تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: asp.net

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    ایندفعه دیگه واقعا عصبانی میشین
    خوبه در امضا ام نوشته ام!!!
    من معمولاً از آن دسته افرادی هستم که به این راحتی ها عصبانی نمیشوند، یعنی کسی نمیتواند عصبانی ام کند، خیالتان راحت.
    (البته پیش خودمان باشد(!!!)، ولی اگر عصبانی هم شوم دیگر چندان عادی نخواهم بود !)

dbcom,dbcon چیجوری درست شده
    باور کنید واقعاً درک نمیکنم!
    شما اول سوال من را جواب دهید، (یک چیزی از برنامه نویسی که انشا ا... بلد هستید)، به نظر شما در کد زیر "i چجوری درست شده" ؟؟؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این تابعو توی رویداد click دکمه گذاشتم ولی خطا داد چیکار کنم
    شما باید شرایط کارکرد صحیح را ایجاد کنید.
    باید دیتابیسی با جدول منایب و نام فیلد مناسب ایجاد کنید و connectionstring صحیحی برای اتصال به آن تعریف کنید و در کد قرار دهید.
    شما باید نام کاربری و رمز را به تابع پاس دهید.

سمپل و نمونه کد هم که گذاشتم.

=====

حالتی که شما اشتباهاً از گفتار من به عصبانیت برداشت کرده اید بیشتر حالت گیچی و ابهام است.
    من واقعاً نمیدانم چطور کمک شما کنم، واقعاً نمیدانم!
    برایتان اینجا کد میگذارم، خوب خودتان باید دیتابیس و... را آماده کنید و پارامترها را تنطیم کنید ...

برایتان سورس کد آماده هم گذاشتم که اگر VS و SQLServer-Express را نصب کرده باشید با یک F5 اجرا میشود و آماده است و هیچ کاری و تغییری نمیخواهد، باز ...

مشکل گیج شدن من است نه عصبانیت.
    (
    میبخشید، قصد توهین یا جسارت و... ندارم ولی ...
    چیزی که مشخص است آن است که شما اطلاعات و تجربه کافی برنامه نویسی ندارید.
    مثل این میماند من الآن از یک پزشک و غیر حضوری بخواهم به من (که هیچ چیز پزشکی نمیدانم) کمک کند تا یک جراحی را انجام دهم!!!
    مشکل آنجا است که حداقل اطلاعات چند کتاب و چند ماه تجربه برنامه نویسی را نمیتوان در یک پست و تاپیک منتقل کرد.
    شما باید خودتان یک پیشضمینه ای داشته باشید و بخواهد و سعی کنید و روی بحث وقت بگذارید و کتاب خریداری کنید و مطالعه کنید و آزمایش و تست و کار و ممارست کنید ...
    )

(باز تاکید میکنم خیالتان راحت، به این راحتی ها ناراحت یا عصبانی نمیشوم.)
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام خیلی ممنون از لطفتون ما اون سورسو اجرا کردیم ولی اگر بخواهیم چند کاربر تعریف کنیم که هر کاربر صفحه ی مجزایی داشته باشد باید چکار کنیم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    ... چند کاربر تعریف کنیم که هر کاربر صفحه ی مجزایی داشته باشد ...
    منظورتان چیزی شبیه وبلاگ است یا چیزی بشیه پیام های خصوصی همین سایت؟؟؟

بحرحال فرقی ندارد.
    شما کاربران ا در جداول دیتابیس نگه داری میکنید و پس از لوگین شدن تشخیص میدهید که چه کاربری لوگین شده و بسته به شرایط و تنظیمات اطلاعاتی همان یک کاربر، صفحه ای که باید ببیند را تولید میکند.

=====

(
    من یک مثال دیگری برای دوست دیگری در سایت دیگری حاضر کرده بودم که همان سایت هم آپلود کرده بودم.
    الآن این یکی مثال را هم به همان پک support.h02.ir/fwlink/?LinkId=1002214567 اضافه کردم.
    و اگر مجدد دانلود کنید دو سمپل خواهید دید.
    )

در سمپل دوم دو کاربر وجود دارد که برای هر کدام استایل رنگی جداگانه ای در سایت در دیتابیس و سطر مربوطشان تعریف شده ...
    بعد از لوگین (وارد کردن user و pass و ok) تنظیمات استایلی او از دیتابیس خوانده میشود و نصبت به اعمالش ترتیب اثر داده خواهد شد.

این فقط یک مثال ساده است، بجای تنظیمات رنگ و استایل میتواند هر موردی باشد ...
    مهم تشخیص فردی است که درخواست داده و صفحه را مشاهده میکند، بعد از تشخیص او دیگر باید اطلاعات لازم را از دیتابیس خواند و به نیاز و صلیقه و ... صفحات را کدنویسی کرد تا از این دیتاها متاثر شوند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض تشکر

خیلی ممنون همون چیزی که ما میخواستیمه ولی هنوز امتحان نکردیم امیدوارم که جواب بگیریم واقعا نمیدونم به چه زبونی ازتون تشکر کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام چرا سمپل 2 به زبان c# ما اصلا c#بلد نیستیم ما منظورمون مثلا یه سایت دانشگاه رو در نظر بگیرید که هر دانشجویی با وارد کردن یوزر و پسوورد وارد صفحه ی خود میشود حالا ما چه طوری یوزرارو تعریف کنیم تو جدول یا از طریق کد خواهش میکنم واضح بگید و چه طوری adminبه همه ی یوزرا دسترسی داشته باشه

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    چرا سمپل 2 به زبان c# ما اصلا c#بلد نیستیم
    از سایتهای زیر جهت تبدیل کد این زبانها استفاده کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا ما چه طوری یوزرارو تعریف کنیم تو جدول یا از طریق کد خواهش میکنم
    کاربران شما درون جداول دیتابیس و از طریق کد نویسی اضافه و INSERT خواهند شد.
    کافی است جداول را در دیتابیس تعریف کنید و از دستور SQL-INSERT برای درج استفاده کنید.

چه طوری adminبه همه ی یوزرا دسترسی داشته باشه
    معمولاً برنامه ها صفحات و بخشهای ویژه ای دارند که فقط مخصوص مدیر سیستم است و سایر افراد نمیتوانند وارد آنها شوند.
    شما هم میتوانید صفحات خاصی به این منظور ایجاد کنید و در این بخش ها مدیر بتواند لیست دانشجویان را ببینید و انها را کم و زیاد کند و...

=====

دوست عزیز فراموش نفرمائید که تاپیک های تالار هیچگاه جای آموزش را نمیگیرد و شما خودتان باید با مطالعه کتاب و کار عملی سطح اطلاعاتتان را افزایش دهید و مشکلات و سوالات را در سطح انجمن مطرح کنید.
    (چون در هر صورت کسی نمیتواند با یک پست و دو پست و یک تاپیک و دو تاپیک کار انتقال اطلاعات یک کتاب 500 یا 1500 صفحه ای را انجام دهد.)

موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shahab_H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببخشید منم این وسط پارازیت میندازم
    پرا تابعو static تعریف کردین؟ کلا کی باید تابعو public وprivate و static تعریف کرد
    البته تعریف زیاد خوندم ولی اگر ممکنه با مثال توضیح بدین

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    کلمه VB-Shared و C#-static یک مورد ثابت و همیشگی و مشترک ایجاد میکنند که در هر زمان موجود و قابل ارجاع هستند.
    یعنی سایر موارد بدون static داخل یک کلاس تا کلاس new نشود قابل فراخوانی نیستند و در عوض به متغیرهای کلاس هم دسترسی دارند.
    ولی اجزای static مثل یک متد static همیشه و برای همه نمونه ها و ریسمان ها به صورت مشترک دردسترس است و در عوض به اجرای غیر static دسترسی ندارد.

کلمات کلیدی private و protected و internal و public هم کلمات حوزه دید و دسترسی هستند.
    به ترتیب:
    - کوچکترین محدوده است و آیتم تعریف شده فقط در همان کلاس یا ساختار قابل دید و ارجاع و دسترسی است.
    - در خود کلاس و تمام وراثت های آن کلاس قابل دید و دسترسی است.
    - در اسمبلی جاری (داخل همان dll یا exe) قابل دسترس است.
    - در همه جا قابل دید و ارجاع است.
    (البته دو کلمه وسط قابلت تلفیق هم دارند.)

(
    معادل VB.Net به ترتیبب:
    Private و Protected و Friend و Public
    )

9. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •