تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 23 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 230

نام تاپيک: ◄ صندلی داغ انجمن موسیقی (طرح سؤال برای عموم آزاد است!)

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

mestry

جواب آخرین سوالات

بطور کلی نظرت در مورد صندلی داغ چیه ؟ آیا اجرا کردنش تو انجمن موسیقی خوبه یا بد ؟

نظرم مثبته و به نظر من کار خیلی خوبی کردین که تاپیک صندلی داغ رو راه انداختید این تاپیک باعث میشه با بچه های انجمن موسیقی بیشتر آشنا بشیم و صمیمیت بین بچه ها بیشتر بشه!

بیشتر دوست داری تو همچین جوی (سوال و جواب) چه نوع سوالاتی ازت پرسیده بشه ؟ و اینکه خودت چه نوع سوالی بپرسی ؟!

بیشتر دوست دارم ازم سوالات موسیقایی پرسیده بشه البته دوست داشتم چون مهلت من تموم شد اگه خودم بخوام سوال بپرسم همه جوره سوال میپرسم از موسیقیایی بگیر تا متفرقه و ورزشی!

واسه بهتر شدن این تاپیک پیشنهادی داری ؟

تنها پیشنهاد من اینه که کاری کنین تا بقیه کاربرها(کاربرهایی که فعال انجمن موسیقی نیستن) هم بتونن شرکت کنن اینجوری این تاپیک محبوب تر هم میشه!

در نهایت اگه میشه بعنوان یادگاری یه آهنگ تو این تاپیک واسه دوستان معرفی کن (با مدیرای بخش صحبت شد و قرار شد این تاپیک رو استثنا کنیم و دوستان لینکاشون رو تو همین تاپیک بذارن)

آهنگ They Disapear Into the Palms از بند LOA که تو این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیحات کاملش هست!
    آهنگی که از زمان ریلیز شدن آلبوم جدیدشون بدجوری منو شیفته خودش کردهالبته شاید بعضی ها خوششون نیاد!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون از حسین عزیز که قبول کرد و نشست رو صندلی تا تاپیک رو گرم نگه داره و دوستان بیشتر باهاش آشنا بشن !

مرسی مجتبی منم ازتون تشکر میکنم بابت راه اندازی این تاپیک!

ضمیمه شد. (smmn)
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

2. 10 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

با تشکر از حسین عزیز که با صبر و حوصله به تمام سؤالات پاسخ داد
    عذرخواهی می‌کنم که نشد این هفته سؤالی طرح کنم ...

با یکی دو روز تأخیر، میریم سراغ صندلی‌نشین بعدی ...

کاربر بعدی که قراره روی این صندلی بسوزه، کسی نیست جز ...

وحید عزیز، ناظر دوست داشتنی انجمن بازی، و یکی از کاربران فعال
    خوب انجمن موسیقی، که تو انجمــن ورزش هم فعالیت داره و کلاً تو
    همه چی یه دستی بر آتش داره

خوشحالیم که این فرصت دست داده و می‌تونیم با وحید، حتی بیش‌تر
    از این، آشنا بشیم !

از وحید جان میخوام یه بیـوگرافی مختصر از خودش بنویسه ...

4. 16 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    مرسی کوروش لطف داری
    این توضیحاتی که دادی رو فکر کردم برای یه نفر دیگست
    قرار بود هفته 99 نوبت من بشه ولی به خاطر سوال هایی که هفته پیش از حسین پرسیدم 96 نفر انصراف خودشون رو اعلام کردن و به خاطر همین هفته سوم نوبت من شد

خب می رسیم به بیوگرافی
    وحید هستم 22 ساله متولد و ساکن تهران...
    فعلا دارم با این سربازی دست و پنجه نرم می کنم که دیگه داره به آخراش نزدیک میشه
    علاقه مندی هام هم توی پروفایل نوشتم و اگه در این موارد سوال پرسیده بشه سعی می کنم صد در صد کامل جواب بدم

این نکته رو هم باید بگم که به خاطر همین سربازی ممکنه بعضی روزا نباشم ولی روزایی که خونه باشم همه سوالات رو کامل جواب میدم و به خاطر همین اگه دیدین یه روز نبودم مشکلی نیست و سوالات خودتون رو بپرسید حتما بعدا میام جواب میدم...

6. 15 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

سلام وحید....

1.به نظرت تاثیر گذارترین گروه راک توی تاریح کدوم گروهه؟
    2.بجز راک،به سبک دیگه هم علاقه داری؟
    3.اولین خواننده های مورد علاقت کیا بودن؟
    4.اگه بهت میگفتن میتونی توی هر گروهی که دلت بخواد وارد بشی،کدوم گروه رو انتخاب میکردی؟(گروه های فعال + از گروه های قدیمی معلومه که Pink floyd رو انتخاب میکنی!)
    5.آینده موزیک داخلی رو چجوری میبینی؟!
    6.نظرت در مورد ستاره بزرگ موسیقی که معتقدم تا حداقل 5 نسل دیگه کسی مثل اون نمیاد،کسی که بهترین لیریک ها،بهترین موزیک ویدئو ها و بقیه بهترین ها متعلق به اونه، خواننده بزرگ "جاستین بیبر" چیه؟
    Last edited by Leon-117; 09-09-2012 at 20:00.

8. 6 کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات Leon-117

سلام وحید....

سلام علی جان

1.به نظرت تاثیر گذارترین گروه راک توی تاریح کدوم گروهه؟
    پینک فلوید به نظرم بیشتر از بقیه تاثیر داشته

2.بجز راک،به سبک دیگه هم علاقه داری؟
    آره سبکای دیگه رو هم زیاد گوش می کنم
    پاپ ایرانی رو که خیلی دوس دارم و از بچگی دائم گوش می کردم مخصوصا خواننده های قدیمی
    سبکای دیگه رو هم کلا دوس دارم ولی رپ و پاپ خارجی رو معمولا گوش نمی کنم...

3.اولین خواننده های مورد علاقت کیا بودن؟
    فکر کنم اینا بودن: داریوش ، سیاوش قمیشی ، ابی ، حبیب
    البته برای خارجی ها هم می تونم جدا بگم ولی خب قاعدتا اینا رو زودتر باهاشون آشنا شدم

4.اگه بهت میگفتن میتونی توی هز گروهیی که دلت بخوادوارد بشی،کدوم گروه رو انتخاب میکردی؟(گروه های فعال + از گزوه های قدیمی هم خوب معلومه که Pink floyd رو انتخاب میکنی!)
    Dream Theater
    چاره ای نیست دیگه باید جای مایک پورتنوی برم

5.آینده موزیک داخلی رو چجوری میبینی؟!
    اگه مسئولان اجازه بدن فکر کنم پیشرفت خوبی داشته باشه
    مخصوصا با وجود سبکای جدیدی که بعد انقلاب کمتر به اون پرداخته شده بود مثل راک
    ولی در کل فکر کنم مسئولان زیاد همکاری نمی کنن

6.نظرت در مورد ستاره بزرگ موسیقی که معتقدم تا حداقل 5 نسل دیگه کسی مثل اون نمیاد،کسی که بهترین لیریک ها،بهترین موزیک ویدئو ها و بقیه بهترین ها متعلق به اونه، خواننده بزرگ "جاستین بیبر" چیه؟
    در مورد این بچه اصلا نظری ندارم!
    توی پروفایل Last.fm من برید هم مشخصه که تا حالا حتی یه آهنگ هم از اون ثبت نشده که این ارادت بالام به اون رون نشون میده!

10. 8 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

خب نوبت رسيد به وحيد گيم خودمون. حالا كه فكر مي كنم وحيد جزو 3 تا از بهترين دوستام توي انجمن هستش. تقريبا هم زمان هم عضو پي سي شديم. وحيد رو خيلي قديم ها از تاپيك PES 2010 يادمه. بعدش هم يه زمان خيلي زيادي بودش كه چون انجمن موسيقي نبود توي گروه موقت موسيقي با وحيد و چند نفر ديگه خيلي اونجا سر مي زديم.

يه سري سوال دارم كه ازش مي پرسم :

* از انجمن موسيقي قبل از بسته شدنش و محو شدنش چه چيزايي تو ذهنت هست؟ چه خاطره اي ازش داري؟

* يادته يه زماني يكي از دوستاي مشترك من و تو به شوخي ميگفتش User هاي vahidgame و Hamid Hamid براي يه نفر هستش؟ : دی يادته مي گفت شما خيلي علايقتون شبيه به هم هستش. خب حالا خودت بگو توي چه مواردي سليقت خيلي شبيه به منه ( يا من سليقم شبيه تو هستش )

* يه سوال در مورد انجمن بازي : چرا اونجا خيلي وقت ها بحث ها به حاشيه كشيده ميشه؟ ميدوني كه من خيلي اونجا سر مي زنم. يه نكته اي كه هستش اينه كه هر كسي نظر ميده با قطعيت مي گه كه من نظرم حتما درسته ! چرا اونجا خيلي ها رفتارشون اينجوري هستش؟ حقيقتا من بخاطر همين مسائل گاهي اوقات اونجا سعي مي كنم حرفي نزنم با اينك اكثر تاپيك ها رو ميبينم و مي خونم.

* تو فكر بازنشسته شدن از نظارت انجمن بازي هستي؟

* به نظرت بهترين و منصف ترين مدير انجمن چه كسي هستش؟ ميدونم كه خيلي ها خوبن. ولي اسم ببري خيلي خوب ميشه. حاشيه هم نرو : دی

* 5 تا از كاربراني كه تو اين زمان زحمت زيادي براي پا گرفتن دوباره ي انجمن موسيقي كشيدن رو اسم ببر. ( از گفتن خيلي ها بودن و ... هم بپرهيز : دی )

* 5 تا از كاربران خيلي خوب انجمن موسيقي كه ديگه بخاطر مشكلاتشون فعال نيستن و خيلي ازشون چيز ياد گرفتي رو اسم ببر بي زحمت

* نظرت در مورد اين تيكه شعر :

تا چند كني قصه ز اسكندر و دارا ... ده روزه ي عمر اين همه " افسانه " ندارد

از شاه و گدا هر که در این میکده ره یافت ... جز خون دل خویش به پیمانه ندارد

از شاعر گرانقدر : حسين پژمان بختياري _ متوفي به سال 1353

خب فعلا همينا تو ذهنم بودش.

دوست ندارم از سوالي ناراحت بشي احيانا. فقط همين رو بدون انقدر باهات احساس صميميت كردم كه اينا رو پرسيدم و مطمئن باش از خيلي هاي ديگه چيزی نخواهم پرسيد و تو و چند تا ديگه رو صميمي ميدونم.

موفق باشيد

12. 7 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام وحید جان، چند سوال

1- به نظرت در چند سال اخیر موسیقی داخلی پیشرفت کرده یا موسیقی خارج از کشور پسرفت؟ علت رو چی میدونی؟
    2- نظرت راجع به هایده، مهستی و خواننده های این نسل و این سبک چیه؟ چه جایگاهی در موسیقی ایران دارن؟
    3- اگه بعضی گروه ها و خواننده ها رو معادل جواد یساری، آغاسی، جلال همتی و... بدونیم، به نظرت در حال حاضر چه خواننده هایی جایگاه هایده، مهستی و... رو دارن و برای نسل های بعد هم ماندگار خواهند شد؟
    4- به نظرت چرا بعضی خواننده های روند زیگ زاگی دارن و یکی در میون آهنگ ها و آلبوم های ضعیف و قوی میدن؟!
    5- نظرت راجع به ارائه ی تک آهنگ در فاصله ی بین آلبوم چیه؟ تک آهنگ ها بهتره ضعیف تر از آلبوم آینده باشه یا قوی تر؟

با تشکر مهران...

14. 7 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

سلام

1-اخلاقي كه داري و خودت خيلي باهاش حال ميكني چيه؟
    2-فكر ميكني اطرافيان تو رو با چه خصوصيات و اخلاقياتي ميشناسن؟
    3-اگه با يه نفر كل كل كني و وسط راه(:دي) بفهمي كه حق با اونه كوتاه مياي و ميگي حق با توئه يا ادامه ميدي كه كم نياري؟:دي
    4-جرات معذرت خواهي داري يا غرورت اجازه نميده كه معذرت خواهي كني؟
    5- 5 گيمي كه خيلي بهشون اميد داشتي ولي بعد از انتشار چنگي به دل نزدن
    6- 5 گيم به يادموندني از نظر خودت؟
    7-تا حالا شده احساس پوچي بهت دست بده؟.چه حالي داشتي؟
    8-به نظرت موسيقي حلال و حروم داره؟
    9-ترجيح ميدي موسيقي اي كه گوش ميدي آروم باشه يا بيشتر شاد و تحرك آور باشه؟
    10-از حالِ خودت چقدر راضي هستي؟.با ايده آلت چقدر فاصله داري؟
    11-معمولا چطوري به موزيك گوش ميدي؟.با هدفون،با صداي بلند،موقع تنهايي يا . . .؟
    12-طرفدار چه تيمي(ايراني يا خارجي) هستي؟
    13-و در آخر نظرت در مورد امضام

پيشاپيش مرسي از پاسخگويي و موفق باشيد

16. 6 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات Hamid Hamid

سلام ...
    خب نوبت رسيد به وحيد گيم خودمون. حالا كه فكر مي كنم وحيد جزو 3 تا از بهترين دوستام توي انجمن هستش. تقريبا هم زمان هم عضو پي سي شديم. وحيد رو خيلي قديم ها از تاپيك PES 2010 يادمه. بعدش هم يه زمان خيلي زيادي بودش كه چون انجمن موسيقي نبود توي گروه موقت موسيقي با وحيد و چند نفر ديگه خيلي اونجا سر مي زديم.

سلام حمید جان
    آره یادش بخیر...

* از انجمن موسيقي قبل از بسته شدنش و محو شدنش چه چيزايي تو ذهنت هست؟ چه خاطره اي ازش داري؟
    راستش اون موقع خیلی کم به اون جا سر می زدم. خیلی ها حتی خود تو و مهران و کوروش و ... رو زیاد نمی شناختم!
    بعضی وقتا به اون جا سر می زدم که اونم به واسطه تاپیک تاپ 10 بودش
    خاطره ای هم که دارم در مورد تاپ 10 میلاد جان هستش که همون موقع که تاپ 10 رو دیدم صفحه اونو سیو کردم و هنوز هم اونو دارم. این تاپ 10 واقعا برام تاثیرگذار بود. مخصوصا آهنگ Solitude از Black Sabbath رو که از طریق این تاپ 10 باهاش آشنا شدم رو به هیچ وجه هیچ وقت از یاد و خاطرم نمیره...

* يادته يه زماني يكي از دوستاي مشترك من و تو به شوخي ميگفتش User هاي vahidgame و Hamid Hamid براي يه نفر هستش؟ : دی يادته مي گفت شما خيلي علايقتون شبيه به هم هستش. خب حالا خودت بگو توي چه مواردي سليقت خيلي شبيه به منه ( يا من سليقم شبيه تو هستش )
    یکی از لحاظ علاقه مندی هایی بهم شباهت داریم مثل موسیقی ، فوتبال و فیلم و ...
    یکی هم فکر می کنم یه سری اخلاق های خاصمون شبیه هم مثلا اینکه دنبال یه سری چیزای خاص نیستیم که جوون های امروز دائما دنبال اونن و کلا کشته مرده اونان که فکر می کنم منظورم کاملا مشخص باشه

* يه سوال در مورد انجمن بازي : چرا اونجا خيلي وقت ها بحث ها به حاشيه كشيده ميشه؟ ميدوني كه من خيلي اونجا سر مي زنم. يه نكته اي كه هستش اينه كه هر كسي نظر ميده با قطعيت مي گه كه من نظرم حتما درسته ! چرا اونجا خيلي ها رفتارشون اينجوري هستش؟ حقيقتا من بخاطر همين مسائل گاهي اوقات اونجا سعي مي كنم حرفي نزنم با اينك اكثر تاپيك ها رو ميبينم و مي خونم.
    خب دلیلش رو فکر می کنم بیشتر به خاطر تعصب زیاد به چیزی خاصه مثل یه بازی یا کنسول خاص
    این تعصب توی زمینه های دیگه هم مسلما وجود داره مثل موسیقی ولی خب دلیل اینکه توی انجمن بازی این بیشتر به چشم میاد اینه که اون جا برای هر بازی یه تاپیک جداگانه وجود داره و به خاطر همین بحث ها بیشتر شکل می گیره. این بحث ها هم موقعی به این سمتی که اشاره کردی میره که فرضا یه نفر فکر می کنه به بازی مورد علاقه خودشو داره توهین میشه و به خاطره همین به اصطلاح جوش میاره و دیگه باقی ماجرا...
    البته مدیریت انجمن بازی نمی ذاره که این بحث ها ادامه پیدا کنه و در جاهایی هم برخورد می کنه و کلا هدفش اصلاح این موارده ولی خب اونم تا یه حدودی می تونه و دیگه امکان این نیست که مثلا دونه به دونه کاربر رو تغییر داد و تعصب رو در بین اونا از بین برد!

* تو فكر بازنشسته شدن از نظارت انجمن بازي هستي؟
    نه بهش فکر نمی کنم

* به نظرت بهترين و منصف ترين مدير انجمن چه كسي هستش؟ ميدونم كه خيلي ها خوبن. ولي اسم ببري خيلي خوب ميشه. حاشيه هم نرو : دی
    خیلی ها هستن
    اما اگه بخوایم یکی رو بگم مهران مدیر انجمن موسیقی رو میگم که از زمانی که همکار انجمن موسیقی بود می شناسمش

* 5 تا از كاربراني كه تو اين زمان زحمت زيادي براي پا گرفتن دوباره ي انجمن موسيقي كشيدن رو اسم ببر. ( از گفتن خيلي ها بودن و ... هم بپرهيز : دی )
    این قسمتی که توی پرانتز نوشتی خیلی سخته

اگه منظور توی راه اندازی دوباره انجمن موسیقی که توی سال 90 اتفاق افتاد باشه که میشه کسایی مثل بابک رو هم نام برد ولی خب اگه منظور بعد از راه اندازی اونه من این 5 نفر رو نام می برم:

در درجه اول مهران و کوروش که مسلما خیلی زحمت کشیدن و کلا در هر انجمنی مدیران نقش بسزایی دارن که این مخصوصا در انجمن موسیقی که به طور واضح دیده شده...
    در مورد سه تای دیگه یکمی سخته و خیلی ها بودن () ولی من سه تا کاربر فعال خوب انجمن یعنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نام می برم که بعد از راه اندازی انجمن موسیقی یادمه که همیشه پستای خوبی دادن که بدون تعارف اینو میگم...

* 5 تا از كاربران خيلي خوب انجمن موسيقي كه ديگه بخاطر مشكلاتشون فعال نيستن و خيلي ازشون چيز ياد گرفتي رو اسم ببر بي زحمت
    حالا حتما باید همه سوالات 5 تایی باشه؟ 2 تایی نمیشه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : یادمه همیشه آهنگای شاهکاری معرفی می کرد مخصوصا از گروه های متالی که شاید هیچ کی توی انجمن اسمشو نشنیده بود. امیدوارم دوباره اونو توی انجمن ببینیم...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : میلاد جان که از قدیم جزو کاربرای خوب انجمن بودش و من همیشه از پستاش استفاده کردم. چند وقته زیاد نیست ولی فکر کنم چند ماه دیگه دوباره فعال بشه...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کاربر بااخلاقی که اونم مثل بقیه که اشاره کردم همیشه پستای زیبایی می داد که منحصر به فرد بود و خیلی ها می تونستن از اونا استفاده کنن...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : ایشون رو خیلی وقته اصلا توی انجمن ندیدم. واقعا اطلاعات خوبی در مورد موسیقی داشت...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : مدیر سابق انجمن موسیقی که اونم اطلاعات خیلی خوبی داشت...

* نظرت در مورد اين تيكه شعر :

تا چند كني قصه ز اسكندر و دارا ... ده روزه ي عمر اين همه " افسانه " ندارد

از شاه و گدا هر که در این میکده ره یافت ... جز خون دل خویش به پیمانه ندارد

از شاعر گرانقدر : حسين پژمان بختياري _ متوفي به سال 1353

متاسفانه چیزی به نظرم نمیاد بگم

خب فعلا همينا تو ذهنم بودش.

دوست ندارم از سوالي ناراحت بشي احيانا. فقط همين رو بدون انقدر باهات احساس صميميت كردم كه اينا رو پرسيدم و مطمئن باش از خيلي هاي ديگه چيزی نخواهم پرسيد و تو و چند تا ديگه رو صميمي ميدونم.

موفق باشيد

نه این چه حرفیه
    هر چه قدر سوال در هر زمینه ای بپرسی من ناراحت نمیشم و خیلی راحت جواب میدم
    ممنون به خاطر سوالات

18. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات smmn

سلام وحید جان، چند سوال
    سلام مهران جان
    خواهش می کنم بفرما

1- به نظرت در چند سال اخیر موسیقی داخلی پیشرفت کرده یا موسیقی خارج از کشور پسرفت؟ علت رو چی میدونی؟
    منظورت موسیقی ایرانی داخل کشور و خارج کشوره دیگه؟
    اگه منظور این باشه که به نظرم بیشتر موسیقی ایرانی خارج از کشور پسرفت داشته. خواننده های جدیدی که میان خیلی از اونا کیفیتشون پایینه و اصلا قابل مقایسه با خواننده های قدیمی نیستن و علتش فکر می کنم همینه. البته هر چند که موسیقی داخلی هم پیشرفت داشته...

2- نظرت راجع به هایده، مهستی و خواننده های این نسل و این سبک چیه؟ چه جایگاهی در موسیقی ایران دارن؟
    مسلما در موسیقی ایران جایگاه ویژه ای دارن و تاثیر بسزایی داشتن
    در مورد اونا و خواننده های این نسل هم به نظرم صدای خیلی عالی داشتن و همه ما ایرانی ها با صدای اونا خاطره داریم
    فکر نکنم هیچ وقت از یاد و خاطر ما برن...

3- اگه بعضی گروه ها و خواننده ها رو معادل جواد یساری، آغاسی، جلال همتی و... بدونیم، به نظرت در حال حاضر چه خواننده هایی جایگاه هایده، مهستی و... رو دارن و برای نسل های بعد هم ماندگار خواهند شد؟
    اگه دقیقا در همون سبک و سیاق بخوایم به نظرم از خواننده های نسل فعلی هیچ کی رو نمیشه نام برد!
    ولی با کمی تفاوت میشه مثلا رضا یزدانی رو نام می برد که تا حدودی میشه اونو شبیه به بزرگانی مثل فریدون فروغی و کوروش یغمایی دونستش که در آینده شاید بتونه به اونا نزدیکتر بشه...

4- به نظرت چرا بعضی خواننده های روند زیگ زاگی دارن و یکی در میون آهنگ ها و آلبوم های ضعیف و قوی میدن؟!
    به نظرم یه دلیلش اینه که برای منتشر کردن آلبوم جدید خیلی عجله می کنن
    بعضی خواننده ها دیگه خیلی به سرعت آلبوم بیرون میدن که نتیجش این میشه که همگی اون آلبوم ها کیفیت بالایی نداشته باشن

5- نظرت راجع به ارائه ی تک آهنگ در فاصله ی بین آلبوم چیه؟ تک آهنگ ها بهتره ضعیف تر از آلبوم آینده باشه یا قوی تر؟
    انتشار اون قبل از انتشار آلبوم کار خوبیه و کلا یه چیز مرسوم
    به نظرم بهتره کیفیت اون بالا باشه و حداقل در سطح اون آلبوم و اینجوری مردم دید نسبتا بهتری نسبت به آلبوم

20. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •