تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 769 از 1319 اولاول ... 2696697197597657667677687697707717727737798198691269 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,681 به 7,690 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

فکر نمیکنم کسی رو برای دانلود زیاد محدود کنن...کسی تا حالا محدود شده؟دکل هم شلوغ نیست قبلا روی تریجی تا بیست مگ سرعت میداد
    پهنای باند ۳جی و ۴جی روی دکل مجزاست
    ممکنه به خاطر اینکه یه ثبات نسبی به خاطر زیاد بودن یوزر ۴جی رو اون دکل داشته باشند محدود کنند
    چون قبلا بعضی جاها رو ۸مگ محدود بود

اون قسمت محدود کردن یک نفر میتونه قانونای داخلی خودشون باشه که اعلام نمیکنند اگه زیاد دانلود کردین شبانه امکانش هست
    اگر دانلودر نیستین امکانش نیست

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

بهتون قول میدم تا 2 سال اینده بهترین سرعت 4 جی 500 کیلوبایت میشه !!!!
    وقتی هر هفته میگه این شهر و اون شهر 3جی و 4جی ارائه شد تا حالا گفته پهنای باند از مثلا 1000 گیگ شده 1200 گیگ !!!! فقط دارن دکل میزنن همین
    هیچ امیدی به این ارتباطات سیار نیست در اینده
    با اون قیمت سرسام اور فیبر نوری از همین الان بازگشتتون رو به ای دی اس ال ( برای اونایی که دبگه استفاده نمی کنن ) خوش امد می گم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by Dr Nima; 16-06-2017 at 20:25.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سرعت من چه روی تریجی و چه فورجی روی دو مگابیت محدود شده....مشخص خودشون محدود کردن چون موقع دانلود یه لحظه سرعت میره بالا بعد دوباره برمیگرده دو مگ...بسته الفا پلاس هم دارم...کسی همچین مشکلی نداشته؟
    من هم بعد یک ماه یک بسته 4+4 گیگ همراه اول فعال کردم ولی پشیمون شدم! تا یک ماه پیش روی حالت 4g تا 35 مگابیت سرعت میداد و سرعت دانلودش هم تا 3 مگ بود ولی الان سرعت اینترنت شده حدود 3 مگابیت و سرعت دانلود هم اومده روی 250 کیلو!
    جالبه ایرانسل با 3جی که خونه ما انتن میده سرعت دانلودش یک مگ هست.

4. 2 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من 3 ماه پیش حدودا بسته شبانه 1 تا 11 صبح فعال کردم با 3g 250 گیگ حدودا دانلود کردم الا 2 روزه همون بسته رو فعال کردم سرعتم بیشتر از 50k نمیره یعنی فاجعه شده بسته شبانش اصلا خوب نیست نگیرین پشیمون میشن

6. 2 کاربر از aidin0000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

برای من دیشب این اتفاق افتا بالاخره
    بعد از 28 روز استفاده من 1:30 تا 10:30 استفاده می کنم ساعت 11 اس ام اس اومده نت شما به دلیل استفاده بیش از حد قطع می شود و بلافاصله خط یک طرفه شد رفتم دیدم 82000 تومان تعرفه عادی اینترنت برام زده !
    با پشتیبانی صحبت کردم قرار شد پیگیری کنن امروز اس ام اس اومد بعد از پیگیری مصرف شما در بازه 11 تا 11:25 دقیقه بوده و هیچ مشکلی مشاهده نشد و با تعرفه عادی محاسبه شده ! در صورتی که من نت رو 10:30 خاموش کرده بود !
    هیچی دیگه پول 1 ماه ما به التفاوت همراه اول با ایرانسل رو یکروزه ازم گرفت !!!! اصلا توصیه نمی کنم یک ماهشو بگیرید
    سیم کارت هم انداختم سطل اشغال مفت چنگ خودشون

8. 5 کاربر از mohammad_1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه tetis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همراع اول کلا تو متطقه ما پوکیده اسما فورجی با انتن تمام پر رسما سرعتش از دایال آپ هم پایینتر یک تصویر از مقایسه ان همزمان با ایرانسل دارم که نمیتونم اپ کنم!

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

راه اندازی VoLTE همراه اول !

از این پس مشترکین همراه اول می توانند مکالمه ای با بهترین کیفیت صدا (کیفیت HD) را تجربه نمایند. آخرین نسل شبکه تلفن همراه (LTE) همراه اول به امکان تماس صوتی مجهز شده است و به مشترکین این امکان را می دهد که بتوانند بر بستر آن شبکه مکالمه ای با آخرین استانداردهای جهانی داشته باشند.

فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (Voice over LTE) یا همان (VoLTE) یک فناوری نوین است که برای پشتیبانی از مکالمه صوتی در شبکه ۴G یا LTE ضروری است و بدون استفاده از این فناوری نمی‌توان در شبکه‌ی نسل چهارم تماس برقرار کرد. به سبب آن که تماس VoLTE از بستر شبکه های ۲G و ۳G نمی گذرد، علاوه بر این که تجربه مکالمه صوتی با کیفیت بسیار بالاتری را برای مشترکین به ارمغان می‌آورد ، امکان استفاده همزمان از صوت و دیتا را نیز فراهم می‌کند. لذا مشترکین می توانند در حین مکالمه صوتی از اینترنت استفاده نمایند. برای مثال می توانند بر بستر اینترنت پیغام، عکس، ویدیو و محتوای دیگر دریافت و ارسال نمایند.

فناوریVoLTE در زمره‌ی فناوری‌های جدید ارتباطات همراه است که برای اولین بار توسط همراه اول در کشور راه اندازی گردیده است.

چگونه از VoLTE استفاده کنیم؟

سرویس VoLTE نیازی به فعالسازی ندارد. تمام مشترکینی که دارای تلفن همراه با قابلیت VoLTE همراه اول باشند با قرارگرفتن در پوشش شبکه LTE و برقراری تماس به صورت معمول یک تماس با کیفیت VoLTE خواهند داشت.

-----------------------------------------------------

اما یک نکته مبهم وجود داره که متوجه نشدم !

تلفن همراه P۱۰ Huawei اولین تلفن همراه با قابلیت VoLTE همراه اول خواهد بود. تلفن های همراه دیگر با برند ها و مدل های مختلف پس از این به لیست تلفن های با قابلیت VoLTE اضافه خواهند شد.

یعنی فعلا فقط روی p10 فعال شده ؟

دوستان اگر تست کردن لطفا خبر بدن

آدرس خبر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از shirazdownload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

راه اندازی VoLTE همراه اول !

از این پس مشترکین همراه اول می توانند مکالمه ای با بهترین کیفیت صدا (کیفیت HD) را تجربه نمایند. آخرین نسل شبکه تلفن همراه (LTE) همراه اول به امکان تماس صوتی مجهز شده است و به مشترکین این امکان را می دهد که بتوانند بر بستر آن شبکه مکالمه ای با آخرین استانداردهای جهانی داشته باشند.

فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (Voice over LTE) یا همان (VoLTE) یک فناوری نوین است که برای پشتیبانی از مکالمه صوتی در شبکه ۴G یا LTE ضروری است و بدون استفاده از این فناوری نمی‌توان در شبکه‌ی نسل چهارم تماس برقرار کرد. به سبب آن که تماس VoLTE از بستر شبکه های ۲G و ۳G نمی گذرد، علاوه بر این که تجربه مکالمه صوتی با کیفیت بسیار بالاتری را برای مشترکین به ارمغان می‌آورد ، امکان استفاده همزمان از صوت و دیتا را نیز فراهم می‌کند. لذا مشترکین می توانند در حین مکالمه صوتی از اینترنت استفاده نمایند. برای مثال می توانند بر بستر اینترنت پیغام، عکس، ویدیو و محتوای دیگر دریافت و ارسال نمایند.

فناوریVoLTE در زمره‌ی فناوری‌های جدید ارتباطات همراه است که برای اولین بار توسط همراه اول در کشور راه اندازی گردیده است.

چگونه از VoLTE استفاده کنیم؟

سرویس VoLTE نیازی به فعالسازی ندارد. تمام مشترکینی که دارای تلفن همراه با قابلیت VoLTE همراه اول باشند با قرارگرفتن در پوشش شبکه LTE و برقراری تماس به صورت معمول یک تماس با کیفیت VoLTE خواهند داشت.

-----------------------------------------------------

اما یک نکته مبهم وجود داره که متوجه نشدم !

تلفن همراه P۱۰ Huawei اولین تلفن همراه با قابلیت VoLTE همراه اول خواهد بود. تلفن های همراه دیگر با برند ها و مدل های مختلف پس از این به لیست تلفن های با قابلیت VoLTE اضافه خواهند شد.

یعنی فعلا فقط روی p10 فعال شده ؟

دوستان اگر تست کردن لطفا خبر بدن

آدرس خبر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سرعت نت 4 جی شو درست کنه امکانات دیگش پیشکشش !

13. 5 کاربر از mohammad_1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من فکر میکردم با اینرتنت سیم کارت اصلا نمیشه بازی کرد، چون گزینه دیگه ای نداشتم امروز یه تست زدم و خیلی خوب بود و حتی از پینگ ADSL مخابرات هم پایین تر بود حدود 30 میلی ثانیه. البته من پینگ خیلی خوبی رو ADSL ندارم. مشکلش این بود که یه بار کلا قطع شد و حدود 20 دقیقه نت نداشتم و چند بار هم E میشد ولی در کل کاملا راضی کننده بود و چندین ساعت آنلاین بازی کردم. پینگم با سرورهای اروپای بازی Overwatch حدود 130 بود صبح تا ظهر، از ظهر تا عصر هم همینطوری کم کم زیاد شد. عدد دقیقش رو نمیتونم بگم چون نوسان داشت. البته من اینقدر به پینگ بد عادت کردم که شاید چیزی که برای من خوب باشه برای بقیه اینطور نباشه ولی خوب بازی ای هستش که خیلی سریعه و پینگ توش خیلی مهمه تا به نسبت MOBA ها مثلا.

اکثرا رو LTE بود ولی وقتی رو H هم میرفت فرقی به حال من نداشت به اون صورت چون دانلودش حدود 8 تا 15 کیلوبایت بر ثانیه است این بازی.

15. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

آقا یه نفر به ما بگه ارزونترین بسته ای که میشه خرید تا سیمکارت به 4G وصل بشه کدوم بستست؟
    محض رضای خدا یکیم جواب مارو بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •