تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 129

نام تاپيک: Captain Tsubasa / کاپیتان تسوباسا

پروفشنال King_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    behind u

پيش فرض

دوستان هر روز ساعت 5 پخش می کنه.فکر کنم الان 4 یا 5 باشه.
    هرچی جلوتر بره جذاب تره می شه.من خودم داشتم می دیم تو کامپیوتر اولاش رو با سرعت 4* دیدم.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان هر روز ساعت 5 پخش می کنه.فکر کنم الان 4 یا 5 باشه.
    هرچی جلوتر بره جذاب تره می شه.من خودم داشتم می دیم تو کامپیوتر اولاش رو با سرعت 4* دیدم.
    این خط اخرش رو نفهمیدم... میشه شفافتر بگی

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

کارتونش که محشره

ولی دوبله اش افتضاح بود چون هم بی احساس صحبت میکنند هم اشتباه داره توش و هم صداها عوض شده . خداییش دوبله ایشی قبلا با نمک تر بود . صدای کاکرو هم جذابیت دیگه ای داشت . هر چند صداهاشون همون هاست

امروز هم که تاکشی رو ماسارو صدا زدند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

یکشنبه ها نمیده؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

مگه امروز نذاشت . من امروز نبودم ندیدم

پروفشنال G.D.ragon.Ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

فقط نمي دونم آهنگ تيتراژش چي بوده چون اين كه من شنيدم آهنگ همون قبلياست
    باید یکبار اهنگ شروش رو گوش کنید تا درک کنید که بچه های ما رو از چه شاهکاری محروم کردند
    اگر اشتباه نکنم تا قسمت 36 تکرار سری قبلی است به همین سبک
    تا قسمت 19 به مرور اجمالی سری قبل میپردازه
    امروز بازیکنان تیم عقاب واکی رو موریزاکی صدا کردند که اوج هنر دوبله ایران رو نشون میده!!!
    البته این بحث به ترجمه, برمیگرده ولی روی هم رفته حق باشماست امروز در شروع انیمیش که داشت بازی تیم برانکو (باشگاهی برزیلی که سوبا به اون ملحق میشه) رو نشون میداد اسم این تیم رو تیم ملی ژاپن و اسم پپه (همبازی سوبا تو اون تیم) رو ایشی ذکر کرده بودند
    کماکان تیم نانکاتزو ، شاهین دوبله شده!
    اگه بنا به صحیح ترجمه کردن بود باید همون سری اول, اینکار رو درست انجام میدادند (الان همه با این اسامی انس گرفتند) البته بیان بعضی از اسامی هم واسه بچه های کم سن و سال مشکله و...
    هرچی جلوتر بره جذاب تره می شه
    البته واسه طرفدارهای سوبا, کاکرو و واکی.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

البته این بحث به ترجمه, برمیگرده ولی روی هم رفته حق باشماست. امروز در شروع انیمیش که داشت بازی تیم برانکو (باشگاهی برزیلی که سوبا به اون ملحق میشه) رو نشون میداد اسم این تیم رو تیم ملی ژاپن و اسم پپه (همبازی سوبا تو اون تیم) رو ایشی ذکر کرده بودند
    اره با این سوتیش که من شاخ در اوردم واقعا این سوتیش جای خجالت داشت شاید تا اخر همین جوری دوبله بشه

تیتراژ های اصلی تمام سری های کاپیتان سوباسا هم توی یوتوب هست . هر کی ندیده بره ببینه که واقعا محشره .

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

آقا من یه یه ساعتی میشه که با سرعت بالا کل این هشت نه صفحه تاپیک رو خوندم... چند تایی نقل قول کردم... دوستان بی زحمت راجع بهشون توضیح بده...
    آره اون صحنه واقعاً تأثیر گذاره
    توی همین سری که اینروزا داره تلویزیون پخش می کنه هم هست
    آخر بازی ماتسویاما تا سربندشو که در حین بازی از سرش افتاده از ایشی می گیره، چشمش میوفته به اون جمله و یهویی میزنه بیرون
    تلویزیون نه نشون میده چی روش نوشته و نه نشون میده چرا ماتسویامابه جا اینکه دنبال سوبا که دارن میبرش بیمارستان بره یا با خبرنگارا مصاحبه کنه میزنه بیرون
    یه توضیح مختصر و مفید از کل جریان میگی... من فقط یادمه که سربند ماتسو افتاد (من دوبله از تلویزیون رو دیدم)
    بفرمایید اینم صحنه هدبند ماتسویاما و داستان عشقیش یا فوجیساوا برای دوستانی که ندیدند سری جدید رو.البته کیقیتش خیلی خوبه واسه همین حمجش رفته یکم بالا.واسه دوستانی که اینترنت پرسرعت داند فکر نکنم چیزی باشه.در هر صورت اگه بخواین حجمش رو میارم پایین.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینکش پاک شده... بی زحمت یه جای خوب آپ میکنی؟
    بعد یکی از دوستان لطف میکنه که بگه چند نسخه انیمیشنش اومد و چند تا از کتاباش (با ذکر سال انتشار).
    یه چیز دیگه هم میگم... هر چند زیاد ربطی به این تاپیک نداره (به بزرگواری خودتون ببخشید) کسی از دوستان موسیقی متن این سری اول پخش شده از تلویزیون رو داره؟ لینک دانلودی از سوند ترک بدید بینهایت ممنون میشم...
    قربون همتون
    یاعلی

پروفشنال G.D.ragon.Ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یه توضیح مختصر و مفید از کل جریان میگی... من فقط یادمه که سربند ماتسو افتاد (من دوبله از تلویزیون رو دیدم)
    بحث, بحث ماتسویاما با "فوجیساوا" (یکی از دخترهایی که تو تیمشون حضور داره). قبل مسابقه فوجیساوا برای تمام بچه های تیم سربند میاره اما سربند ماتسویاما رو جدا گذاشته. انتهای بازی هم وقتی شوت سوبا, سربند رو از سرش میندازه و بعداز مسابقه که ماتسویاما سربند رو برمیداره و نگاه میکنه, میبینه روش هک شده I You و بعد میره سمت نیمکت و از دختر دیگه تیم درباره فوجیساوا سوال میکنه که اونم میگه با مادرش رفته فرودگاه (میخوان برن فرانسه) ماتسویاما هم میره دنبالش که در انتها, اون رو پیدا میکنه و...
    بعد یکی از دوستان لطف میکنه که بگه چند نسخه انیمیشنش اومد و چند تا از کتاباش (با ذکر سال انتشار).
    درمورد انیمیشن ها که یکی از دوستان توضیحات جامعی داده بودند. میمونه بحث مانگاها (اگه منظورتون از کتاب, همین باشه) که میتونید از سایت زیر دریافت کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم توضیحاتی از سایت مربوطه درباره مانگاهای این بازی:
    Captain Tsubasa (739) Chapter 114 Completed
    Captain Tsubasa - Golden-23 (288) Chapter 60 Feb 8, 2010
    Captain Tsubasa - Road to 2002 (829) Chapter 144 Completed
    Captain Tsubasa - World Youth (910) Chapter 64 Completed
    Captain Tsubasa Short Stories - Dream Field (978) Chapter 10 Jan 10, 2010

10. این کاربر از G.D.ragon.Ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

زحمت کشیدیم پست های ابتدایی این تاپیک رو پر کردیم از اطلاعات جامع پیرامون Captain Tsubasa
    خطاب به pcforlife

البته می دونم که دیدی اون پست رو توی صفحه اول اون پست موثقه به جون خودم

من بیشترشون رو دارم به غیر از چند تاش.

من خیلی دنبال مجموعه 47 قسمتی Captain Tsubas J هستم که ایران 5 سال پیش صبح ها پخش میکرد تیر ماه 83 شروع کرد و اواخر مرداد هم تموم کرد من نمی تونستم ببینمش چون صبح ها خونه نبودم اون موقع. خیلی جالب بود من تیکه هایی از اون انیمه رو توی بازی Get in the Tommorow که PS1 گیم همین انیمه بود دیدم. خیلی شیک هست CT J چند اپیزود هم ازش دارم که دو زبانه هست ولی من دنبال تک زبانه ژاپنیش هستم کامل و با کیفیت راستی من چند وقت پیش تونستم کیفیت اورجینال با فرمت mkv همین road to 2002 رو گیر بیارم حالا هم زمان نگاه می کنم. اول از TV می بینم بعد از dvd تا ببینم کجا ها رو دقیقا حذف کرده.

راستی جهت اطلاعات عمومی چند تا از اسامی که ایران داره اشتباه تلفظ می کنه رو می نویسم:

اولی ترجمه غلط ایران و دومی که لاتین نوشتم تلفظ صحیح هست

واکی Wa ka ba ya shi

میزوگی jon misugi

شاهین Nan Kat Su

میوا mey wa

کاکرو ko ji ro

این موارد واقعا بیشمار هست یعنی تقریبا ما باید بشینیم و کلماتی رو پیدا کنیم که ایران درست ترجمه کرده

حالا چند مورد دیگه:
    اون دختره که روپوش سورمه ای می پوشه و نانکاتسو رو تشویق می کنه اسمش آ نه گو هست و به قول خودش منیجر و به اصطلاح سرپرست تیم هست (طرف روحیه میده به کفتر بازای تیم)

اون دختره که به میسوگی میگه برادر همون نقش آنه گو رو برای تیم موساشی داره کلی هم خاطر میسوگی رو می خواد. خدا خوشبختشون کنه. هه هه ... برادر... خواهر... سر بچه شیره می مالن ها راستی اسم دختره هم یا یو ای (Ya U E) هست.

با پیشرفت داستان من عرض می کنم از این موارد از الان مسائل رو نمی گم تا لوس نشه. ولی جدا هرکی ندیده حتما ببینه بدون شک کیفیت کارتون بهتر خواهد شد چون قبلا این قسمت ها رو به شکل دیگه دیدیم به همون دلیل نمی چسبه بعد اینکه بازی های ملی و اینا شروع بشه خیلی فاز میده
    Last edited by Spaniuly; 10-02-2010 at 22:37.

12. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •