تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: برنامه خواندن از پورت سريال يا USB و ريختن اطلاعات در يك سلول فايل اكسل بصورت متناوب

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Kashan

پيش فرض برنامه خواندن از پورت سريال يا USB و ريختن اطلاعات در يك سلول فايل اكسل بصورت متناوب

با سلام
    دوستان كسي ميدونه چطوري ميشه از يك پورت سريال اطلاعات رو خوند (مثلا يك باركد ريدر داريم كه به پورت سريال وصل شده) و اين اطلاعات رو در يك سلول از فايل اكسل ريخت و اين كار بصورت پريوديك انجام بشه يعني هر بار كه بار كد خوانده ميشه در همان سلول اطلاعات بروز بشه؟ البته تو اكسل زياد مهم نيست من ميخام اين كد رو توي ي برنامه ديگه استفاده كنم كه اون برنامه هم محيط برنامه نويسي با C داره هم VBS بنابراين با هر كدوم كه بشه موردي نداره حتي اگه تو اكسل بشه ماكرو نوشت كه از اون پورت بخونه باز هم من خودم از اكسل ميبرم تو اون برنامه
    مرسي

اگه نباشه جاش خالی می مونه p d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

تویه سی# امکانات که میخواید به راحتی فراهم شده! 1 سرچ برنید همه چیز دستتون میادو برا شرو 1 سری کد میزام. 1 برنامه ای بود که باهاش اس ام اس میفرستادم. از طریق کامپیوتر و at command.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 2 کاربر از p d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Kashan

پيش فرض

مرسي دوست عزيز اما اين چه ربطي داشت به اون چيزي كه من گفتم!؟ ضمناً من هيچي از برنامه نويسي نميدونم چه برسه كه بخام سرچ بزنم تو سي شارپ! خودم يه برنامه تو نت پيدا كردم ولي نميدونم كار هم ميكنه يا نه اما ميخاستم يكي يه برنامه مطمئن بذاره

اگه نباشه جاش خالی می مونه p d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

بیخیال.

اگه نباشه جاش خالی می مونه samasara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

همون جور که قبلا هم گفتم بارکد خوان ها مثل کیبورد(چه USB چه PS2 (ورودی کیبوردی)) عمل می کنند فقط کافیه فوکوس رو به تکس باکس بدید و هیچ نیاز به دستورات AT command ندارید ! فقط تفاوت کد نویسی اون به مدل دستگاه و استاندارد کد برای خاتمه < فرق می کنه بعضی ها کد اینتر(کلید ENTER کیرود ) رو هم می فرستند مدل های قدیمی این کار رو انجام نمیدن که هیچ تفاوت چندای نداره برای برنامه نویسی
    داخل MFC یک تکس باکس بسازید ..داخل C میتونید از دستور getche() یا scanf استفاده کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrnaz_saa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ایـــــران

پيش فرض

سلام دوستان.كسي مي تونه منو در باره نحوهي خواندن اطلاعات از پورت usbدر c# راهنمايي كنه؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه samasara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

کار با پورت usb خیلی پیچیدگی داره (فرکانس ها مودولاسین که واقعا پیچیدست) برای همین هم دستگاه های مبدل یو اس بی به کام اومده که اکثر قریب اتفاق پروژهای الکترونیک و کامپیوتر از همون استفاده می کنند (قیمتی حدود 12 تومان آخرین باری که من استفاده کردم داشت) حتی گوشی های موبایل خیلی از موبایل ها هم یک پورت کام مجازی می سازنده و از اون استفاده می کتتد .. اول یک پورت مجازی رو درست می کنند یا کام یا lpt !! بعد خیلی راحت تبال اطلاعات می کنند..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •