستان وعراق قرار دارد.

اینم لینک خبر که میتونید بقیه مطلب و بخونید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    واینم یه خبر موثق دیگه ( تابناک) :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که نشون میده اینترنت افغانستان الان روی فیبر نوریه ....
    Last edited by deldare_ashegh30; 04-02-2010 at 00:33.

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چرا عقبیم؟؟؟
    این که جوابش خیلی مبرهن است دوست عزیز ! ...

چرا که ما عقبیم ! پس ما عقبیم × ! × دلیلش اینه که ما خودمون خواستیم ، باعث و بانیش هم خود ماییم ! ... وقتی که مسؤلین ما چنین اند این جور عقب افتادگی هم لایق ماست ! چه کسایی و کسانی چنین مسؤلین رو مسؤل قرار دادند ؟ ! ... خب اگه ما ادعا میکنیم که جامعه مثلا مردمیست !!!! و شاید محتملا (!) مردم اینجور افراد رو انتخاب کردند ؛ حالا که مردم ناراضی هستند ، پس چرا نمیتونن اونا رو از مسؤلیت عزلشون کنن !!!!!!! پس لطفا کلمه‌ی پر محتوی { حکومت مردمی رو بیخود تو حلق مردم فرو نکنید !!!! }

در مورد افغانستان و عراق :

افغانستان : بعد از حمله‌ی امریکا ، نیاز به اینترنت که خود آمریکایی ها درستش کردند ،نیازیست مفرط !!!! چون امریکایی ها با اینترنت به دنیا اومدند !!!! و نبودش آزارشون میده !!! (چه امنیتی چه لااقل مصارف مردمی ) لااقلش مردمش عقده‌ای نیستند از این بابت !!

در مورد عراق : عراق شانس اورد که ریاست جمهوری داره ! : یعنی داره حکومتش سر و سامان میگیره × و چون مستقیم با کشورهای اروپایی ( از جمله آلمان و ترکیه و ... ) ارتباط مستقیم داره و تبادل فرهنگ و کالای بیتی ! باید در دستور کار دولتش باشه !!!! و صد در صد این رو من به همه قول میدم ، اگه عراق با این وضع پیش بره ، یکی دو سه سال از خیلی خیلی جهات از ایران عزیزمون پیشی میگیره !!!

حالا اینا رو وللش ! برا اینکه مطالب مثلا سیاسی نباشه ( که سیاسی نیست و واقعا حقیقیست ! ) از حوزه‏ی این مطالب خارج میشم ! و میرم سر موضوع یکی دو روز پیش !

دوستان ، جواب اون سوالم چی شد ! ؟ .... همین سوال :

آوانیک و شا ( شاه؟) نیک سرعت و تعرفه‌ی ADSL هاش چطورن ! ؟ .... ( آدرس دقیق محلشون رو هم لطف کنید)

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

این که جوابش خیلی مبرهن است دوست عزیز ! ...

چرا که ما عقبیم ! پس ما عقبیم × ! × دلیلش اینه که ما خودمون خواستیم ، باعث و بانیش هم خود ماییم ! ... وقتی که مسؤلین ما چنین اند این جور عقب افتادگی هم لایق ماست ! چه کسایی و کسانی چنین مسؤلین رو مسؤل قرار دادند ؟ ! ... خب اگه ما ادعا میکنیم که جامعه مثلا مردمیست !!!! و شاید محتملا (!) مردم اینجور افراد رو انتخاب کردند ؛ حالا که مردم ناراضی هستند ، پس چرا نمیتونن اونا رو از مسؤلیت عزلشون کنن !!!!!!! پس لطفا کلمه‌ی پر محتوی { حکومت مردمی رو بیخود تو حلق مردم فرو نکنید !!!! }

در مورد افغانستان و عراق :

افغانستان : بعد از حمله‌ی امریکا ، نیاز به اینترنت که خود آمریکایی ها درستش کردند ،نیازیست مفرط !!!! چون امریکایی ها با اینترنت به دنیا اومدند !!!! و نبودش آزارشون میده !!! (چه امنیتی چه لااقل مصارف مردمی ) لااقلش مردمش عقده‌ای نیستند از این بابت !!

در مورد عراق : عراق شانس اورد که ریاست جمهوری داره ! : یعنی داره حکومتش سر و سامان میگیره × و چون مستقیم با کشورهای اروپایی ( از جمله آلمان و ترکیه و ... ) ارتباط مستقیم داره و تبادل فرهنگ و کالای بیتی ! باید در دستور کار دولتش باشه !!!! و صد در صد این رو من به همه قول میدم ، اگه عراق با این وضع پیش بره ، یکی دو سه سال از خیلی خیلی جهات از ایران عزیزمون پیشی میگیره !!!

حالا اینا رو وللش ! برا اینکه مطالب مثلا سیاسی نباشه ( که سیاسی نیست و واقعا حقیقیست ! ) از حوزه‏ی این مطالب خارج میشم ! و میرم سر موضوع یکی دو روز پیش !

دوستان ، جواب اون سوالم چی شد ! ؟ .... همین سوال :

آوانیک و شا ( شاه؟) نیک سرعت و تعرفه‌ی ADSL هاش چطورن ! ؟ .... ( آدرس دقیق محلشون رو هم لطف کنید)
    بهتره قاطی این بحثا نشیم فردا به عنوان اختشاشگر!!! میان میگیرنمون
    به نظر من آوانیک اینا رو بیخیال شو... من یک جا تعرفه هاشو دیدم گرونتر از ترکانت بود. در ضمن اگه این شرکت های بزرگ اینجور پشتیبانی داره، این شرکت های گمنام رو که دیگه باید فاتحش رو خوند
    همین بین 4 5 تا مقایسه کن و انتخاب کن.

داره خودمونی میشه haniehjan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام به دوستان و همشهریان عزیز

من سرعت 256 دارم و راضی هم هستم

ولی چند روزه که سرعت کم شده . بدین معنی که یه چیزی دائم در حالت دریافت از اینترنته ( توی کامپیوترم )
    البته من همه نرم افزار ها که ممکنه آپدیت بشن رو قطع کردم. حتی آپدیت ویندوز . خلاصه وقتی که کانکت میشم چراغ مودمم شروع به چشمک زدن میکنه انکار که چیزی در حاله دانلوده .

من فکر کردم که ویروسه . ولی چند تا ویروس کش هم امتحان کردم درست نشد

ممنون میشم مشکلم رو حل کنید یا پیشنهادی بدید

داره خودمونی میشه deldare_ashegh30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) شما بهتر بود دقیقتر سوال میکردی که اینترنت و واسه چی میخوای؟ واسه تفریح و چت و وبگردی ...,واسه دانلود فیلم و گیم...,واسه کار و در آمد اینترنتی که نیازمند اینترنت بدون قطعیه ...
    در کل اگه بخوای میانگین بگیری من ترکانت و پیشنهاد میدم قطعیش خیلی کمه سرعتشم به نسبت بد نیست , از اون دوتایی که گفتی چیزی نمیدونم,ولی فکر میکنم محبوبیت ندارن توی ارومیه

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

سلام به دوستان و همشهریان عزیز

من سرعت 256 دارم و راضی هم هستم

ولی چند روزه که سرعت کم شده . بدین معنی که یه چیزی دائم در حالت دریافت از اینترنته ( توی کامپیوترم )
    البته من همه نرم افزار ها که ممکنه آپدیت بشن رو قطع کردم. حتی آپدیت ویندوز . خلاصه وقتی که کانکت میشم چراغ مودمم شروع به چشمک زدن میکنه انکار که چیزی در حاله دانلوده .

من فکر کردم که ویروسه . ولی چند تا ویروس کش هم امتحان کردم درست نشد

ممنون میشم مشکلم رو حل کنید یا پیشنهادی بدید
    اینترنت در حالت کلی سرعتش کم شده ،از چه شرکتی گرفتی ؟کدوم منطقه هستی؟
    پینگ بگیر تایمات و نگاه کن ببین زیاد نیست؟
    Last edited by deldare_ashegh30; 04-02-2010 at 13:16.

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط deldare_ashegh30
    دوست عزیز (قاهر - Gahir) شما بهتر بود دقیقتر سوال میکردی که اینترنت و واسه چی میخوای؟ واسه تفریح و چت و وبگردی ...,واسه دانلود فیلم و گیم...,واسه کار و در آمد اینترنتی که نیازمند اینترنت بدون قطعیه ...
    در کل اگه بخوای میانگین بگیری من ترکانت و پیشنهاد میدم قطعیش خیلی کمه سرعتشم به نسبت بد نیست , از اون دوتایی که گفتی چیزی نمیدونم,ولی فکر میکنم محبوبیت ندارن توی ارومیه
    سلام دوست عزیز .

خوب ، مسلما اگه منظورم برای دانلود بوده باشه که هست ، میتونم کارهای دیگه‌ای علاوه بر چتـِ چرت ! ، کار و درآمد اینترنتی رو هم انجام بدم چرا که اگه سرعت واسه‌ی دانلود رو داشته باشم کارهای دیگه سهل تره ! ...

آره ، منظورم فقط برای دانلود بود ! ... با کمترین قطعی و بیشترین سرعت و شاید ترافیک کمتر از سایر خدمات شرکت های دیگه ! ...
    Last edited by قاهر - Gahir; 05-02-2010 at 12:13.

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

بهترين شركت آنا هست و بس توي اين مسئله شك نكين. هم قيمت هم پشتيباني درجه يك هست. من به هواي يه تيكه كاغذ تبليغاتي گول خوردم روفتم از آنا كنسل كردم تا برم از پارس آنلاين بخرم. سه ماهه 128 با حجم كلي 3 گيگ و شبها رايگان 21 تومن! واسه هر ماه ميشه يك گيگ حجمي و قيمت 7 تومن! چشمام شدن 8 تا چون خودم چهار تا دارم! رفتم با هزار مكافات شركت پارس آنلاين رو بعد از ده بار طواف ميدان خيام بالاخره پيداش كردم! آگهي رو نشون دادم گفت نه اون واسه خط هاي 366 نيست واسه خط هاي ديگه هست، خواستم بگم آخه پس مرض دارين آگهي كلي ميدين ولي چون دختر بود بيخيال شدم! ليست قيمت جديد رو كه ديدم بازم چشام زياد شدن! اون قدر جور وا جور بودن كه يه ساعت فقط ليست قيمت رو مرور كردم تا بالاخره يكيش رو پيدا كردم كه به نظر خوب بود(كه بعدا فهميندم نبود) خواستم يه ماه امتحاني قرارداد ببندم كه ديدم مدارك ثبت نام مثل دانشگاه لازم داره! گفت برو بيار دو تا هم فرم داد آرودم خونه ديدم بابا عجب كلاهي داشت سرم ميرفت. ميخواستم سرعت 128 با حجم 2 گيگ در ماه رو بگيرم 14 تومن كه اين طوري كه ازشون پرسيده بودم تازه شب ها هم سرعت ممكنه از حداقل سرعت بياد پايين و ممكنه كه سرعت بالاتر از 128 هم بره البته اگه مشتري كم باشه! يعني درواقع مثل خريد لپ لپ (تخم مرغ شانسي هست ممكنه بگيره ممكنه نگيره) بيخيالش شدم رفتم از آنا دوباره درخواست دادم سرعت 64 نامحدود 15 تومن خدا بده بركت!
    Last edited by Squall Leonhart; 08-02-2010 at 18:55.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

بهترين شركت آنا هست و بس توي اين مسئله شك نكين. هم قيمت هم پشتيباني درجه يك هست. من به هواي يه تيكه كاغذ تبليغاتي گول خوردم روفتم از آنا كنسل كردم تا برم از پارس آنلاين بخرم. سه ماهه 128 با حجم كلي 3 گيگ و شبها رايگان 21 تومن! واسه هر ماه ميشه يك گيگ حجمي و قيمت 7 تومن! چشمام شدن 8 تا چون خودم چهار تا دارم! رفتم با هزار مكافات شركت پارس آنلاين رو بعد از ده بار طواف ميدان خيام بالاخره پيداش كردم! آگهي رو نشون دادم گفت نه اون واسه خط هاي 366 نيست واسه خط هاي ديگه هست، خواستم بگم آخه پس مرض دارين آگهي كلي ميدين ولي چون دختر بود بيخيال شدم! ليست قيمت جديد رو كه ديدم بازم چشام زياد شدن! اون قدر جور وا جور بودن كه يه ساعت فقط ليست قيمت رو مرور كردم تا بالاخره يكيش رو پيدا كردم كه به نظر خوب بود(كه بعدا فهميندم نبود) خواستم يه ماه امتحاني قرارداد ببندم كه ديدم مدارك ثبت نام مثل دانشگاه لازم داره! گفت برو بيار دو تا هم فرم داد آرودم خونه ديدم بابا عجب كلاهي داشت سرم ميرفت. ميخواستم سرعت 128 با حجم 2 گيگ در ماه رو بگيرم 14 تومن كه اين طوري كه ازشون پرسيده بودم تازه شب ها هم سرعت ممكنه از حداقل سرعت بياد پايين و ممكنه كه سرعت بالاتر از 128 هم بره البته اگه مشتري كم باشه! يعني درواقع مثل خريد لپ لپ (تخم مرغ شانسي هست ممكنه بگيره ممكنه نگيره) بيخيالش شدم رفتم از آنا دوباره درخواست دادم سرعت 64 نامحدود 15 تومن خدا بده بركت!
    اینطور هم نیست. برات تضمین میکنم روزا بالای 180 کیلوبایت دانلود خواهی داشت اما هر ساعت یک بار قطعی خواهی داشت بعضی شب ها تا صبح قطع میمونی سرعتت هم شبا شانسی میشه یا 7 8 یا نهایت 50.
    خلاصه من اگه مجبور نبودم اصلا تمدید نمیکردم چون سرعت بالای روزانه با قطعی بیشتر از آنا به دردم نمیخوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •