تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 115 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1146

نام تاپيک: [آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

این کی ام پلیر هم داره بازی در میاره ها!
    امروز دیدم یهو دیگه rmvb هارو باز نمی کنه...در صورتی که برنامه های دیگه مشکل ندارن
    یه مشکل دیگه هم داره اخیرا کشف کردم و اونم اینکه بعضی از فرکانسهای صدا رو پخش نمی کنه!
    داشتم کنسرت متالیکا میدیدم که متوجه شدم صدای یکی از گیتارها نمیاد...کلی با اکولایزرها و خلاصه تمام تنظیمات صوتی ور رفتم ولی نشد.اما با مدیاپلیر مشکلی نبود.
    یه چیز دیگه هم که بعد از آخرین نصب گیر داده اینه که aspect ratio صفحه تغییر می کنه ...یعنی صفحه کوچیکه درسته...بعد فول اسکرین که می کنم تصویر رو می کشه...استرچ می کنه...تک تک تنظیماتو امتحان کردم ولی نشد! یکی از دوستان تنظیمات خودشو بگه همونو اعمال کنم ...مرسی

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این کی ام پلیر هم داره بازی در میاره ها!
    امروز دیدم یهو دیگه rmvb هارو باز نمی کنه...در صورتی که برنامه های دیگه مشکل ندارن
    یه مشکل دیگه هم داره اخیرا کشف کردم و اونم اینکه بعضی از فرکانسهای صدا رو پخش نمی کنه!
    داشتم کنسرت متالیکا میدیدم که متوجه شدم صدای یکی از گیتارها نمیاد...کلی با اکولایزرها و خلاصه تمام تنظیمات صوتی ور رفتم ولی نشد.اما با مدیاپلیر مشکلی نبود.
    یه چیز دیگه هم که بعد از آخرین نصب گیر داده اینه که aspect ratio صفحه تغییر می کنه ...یعنی صفحه کوچیکه درسته...بعد فول اسکرین که می کنم تصویر رو می کشه...استرچ می کنه...تک تک تنظیماتو امتحان کردم ولی نشد! یکی از دوستان تنظیمات خودشو بگه همونو اعمال کنم ...مرسی
    یک بار تو performance کل تنظیمات رو ریست کن ببین این حالت ها از بین میره یا نه؟
    بعد دوباره از اول تنظیم کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تمام زیر نویس های من بصورت خرچنگ قورباغه نشون داده میشه. چه جوری باید درستش کنم ؟؟؟؟
    در ضمن من ویندوز 7 استفاده میکنم.

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام
    من با 1434 دو تا مشکل دارم
    یکی اینکه وقتی فایل های tm که ریسیور سیو میکنه رو باز میکنم ، نمیشه fast forward رو استفاده کرد یعنی اگه استقاده کنم برمیگرده یه جای مشخص از فیلم
    دیگه اینکه اگه یه فیلم دی وی دی رو باز کرده باشم و در حال مینیمایز باشه و یه فایل دیگه که دی وی دی نیست رو اجرا کنم نمیتونه پخش کنه و ارور میده و باید end task کنم بعد دوباره اون فایل رو اجرا کنم
    در ضمن تو ویندوز 7 هستم

پروفشنال kurosh08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Ramsar

پيش فرض

برنامه KMPlayer خیلی خوبه و من همیشه ازش استفاده می کنم.
    اما...
    خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ایراد داره!!!

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

سلام
    جدیدا کا ام پلیر *فیلم ها رو نصفه تصویر نشون میده، و وقتی هم که فول اسکرین می کنم دیگه اصلا بجز صدا چیزی وجود نداره،

شده کارمون با جت ادیو فیلم نگا کردن که دیگه داره دیوونم می کنه( چرا این هیچ امکاناتی نداره)

* و چند تا از پلیر های دیگه ( گوم ، ظد پلیر )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

منم زیر نویس رو میارم رو فیلم ولی به قول دوستمون خرچنگ قورباغه و زبان یا فونت عجیبی مثل چینی ها نشون میده . در ضمن از ویستا 64 استفاده می کنم.منتظر راهنمایی شما هستم.ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

من تنظیمات صفحه 5 اگه اشتیاه نکنم پست 48 یا 49 رو انجام دادم مشکل حل شد.میخواستم تشکر کنم.

9. این کاربر از zahra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rezamn22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    هر کجا هستم باشم، آسمان مال من است

پيش فرض

منم زیر نویس رو میارم رو فیلم ولی به قول دوستمون خرچنگ قورباغه و زبان یا فونت عجیبی مثل چینی ها نشون میده . در ضمن از ویستا 64 استفاده می کنم.منتظر راهنمایی شما هستم.ممنون
    خرچنگ قورباغه نشون دادن زيرنويس فكر نكنم به پلير مربوط بشه شما بايد ازcontrol panel و از قسمت Regional & Languege زبان فارسي رو انتخاب كني ولي متاسفانه چون الان ويندوز 7 يا ويستا ندارم نميتونم با عكس نشونت بدم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام . و خسته نباشید
    kmplayer من وقتی سایزش و تغیر میدم سایز تصویر هم تغییر میکنه
    یعنی وقتی صفحه رو بزرگ میکنم تصویر و میکشه .
    من تازه این پلیرو نصب کردم و به هیچ تنظیماتی هم دست نزدم
    چجوری درستش کنم
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •