تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرويس دهنده اينترنت شما در قزوین کدام است ؟

راي دهنده
49. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • صبانت

14 28.57%
  • قزوین نت (پیشگامان کویر)

6 12.24%
  • شاتل

17 34.69%
  • پارس آنلاین

11 22.45%
  • فن آوا

1 2.04%
صفحه 7 از 32 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 320

نام تاپيک: اینترنت استان قزوین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون .یعنی الان که مخابرات اعلام کرده میتونم استفاده کنم و گفته بیا یک فرم پر کن که یوزر و پسورد را دریافت کن.با کانفیگ کردن و نصب مودم امکان استفاده مگر وجود نداره ؟البته یک شرکت پیمانکاری تماس گرفتو من گفتم مودم تهیه نکردم دیگه صحبتی نکرد.پس منظور شما این که خط هنوز رانژه نشده وبا رفتن من به مخابرات و پر کردن فرم و گرفتن پسورد و... تازه استفاده از خط شروع میشه.حال با همه این مسائل کانفیگ کرد ن و نصب مودم و..........چگونه انجام میشه. با تشکر

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون .یعنی الان که مخابرات اعلام کرده میتونم استفاده کنم و گفته بیا یک فرم پر کن که یوزر و پسورد را دریافت کن.با کانفیگ کردن و نصب مودم امکان استفاده مگر وجود نداره ؟البته یک شرکت پیمانکاری تماس گرفتو من گفتم مودم تهیه نکردم دیگه صحبتی نکرد.پس منظور شما این که خط هنوز رانژه نشده وبا رفتن من به مخابرات و پر کردن فرم و گرفتن پسورد و... تازه استفاده از خط شروع میشه.حال با همه این مسائل کانفیگ کرد ن و نصب مودم و..........چگونه انجام میشه. با تشکر
    اصلا کلا الان شما تو چه مرحله ای هستی؟
    یعنی اینکه هزینه اشتراک رو ریختی و منتظری مودم کانفیگ شه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوست عزیز هزینه اشتراک را برای 3 ماه یک هفته پیش به حساب ریختم.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز هزینه اشتراک را برای 3 ماه یک هفته پیش به حساب ریختم.
    یک هفته پیش !!
    خوب برو زودتر فرمتو پر کن یوزر پس بگیر دیگه!
    حداکثر 3 روز باید طول بکشه.پیگیرش باش
    مودمتو وصل کن ببین چراغ DSL ثابت روشن میمونه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

برای راه اندازی مودم و مراحل کاربه راهنمایی نیاز دارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اخرش بعد از گذشت چند روز که اشتراک 256 مخابرات گرفتم و مودمtp_link8811 وچراغ DSL ثابت روشن به جواب نرسیدیم که:
    1. VPIو VCIرا چند قرار بدهم؟
    2.MTU بروی چه مقدار تنظیم کنم؟
    3.راه اندازی مودم و مراحل کار راهنمایی کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه oveisi2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

سلام
    شرکت پارسیان هم خراب شد
    اینترنت شبانش کار نمیکنه توصیه میکنم سراغ این شرکت دیگه نرید فعلا شاتل و پارس انلاین

8. این کاربر از oveisi2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اقایون گول اینترنت مخابرات قزوین ( همه مرکزها) رو نخورید
    یعنی پول دور ریختن هست اساسی

من وقتی برای گرفتن رفتم کلی سوال کردم , طبق قرار و توضیح رئیس واحد تعمیر و نگهداری اینترنت مخابرات در سطح استان قزوین اشتراک 1 به 6 داره , یعنی سرعت 128 یا 256 یا 512 رو بین 6 نفر تقسیم میکنن که ممکنه در منطقه ای که شما هستید فقط دونفر یا خودتون تنها یا هر 6 نفر از سرویس مخابرات استفاده کنن
    که بدبختی همین جاست و همیشه 6 نفر استفاده میکنن

بنده سرعت 256 گرفتم خوب بود راضی بودم در حد صبانت بود 40 نهایت سرعت دانلود بود اما متاسفانه الان چند وقتی هست سرعت دانلود رسما با دیال اپ برابری میکنه و در حد 6 کیلوبایت هست

شرکت مخابرات چون دولتی هست اصلا پشتیبانی نداره و براشون مشتری اصلا مهم نیست با پشتیبانی تماس گرفتم 4تا دختر که از اینترنت و اصطلاح هاش چیزی نمیدونن مسئول پشتیبانی هستند , هرچی میگم چرا سرعت من شده 6 کیلوبایت مگه دایال آپ هست میگه به ما گفتن داریم معادل سازی سرعت میکنیم دو سه هفته طول میکشه !!!!!!!!!!!
    این دو سه هفته هنوز تموم نشده که هیچ هر روز باید حرص بخورم و زنگ بزنم و دهن به دهن بزارم , هرچی هم میگم به بخش فنی وصل کن چیزی حالیش باشه خبری از بخش فنی نیست

خلاصه گول سرویس مخابرات قزوین رو نخورید اشتباه محض هست بگیرید سر 20 روز 100% پشیمون میشید

سرویس پارس آنلاین هم برای خط دوم خونه گرفتم میتونم بگم بی نظیر هست سرعت دانلود 256 در حد 190 کیلوبایت هست
    فقط شب ها سرعت در حد مرگ پایین میاد
    اگه دانلود زیاد ندارید و سرعت وبگردی براتون مهمه پارس آنلاین فوق العاده هست بعد صبانت و دیگر هیچ
    تنظیمات VPI , VCI برای مخابرات قزوین هم 8/81 هست
    موفق باشید

سوالی بود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در خدمتم
    خدانگهدار

10. 2 کاربر از segaro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض کاملا عکس !

اقایون گول اینترنت مخابرات قزوین ( همه مرکزها) رو نخورید
    یعنی پول دور ریختن هست اساسی

من وقتی برای گرفتن رفتم کلی سوال کردم , طبق قرار و توضیح رئیس واحد تعمیر و نگهداری اینترنت مخابرات در سطح استان قزوین اشتراک 1 به 6 داره , یعنی سرعت 128 یا 256 یا 512 رو بین 6 نفر تقسیم میکنن که ممکنه در منطقه ای که شما هستید فقط دونفر یا خودتون تنها یا هر 6 نفر از سرویس مخابرات استفاده کنن
    که بدبختی همین جاست و همیشه 6 نفر استفاده میکنن

بنده سرعت 256 گرفتم خوب بود راضی بودم در حد صبانت بود 40 نهایت سرعت دانلود بود اما متاسفانه الان چند وقتی هست سرعت دانلود رسما با دیال اپ برابری میکنه و در حد 6 کیلوبایت هست

شرکت مخابرات چون دولتی هست اصلا پشتیبانی نداره و براشون مشتری اصلا مهم نیست با پشتیبانی تماس گرفتم 4تا دختر که از اینترنت و اصطلاح هاش چیزی نمیدونن مسئول پشتیبانی هستند , هرچی میگم چرا سرعت من شده 6 کیلوبایت مگه دایال آپ هست میگه به ما گفتن داریم معادل سازی سرعت میکنیم دو سه هفته طول میکشه !!!!!!!!!!!
    این دو سه هفته هنوز تموم نشده که هیچ هر روز باید حرص بخورم و زنگ بزنم و دهن به دهن بزارم , هرچی هم میگم به بخش فنی وصل کن چیزی حالیش باشه خبری از بخش فنی نیست

خلاصه گول سرویس مخابرات قزوین رو نخورید اشتباه محض هست بگیرید سر 20 روز 100% پشیمون میشید

سرویس پارس آنلاین هم برای خط دوم خونه گرفتم میتونم بگم بی نظیر هست سرعت دانلود 256 در حد 190 کیلوبایت هست
    فقط شب ها سرعت در حد مرگ پایین میاد
    اگه دانلود زیاد ندارید و سرعت وبگردی براتون مهمه پارس آنلاین فوق العاده هست بعد صبانت و دیگر هیچ
    تنظیمات VPI , VCI برای مخابرات قزوین هم 8/81 هست
    موفق باشید

سوالی بود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در خدمتم
    خدانگهدار
    سلام دوست عزیز
    این داستانی که نوشتی کاملا عکس چیزی هست که من بیشتر از یک سال دارم تجربه میکنم
    بیشتر از یک سال هستش که از مخابرات قزوین اشتراک 256 دارم و کاملا ازش راضیم.
    پشتیبانی 24 ساعته داره و هروقت که مشکلی پیش اومده با یک تماس حل شده و هیچوقت بی جواب نزاشتن!
    من نمیدونم که شما ساکن کجای قزوین هستی اما این چیزی که میگی واقعا جای تعجب داره !
    مخابرات قزوین یکی از بهترین ارائه دهتده های ADSL نامحدود تو کل استان هاست
    تا دوماه پیش سرعت دانلودم روی 35 بود بین 30 تا40 بازی میکرد.
    اما خوشبختانه الان دوبرار شده بین 65 تا 90 هستش که معمولا روی 70 هست
    قطعی هم شاید توی یک هفته 2 دقیقه قطع شه شایدم اصلا نشه
    خلاصه واقعا توی نامحدودها بی نظیره

اگه عکس باز نشد،لینکشو گزاشتم

محتوای مخفی: لینک عکس تست سرعت 
    http://www.speedtest.net/result/1876808139.png
    Last edited by esi222; 05-04-2012 at 15:49.

12. این کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مخابرات قزوین یکی از بهترین ارائه دهتده های ADSL نامحدود تو کل استان هاست!!!!!!!
    ای کاش سرویس مخابرات شهرهای دیگه رو هم میدیدی
    عید رفته بودم بابل با سرعت 128 مخابرات به طور میانگین 400kbدانلود داشتن شبانه هم باهمین سرعت رایگان
    تازه یه دور تو سایتها بزن میفهمی قزوین جزو ضعیفترین استانها در امر گسترش اینترنت پرسرعته
    معلوم نیست با پول ملت چیکار میکنن

14. 2 کاربر از hamidblog بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •