تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 829 از 1319 اولاول ... 329729779819825826827828829830831832833839879929 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,281 به 8,290 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    محدود کردن سرعت همراه اول همچنان ادامه داره؟!
    قصد خرید بسته نامحدود یکماهه 1 تا 11 را دارم ، این بسته را هم محدود می کنند؟ سقف دانلود برای محدود نشدن چه قدره؟!
    یکی از سیم کارتهای منو محدود کرده دو سه ماهه و معلوم نیست کی این محدودیت (سرعت دانلود 260 کیلوبایت) برداشته میشه. مجبور شدم سیم کارت جدید بخرم..

2. 2 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    دوستانی که تو این طرح تعویض یوسیم براشون پست سیم کارت جدید اورده، می شه مراحلشو وقتی پست سیم کارت رو تحویل داد بگن؟ الان سیم کارت قدیمی چی میشه؟ اونو می سوزونن یا همچنان قابل استفاده س؟!
    ممنون.

داره خودمونی میشه bahmanjasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام
    دوستانی که تو این طرح تعویض یوسیم براشون پست سیم کارت جدید اورده، می شه مراحلشو وقتی پست سیم کارت رو تحویل داد بگن؟ الان سیم کارت قدیمی چی میشه؟ اونو می سوزونن یا همچنان قابل استفاده س؟!
    ممنون.
    در صورتی که از گوشی با قابلیت فورجی استفاده میکنید و حداقل یک هفته سیمکارت درون اون گوشی بوده باشه با ارسال کدپستی به سر شماره 8962 سیمکارت رایگان براتون ارسال میشه و تا مراحل زیر رو انجام ندید سیمکارت قبلی فعال میمونه.

پس از دریافت پستی یوسیم، مشترکین باید اقدام به فعالسازی یوسیم از روش زیر نمایند:
    ۱. کد زیر را با سیم کارت فعال فعلی خود شماره گیری نمایند: *۱۰*۴۵*شماره سریال ۱۹ رقمی پشت سیم کارت#۲. وارد کردن PIN ۱ یوسیمدر صورتیکه شماره سریال یوسیم و PIN ۱ متناظر با آن به درستی وارد شده باشند سیم کارت فعلی پس از یک ساعت غیر فعال شده و یوسیم جدید فعال خواهد شد.

5. 3 کاربر از bahmanjasemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

در صورتی که از گوشی با قابلیت فورجی استفاده میکنید و حداقل یک هفته سیمکارت درون اون گوشی بوده باشه با ارسال کدپستی به سر شماره 8962 سیمکارت رایگان براتون ارسال میشه و تا مراحل زیر رو انجام ندید سیمکارت قبلی فعال میمونه.

پس از دریافت پستی یوسیم، مشترکین باید اقدام به فعالسازی یوسیم از روش زیر نمایند:
    ۱. کد زیر را با سیم کارت فعال فعلی خود شماره گیری نمایند: *۱۰*۴۵*شماره سریال ۱۹ رقمی پشت سیم کارت#۲. وارد کردن PIN ۱ یوسیمدر صورتیکه شماره سریال یوسیم و PIN ۱ متناظر با آن به درستی وارد شده باشند سیم کارت فعلی پس از یک ساعت غیر فعال شده و یوسیم جدید فعال خواهد شد.
    ممنون
    من تو اینترنت دارم چک میکنم خیلی ها از عملکرد این سیم کارت همراه اول ناراضی هستن...البته اغلب برای اخر 95 ئه....الان دوستان اینجا مشکل مکالمه یا قطع وصلی ندارن باسیم کارت 4g همراه اول؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

امشب یک بار دقیق 2:30 و یک بار هم 6:38 قطع شد. حالا چه خوش بین باشیم و بگیم مشکل از شبکه است یا بدبین و یا واقعیت گرا و اینکه چرا من هر شب دقیقا 2:30 (تا 3) بد شانسی میارم و نت قطع میشه، در نهایت باعث میشه نتونم بزارم دانلود کنه و بخوابم و باید بالا سرش وایسم واسه دانلود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ممنون
    من تو اینترنت دارم چک میکنم خیلی ها از عملکرد این سیم کارت همراه اول ناراضی هستن...البته اغلب برای اخر 95 ئه....الان دوستان اینجا مشکل مکالمه یا قطع وصلی ندارن باسیم کارت 4g همراه اول؟
    نه مشکلی نیست. اون مال زمانی بود که دکل ها رو به نسل 3 و 4 ارتقاء میداد و الان خوبه و مشکلی نداره. البته بعضی‌ها حالت شبکه رو میزارن روی 2G/3G/4G و ممکنه جابه جایی خودکار شبکه توی گوشی باعث قطعی بشه در مناطقی که مثلا 4g یا 3g پوشش نداشته باشه

9. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

امروز برای گوشی مادرم پیامک اومد که اگر گوشی شما از 4g ساپورت می کنه کد پستی منزل رو به 8962 ارسال کنید تا به طور رایگان سیم کارت یو سیم و 20 گیگ اینترنت هدیه دریافت کنید. من کد پستی رو پیامک کردم بعد جواب اومد که شما مشول طرح رایگان تعویض یو سیم نیستید! پس چرا اینجوری شد؟ هم گوشیش فورجی داره هم از اینرتنتش استفاده کرده
    سرکاریه؟؟
    برای منم همین پیغام اما سیمکارت به دستم رسید و ۱۵ گیگ حجم رایگان تعلق گرفت

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

11. این کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مگه نگفته با خرید اشتراک ایو حجم مصرفی رایگان میشه؟؟؟؟ اینهمه توی سایتشون تبلیغ کردن دروووغه همششش؟ اشتراک خریدیم 12 هزار اما مثل آب خوردن داره از حجم نت کم میکنه، مدل جدید دزدی دو برابر هم پول اشتراک دادیم هم حجم میخوره اینجوری هیچکس حاضر نیس از اشتراک استفاده کنه

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مگه نگفته با خرید اشتراک ایو حجم مصرفی رایگان میشه؟؟؟؟ اینهمه توی سایتشون تبلیغ کردن دروووغه همششش؟ اشتراک خریدیم 12 هزار اما مثل آب خوردن داره از حجم نت کم میکنه، مدل جدید دزدی دو برابر هم پول اشتراک دادیم هم حجم میخوره اینجوری هیچکس حاضر نیس از اشتراک استفاده کنه

تا جایی که میدونم ترافیک مصرفی فقط برای استریم یا تماشای اون فیلم ها مجانی هست. یعنی مثلا وقتی آیو رو باز میکنی یا داری سرچ میکنی و یا دنبال فیلم سریال مورد نظر میگردی ترافیک اون باهات حساب میشه.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

فیلمو رو بگیر بهتره با نت های ایرانسل همرا اول و های وب هم مفتیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •