PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انواع تکست رپ گنگ و لاو و دیسلاو و... به در خواست شما

A.P.R
17-09-2009, 10:55
انواع تکست رپ گنگ و لاو و دیسلاو و... به در خواست شما

A.P.R
17-09-2009, 10:56
ما در این تایپیک قصد داریم تا با گذاشتن تکست های رپ را یگان و فرو شی به در خواست شما به پیشرفت رپ فارسی بپردازیم

A.P.R
17-09-2009, 10:56
اینم یه تکست گنگ با نام کل کل

با من نکن کل کل ...چون من میکنمت پرپر... هر وقت... دیدمت ...از سر تا پا سریع ---- بهت
کردی جلزُ ولز... شیکمتو صفره می کنم با یه تیکه فلز... که چاقو هست ...پس ...التماس نکن
اقتباس نکن... که من به تو... باز حال بدم ...بگم تن لشتو جمع کن برو از پیشم ...اگه دیگه بیخ ریشم بیای پا چشتو میکنم من سیاه... پس نیا... چون من حال می کنم... که کل کنم با گنده ها
ولی تو فنچی... نیستی گنده لات ...پس راهتو بکن از من سوا... تا که بکنی توی گورخر یه ذره ثواب
<<من شاخم داغم با من عین آدم صحبت کن بعد فرصت رو نده از دست چون که تو سه دقیقه این پیک سومم هست >>
<<من شاخم داغم با من عین آدم صحبت کن بعد فرصت رو نده از دست چون که تو سه دقیقه این پیک سومم هست>>
این تکسترو بهت من با منت میگم... آب وقتی بگذره از سر... دیگه اصلا...
میگن همه ...هیچی مهم نیست... میگی چرا... چون ذاتم هیچوت کثیف نیست... ولی اونقدر ها ام اصلا تمیز نیست... نیا وُ بکن هی در گوش من ویزویز
<<من شاخم داغم با من عین آدم صحبت کن بعد فرصت رو نده از دست چون که تو سه دقیقه این پیک سومم هست
من شاخم داغم با من عین آدم صحبت کن بعد فرصت رو نده از دست چون که تو سه دقیقه این پیک سومم هست>>
پس بس من هستم خسته از دسته حرص همه.... چرا فاز کلکل فقط روی منه...
سر صبح مثل سگ منو می کنن بیدار... آخه هستن همه مثل یه مشت بیمار...
اصلا یه بار دیگه بیا... بعد با چشم سیاه.. اُستخون شکسته ...پس دیگه ضر نزن پیش من یه لحظه
<<من شاخم داغم با من عین آدم صحبت کن بعد فرصت رو نده از دست چون که تو سه دقیقه این پیک سومم هست
من شاخم داغم با من عین آدم صحبت کن بعد فرصت رو نده از دست چون که تو سه دقیقه این پیک سومم هست>>

A.P.R
17-09-2009, 10:57
تکست دیسلاو

پس من بودم... در هر دم... دمادم باتو ...ای آدم ناتوی نامرد....

فکر می کردم... فقط دوستی تو با من ...رفتی تو راحت از پیشم که از

شُکش هنوزم من گیجم ...نایس بهت می گفتم...

باورت می شد....توپارادایس ما باهم ....بازم باورت می شد

تاکه طاقتت... بی خود زود تموم شد... حالا می فهمم زندگیم با تو

حروم شد... ببین تو شدی کم تر از سگ برام برو گمشو برام هستی...

عین یه قاطر...ببین بخاطِ...رت...زدم ..من...به....چه کاری... دست...آخه دختر.. این هست.... بیکاری... مردم آزاری... تو َرزلی پَستی

پس تو...گمشو...بعد نکن دیگه با صحبت سر هر فرصت رُکنن حُکمن

سَنَدَن بلدم من قلبم می تپید خیلی برات... حتی از عشقت بیدار موندم خیلی شبا...اما مونده برام ...فقط یه دلِ شکسته....تکیه داده به یه دیوار شکسته...اه..شدم خسته ..از دستت.. ای نامرد.. من بودم فقط بازیچه بازم ..اما طاقت.. اما طاقم.. به سر اومده ...حتی هم اتاقم می گه مگه بلا از این بدتر اومده
در هر صده ...که بخوای حساب کنی... نبوده عینت کسی به فکرت
پس با شرک... در من وارد شدی... گمشو نمی خوام ببینمت
من بی خودی.

A.P.R
17-09-2009, 10:57
موضوع بدید تا تکست بگم

A.P.R
17-09-2009, 10:58
عزیزان دل کجایید
چرا پیش ما نیایید
شاباش حالا می خواهید
یا
نون بربری با ماهی
اصلیتت کجایی
موضوع بده
بلایی
تا تکست بدم حنایی

A.P.R
17-09-2009, 10:59
یه تکست رپ دیگه که هم لاو میشه گفت هم دیس لاو با نام فاز

الان رو فازم رو فاز سه فازم

تا که تو دوباره
بگی کی حال داره

که باز با یه حرکت خواص

چشمای همرو سریع بازم بکنه دِ باز

شانس.... هست بامن یار... پشت ماشینم اُ ............... حالا بغل یار

ولی به هر حال.....کار...... با یه نفر....... که ...نمیشه تموم

فقط حال می کنه که... بشینه پهلوم... اگه حال نکردی بام ..یه دیقه نمون....پیشم

چون آدمایی که سیریشن... عین تو...... توصفن همشون... عین گَه... پس سنده تو

اصلا سن تو...هست18سال...درخونمو گرفته بودی 18ماه ...که تا باز من به تو پا بدم...

عمراً...اگه بهت راه بدم ...که کاملا ...بشی برمن مسلط....چون ...عین مسلسل....

می خوری مخمو ....که بیای اُ بامن باشی تو یه شبُ بعد ردیف کنی تو سورُسات

بعد بری تعریف کنی واسه دوسِتات... به هدفت که رسیدی...عین من ندیدی ...تو هیچ وقت...بعد با

نیشخند... میدم تو رو کیش ....قیافم خیلی شبیه زورو نیست.....چشما تو تیز... زوم کردی روم

هستی تو شوم ...حتی توی روم باستان ...یا که حتی توی یکی دو داستان...نیست مثل تو سوپراستار...خوشحال نشو گفتم گوزِ فِس دار...به خودت نده هرگز زورِ حس باز...چون باز ازدستت...فازم پرید ...تو یه دختر ندید بدید سریع برید بر خودش ...چون اون یه سر خور
یه مفت خور عوضی که کسی ندیده عینش کسی

A.P.R
17-09-2009, 11:03
پس هستم خسته
از دست بکس بی حال
در این تایپیک
باید وایسی
چقدر نایسی
موضوع بده تا سیت
صد تکست بدم تو بشی راضی

A.P.R
17-09-2009, 11:04
لطفا دکمه ی تشکر فراموش نشود عزیزان دل

A.P.R
17-09-2009, 11:04
پست ها ضعیف
ملت بجنبید دیگه

A.P.R
17-09-2009, 11:06
اینم یه تکست رپ لاو و شاد بسیار زیبا که اواخرش باید بصورت بابا کرمی خونده بشه

می خوام بگم دوست دارم آره .................................................. .............................. دلم شده واست پاره پاره

توام عاشقمی ضایست آره .................................................. ................................ مگه دلامون چاره داره

می خوام بگم دوست دارم آره .................................................. .............................. دلم شده واست پاره پاره

توام عاشقمی ضایست آره .................................................. ................................ مگه دلامون چاره داره

می خوام بگم من هستم برتر..از همه سرتر..پس نکن بدتر...تو کارو...بده دلو ملو خیلی جلو به من..قرو فرو ...بده میون جمع

تا بشیم پیدا ماها یکم...بچرخ دورم ایول....حال کردم باهات....بعدش ماها...دستامون به دست هم...فاز بده بم تا خل بشم

تو زدی تو کار قلب من...منم همینتور..پس همین تو..نگیری به خودت پس مستم ...پس هستم... در جمع بازم...می خونم
واسه ی تو من نازم
تا ناز کنی تو واسم ...کافه گلاسم ....اگه بخوای می خرم برات...عشوه وُ نازُ ادات...دل منُ برده...دل منو برده
شوخیُ برق نگات....بیخودی قهر کردنات... دل منو برده...دل منو برده...وای..دل منو برده...حالا... دل منو برده
دل منو برده ....دل منو برده

..........اسم بنده در آهنگ فراموش نشود:.............ENGLISH: PARHAM A.P.R ............ فارسی: پرهام اِی.پی.آر........

A.P.R
17-09-2009, 11:07
راستی از درخواست یا ارسال تکست های فحش دار یا صحنه دار خودداری کنید

A.P.R
17-09-2009, 11:09
بدو بدو بدو بدو
به من بده موضوتو
آخ دلم می خواد موضوتو آخ دلم می خواد موضوتو

A.P.R
17-09-2009, 11:10
اینم یه تکست دیسلاو برای شما عزیزان با نام داف فصلی

هست هر ساعت....فکرت...با من ...هستش کارت...در ذهن...با من...در ضمن یکم نه ....که خیلی

پستی رزلی هستی تو یه داف فصلی هستی راستی کسّی..که مایه نداشته باشه ..تو پس می فرستی...خریدن عشقت..هست قسطی

دیگه هیچ حسّی...من بهت ندارم...می خوام تورو...توی سطل آشغال بزارم

بیزارم...از اون قیافت...تازه برگشتی...میگی می خوای ضیا فت...کلی زیانم..به من رسوندی تو..با کارِت...کلی منو سوزوندی

اما دیگه ندارم...کاری به کارت...چون واسه من...تو شدی...دیگه از رده خارج...تو کالجِ..خارج...درس خوندی...

به من میگی تو از من...جاموندی..آخه بد بخت خارج رفتن آبرو نیست...بابات دستشویی مارو آبدوغ ریخت...

با هغ هغ فراوون کردم گریه مثل انسان...تو هم اشک ریختی...ولی اشک تمساح...اگه بخوای حساب بکنی بازم..

می بینی که پشیزی تو الان دِ واسم...برو گمشو که نبینم من اون قیافت...کراهت...داره می باره...از سرُ صورتت

مو تنت...شد سیخ...وقتی منو دیدی...بعد درجا...شدی میخ..کارمون بیخ...پیدا کرده

بعدم...هربه ی هرزه...دلم از تو کنده...دلم می گه به من بگو بره دیگه بر نگرده

..........اسم بنده در آهنگ فراموش نشود:.............ENGLISH: PARHAM A.P.R ............ فارسی: پرهام اِی.پی.آر........

A.P.R
17-09-2009, 11:11
به خدا هر کی اسم منو تو آهنگی که با این تکست ها می خونه نیاره حلالش نمی کنم
سر پل سرات یا صرات جلوشو می گیرم

SAMAN-JEEZY
18-09-2009, 12:14
آقا چیکار داری میکنی با خودت؟ در عرض 15 دقیقه 500 تا پست دادی. یکم به خودت مسلط باش . در ضمن تکسات خوبه ولی یه خورده بی معنیه مثلا همین شعر آخریت

maxeemo
18-09-2009, 16:58
سلام...

آقای A.P.R، این تاپیک به این صورت در آینده ی نزدیک حذف خواهد شد. مگر اینکه...

1- پست های بیهوده ندید.

2- داخل هر پست بیش از یک متن قرار داده بشه. حداقل 2-3 تا.

:40::40::40::40::40:

A.P.R
19-09-2009, 14:42
آقا چیکار داری میکنی با خودت؟ در عرض 15 دقیقه 500 تا پست دادی. یکم به خودت مسلط باش . در ضمن تکسات خوبه ولی یه خورده بی معنیه مثلا همین شعر آخریت
عزیزم شعر های رپ همش بی معنی فقط قافیه توشون مهمه در ضمن پست های پشت سر هم من فقط برای گرم کردن تایپیک بود:10:

A.P.R
19-09-2009, 14:45
سلام...

آقای A.P.R، این تاپیک به این صورت در آینده ی نزدیک حذف خواهد شد. مگر اینکه...

1- پست های بیهوده ندید.

2- داخل هر پست بیش از یک متن قرار داده بشه. حداقل 2-3 تا.

:40::40::40::40::40:
از را هنماییتون ممنون اما..................
بهتره را جعبهش صحبت نکنیم:8::5:

Vamp!r3
19-09-2009, 16:11
عزیزم شعر های رپ همش بی معنی فقط قافیه توشون مهمه در ضمن پست های پشت سر هم من فقط برای گرم کردن تایپیک بود:10:

يعني چي؟...مهم ترين چيز توي رپ معنيه...حتي شعر هاي گنگ...بعدش قافيه...همون طور كه قافيه مهمه...معني هم مهمه...پس بهش توجه شود...

A.P.R
20-09-2009, 12:30
ملت محترم ما اینجا با هم سر جنگ که نداریم آهنگ های رپ وقتی معنی دار می شوند که خواننده با معنی بخواند من تک تک
آهنگ ها رو 5 الی 10 دقیقه ای نوشتم اگر شما در این زمان می تونید بهترشو بنویسید بسم الله حرفی نیست
ما هم از شما یاد می گیریم
یادتون نره ما باهم سر جنگ نداریم و همه با هم رفیقیم .

SAMAN-JEEZY
20-09-2009, 13:21
میگم تکساتو بذار تو تایپیک اگه رپری .... اونجا بیشتر دیده میشه

A.P.R
22-09-2009, 11:41
میگم تکساتو بذار تو تایپیک اگه رپری .... اونجا بیشتر دیده میشه

ما که داشتیم تکستامونو می ذاشتیم یهو مورد حمله قرار گرفتم :13::18:
حالا شما ها هم یخورده تکست بگید ما یاد بگیریم چون واسه من بی معنی:41::5::10:

hassan_mojtahedi
27-09-2009, 14:38
سلام آفاي a.p.r تكست هات ببخشيدا محدود ميشه به سنين زير 10 سال .....اين تكست ها ت براي بچه ها خوبه....
سعي نكن با جملات بازي كني...سعي كن يه حرف با معني بزني.....مثلا كار گروه 0111 خيلي عاليه چون حرفهاشون خيلي با معنيه و آدم رو تحت تاثير قرار ميده....يا مثلا تكست هاي بهرام خيلي عاليه.......آهنگ ايران از بهرام رو گوش كن بعد اونوقت بيا اين تكست ها رو بگو.........تكستش اينه:
اينجا ايرانه يه گربه ي 7000 ساله كه زنده است تا وقتي كه نفت خام داره........بقيه شو يادم نيست......اما خيلي عاليه ....راستي ما با هم سر جنگ نداريم.....

A.P.R
13-11-2009, 19:44
سلام آفاي a.p.r تكست هات ببخشيدا محدود ميشه به سنين زير 10 سال .....اين تكست ها ت براي بچه ها خوبه....
سعي نكن با جملات بازي كني...سعي كن يه حرف با معني بزني.....مثلا كار گروه 0111 خيلي عاليه چون حرفهاشون خيلي با معنيه و آدم رو تحت تاثير قرار ميده....يا مثلا تكست هاي بهرام خيلي عاليه.......آهنگ ايران از بهرام رو گوش كن بعد اونوقت بيا اين تكست ها رو بگو.........تكستش اينه:
اينجا ايرانه يه گربه ي 7000 ساله كه زنده است تا وقتي كه نفت خام داره........بقيه شو يادم نيست......اما خيلي عاليه ....راستي ما با هم سر جنگ نداريم.....
درسته قبول دارم تکستام بچه گونست
باید پول بسلفی تا تکست خفن بیاد دستت تکستی:5:

___lord___
14-11-2009, 12:47
دادا تكسات ماله دوران بچگياست ///// چرا ميكني ما رو با يه بچه قياس

ما خودمون تكس رپ ميگيم ميديم دست ملت

اگه خواستي پول بده من واست تكست بگم

Amin.M.1986
15-11-2009, 01:52
رپر ها واسه تکست نگفتن هم پول میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟

A L I E N
15-11-2009, 08:35
دادا تكسات ماله دوران بچگياست ///// چرا ميكني ما رو با يه بچه قياس

ما خودمون تكس رپ ميگيم ميديم دست ملت

اگه خواستي پول بده من واست تكست بگم

امو این که تکست حسام اسپسه:31:

ترک ملوان زبل

___lord___
15-11-2009, 08:43
امو این که تکست حسام اسپسه:31:

ترک ملوان زبل

مگه من گفتم تكست خودمه