تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: خاموش نشدن و standby نشدن خودکار کامپیوتر

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض خاموش نشدن و standby نشدن خودکار کامپیوتر

سلام و درود

من این مشکل به استندبای رفتن و خاموش شدن خودکار کامپیوتر در زمان عدم فعالیت رو در ویندوز های دیگه ام ندارم اما در ویندوز ایکس پی به هیچ وجه انجام نمیشه.

حتی اگه زمان اون ها رو به کمتر از 3 یا دو دقیقه کاهش بدم .

فقط مونیتور به موقع خاموش میشه .

یه مشکلی جانبی دیگه هم هست که پوینتر موسم بعضی وقت ها خودش جابجا میشه ممکنه مشکل از اون باشه؟ یا کلا از جای دیگه است؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مشکل موس هم میتونه مشکل از خود موس باشه..

3. 2 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

کد:
    مشکل موس هم میتونه مشکل از خود موس باشه..
    با تشکر ولی مشکلم با این تاپیک حل نشد

من نمیخام شمارش معکوسی برای خاموش شدن کامپیوتر بذارم که هر وقت اجراش کردم در زمان معینی خاموش بشه . منظورم قابلیت داخل خود ویندوز بود که هر وقت از کامپیوتر دور بشی در زمان های معینی استندبای و شات داون و .... رو انجام میده و اینکه مشکل ویندوز ایکس پی من چیه که به درستی داخلش اجرا نمیشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا یه متخصص بیاد اگه به چنین مشکلی برخورده به ما هم بگه اشکال از کجاست دیگه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

حرمت خود بخودی موس میشه موستو سرو ته بذار تا کرسر کاملا بی حرکت بشه اگه بازم نشد مشکلت از ویندوزه ویندوزت باگی چیزی داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز درود..
    شما میتونین تنظیمات مربوط استندبای رو تو حالتی بزارین تا موقع استند بای کامپیوتر کاملا خاموش شه..
    مثل لپ تاپ.. که تو اون حالت با تکون خوردن ماوس .سیستم فعال نمیشه و حتما باید کلید زده شه!
    تو تنظیمات BIOS (هنگام روشن شدن سیستم با فشردن DEL و یا ّF2 بسته به نوع MainBoardفرق داره)
    وارد بشین بعد تو قسمت power management حالت یا همون standby mode رو از حالت S1 به حالت S3 تغییر بده و تغییرات رو سیو کن و ریست..
    حواستون باشه چیزه دیگه رو در صورت عدم اطلاع از کاراییش تغییر ندین چون عواقب بعدی داره..
    Last edited by farzin1986; 19-12-2010 at 22:25.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز درود..
    شما میتونین تنظیمات مربوط استندبای رو تو حالتی بزارین تا موقع استند بای کامپیوتر کاملا خاموش شه..
    مثل لپ تاپ.. که تو اون حالت با تکون خوردن ماوس .سیستم فعال نمیشه و حتما باید کلید زده شه!
    تو تنظیمات BIOS (هنگام روشن شدن سیستم با فشردن DEL و یا ّF2 بسته به نوع MainBoardفرق داره)
    وارد بشین بعد تو قسمت power management حالت یا همون standby mode رو از حالت S1 به حالت S3 تغییر بده و تغییرات رو سیو کن و ریست..
    حواستون باشه چیزه دیگه رو در صورت عدم اطلاع از کاراییش تغییر ندین چون عواقب بعدی داره..
    درود

تنظیمات الان دقیقا همین جوری هست

مساله روشن شدن مجدد با حرکت و یا کلیک موس نیست اصلا
    مساله اصلی خاموش شدن هست ، که نمیشه ! بعد وارد مقوله روشن شدن با کلیک و یا کیبورد و .. میشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

باسلام خدمت شما دوست عزیز برای من یه مشکلی پیش اومده ویندوز سون رو هر وقت بر روی کامپیوترم نصب میکنم بعد چند ساعن کار کامپیوتر به صورت خودکار خاموش میشه می خواستم بدونم چطور باید این مشکل رو حل کنم با تشکر

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

باسلام خدمت شما دوست عزیز برای من یه مشکلی پیش اومده ویندوز سون رو هر وقت بر روی کامپیوترم نصب میکنم بعد چند ساعن کار کامپیوتر به صورت خودکار خاموش میشه می خواستم بدونم چطور باید این مشکل رو حل کنم با تشکر
    سئوالتون تو تاپیک پایین بایدمطرح میکردین درهرصورت شما باید گزینه power options تو سرچ منوی استارت وارد کنید بعدشم روی گزینه مربوطه کلیک کنید change plan settings کلیک کنید بعدش زمان روشن خاموش شدن سیستم میتونید تایین کنید

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •