تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: پردرآمد ترین رشته مهندسی

راي دهنده
78. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مهندسی عمران

11 14.10%
  • مهندسی برق

8 10.26%
  • مهندسی مکانیک

2 2.56%
  • مهندسی شیمی

2 2.56%
  • مهندسی نفت

6 7.69%
  • مهندسی کامپیوتر

11 14.10%
  • مهندسی دلالی

21 26.92%
  • مهندسی دزدی

17 21.79%
صفحه 67 از 71 اولاول ... 1757636465666768697071 آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 702

نام تاپيک: ✔ اطـلاعـات و زمينـه هـاي كـاري رشـته هـاي مـخـتـلف

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

سلام .

به نظرتون غیر انتفاعی تهران رشته مدیریت بازرگانی رو زودتر بزنم یا روزانه تهران حسابداری ؟

بین این سه رشته به نظرتون بازار کار کدوم بهتره ؟

IT و حسابداری و مدیریت بازرگانی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض بهترین و پردرآمد ترین رشته مهندسی ؟ ( در ایران)

سلام دوستان می خواستم من راهنمایی کنیدمن سال دیگه کنکور دارم و رشته ریاضی هستم می خواستم بدونم پردرآمد ترین و بهترین رشته مهندسی چیه ؟ راستش خودم به نفت و عمران علاقه زیادی دارم و فکر می کنم رتبم هم 2000 3000 بشه و درسم هم خوبه به نظر شما کدوم از رشته های مهندسی درآمد بیشتری دارند من جنوب زندگی می کنم مشکلی هم بابت نفت سختی هاش ندارم اگر می شه کمکم کنید

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزيز تنها رشته مهندسي كه درآمد و بازار كار تضمين شده داره مهندسي برق هست. بقيه مهندسي ها شديدا وابسته به صنعت و شركت هاي قدرتمند هستن كه اونا هم به نوعي نيازمند به سرمايه گذاري هاي مختلف داخلي و خارجي هستن.
    ولي مهندسي برق حتي اگه صنعت كشور كاملا از بين بره بازهم توزيع و توليد برق ادامه پيدا ميكنه و شركت ها نيازمند به نيروي كار هستن.
    نميگم كه هركي برق بخونه 100% استخدام به شركت هاي خوب ميشه ولي احتمال بيكار موندنش هم كمه در عين حال.

4. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوست من از نظرم من بهترین مهندسی،مهندسی نفت هستش بعد از اون هم مهندسی برق البته همونطور که مستحضر هسید مهندسی دزدی متاسفانه الان بیشترین رونق رو داره.
    من خودم پدر یکی از دوستانم مهندس نفت هسش و روی یه سکوی نفتی تو امارات کار میکنه و خدا میدونه چه مزایا و حقوقی بهش میدن.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

روانشناسی هم خوبه اما با هدف اینکه در بهترین دانشگاههای ایران قبول بشی و در وهله ی دوم برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر خروج از ایران و ورود به بهترین دانشگاههای اروپا و آمریکا و ....
    روانشناسي درآمدي در ايران نداره (‌به جز علوم تربيتي كه اونم درآمدش وابستگي زيادي به بخش دولت داره )
    دانشگاه هاي خارج كشور هم به جز مالزي و هند و ... معمولا مدرك علوم انساني ايران رو قبول نميكنن

7. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

در مورد مهندسی دزدی راهنمایی بفرمایید

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوست عزيز تنها رشته مهندسي كه درآمد و بازار كار تضمين شده داره مهندسي برق هست. بقيه مهندسي ها شديدا وابسته به صنعت و شركت هاي قدرتمند هستن كه اونا هم به نوعي نيازمند به سرمايه گذاري هاي مختلف داخلي و خارجي هستن.
    ولي مهندسي برق حتي اگه صنعت كشور كاملا از بين بره بازهم توزيع و توليد برق ادامه پيدا ميكنه و شركت ها نيازمند به نيروي كار هستن.
    نميگم كه هركي برق بخونه 100% استخدام به شركت هاي خوب ميشه ولي احتمال بيكار موندنش هم كمه در عين حال.
    منظورتون بیشتر گرایش قدرته ، درست فهمیدم ؟

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مهندسي برق گرايشاش انچنان فرقي نداره در بازار كارش!قدرت هم هميشه هست الكترونيك هم و كنترل مخابراتم كه بيشتر!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ببخشید ولی مقایسه تون کمی غلطه .چون نوشتین حتي اگه صنعت كشور كاملا از بين بره بازهم توزيع و توليد برق ادامه پيدا ميكنه و شركت ها نيازمند به نيروي كار هستن.
    یعنی ساخت و ساز (مربوط به مهندسی عمران ) و پتروشیمی و نفت که بزرگترین منبع درامد کشور هست (مربوط به مهندسی نفت و شیمی ) و کارخانه ها و صنایع (مربوط به مهندسی مکانیک ) و غیره برای مردم ضروری نیستن و میتونن تعطیل بشن ولی تولید برق ادامه پیدا میکنه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kharg Island's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    آدرس جزيره خارگ - جلوي مانيتور

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

دوستان میخواستم بدونم از بین سه رشته نفت ( بهره برداری ) و مکانیک (سیالات) و مهندسی روباتیک کدومشون بهتره؟ اگه لطف کنید بازار کار هر سه رشته رو هم بگید ممنون میشم.

یـــــا عـــــلــــــی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •