تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1003 از 4105 اولاول ... 35039039539939991000100110021003100410051006100710131053110315032003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید. بنده بعد از گرفتن لیسانس 5 ماه تو نیروی انتظامی خدمت کردم. بعد 5 ماه ارشد قبول شدم و موقتا ترخیص. الان ارشدم در حال تموم شدنه به حول وقوه الهی . می خواستم بدونم الان میتونم جایی امریه بگیرم؟ تو چند تا اداره هم پارتی دارم. میشه اصلا؟ کسی همچین موردی دیده؟
    اگر دکترا قبول بشم چطور؟ بعدش میشه امریه گرفت؟ مثلا هیئت علمی دانشگاه ازاد شهرستانها شد؟
    در ضمن اگه امریه بدن بنده حاضرم تعهد بدم که 24 ماه براشون خدمت کنم و از خدمت قبلی و... چشم پوشی بشه. لطفا راهنمایی کنید
    رشتم مهندسی عمران- سازه هست

یه راهنمایی کنید که الان بهتره که چه خاکی تو سرم بریزم. کسانی که تو نیروی انتظامی خدمت کردن میدونن خدمت تو اونجا سرباز صفر و لیسانس و فوق لیسانس نمیشناسه معمولا... از پست دادن و نظافت واسه همه هست تا با دوتا ستاره رو شونت بری سر چهار راه وایسی کمرت بشکنه جریمه بنویسی! با فوق لیسانس!!!! خدایا خودت کمک کن.
    یه مرد پیدا نمیشه مارو راهنمایی کنه؟؟

آخر فروم باز shazdeh23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Capital Of History Of Iran

پيش فرض

تا میتونی دویت عزیز ناجا نیفت. دوست من استاد دانشگاهه با مدرک فوق لیسانس. 1 ماه اولش فرستادنش قرارگاه استان فقط پست 2-4 میداد. باور میکنید؟ خود فرمانده قرارگاه بهش میگفت من خجالت میکشم تورو میزارم سر پست اما مجبورم چون توی قرارگاه کاری جز پست دادن نداریم!!!
    Last edited by shazdeh23; 02-09-2012 at 21:43.

آخر فروم باز shazdeh23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Capital Of History Of Iran

پيش فرض

یه مرد پیدا نمیشه مارو راهنمایی کنه؟؟
    سلام دوست عزیز.
    نه متاسفانه. یه خدمت کرده ها به هیچ وجه امریه تعلق نمیگیره. منم مثل شما بودم رفتم دنبالش. حتی تا تهرانم اومدم واس کاراش اما آخرش به در بسته خوردم و یه تبصره بهم نشون دادن که صراحتا نوشته بود که امریه واس خدمت کرده ها ممنوعه
    الانم توی ناجا دارم خدمت مقدس میکنم!!! حالا من توی یکی از بهترین جاهاشم یعنی فاوا اما بازم ... پاره شده!

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

تا میتونی دویت عزیز ناجا نیفت. دوست من استاد دانشگاهه با مدرک فوق لیسانس. 1 ماه اولش فرستادنش قرارگاه استان فقط پست 2-4 میداد. باور میکنید؟ خود فرمانده قرارگاه بهش میگفت من خجالت میکشم تورو میزارم سر پست اما مجبورم چون توی قرارگاه کاری جز پست دادن نداریم!!!
    حالا برای شما خوبه برای ما 4.4 هم پست میدادن

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

اخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااادوستم با لیسانس دانشگاه ازاد افتاده سپاه حال میکنه.....اونوقت من بدبخت و بیکس با فوق لیسانس با سابقه تدریس در دانشگاه باید برم مثل سگ پست بدم. اره مثل سگ.....این بی عدالتیا و این بی نظمیا کی درست میشه خدا.............

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

از دوستان کسی قرارگاه جنوب نیفتاده تا همدیگه رو اونجا پیدا کنیم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

آره این هست که بر اساس رشته پذیرش میکنن و اخیراً هم این طوری شده ولی جایی که ما هستیم اونایی که سفارش شدن رو تحت هر شرایطی صرف نظر از رشته قبول میکنن. البته تو سیستم ناجا یه مقدار محدودیت ها ایجاد شده ولی همون طور که گفتم برای اون سفارش شده ها این مسئول ما زنگ میزنه به رابط ناجا و کار رو ردیف میکنه.
    شما رشتت چی هست؟ اگر کامپیوتر باشی که هیچ مشکلی نداری.
    به من گفتن فعلا چون جلوش رو گرفتن نمیتونیم کاری بکنیم، ولی اگه پذیرش بشی بعدش در خدمتیم...

من رشتم برق قدرته، اگه شروع به پذیرش لیسانس کنن احتمال قوی قدرت هم پذیرش میکنن ولی مسئله اینه که برای دی ماه پذیرش رو شروع کنن یا نه.

کلا کار خیلی مسخریه که کردن. ظرفیت نداشتن و... یه طرف ولی اینکه بگن فعلا لیسانس پذیرش نمیکنیم.... خوبه مدرکمون ارشد نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان من زندان خدمت میکنم (البته قسمت اداری) ، میخوام استعلاجی بگیرم ترجیحاً دو هفته چه کار باید بکنم بتونم یه استعلاجی ردیف کنم ؟!
    پ‍‍‍یشاپیش ممنون

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان من زندان خدمت میکنم (البته قسمت اداری) ، میخوام استعلاجی بگیرم ترجیحاً دو هفته چه کار باید بکنم بتونم یه استعلاجی ردیف کنم ؟!
    پ‍‍‍یشاپیش ممنون
    انحراف بینی
    همه یک مقدار دارند واگه بری دکتر محال بگه نداری
    اعصاب و روان
    برو بگو محیط زندان بهم فشار میاره

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2

10. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

:.:

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااادوستم با لیسانس دانشگاه ازاد افتاده سپاه حال میکنه.....اونوقت من بدبخت و بیکس با فوق لیسانس با سابقه تدریس در دانشگاه باید برم مثل سگ پست بدم. اره مثل سگ.....این بی عدالتیا و این بی نظمیا کی درست میشه خدا.............
    دوستت کی اعزام شده؟؟؟
    سرباز بسیار کم شده وشما باید شانس بیاری که با توجه به مدرکی که داری ازت استفاده بشه...
    دوست من هم با مدرک لیسانس مکانیک که خیلی بدردبخور هم هست افتاده تیپ جنوب. پست میده ماموریت میره ، کلا از زندگی قطع امید کرده بود. زنش رو میخواست بیاره اونجا ولی الان متوجه شده که اسمن بندرعباس افتاده ، رسما هی اینور و اونور میفرستنش...
    هیچی نمیشه پیش بینی کرد.
    شما بهتر بود تو زمان مرخصی بعد از دوره ی آموزشی یه سر به مرکزی که میخوای بری میرفتی و اونجا تو بخش اداری جایی یه مکانی واسه خودت جور میکردی یا اصلا پذیرش میگرفتی...
    سپاه همه میگن عشق و حاله و در زمانش دهن سرویس میکنه. وای به روزی که اون روز برسه.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •