تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 93 از 93

نام تاپيک: بچه ها ایرانسل قاطی کرده .

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

در مورد صحبت های دوست عزیزمون که لطف کردن و راهنمایی فرمودن باید عرض کنم
    بله بار ها و بارها با امور مشترکین ایرانسل و همراه اول تماس گرفتم هر بار که با ایرانسل تماس گرفتم بعد از چند دقیقه شاید حدود 10 دقیقه که موزیک پخش شده و بعضی وقت ها هم قطع شده اپراتور جواب داه که نباید اینطور باشه و پیگیری می کنیم و من هنوز منتظرم مشکل 8 ماه پیش منو پیگیری کنن بقیه ش طلبشون
    و تا حالا سه بار با امور مشترکین همراه اول تماس گرفتم که هر سه بار مشکل من رو سریعا حل کردند و بسیار بسیار محترمانه تر و مودبانه تر از ایرانسل نیز صحبت کردند.
    و حتی یک بار من رو ارجاع دادند به یک نفر در شرکت ارتباطات سیار قم که بسیار بسیار محترمانه برخورد کردند و چیزی حدود 2 ساعت برای اینجانب وقت گذاشتند و مشکل من رو در نهایت حل کردند.
    پس دیدید که جمله آخرم اصلا بی انصافی نبود
    بله در قم هم یک امور مشترکین تاسیس کردند که هر وقت بری یه خانم به شما جواب سربالا می ده بر خلاف همراه اول که تمام مراکز خدمات ارتباطی حاضر به همکاری با شما هستند
    در مورد قم هم باید بگم اگر بچه قم باشی من خط ایرانسل رو در تمام نقاط شهر از باجک و پیام نور و 15 خرداد و آذر و ارم و زنبیل آباد و بلوار امین و یزدانشهر و نیروگاه و خیابان امام و ... تست کردم در همه جا این مشکل وجود داشته و داره البته گاهی اوقات کیفیت شبکه بد نبوده ولی اگر از کل عمر ایرانسل در قم حساب کنی اون گاهی اوقات به 40 درصد هم نمی رسه
    نمیدونم این قضایا با این که شاید من هفته ای یک بار با خدمات مشترکین ایرانسل تماس میگیرم برای من اتفاق نیفتاده
    بعدم اونی که باید 10 دقیقه پشت خط میموندی مال 1 سال پیش بود (خدا بیامرزه) الان شما زنگ بزن ببین به 30 ثانیه هم نخواهد کشید
    بعدم به نظر منم آدم باید بره دنبال چیزی که بهش اعتقاد داره و فکر میکنه بهتر نباید به حرف بقیه هم گوش داد
    برای همین شما که فکر میکنید همراه اول از هر لحاظ بهتره برای چی خوب ایرانسل میگیرید که این همه مشکلات براتون پیش بیاد خوب از همون همراه اول استفاده کن هم خودت راحت تری هم اپراتورها

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

فکر می کنم دوست عزیزمون یه اشتباهی براش رخ داده
    تعریف من از همراه اول به معنای این نیست که همراه اول هیچ مشکلی نداره و در ضمن ما داریم اینجا سعی می کنیم مشکلاتی که برای ایرانسل وجود داره رو مطرح کنیم و سعی کنیم یه راه حل منطقی و تجربی که بعضا دوستان دیگه باهاش برخورد کردند و تونستند حلش کنند پیدا کنیم
    پس اصلا درست نیست تا یکی گفت بالای چشم ایرانسل ابرو هست فوری بگیم برو همراه اول بگیر
    یعنی شما می گی اگه ایرانسل می خوای باید هیچ اعتراضی نکنی و همینی که هست رو بهترین بدونی و هیچ حرفی هم نزنی
    ایرانسل خوبی هایی هم داره که تا حالا بارها و بارها از طریق تاپیک های مختلف شمرده شده و این تاپیک برای مطرح کردن مشکلات ایرانسل هست همونطور که تاپیک هایی برای مطرح کردن مشکلات همراه اول وجود داره
    پس حرف شما اصلا درست نیست
    البته ببخشید دوست عزیز قصد جسارت و بی احترامی نداشتم

3. این کاربر از reza41 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فکر می کنم دوست عزیزمون یه اشتباهی براش رخ داده
    تعریف من از همراه اول به معنای این نیست که همراه اول هیچ مشکلی نداره و در ضمن ما داریم اینجا سعی می کنیم مشکلاتی که برای ایرانسل وجود داره رو مطرح کنیم و سعی کنیم یه راه حل منطقی و تجربی که بعضا دوستان دیگه باهاش برخورد کردند و تونستند حلش کنند پیدا کنیم
    پس اصلا درست نیست تا یکی گفت بالای چشم ایرانسل ابرو هست فوری بگیم برو همراه اول بگیر
    یعنی شما می گی اگه ایرانسل می خوای باید هیچ اعتراضی نکنی و همینی که هست رو بهترین بدونی و هیچ حرفی هم نزنی
    ایرانسل خوبی هایی هم داره که تا حالا بارها و بارها از طریق تاپیک های مختلف شمرده شده و این تاپیک برای مطرح کردن مشکلات ایرانسل هست همونطور که تاپیک هایی برای مطرح کردن مشکلات همراه اول وجود داره
    پس حرف شما اصلا درست نیست
    البته ببخشید دوست عزیز قصد جسارت و بی احترامی نداشتم
    تاييد ميشه
    معمولا اين پاسخ خيلي
    تكراري ، از طرف كسانيه كه رو ايرانسل تعصب دارند
    من خودم اگه كسي بطور غير واقعي از همراه اول طرفداري كنه ، بهش اينو ميگم
    امسال كه ايرانسل بهتر شده ، ولي پارسال تو همين ماهها ، ايرانسل توي قم ، جي پي آر اسش كه كلا تعطيل بود ، مسيج كه به سختي ميرفت ، مكالمه هم كه افتضاح بود
    ولي الان اگر هم مشكلي هست ، آنيه!
    مثلا شب همه چيز عاليه ، صبح پا ميشي ميبيني جي پي آر اس پريده ، آنتن متغيره ، مسيج نميره يا برعكسش!
    دوباره چند ساعت بعدش ميبيني همه سرويسا برميگردند و عالي كار ميكنند و دوباره چند روز بعد شبكه خراب ميشه و اين چرخه اي هست كه از اول تابستون تا حالا اينجا تكرار ميشه!!
    نميدونم تا كي ميخواد ادامه پيدا كنه؟!
    (مثل همين الان كه آرم جي پي آر اس چند ثانيه مياد پررنگ ميشه ، دوباره كمرنگ ميشه و بعدش محو ميشه!)
    و البته هر چند هفته 1 بار اينترنتم رايگان ميشه!
    در مورد پوشش دهي قم بايد بگم كه تقريبا آنتن دهي بيشتر مناطقش شبيه همه ولي من احساس ميكنم از شهرك قدس به بالا يكمي كيفيت بالاتره و همچنين مشكلاتش از بقيه مناطق كمتره

5. این کاربر از Mahdi_P30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •