تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: فرمتهای خروجی در پریمیر

داره خودمونی میشه Amin01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض فرمتهای خروجی در پریمیر

با سلام خدمت همۀ دوستان
    می خواستم راجع به فرمتهای خروجی دربرنامۀ پریمییر یه مقدار بحث کنیم البته راجع به این قسمت بحثهای پیچیدۀ زیادی
    وجود دارد که ما فعلاً به بحث راجع به وی سی دی می پردازیم.
    مثلاً برای خروجی گرفتن ازسکانسی که قراراست دردستگاه وی سی دی پخش شود مقادیرزیر به چه صورت
    باید باشد که هنگام پخش با مشکلاتی همچون لرزش تصویر یا افت کیفیت صدا یا تصویرمواجه نشویم چون خیلی ازدوستان من
    با بعضی ازموارد مشکل دارند این بحث رو مطرح کردم باتشکر ازهمۀ دوستان که اطلاعات گرانبهایشان رادراختیاردیگر دوستان
    قرارمیدهند.
    New projekt: Load Preset
    Gneral: file type - Embedding Options
    Video: Compressor - Color Depth - Frame Rate - Pixel Aspect Ratio - Data Rate - Quality
    Keyframe and Rendering: Fields - Keyframe Options
    Audio: Compressor - Sample Rate - Sample Type - Channels - Interleave
    راستی دوستان اگرموردی ازقلم افتاده به بزرگی خودتون ببخشید وبی زحمت خودتون تصحیحش کنین.

حـــــرفـه ای animeditor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام جمیعاً

خدمت دوستان عرض کنم که، این قضیه کیفیت تصاویر VCD، بحثش چیز دیگه ایه.
    اینی که به عنوان کیفیت بالا مطرحه، در اصل « تنظیم مناسب رنگ بندی تصویر » هستش.
    یعنی چی؟!
    عمق رنگ (ترکیب تعداد رنگ های یک تصویر) فیلم های DV PAL متفاوته؛ که به قدرت کارت گرافیک بستگی داره.
    وقتی که یه فیلم DV PAL رو (با فرمت AVI که بالاترین کیفیت هست) می خوایم تبدیل به VCD کنیم، اون عمق رنگ تغییر می کنه. (؟؟؟)
    یعنی این که تعداد و غلظت رنگ های PAL، تبدیل می شن به تعداد و غلظت رنگ های VCD.
    از اون جایی که عمق رنگ VCD خیلی پایین تر از PAL هست، رنگ ها و وضوح تصویر تغییر شدید می کنن و به نظر میاد که کیفیت تصویر اومده پایین؛ در حالی که کیفیت تصویر تمام VCD ها یکی هست.

فایل های VCD هم، یه جور استاندارد تصویری هستن و مشخصاتشون همه جا یکیه و فرقی نمی کنه.
    نمی دونم منظورم رو متوجه شدید یا نه...
    پس هیچ افت کیفیتی نیست؛ فقط رنگ ها به درستی تبدیل نشدن.
    حالا...
    باهاس دنبال برنامه ای بگردیم که بتونه رنگ ها رو جوری تغییر بده که به رنگ های تصویر VCD به رنگ های فیلم اصلی نزدیک باشه و تصویر رو واضح نشون بده.

برای تبدیل به VCD، بهترین برنامه ای که خودم سراغ دارم، Edius Procoder هست که همراه Edius نصب می شه.
    محیطش به صورت Wizard هست (با گزینه Next، مراحل و صحفات رو جلو می بره) و مناسب ترین تبدیل رو انجام می ده.
    واسه DVD هم، بهترین چیزی که دیدم، برنامه Liquid هست که خروجی DVD می ده و خودش هم می تونه رایت کنه.

»» نکته اصلی:
    بهترین خروجی رو دستگاه های VCD & DVD Recoder می دن.
    حتماً دیدید.
    این دستگاه ها، مثل Video CD هستن؛ ولی می تونن تصویر ورودی شون رو رایت هم بکنن.
    لطفاً نپرسید که "کدوم دستگاه بهترین خروجی رو می ده"، فقط می تونم بگم نمی دونم.

التماس دعا
    یا علی

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من يه چند تا پلاگين براي خروجي بهتر دارم ولي به پرمير 2 نميخوره مال 4.1 هستش :(((

داره خودمونی میشه Amin01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون از راهنمایی هاتون دوستان.

داره خودمونی میشه mixer.pro.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام جمیعاً

خدمت دوستان عرض کنم که، این قضیه کیفیت تصاویر VCD، بحثش چیز دیگه ایه.
    اینی که به عنوان کیفیت بالا مطرحه، در اصل « تنظیم مناسب رنگ بندی تصویر » هستش.
    یعنی چی؟!
    عمق رنگ (ترکیب تعداد رنگ های یک تصویر) فیلم های DV PAL متفاوته؛ که به قدرت کارت گرافیک بستگی داره.
    وقتی که یه فیلم DV PAL رو (با فرمت AVI که بالاترین کیفیت هست) می خوایم تبدیل به VCD کنیم، اون عمق رنگ تغییر می کنه. (؟؟؟)
    یعنی این که تعداد و غلظت رنگ های PAL، تبدیل می شن به تعداد و غلظت رنگ های VCD.
    از اون جایی که عمق رنگ VCD خیلی پایین تر از PAL هست، رنگ ها و وضوح تصویر تغییر شدید می کنن و به نظر میاد که کیفیت تصویر اومده پایین؛ در حالی که کیفیت تصویر تمام VCD ها یکی هست.

فایل های VCD هم، یه جور استاندارد تصویری هستن و مشخصاتشون همه جا یکیه و فرقی نمی کنه.
    نمی دونم منظورم رو متوجه شدید یا نه...
    پس هیچ افت کیفیتی نیست؛ فقط رنگ ها به درستی تبدیل نشدن.
    حالا...
    باهاس دنبال برنامه ای بگردیم که بتونه رنگ ها رو جوری تغییر بده که به رنگ های تصویر VCD به رنگ های فیلم اصلی نزدیک باشه و تصویر رو واضح نشون بده.

برای تبدیل به VCD، بهترین برنامه ای که خودم سراغ دارم، Edius Procoder هست که همراه Edius نصب می شه.
    محیطش به صورت Wizard هست (با گزینه Next، مراحل و صحفات رو جلو می بره) و مناسب ترین تبدیل رو انجام می ده.
    واسه DVD هم، بهترین چیزی که دیدم، برنامه Liquid هست که خروجی DVD می ده و خودش هم می تونه رایت کنه.

»» نکته اصلی:
    بهترین خروجی رو دستگاه های VCD & DVD Recoder می دن.
    حتماً دیدید.
    این دستگاه ها، مثل Video CD هستن؛ ولی می تونن تصویر ورودی شون رو رایت هم بکنن.
    لطفاً نپرسید که "کدوم دستگاه بهترین خروجی رو می ده"، فقط می تونم بگم نمی دونم.

التماس دعا
    یا علی
    مطلب خوب و مفیدی بود , استفاده کردیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اگه درست گفته باشم اون برنامه ای که تو دل برنامه Edius Procoder بودش همین برنامه هشتش..البته فکر کنم که خود پرو 2 خروجی میتونه به encore dvd که مخصوص ساخت dvdهستش بده..با تشکر از animeditorبه خاطر راهنمایی هایشان. .Canopus Procoder 2.0

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

امير جان ممنونم از راهنماييات فقط اين برنامه edius procoder نصب كنيم پروژه پريمير رو ميتونه وي سي دي بده ؟!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام با اجازه دوستان
    پروزه های پریمیر رو نمیتونید ببرید در Canopus ProCoder Express For EDIUS باید یک خروجی (من توصیه میکنم avi باشه) بگیرید وبعد با این کانورتور تبدیل کنید .
    بهتر کانورتوری که من دیدم همین نرم افزاره که معمولا به همراه ادیوس نصب میشه.

داره خودمونی میشه power2e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

با سلام
    همانطوری کهanimeditor گفتEdius Procoder بهترین نرم افزار اینکار هست که بعد از نصب به Export پریمیر اضافه میشه ولی نیازی به 2 بار خروجی گرفتن نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •