تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 77 از 77

نام تاپيک: كلك هايي كه در علا الدين هنگام خريد گوشي ميزنند.

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

باید کل پاساژ رو با TNT منفجر میکردن

2. این کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

امشب توی پاساژهای احمدآباد مشهد مشغول قیمت گرفتن گوشی بودم، بیشترشون هم قیمتاشون یکی بود ... توی یک مغازه که صاحب(فروشنده) ـش یک جوون بی تربیت بدقواره ی مزمحل بود ازش قیمت گرفتم ... قیمت که داد گفتم از همه جا بیشتر داری میگی گفت اونا قیمت خریدشونو بهت گفتند قیمت خریدش اونه و 10 تومنی که من بیشتر گفتم قیمت سودشه!
    بنده خودم تجربه فروشندگی داشتم و در اینجور مواقع باید حرف به ظاهر منطقی ای بزنی نه اینکه مشتری رو گوساله فرض کنی... این جواب فقط اوسگول بودن فروشنده رو نشون میده نه زیر سوال بردن مشتری...
    خاک بر سر من که جواب یاوه گوییش رو ندادم...

4. 2 کاربر از rmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

هفته پیش با دوتا از دوستام رفتیم احمدآباد مشهد برا خرید گوشی. رفتیم پیش آشنای دوستم که دوتا مغازه داشتن.گفت برید قیمت بگیرید بعد بیان قیمت میدم.بعد کلی دور زدن و قیمت گرفتن رفتیم مغازه دومشون!!قیمتی که داد 40 تومان ارزونتر بود. بعد چونه زدن باز 10تومان کم کرد. گفت اگه خریدتون قطعی هستش بگم آکبند از مغازه دیگه بیارن.که من قبول نکردم و به دوستم گفتم بریم باز دور بزنیم. از خرید اون گوشی منصرف شدم. معلوم نبود چه کلاهی میخواد سرم بره

اگه نباشه جاش خالی می مونه حمید جان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض كلك هايي كه در علا الدين هنگام خريد گوشي ميزنند.

سلام
    دوستان به نظر من اگه ميخواين گوشي بگيرين از تاس كمك بگيرين اما از مغازه دار جماعت راهنمايي نگيرين ، البته تو مشهد ، بقيه جاهارو نميدونم ،
    رفته بوديم گاجره كه ديگه جزو مغازه هاي خوبه مشهده تو احمد اباد طرف يه چيزايي گفت و توضيحاتي كه از روم و سي پي يو و داد به اينصورت " رم كه زياد مهم نيست فقط اولش كه برنامه مياد بالا ميره تو رم بعد از اونجا ميره تو سي پي يو ديگه كار تمومه"اينجا بود كه ديگه فقط مغازرو ترك كردم ، واقعا بي سوادن البته بد نيستا فقط مسئله اينه كه با هزار تا چرت و پرت ميخوان بفروشن.
    خلاصه اينكه همونطور كه دوستان هم گفتن حتما قبل خريد تحقيقاتتونو انجام بدين بعد برين سراغ خريد.

Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by حمید جان; 11-01-2015 at 14:09.

7. این کاربر از حمید جان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

چهارشنبه هفته گذشته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در جريان تخريب طبقه هاي هفتم و منفي سه با ضرروزيان هاي هنگفتي روبرو شدند با ساير فعالان اين پاساژ به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دسته جمعي پرداختند.

به گفته يکي از فعالان اين حوزه بيشترين سود فعاليت در اين حوزه در ماه هاي پاياني سال است که متاسفانه به خاطر رعايت نکردن قوانين صاحب
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فروشندگان متحمل ضررهاي هنگفتي شده اند.

طي هفته گذشته فروشندگان اين واحد با هدف تعطيلي اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مغازه هاي خود را تعطيل کردند و با نصب بنرهاي مختلف در مورد تخلف هاي صاحب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعتراض خود را بعد از سال هاي متمادي علني کردند.

به گفته يکي از فعالان قديمي اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , فروشندگان اين مرکز با توجه به اينکه قشر جواني از جامعه را تشکيل مي دهند براي برخورداري از کار مجبور به اجراي تمامي قوانين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بودند چرا که برخلاف عرف اجاره يا رهن مغازه ها [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به صورت دلخواه رفتار مي کرد و در صوت عدم رعايت اين قوانين اجازه کسب و کار به مغازه دارها نمي داد.

علني شدن اعتصاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حالي است که طي هفته گذشته بنرهايي مبني بر " دليل اينکه اسم گران فروشي و کم فروشي به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داده مي شود چيزي نيست جز هزينه هاي هنگفت و پول هاي زوري که مالک پاساژ با اجاره هاي 30 و 40 ميليوني از مستاجرين طلب مي کنند" , " من کاسب علاالدين مغازه 9 ميليوني را 30 ميليون اجاره مي دهم" , " تلفن 50 هزار توماني چرا با زور 5 ميليون تومان فروخته مي شود" و " ما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواستار تشکيل هيت مديره و تعيين اعضاي ان از خانواده کسبه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و پايان دادن به ظلم و امپراطوري مالک هستيم" و غيره در طبقات اين پاساژ نصب شد.

بر اساس گفته هاي منابع بازاري, با اعتصاب شديد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي پايان دادن به اعتصاب ها از تمامي فروشندگان در دفتر خود دعوت و به مذاکره براي پرداخت ضرروزيان هاي وارد شده به آنها پرداخت

منبع : زومیت

Last edited by javad34; 13-01-2015 at 12:54.

9. 9 کاربر از javad34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

متاسفانه باید با چند نفر خرید کرد گوشی رو حتی احتمالش هم هست که فروشنده پولشو تمام و کمال بگیره و بعد بگه که پول ندادی و چند تا شاهد هم داشته باشه برای حرفش که دیگه پول از بین رفتنی است حاکمیت شیطان بر زمین ببینید کار بندگان خداوند رو به کجا کشیده تازه این موارد در یک موبایل فروشی ساده هست که داری بابتش پول نقد هم میدی دیگه خودتون ببینید در بقیه جاها چه خبره و چه فسادی حاکمه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یعنی هنوز کسی هست که بره و از علاءالدین با آن سابقه اش خرید کند؟!

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •