تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین آلبوم محسن یگانه کدام است؟

راي دهنده
75. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
صفحه 9 از 175 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1749

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن یگانه

داره خودمونی میشه AmirDanT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من که نشنیدم محسن خودش خونده باشه ولی این آهنگ که لینکش رو گذاشتم صدای محسن رو با یک خواننده خانم که فکر کنم اسپانیایی هست میکس کردن....

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ایول! همینه! ولی اینطوری میکس نیست! همشو اون اسپانیاییه خونده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه JAVAD_YAS14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    روي زمين خدا

پيش فرض

دوستان مثل اینکه این آهنگ چشمهای خیس من رو محسن به یک زبون دیگه هم خونده! کسی داره بزاره؟ ممنون!
    دوست عزيز اون آهنگي كه شما شنيديد رو يك خواننده معروف اسپانياي به نام despina vandi خونده( آهنگ اصلي)
    كه محسن جون خودمون هم باتغييراتي روي اهنگ اون رو با يك شعر زيبا به فارسي خونده كه دستش درد نكنه
    البته واقعا هم عالي خونده

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

سلام!این اهنگ زن اسپانیایی رو میشه لینکشو برام تو خصوصی بفرستید!؟؟ممنون میشم!

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

10 سوالی درباره ی محسن یگانه

سلام
    من از دوست داران محسن یگانه هستم و کلا به مسئله ی رعایت حقوق معنوی آثار اهمیت می دم .
    چند وقت پیش شنیدم که محسن مجوز گرفته . سوالی از شما دارم و اونم اینه که آیا خود محسن آهنگایی رو که قبل از این به بازار فرستاده برای فروش بوده ؟ یا برای شناخته شدن , رایگان توسط خودش عرضه شده .
    یعنی واضح تر بگم از نظر اخلاقی مشکلی نداره من آهنگاشو دانلود کنم ؟؟؟؟؟

خیلی ممنونم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه sm3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    قفس

پيش فرض

سلام
    من از دوست داران محسن یگانه هستم و کلا به مسئله ی رعایت حقوق معنوی آثار اهمیت می دم .
    چند وقت پیش شنیدم که محسن مجوز گرفته . سوالی از شما دارم و اونم اینه که آیا خود محسن آهنگایی رو که قبل از این به بازار فرستاده برای فروش بوده ؟ یا برای شناخته شدن , رایگان توسط خودش عرضه شده .
    یعنی واضح تر بگم از نظر اخلاقی مشکلی نداره من آهنگاشو دانلود کنم ؟؟؟؟؟

خیلی ممنونم .
    بیشتر آهنگها بدون اجاز محسن بیرون اومده مخصوصا آهنگهای آخرش بعضی از آهنگها هم به صورت کاور برای اجرای خوانندههای دیگه خونده که با صدای محسن پخش شدن
    کلا واسه دانلود مشکلی نیست چون این آهنگها برای فروش وارد بازار نشدن اما از طرفدارهای محسن خواهش میکنم وقتی آلبوم نفسهای بی هدف به بازار اومد دانلود نکنین. خود محسن تو 360 هم اینو از طرفدارهاش خواسته.

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

11

بیشتر آهنگها بدون اجاز محسن بیرون اومده مخصوصا آهنگهای آخرش بعضی از آهنگها هم به صورت کاور برای اجرای خوانندههای دیگه خونده که با صدای محسن پخش شدن
    کلا واسه دانلود مشکلی نیست چون این آهنگها برای فروش وارد بازار نشدن اما از طرفدارهای محسن خواهش میکنم وقتی آلبوم نفسهای بی هدف به بازار اومد دانلود نکنین. خود محسن تو 360 هم اینو از طرفدارهاش خواسته.

ممنونم . حتما . من هیچوقت آهنگ غیرقانونی دانلود نکردم اصلا خنده داره شما طرفدار یه خواننده باشی ولی باعث ورشکستگیش بشی .

اگه نباشه جاش خالی می مونه orlan2magic_66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Santa Maria

پيش فرض

آقا جان اين جا ايرانه...وقتي كپي رايت نباشه يعني آزاد
    محسن يگانه هم از چند ساله پيش با همين تو اينترنت گذاشتن آهنگ هاش معروف شد
    البته واقعا كارش خوبه اما مطمئن باش خودش اول گذاشت تو نت كه همه دانلود كنند

فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه دانلود آهنگاش
    هر وقتي يه آلبوم بيرون داد اون موقع دانلود نكنيد

آخر فروم باز Majid ²'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

خیلی باهاش حال میکنم

وقتی شادمهر از ایران رقت
    گفتم دیگه pop مرده و کسی نیست

ولی وقتی کارای محسن یگانه رو شنیدم
    گفتم ایول یکی بهتر از شادمهر ..

آهنگ برو برو رو خیلی دوست میدارم ازش

ممنون بابت تاپیک

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    قفس

پيش فرض باز هم خیانت به سلطان موزیک پاپ ایران محسن یگانه!

همانطور که برخی از دوستان هم متوجه شده اند مصاحبه ای از شبکه امید ایران از حامد هاکان پخش شد که موجب ناراحتی آقای یگانه و هواداران ایشون شد. شایدخود شما دانسته اید که درسته آقای یگانه دلگير ميشن از این همه خیانت دوست نما ها اما بازم هم چيزي نخواهد گفت . اگر آقای حامد هاکان مي دونست ساختن آهنگ و ترانه سرگرمی تو چند ماه طول کشيده و هر لحظه اين شعر براي آقای یگانه خاطره ای بیش نبوده اونوقت به خودشون اين اجازه رو نمي دادند که خودشون رو صاحب اين کار بدونن .آقای حامد هاکان تا حالا تو عمرشون شعر گفتن که ترانه سر گرمي تو دوميش باشه . آقای حامد هاکان حتي آهنگ سازي هم بلد نيستند وآهنگ ها شون رو يه موقع آقای یگانه يه موقع آقای چاوشی يا ديجي عابد و بقيه دوستانشون براشون می ساختن آقای حامد هاکان مي خواستن اين طوري خودشونو معروف کنن که کردن و آهنگ رو اولین باربه اسم خودشون در اینترنت پخش کردندو باعث ناراحتی آقای یگانه شدن. ديگه همه دوستان می دونند خدا یه صبری به آقای یگانه دادن که اصلاً صداشون در نمي یاد وگله ای نمی کنن .ساخت آهنگ سرگرمی تو توی امتحاناي ترم اول دانشگاه آقای یگانه بوده که تند تند آقای یگانه جواب سوالا رو مي دادن و سري بلند ميشدن و مي رفتند استوديو که اين آهنگ رو با آقای محسن چاوشي بخونن. ترانه سرا و آهنگساز سرگرمی توآقای محسن یگانه و تنظیم این کار اثر محسن چاوشی هست . و آقای حامد هاکان توي اين آهنگ به عنوان خواننده مهمان بوده و کلاً هيچ نقشي در اين آهنگ نداشته و نخواهد داشت. وقتي معين خواننده ای با سابقه بیش از سی سال اعلام می کنه خواننده محبوبشون توی ایران آقای محسن یگانه هستند و محسن رو پدیده موسیقی پاپ می دونن دیگه چی بگیم که یه زن هرزه مي آد و ميگه آقای حامد هاکان پروفسور و دانشمند موسيقي ایرانه. واقعاً خنده دار هست فقط میتونم بگم آدما که هيچ استعداد و خلاقيتي ازخوشون ندارن تا چند سال دیگه به کلی محو خواهند شد و انهايي خواهند ماند که با بازوي خودشون و پشتکار و بي خوابي هاي طولاني مدت دارن فعاليت مي کنن شايد باورتون نشه آقای یگانه توي بیست و چهار ساعت شبانه روز هیجده ساعت پشت لب تابشون مشغول آهنگ سازی هستند براي ما هوادارها این ارزش داره مطمئنم بالاخره نتيجه اين زحماتشون رو یه روز خواهند گرفت و بار دیگر به امید حق و نیز با مساعدت و حسن نیت وزارت محترم ارشاد صدای ناب محسن یگانه را با مجوز خواهیم شنید. در پایان از جامعه ی بزرگ هواداری انتظار می رود که در برخورد با مسائل اینچنینی هوشمندانه عمل کرده و در صورت امکان به نوبه ی خود نقشی موثر در اطلاع رسانی و شفاف سازی صحیح این موارد و ابهامات ایفا کنند تا به عنایت و لطف حق،همگیمان زحمات گرانبهای محسن یگانه را به بار نشانده و دین هواداریمان را به نحوی شایسته در حق وی ادا کنیم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    قفس

پيش فرض مرگ خاموشی

این آهنگ متعلق به 2 سال پیش میباشد و قرار بود از صدا و سیما پخش شود ولی هیچ وقت پخش نشد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •