تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 76

نام تاپيک: درخواست راهنمایی ارتباط دریم با mysql

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض درخواست راهنمایی ارتباط دریم با mysql

فرمی درست کردم به عنوان فرم استخدام در دریم وقتی فرم پر می شود و کلید ارسال زده می شود خروجی در یک صفحه دیگر دیده می شود می خواهم اطلاعات به mysql انتقال پیدا کنه قبلا این کارو کردم ولی چون خیلی وقت است کار نکردم فراموش کردم لطفا راهنمایی کنید .

حتی در این حد که بتونم اطلاعات کاربر در صفحات جداگا نه ذخیره شود برام کافی

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Apache

پيش فرض

فرمی درست کردم به عنوان فرم استخدام در دریم وقتی فرم پر می شود و کلید ارسال زده می شود خروجی در یک صفحه دیگر دیده می شود می خواهم اطلاعات به mysql انتقال پیدا کنه قبلا این کارو کردم ولی چون خیلی وقت است کار نکردم فراموش کردم لطفا راهنمایی کنید .

حتی در این حد که بتونم اطلاعات کاربر در صفحات جداگا نه ذخیره شود برام کافی

من مي توانم كمكت كنم ، اگر خواستي بهتره با پيام خصوصي كارمان را دنبال كنيم .

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من مي توانم كمكت كنم ، اگر خواستي بهتره با پيام خصوصي كارمان را دنبال كنيم .
    شما با این پیام خصوصی چه Love میترکونی!!! جوابی رو که همینجا میشه داد چرا اونجا جواب بدیم.
    فرمی درست کردم به عنوان فرم استخدام در دریم وقتی فرم پر می شود و کلید ارسال زده می شود خروجی در یک صفحه دیگر دیده می شود می خواهم اطلاعات به mysql انتقال پیدا کنه قبلا این کارو کردم ولی چون خیلی وقت است کار نکردم فراموش کردم لطفا راهنمایی کنید . حتی در این حد که بتونم اطلاعات کاربر در صفحات جداگا نه ذخیره شود برام کافی
    دوست عزیز هم تو فروم مثالهای زیادی وجو داره هم تو نت یه گوگل بزنید اگه گیر نیاواردید و یا جواب نگرفتید بگید دوستان کمک میکنند

4. این کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اگه ممکنه راهنمایی کنید چون قبلا بلد بودم یادم رفته (سر یه ماه حقوق در میانه ) تا فردا باید بتونم حلش کنم
    تمام کدارو دارم فقط ترتیب استفادش یادم رفته

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

برایه ساختن کانکشن از منو هایه سمت راست در قسمت application در تب database رویه علامت + کلیک میکنی و کانکشن میسازی بعد از تب binding یه رکورد ست میسازی و دیتابیس و رکورد هاتو انتخاب میکنی
    حالا برایه فرم وارد کردن اطلاعات کاربرا میتونی از insert >data object>insert record >indert record wizard
    یا همچین چیزی تو این مایه ها استفادهکنی
    البته من خلاصه گفتم
    اگه قبلا کار کرده باشی یادت میاد

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ممنون از راهنمایی ولی منظور من این نبود. من از دریم فقط برای نوشتن کد استفاده می کنم
    من می خوام با دستورات php این کارو بکنم مثل دستور insert into یا isset

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

راستی کدی که در دریم نوشته می شه این امکان وجود داره که به فرانت پیچ انتقال داده بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

راستی کدی که در دریم نوشته می شه این امکان وجود داره که به فرانت پیچ انتقال داده بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هیچ فرقی نداره اینا سلیقه ای که یکی میره با DreamWeaver کار میکنه یکی دیگه با Frontpage البته مزیتها رو هم باید در نظر گرفت. منطق نوشتن دستوراتhtml و زبانهای دیگست و راحت تر شدن کار . میریم سر اصل مطلب یه سر به این لینک بزن با توجه به آموخته هایی که خودتو قبلآ دارین میتونین جوابتونو بگیرین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by David.Jn; 07-12-2008 at 09:19.

10. این کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برایه ساختن کانکشن از منو هایه سمت راست در قسمت application در تب database رویه علامت + کلیک میکنی و کانکشن میسازی بعد از تب binding یه رکورد ست میسازی و دیتابیس و رکورد هاتو انتخاب میکنی حالا برایه فرم وارد کردن اطلاعات کاربرا میتونی از insert >data object>insert record >indert record wizard یا همچین چیزی تو این مایه ها استفادهکنی البته من خلاصه گفتم اگه قبلا کار کرده باشی یادت میاد
    ممنون از راهنمایی ولی منظور من این نبود. من از دریم فقط برای نوشتن کد استفاده می کنم من می خوام با دستورات php این کارو بکنم مثل دستور insert into یا isset __________________
    در ضمن به خاطر عنوان بدی که انتخاب کردید اون دوستمون این جوابرو دادن اگه عنوان درست انتخاب کنید بهتر جواب میگیرید

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام . خیلی کمک بزرگی کردین . مشکلات همه حل شد غیر از اینکه هر زبان در mysql انتخواب می کنم فارسی نمیشه برای این مشکل راه حلی وجود داره?????? utf8 کار ساز نبود .

خوب در باره اسمی که انتخواب کردم پوزش می طلبم نمی دونستم چی بگذارم .

من همیشه تو google سرچ می کنم وی شاید کلمات درست انتخواب نمی کنم که نتیجه نمیگیرم

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •